Δεν ξέρω αν πρέπει να το πω και με ποιον τρόπο - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 15 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 222
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Δηλαδή ο 36 ετών , θα βγαίνει με ενήλικη και δεν θα τη φιλήσει καν στη βδομάδα ;;; Τι θα κάνει ;;
    Ρε τι διαβάζω ρε ....
    Αν μπορούσα να βάλω φάτσουλες θα έβαζα lol Κορίτσια yolo αν θέλετε το καταλαβαίνετε, αν δεν θέλετε δεν πειράζει υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.... που το καταλαβαίνουν... και όχι δεν είναι το σεξ το πρωταρχικό αλλά δεν είναι και φόνος ούτε λάθος.... Και όχι δεν αξίζει καμία να την περιμένεις, γιατί αυτή που περιμένεις σήμερα, αύριο μπορεί να σου πάει με άλλους 10 και να σου το παίζει και Μαρία Αντουανέτα!

  2. #92
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δείχνει όντως υπομονετικός, αλλά έχω και τις επιφυλάξεις μου με τους άντρες.
    Ενώ ήθελε να κάνει κίνηση για φιλί εβλεπε ότι εγώ δεν ήθελα και δεν το επιχείρησε τελικά. Ωστόσο στέλνει να ξαναβρεθούμε και μου είπε ότι πέρασε ωραία μαζί μου. Αν συνεχίσει να είναι υπομονετικός εννοείται θα κάνω αυτό που λες και θα το εκμεταλλευτω κατάλληλα για να προχωρήσω με τους ρυθμούς μου και μετά να μπορώ να είμαι πιο άνετη αν μου αρεσει κάποιος
    Άκου όλοι οι άντρες και οι γυναίκες επιδιώκουν σεξ. Λογικό είναι.

    Εσύ κατεύθυνε τον να το κάνεις ποτέ θες εσύ. Καθυστέρησε το όσο μπορείς και οσο σε παίρνει. Απλά θέλει πολύ λεπτούς χειρισμούς. Ο άντρας απέναντι σου αν εσύ βγαίνεις μαζί του καιρό και δεν κάνεις σεξ, θα θεωρήσει ότι τον κοροϊδεύεις. Ή ότι θες κάτι άλλο από αυτόν.

    Οπότε εσύ πρέπει με την όλη στάση και συμπεριφορά σου να του δείχνεις ότι όντως σου αρέσει και όντως τον βρίσκεις ενδιαφέρον Αλλά ότι είναι κόλλημα δικό σου που θες τον χρόνο σου και δεν φταις αυτός.

    Επίσης, δεδομένου ότι θες πολύ καιρό να γνώρισεις τον άλλον και θα το πας αργά δεν θα έχεις απαιτήσεις πολλές. Ούτε να πληρώνει την έξοδο σας αυτός ούτε να σε πηγαίνει σε γκλαμουρατα μέρη, γιατί θα νομίζει ότι θες τσάμπα βόλτες και τον χειρίζεσαι . Δεν ξέρεις πως σκέφτεται ο καθένας

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Άκου όλοι οι άντρες και οι γυναίκες επιδιώκουν σεξ. Λογικό είναι.
    Να περνάνε καλά επιδιώκουν χωρίς να χρειάζεται να λύσουν σπαζοκεφαλιές.... Και το να σε έχει στην αναμονή κάποια σπαζοκεφαλιά είναι και δεν υπάρχει κάποιος να μπει σε αυτό το τριπάκι, ούτε υπάρχει λόγος να κάνει τον ψυχολόγο σε κάποια....

  4. #94
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δείχνει όντως υπομονετικός, αλλά έχω και τις επιφυλάξεις μου με τους άντρες.
    Ενώ ήθελε να κάνει κίνηση για φιλί εβλεπε ότι εγώ δεν ήθελα και δεν το επιχείρησε τελικά. Ωστόσο στέλνει να ξαναβρεθούμε και μου είπε ότι πέρασε ωραία μαζί μου. Αν συνεχίσει να είναι υπομονετικός εννοείται θα κάνω αυτό που λες και θα το εκμεταλλευτω κατάλληλα για να προχωρήσω με τους ρυθμούς μου και μετά να μπορώ να είμαι πιο άνετη αν μου αρεσει κάποιος
    Ντάξει ρε Λεμον έχεις τις επιφυλάξεις σου. Δεν θα σου φορέσει φωτοστέφανο ούτε θα αγιάσει.

    Σεξ και συντροφικότητα θέλει δεν θα του κάνεις καμία μεγάλη χάρη

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    932
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Μπορεί να γουσταρει ο τύπος τη Λεμον, σαν γυναικα και να θέλει να παίξει τον ρόλο του δασκάλου με παρθένα. Εσύ που το ξέρεις;

    Μόνο μην είναι κι αυτός παρθένος στα 36 και όταν αποφασίσει η άλλη μετά από κανά χρόνο ότι είναι έτοιμη , αυτός να μην είναι ακόμη έτοιμος και να χρειάζεται κι αυτός χρόνο για να ετοιμαστεί και τελικά χάσουν την παρθενιά αμφότεροι στο καπη.

  6. #96
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Μόνο μην είναι κι αυτός παρθένος στα 36 και όταν αποφασίσει η λέμον μετά από κανά χρόνο ότι είναι έτοιμη , αυτός να μην είναι ακόμη έτοιμος και να χρειάζεται να κλείσει τα 40 (αυτός) για να ετοιμαστεί και τελικά χάσουν την παρθενιά αμφότεροι στο καπη.
    Το πας πολυ μακριά.

    Και καλό θα ήταν να μη σχολιάζεις.

    Το σεξ δεν είναι πανάκεια ούτε μπαίνει σε κουτακια. Κάποιοι δεν κάνουν ποτέ....γιατι δεν θέλουν, γιατί δεν τους βγήκε γιατι δεν το ένιωσαν. Δικαίωμα τους.

    Άλλοι έπρεπε να ωριμάσουν περισσότερο για να δοκιμάσουν, και άργησαν. Καθε άνθρωπος έχει τους ρυθμούς του και είναι ξεχωριστός.

    Δεν σου πέφτει λόγος να κρίνεις ποτε θα κάνει σεξ κάποιος. Αν θέλουν ας τα βρουν μόνοι τους. Δικαίωμα τους. Και στα καπη καλή ηλικία είναι για όποιον θέλει

  7. #97
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Εσύ να διαλέγεις γυναίκες που θα έρχονται για σεξ στη πρώτη μέρα γνωριμιας για να γλυτώνεις και τα κεράσματα αλλα και το να υπομένεις παραξενιές . Ο καθένας ας κάνει ότι θέλει.

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Αν το λες για μένα, το μονο σίγουρο είναι πως με αυτό το είδος γυναίκων δεν μπλέκω...

    Ήξεις, αφήξεις, ου εν πολέμω θνήξεις
    Ηξεις, αφήξεις ου, εν πολέμω θνήξεις

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εποικοδομητικη συζητηση. Ελπιζω η pie να βρει αυτο που θελει. Σας παρακολουθησα με αμειωτο ενδιαφερον, αν και δεν συμμετειχα. Σαφως το σεξ ειναι πολυ προσωπικη υποθεση. Απο το γουστα, μεχρι του τι ψαχνει να βρει κανεις μεσα απο αυτο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειναι και το πρωτο αντικειμενο κουτσομπολιου. Απο ποιος τα εχει με ποιαν. Με ποιους εχει παει αυτη. Μερικες φορες λες και οι υπαρξεις των αλλων κρεμονται απο τα γεννητικα οργανα μερικων και ειναι το μονο που τους ενδιαφερει. Τουλαχιστον επαρχια που ειμαι εγω. Σε πολη μεν, αλλα...
    Οποτε παω Αθηνα το βρισκω ευκολο να γνωρισω γυναικες. Στην επαρχια υπαρχει η καταπιεση, το κανουμε τραμπαλα στα αρχιδια σου. Συγγνωμη για την ωμοτητα των εκφρασεων, αλλα βγαζω λιγο αγανακτηση. Ασχετο με το θεμα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #101
    Elenia781
    Guest
    τι σε νοιαζει τι κανει ο αλλος με αλλες αμα δεν θες να εισαι μαζι του. Ειναι ελευθερος να κανει οτι θελει. Οχι να τον βγαλεις και τον κινδυνο της παρέας! Η ζηλια αυτα κανει στο μυαλό και στις σχέσεις εστω και φιλικές

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Εγώ βλέπω ένα μοτίβο που επαναλαμβάνεται εδώ και πολλά χρόνια στο φόρουμ στα θέματα της λέμον και δεν υπάρχει καμία ιδιαίτερη πρόοδος κάθε φορά που γράφει.
    Δεν ξέρω πως θα το λύσει, με ψυχολόγο ή κάπως αλλιώς, όμως και ο τέλειος άντρας για εκείνη να περάσει δίπλα της και άψογα να της φερθεί, πάλι κάτι θα βρει να τη χαλάσει και να μη κάνει τίποτα. Περιμένω τη μέρα που θα έρθει να πει έκανα σεξ και κατα προτίμηση που δεν θα γκρινιολογάει μετά ότι τη χάλασε το ένα και το άλλο. Πραγματικά θα κάνει τσουνάμια, σεισμούς και καταποντισμούς και θα γκρεμιστούν όλοι οι φούρνοι εκείνη τη μέρα.

  13. #103
    Elenia781
    Guest
    Ολοι τους παλιανθρωποι φαντάζομαι
    Κορασίδες ,στο πισω καθισμα ΠΑΝΤΑ, για να μην συμβαινουν εκτροπα!!!

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    932
    Το θέμα , είναι χρήσιμο , γιατί αναδεικνύει το πόσο προβληματική είναι η ελληνική κοινωνία. Σεξουαλικά στερημένη , οπισθοδρομική, προβληματική και πολλά άλλα. Σε πολιτισμένες χώρες, που οι κοπέλες έχουν σεξουαλική ζωή , ένας αντίστοιχος νέος θα είχε κι αυτός φυσιολογική σεξουαλική ζωή. Στην ελλάδα, όταν οι συνομίληκες , φτάνουν παρθένες στα 25 ή τα 30 , είναι καταδικασμένος ο νέος να ξεκινά τη σεξουαλική του ζωή στα πορνεία και να είναι ανέραστος, αφού οι γυναίκες του κύκλου του είναι παρθένες.

  15. #105
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι καλα το γυναικειο φυλο φταιει. Ελα επαρχια, που εαν εχει καποια σεξουαλικη ζωη ή ακομα και εαν δεν εχει πολλες φορες, την σχολιαζουν αρνητικα λες και εκανε κατι συνταρακτικο. Τα βλεπω και fb τις αντιληψεις αυτες που ειναι πιο χυμα τα πραγματα. Οχι αυτη δεν ειναι η μειοψηφια, ειναι η συντριπτικη πλειοψηφια, τουλαχιστον επαρχια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 7 of 15 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω
    By Marinak9609 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 31-10-2019, 19:23
  2. Replies: 2
    Last Post: 13-04-2015, 14:18
  3. Δεν ξερω ποιον δρομο να διαλεξω..
    By fazer in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 94
    Last Post: 26-03-2010, 22:27
  4. Δεν ξερω τι πρεπει να κανω...
    By igloo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 25-09-2008, 23:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •