ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    άμα το φέρει η κουβέντα τι να τις πω δεν σου απαντώ? είναι άκομψο
    Την κουβέντα την ελέγχεις. Δεν θα το φέρει λοιπόν. Υπάρχουν και υπεκφυγές. Σε καμία περίπτωση δεν θα χρειαστεί να δώσεις αναφορά σχετικά με το αν έχεις κάνει σεξ ή όχι . Και καμία δεν μπορεί να καταλάβει , πίστεψέ με ! Επειδή έχω κατά νου παρόμοιες περιπτώσεις αρκετών γνωστών νέων , σε διαβεβαιώνω, κανένα ώφελος δεν θα έχεις με εκμυστηρεύσεις. Στο πιο άθλιο ενδεχόμενο που υπάρχει ; Τον βάζεις και τελειώνεις αμέσως ; Πουλάς παραμύθι ότι σου αρέσει πολύ και ανυπομονούσες να κάνετε σεξ και μαζί της είναι κάτι μοναδικό που δεν το ... έχεις ξανανοιώσει και είναι ... τελείως διαφορετικό κτλ ! Υπέρ σου θα λειτουργήσει ! Αλλά δεν θα συμβεί ούτε αυτό . Σε περίπτωση που αρχίσεις εξομολογήσεις, δεν ξέρεις που μπορεί να τις αναμεταδώσει και πότε θα τις βρεις μπροστά σου. Θες παράδειγμα γυναικουλίστικης αντιμετώπισης τέτοιων δεδομένων ; Δες τι γράφουν κάποιες .... στο φόρουμ , σχολιάζοντας το θέμα που άνοιξα, γράφοντας ότι η γυναίκα μου , έχει αραιώσει το σεξ μαζί μου ! Να σου πω και το άλλο ;;; Η ασχετοσύνη των γυναικών , είναι τέτοια , που άπειρες ακόμη , όχι 22χρονες αλλά και μεγαλύτερες, πιστεύουν ότι υπάρχει ... ανατομική παρθενιά στους άνδρες, σντίστοιχο του παρθενικού υμένα των γυναικών !

    Το τελικό συμπέρασμα ; Ψάχνεις κάποια που να μη σε χαλάει και να θέλει σεξ μαζί σου για να ξεκινήσεις. Μην μπεις σε διαδικασίες ... διάρκειας, οργασμών και δεν ξέρω τι , γιατί θα μπλέξεις, θα βαλτώσεις, δεν θα σου προσφέρουν τίποτε και δεν θα λύσεις κανένα πρόβλημα.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    θα το καταλάβει από το άγχοςκαι την αμηχανία
    τώρα σοβαρά εδώ δεν έχω στύση που δεν κάνω σεξ και θα έχω εκείνη την στιγμή? !!


    Θέλω εκείνη η στιγμή να είναι όπως θα την έχω φανταστεί το ξέρω ότι ακούγεται μελό κα ειδικά για άντρα αλλά έτσι θέλω να είναι

    ο γυναικείος οργασμός όντως είναι ένα κεφάλαιο αλλά να λέμε και την αλήθεια ότι μας αρέσει να το δημιουργούμε στις γυναίκες

    υγ θέλεις μέσω πμ να μου πεις γιατις ιστορίες των γνωστών σου?
    όταν λες τελειώνεις αμέσως τι εννοείς?

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια
    By Izanami in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 19-03-2019, 01:08
  2. Στυτική δυσλειτουργία
    By Star in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 22-08-2018, 05:37
  3. Πρωτογενης Ψυχογενης Στυτική Δυσλειτουργία
    By filth in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-07-2017, 00:29
  4. ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια?
    By dimitris21 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 27-05-2015, 17:04
  5. Στυτικη δυσλειτουργια
    By spyr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 30-12-2013, 13:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •