Φανερα εκνευρισμενος. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Στο ηλεκτρονικο ραντεβου με εχουν αγνοησει. Ειναι κατοχυρωμενη η αιτηση, αλλα δεν μου εχουν θεσει ωρα και ημερα να παω.
    Θα παω τη Δευτερα, γιατι συμφωνα με τις πληροφοριες που εχω απο περσι-προπερσι, η συγκεκριμενη υπηρεσια δεχεται κοινο.
    Εαν μου αρνηθουν την εισοδο, θα παω στον εισαγγελεα.
    Εχω τρια τηλεφωνα απο την ιστοσελιδα του ΕΦΚΑ που παιρνω και ενα επιπλεον πολυ συγκεκριμενο της υπηρεσιας που θελω.
    Οι κλησεις ειναι καταγεγραμμενες στο κινητο, τουλαχιστον 20 κλησεις σε καθε τηλεφωνο, διαφορες ωρες και επι δυο ημερες.
    Ζουμε στην ηλεκτρονικη εποχη, ολα καταγραφονται. Κατι πρεπει να γινει.
    Μα αφού είναι καταχωρημένη η αίτηση ,εσύ πρέπει να κλείσεις ημέρα και ώρα.

    Ξαναμπες στην αιίτηση και πιο κάτω γράφει προγραμματισμός ραντεβού.
    Πάτα το ναι και αν σου εμφανίσει μια σελίδα με ημερομηνιες ,σε περίπτωση που δεν υπάρχει ραντεβού, όπου και να πατάς δεν θα σου κλείνει ραντεβού.
    Για αυτό σου είπα στο άλλο ποστ να μπεις και να κλείσεις ραντεβού μετά της δώδεκα το βράδυ.

    Σε μένα είχε συμβεί κάτι αντίστοιχο ( μια αίτηση για τον πατέρα μου) και δεν μου εμφάνιζε τα ραντεβού. Μόλις μπήκα μετά της δώδεκα το βράδυ, μου εμφάνιζε πληθώρα ραντεβού.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οχι δεν εχει επιλογη, ουτε ημερομηνιες, ουτε ωρες,ουτε τιποτα. Μονο την αιτηση και ενα πεδιο που λεει οτι δεν εχει κλειστει ραντεβου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εχει ενα τεραστιο κουμπ, επιθυμειτε να κλεισετε ραντεβου? Παταω ναι και λεει θα μου στειλουνε email. Δεν εχω λαβει τιποτα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Δεν ξέρω κι εγώ.Κανονικα θα έπρεπε να εξηγούν τι συμβαίνει σε αυτήν την περίπτωση.
    Μήπως να ξαναμπείς το βράδυ και να κάνεις νέα αίτηση μήπως αλλάξει κάτι;

  5. #20
    Ναι αυτό σημαίνει ότι δεν έχουν ραντεβού.
    Ξαναδοκιμάσε με την ίδια αίτηση το βράδυ.
    Αν υπάρχουν ραντεβού , θα στα εμφανισει

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •