ειναι ερωτευμενη μαζι μου ενω την ακολουθει παντα ενα πληθος απο κατασκοπους
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    ειναι ερωτευμενη μαζι μου ενω την ακολουθει παντα ενα πληθος απο κατασκοπους

    απο τη πρωτη στιγμη που τη γνωρισα ειχα μονιμως την εντυπωση οτι την ακολουθουν πολα ατομα αφου οπου και να πηγαιναμε παρατηρουσα ασυνηθιστη πολυκοσμια και παρατηρουσα οτι ενω μου μιλαγε εβλεπα γυρω μου να συμβαινουν περιεργα πραγματα θυμαμαι πχ οταν επισκευτηκαμε ενα ζαχαροπλαστειο και ξαφνικα ειδα καμια δεκαρια ατομα να ερχονται και αυτα εκει λες και ειχε παντου μια συνοδεια φαντασμα επισης αυτο που παρατηρισα ηταν οτι χρησιμοποιουσε συνθηματικες φρασεις που ειναι εξευτελιστικα ευκολο να ανακαλυψει καπιος αλλα αυτο που με εξοργισε περισσοτερο ηταν οτι μετα απο ολα αυτα που εκανε ενω μονιμως προσπαθουσε να εκμεταλευτει οποιαδηποτε πληροφορια για μενα προκειμενου να με εξαπατησει αντιγραφοντας οτι και να μου αρεσε νομιζοντας οτι δε θα το καταλαβω παριστανοντας μου το καλο ανθρωπο ενω ειμουν σιγουρος οτι το μονο που την ενδιεφερε ηταν τα συμφεροντα της πατριαδας της που εξαρχης ειχα την εντυπωση οτι ηταν ετοιμη να κανει τα παντα γι αυτη λες και ολα περιστρεφοντουσαν γυρω απ τη πατριδα της και ολοι οι αλλοι ηταν ................ που το μονο που την ενδιαφερε ηταν να τους χρησιμοποιησει για να εξυπηρετισει τα συμφεροντα της και οταν τελικα τη παρατησα αρχισε να με εκβιαζει και να απαιτει να της μιλησω και καθε φορα που δε το εκανα εβγαινα απ το διαδικτυο εξαναγκαζοντας με να ασχοληθω μαζι της και ενω εγω τη σιχαινομουν και το εδειχνα με καθε τροπο αυτη το χαβα της μεταμφιεσμενη με το προσωπειο που παντα φορα να μου το παιζει ερωτευμενη με τους κατασκοπους αλαμπρατσετ να δηλωνουν παρων οπου και να βρεθει και καψουρεμενη μονο και μονο για τη σπουδαια πατριδα της και τους ομοιους της μπορει οι περισσοτεροι να λενε οτι αυτο το ................... ειναι σχεση τοσο καιρο βαραθηκα να την ακουω να λεει οτι τα παρατα ενω οι κατασκοποι της κανουν καταληψη σε οποιαδηποτε συσκευη και να χρησιμοποιησω και τοσο καιρο ακουω τη καραμελα οτι φευγει φευγει φευγει φευγει φευγει φευγει φευγει ξαναμαναφεγει και ξαναμαναφευγει και ολα αυτα τα κανει για να με εκνευριζει ενω τωρα τα παρατησε ενω συνεχιζει τη συνομωσια που τους εδωσε εντολες να κανουν και σα να μη συμβαινει τιποτα συνεχιζει να μου πουλαει ερωτες και ενα σορο χιλιαδες ψεματα πανετοιμη να σκιστει ακομα για τη πατριδα της παριστανοντας οπως συνηθως οτι ολα τα κανει για μενα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    δες γιατρο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    δες γιατρο
    Αστα νά πάνε νοκτις,
    δεν φαίνεται να βλέπει καί τά μηνύματα τών άλλων.
    αγνοεί.. δεν έχει απαντήσει ποτέ σε κανέναν

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εχω 2 πατριδεσ μια την ελλαδα κ μια την αμερικη το θεμα ειναι οτι σχεδιασα κατι στον υπολογιστη για καποιον και με αυτου του τυπου σχεδια προγραμματιζεται το μηχανημα που γυρναει τουσ πεθαμενουσ και το βρηκαν κι εγινε πολεμοσ γι αυτο πλακωσαν οι κατασκοποι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Αστα νά πάνε νοκτις,
    δεν φαίνεται να βλέπει καί τά μηνύματα τών άλλων.
    αγνοεί.. δεν έχει απαντήσει ποτέ σε κανέναν
    αυτο βλεπω και εγω.. μπορει να νομιζει οτι τα λεει σε αυτους.. ποιος ξερει.. απλα στεναχωριεμαι, περναει δυσκολα και δεν ξερω αν εχει βοηθεια, αν προσεχει τον εαυτο του

Similar Threads

  1. Ξαφνικό κλάμα-βούρκωμα ανάμεσα στο πλήθος
    By PositiveWave in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 13
    Last Post: 22-01-2018, 21:47
  2. τα παντα ειναι καθρεπτης .......
    By Macgyver in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 6
    Last Post: 05-06-2017, 23:40
  3. Tα πάντα είναι...ντόμινο!!
    By Armageddon in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 09-07-2015, 20:10
  4. ΦΙΛΗ Η ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...
    By boss in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 01-11-2013, 23:32
  5. ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΠΑΤΑ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?
    By VICKY88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 23-11-2012, 10:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •