Δεν ξέρω αν πρέπει να το πω και με ποιον τρόπο - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 222
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ε ναι τι πιο φυσιολογικο απο το να σκυψεις να φιλησεις την κοπελλα, με τροπο. Τα υπολοιπα ειναι αρκουδιες.
    Το να σε παρατησει στη μεση του πουθενα εξαιρετικα ανηθικο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Ακριβώς , θα μπορούσε απλώς να με φιλήσει ή να μου πει ότι του αρέσω ή τέλος πάντων υπήρχαν τόσοι τρόποι να το χειριστεί καλύτερα...
    Τέλος πάντων , τελικά για καλό έγινε ο,τι έγινε, ξεστραβωθηκα και τώρα περιμένω να ξεστραβωθουν κι οι άλλες

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ακριβώς , θα μπορούσε απλώς να με φιλήσει ή να μου πει ότι του αρέσω ή τέλος πάντων υπήρχαν τόσοι τρόποι να το χειριστεί καλύτερα...
    Τέλος πάντων , τελικά για καλό έγινε ο,τι έγινε, ξεστραβωθηκα και τώρα περιμένω να ξεστραβωθουν κι οι άλλες
    το πεσιμο δεν αρεσε σε σενα, παρολο που και καυλαντιζες μαζι του, και τον σκεφτοσουν μερα- νυχτα παρακαλωντας να μην την πεσει σε καποια αλλη.

    σε καποια αλλη ισως και της ιδιας παρεας, μπορει να αρεσει μια χαρα ενα τετοιο πεσιμο. δικαιωμα της δεν ειναι;

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Στις άλλες της παρέας μου δεν αρέσει αυτό το πέσιμο, επειδή έχουμε συζητήσει τέτοια θέματα.
    Γενικά σε όποια αρέσει, δικαίωμα της, εμένα δεν μου άρεσε.
    Και επειδή καυλαντιζα δεν σημαίνει ότι θα μου άρεσε οποιοσδήποτε τρόπος πεσιματος.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Στις άλλες της παρέας μου δεν αρέσει αυτό το πέσιμο, επειδή έχουμε συζητήσει τέτοια θέματα.
    Γενικά σε όποια αρέσει, δικαίωμα της, εμένα δεν μου άρεσε.
    Και επειδή καυλαντιζα δεν σημαίνει ότι θα μου άρεσε οποιοσδήποτε τρόπος πεσιματος.
    ΦΥΣΙΚΑ!
    αλλα απο το "απο που κι ως που", φτασαμε στο οτι ηθελες να στην πεσει αλλα με αλλον τροπο....
    εχει μια διαφορα, νομιζω...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Ναι, αν μου την είχε πέσει διαφορετικά ίσως να έκανα κάτι και το ίδιο βράδυ, αλλά όχι έτσι όπως το χειρίστηκε.
    Βέβαια τώρα σκέφτομαι ότι πάλι καλά που ξενέρωσα γιατί δεν είναι εντάξει σαν άνθρωπος. Και δεν το λέω αυτό επειδή μου χώθηκε έτσι, αλλά γενικά παρατήρησα κι άλλα πράγματα που δεν έβλεπα πριν φάω την ξενερα . Για αυτό λέω ότι είναι πολύ υποκριτής και φοβάμαι μην ψαρωσει κι η άλλη ότι είναι κελεπουρι και τον δει διαφορετικά

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Εϊναι κανείς πάνω από 21-22 ;; Αν είναι , έπρεπε να πηγαίνετε ακόμη όλοι στον παιδικό σταθμό .

    Μας λες

    1)σου άρεσε ... και το έδειχνες ....
    2)Σε ακούμπαγε κάτω από το τραπέζι και ... γούσταρες ...
    3)ΜΠΗΚΕΣ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΝΥΧΤΑ ΕΝΩ ΕΙΧΑΤΕ ΠΙΕΙ ....


    και μετά .... φρίκαρες ... επειδή σου ... επειδή σε ρώτησε αν τον φαντάζεσαι γυμνό !!!!!! και φρίκαρες ... επειδή πάλι σου έπιασε το ... πόδι !!!!!

    Κι αυτός ... καλό ναυάγιο !
    Μετά από όλα αυτά .... συνεχίζει επαφές . Χάλι μαύρο. Όλοι .
    Να υποθέσω κι εσύ ... virgin ;;;
    Α ναι , είδα το γράφεις !
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δηλαδή να νιώθω άσχημα που δεν έχω ολοκληρώσει και που δεν ήθελα να το κάνω πρώτη φορά μέσα στο αμάξι στην ψύχρα;
    Είναι δύσκολο να πιστέψει κανείς, ότι γυναίκες αρκετά μεγαλύτερες των 20 ... φέρονται σαν πιτσιρίκια . Και ακόμη πιο δύσκολο , ότι μπαίνουν μόνες , σε αυτοκίνητα ανδρών βράδυ! Και δεν καταλαβαίνουν που πάει το πράγμα !!!!!!


    Μου θυμίζει μια παλιά ιστορία. Πήγε ο άλλος μια .... 28 ετών παρθένα ... από το μικρολίμανο ... στην παραλία στο καβούρι !
    Και μόλις ... έφτασαν εκεί ... αυτή φρίκαρε !!!!!! Πιθανόν νόμιζε ότι πάνε για μπάνιο ! Αν και ήταν ... χριστούγεννα !

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Υπαρχει τροπος Al_Bundy. Επειδη θελω να στην πεσω, θα χρησιμοποιησω το καταλληλο τροπο. Για εμενα ειναι να προσπαθησω για παραδειγμα να την φιλησω. Για τον αλλον ειναι τον βγαζω εξω και της λεω "πιασε δουλεια". Γενικα η καφριλα δεν περναει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Υπαρχει τροπος Al_Bundy. Επειδη θελω να στην πεσω, θα χρησιμοποιησω το καταλληλο τροπο. Για εμενα ειναι να προσπαθησω για παραδειγμα να την φιλησω. Για τον αλλον ειναι τον βγαζω εξω και "της λεω πιασε δουλεια". Γενικα η καφριλα δεν περναει.
    Τι πάει να πει δεν περνάει ; Οι περισσότεροι έχουν το ταίρι τους. Οι "κάφροι" που λες, οι περισσότεροι ζευγαρωμένοι είναι . Όχι ίσως σταθερά με μία , αλλά σπάνια είναι μόνοι!
    Απλά εδώ η κοπελιά που άνοιξε το θέμα φέρεται παιδιάστικα . Ο άλλος τη θεώρησε γυναίκα ενεργή σεξουαλικά , δεν την κατάλαβε. Τη χουφτωνε κάτω από το τραπέζι και αυτή καμάρωνε ! Μετά τα χουφτώματα , που αυτή τα καμάρωνε , έπιναν με την παρέα και μπήκαν οι δυό τους στο αμάξι του ! Προφανώς κι αυτός δεν έπαιρνε χαμπάρι , έπρεπε να είχε καταλάβει ότι έχει να κάνει με άτομο που βιολογική ηλικία με πνευματική και σεξουαλική έχουν διαφορά δεκαετιών. Αλλά δεν είναι τόσο φοβερό που της είπε αν ... τον φαντάζεται γυμνό ! Έλεος ! Δεν το είπε σε μαθήτρια. Το είπε σε ενήλικη εργαζόμενη που ξενυχτάει μέχρι αργά ! Και μπήκε στο αμάξι του για να την πάει σπίτι ! ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΙΑΚΑΩΣ ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ; Αυτή προφανώς θα ήθελε να βγουν μερικούς μήνες , με ρυθμούς εφήβων και μετά να το σκεφτεί 2-3 χρόνια , να κλείσουν και τα 40 στο μεταξύ ... και βλέπουν . Αλλά ο άλλος, το έβλεπε αλλιώς.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Στη συγκεκριμενη περιπτωση, εαν απλα εσκυβε να την φιλησει θα ειχε κερδισει το κοριτσι, μαλλον.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Το ότι δεν έχω ολοκληρώσει δεν σημαίνει ότι θέλω να περάσουν 2-3 χρόνια, ούτε ότι δεν είμαι άτομο της ηλικίας μου. Είναι κάτι που άμα θέλω το κάνω και αύριο, απλά δεν θέλω ως τωρα.
    Στο αμάξι μπήκα για να με πάει σπίτι, όχι για να απαυτωθω στο αμάξι.
    Άμα ήμουν σε φάση να το κάνουμε θα του ζητούσα να πηγαίναμε σπίτι μου, και πάλι, όχι μέσα στο αμάξι και οχι μόνο κάτω από τους δικούς του όρους

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Στη συγκεκριμενη περιπτωση, εαν απλα εσκυβε να την φιλησει θα ειχε κερδισει το κοριτσι, μαλλον.
    Πλάκα κάνεις ; Αυτή φρίκαρε που της είπε ... ότι τους φανταζόταν γυμνούς. Κανά φιλάκι στι μάγουλο , μπορεί να το κέρδιζε.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Τι πάει να πει δεν περνάει ; Οι περισσότεροι έχουν το ταίρι τους. Οι "κάφροι" που λες, οι περισσότεροι ζευγαρωμένοι είναι . Όχι ίσως σταθερά με μία , αλλά σπάνια είναι μόνοι!
    Απλά εδώ η κοπελιά που άνοιξε το θέμα φέρεται παιδιάστικα . Ο άλλος τη θεώρησε γυναίκα ενεργή σεξουαλικά , δεν την κατάλαβε. Τη χουφτωνε κάτω από το τραπέζι και αυτή καμάρωνε ! Μετά τα χουφτώματα , που αυτή τα καμάρωνε , έπιναν με την παρέα και μπήκαν οι δυό τους στο αμάξι του ! Προφανώς κι αυτός δεν έπαιρνε χαμπάρι , έπρεπε να είχε καταλάβει ότι έχει να κάνει με άτομο που βιολογική ηλικία με πνευματική και σεξουαλική έχουν διαφορά δεκαετιών. Αλλά δεν είναι τόσο φοβερό που της είπε αν ... τον φαντάζεται γυμνό ! Έλεος ! Δεν το είπε σε μαθήτρια. Το είπε σε ενήλικη εργαζόμενη που ξενυχτάει μέχρι αργά ! Και μπήκε στο αμάξι του για να την πάει σπίτι ! ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΙΑΚΑΩΣ ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ; Αυτή προφανώς θα ήθελε να βγουν μερικούς μήνες , με ρυθμούς εφήβων και μετά να το σκεφτεί 2-3 χρόνια , να κλείσουν και τα 40 στο μεταξύ ... και βλέπουν . Αλλά ο άλλος, το έβλεπε αλλιώς.
    ακριβως περι αυτου προκειται.
    μια βιολογικη ηλικια που δεν συμβαδιζει με την σεξουαλικη και συναισθηματικη, μια κοπελα που δημιουργει εντυπωσεις ωριμης κοπελας φλερταροντας τολμηρα, αλλα δενε χει εμπειριες και μπερδευει τους ανδρες, αυτοι τολμουν, κι αυτη τους βριζει και φευγει.
    να και μια φορα που συμφωνουμε απολυτα.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Αν είναι να κοροϊδεύεις, γιατί απαντάς;
    Κι όχι, δεν ήθελα φιλάκι στο μάγουλο, αλλά όχι να με πηδηξει εδώ και τώρα .
    Εκείνη τη συγκεκριμένη στιγμή δεν ήθελα και τίποτα γιατί ήμουν ξενερωμενη
    Αν τον ήθελα όπως εκείνες τις μέρες θα έκανα κάτι, ήταν από τους ελάχιστους που μου έβγαζαν επιθυμία. Τότε. Τώρα δεν θέλω ούτε για αστείο

    Επισης από που προκύπτει ότι κάποια ενήλικη εργαζόμενη που ξενυχτάει και φλερτάρει δεν μπορεί να είναι παρθένα;

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Υπαρχει τροπος Al_Bundy. Επειδη θελω να στην πεσω, θα χρησιμοποιησω το καταλληλο τροπο. Για εμενα ειναι να προσπαθησω για παραδειγμα να την φιλησω. Για τον αλλον ειναι τον βγαζω εξω και της λεω "πιασε δουλεια". Γενικα η καφριλα δεν περναει.
    γιατι; της ειπε "πιασε δουλεια"; τι διαφορα εχει να την φιλουσε ξαφνικα απο το να της πει οτι την φαντασιωνεται;;; κακο ειναι οταν χουφτωνονταν κατω απ τα τραπεζια; το φιλι ειναι πιο επεμβατικο απο το να της πει οτι την φαντασιωνεται.
    μπροουσε καλλιστα να του πει" εγω οχι" και τελειωνε το παραμυθι.
    δεν καταλαβαινω γιατι το βρισκετε τοσο προστυχο οταν καυλαντιζουν και πινουν βραδιατικα...
    ηλεμον ηρθε και μας το ειπε, λες και ηταν ενας ασχετος που ξαφνικα της την επεσε, ενω μας εχει πει οτι ειναι σχεδον ερωτευμενη μαζι του καιτ ον σκεφτεται μερα- νυχτα και φοβαται μην την πεσει σε καμια αλλη!!

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω
    By Marinak9609 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 31-10-2019, 20:23
  2. Replies: 2
    Last Post: 13-04-2015, 15:18
  3. Δεν ξερω ποιον δρομο να διαλεξω..
    By fazer in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 94
    Last Post: 26-03-2010, 23:27
  4. Δεν ξερω τι πρεπει να κανω...
    By igloo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 26-09-2008, 00:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •