πραγματικωτητα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    πραγματικωτητα

    καλησπερα παιδια ηθελα να εκφρασω μαστιζει πολους πιστευω στην μερες μας... αλλα ειναι και σημαντικο... και εγω δεν ειμαι και αμαν κοινωνικος και βασικα δν εχω κατι για να ερχωμαι σε επαφες με καινουριο κοσμο... να ανανεωνω τις παραστασεις που λενε... σοβαρα ομως, νομιζω καταλαβα απο την ζωη οτι αυτο που εχει την μεγαλυτερη σημασια εινια να αντιμετοπισουμε την πραγματικωτητα... αλλα δεν ξερω ρε παιδια γιατι εουμε χτυπησει τοσο πισω ολλο και περισωτεροι... και με ποναει ακομα πιο πολυ οταν σκευτωμαι οτι ολλο και περισωτρεροι ανθρωποι θελουν μαι καλη παρεα και δνε το παω μονο στο ερωτικο αλλα σε ολλα τα επιπεδα... αλλος μια χαρα, αλλος μαι καλη υσιχια αλλος μια ωραια φασαρια... αλλα εχουμε κλαταρει... τι συμβαινει?

  2. #2
    εχω αλαξει και πιστη σε θεο και ιδεολογιες και χιλλια δυο στην προσπαθεια να βρω κατι στην ζωη που να αναπαυει τελεια την συνηδειση μου.. νομιζω οτι αν απο ολλς τις επιλογεες στην ζωη εγω παντα τα ανοιγω ολλα και διαλεγω το σωστο (λες και τα σωστα στην ζωη δεν μεταβαλωνται) θα ειμαι καλα και θα νιοθω οτι εχω τις βασεις για να κανω την ζωη μου

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •