Δεν ξέρω αν πρέπει να το πω και με ποιον τρόπο - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 15 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 222
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Πλάκα κάνεις ; Αυτή φρίκαρε που της είπε ... ότι τους φανταζόταν γυμνούς. Κανά φιλάκι στι μάγουλο , μπορεί να το κέρδιζε.
    Μπορει να χρειαζοταν λιγος χρονος. Δεν σημαινει μπηκες στο αυτοκινητο,σε πηδηξα εισαι δικη μου. Τεσπα, δεν επιμενω. Δεν ειναι να πεις οτι ημουν και παρων σε ολες τις κοινωνικες τους συνευρεσεις για να ειμαι απολυτος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,638
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Μπορει να χρειαζοταν λιγος χρονος. Δεν σημαινει μπηκες στο αυτοκινητο,σε πηδηξα εισαι δικη μου. Τεσπα, δεν επιμενω. Δεν ειναι να πεις οτι ημουν και παρων σε ολες τις κοινωνικες τους συνευρεσεις για να ειμαι απολυτος.
    γιατι βρε κιπ; την πηδηξε; ας του ελεγε οτι δεν θελει. γιατι κανει σαν να την βιασε;

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,638
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Αν είναι να κοροϊδεύεις, γιατί απαντάς;
    Κι όχι, δεν ήθελα φιλάκι στο μάγουλο, αλλά όχι να με πηδηξει εδώ και τώρα .
    Εκείνη τη συγκεκριμένη στιγμή δεν ήθελα και τίποτα γιατί ήμουν ξενερωμενη
    Αν τον ήθελα όπως εκείνες τις μέρες θα έκανα κάτι, ήταν από τους ελάχιστους που μου έβγαζαν επιθυμία. Τότε. Τώρα δεν θέλω ούτε για αστείο

    Επισης από που προκύπτει ότι κάποια ενήλικη εργαζόμενη που ξενυχτάει και φλερτάρει δεν μπορεί να είναι παρθένα;
    προκυπτει απο την ηλικια και τον τροπο που φλερταρει.
    κι οταν λεμε "προκυπτει", εννοουμε οτι απο μια ηλικια και πανω ολοι υποθετουν οτι ενας ενηλικος εχει καποια σεξουαλικη εμπειρια. αν δε, μια γυναικα φλερταρει τολμηρα, φσωνεται, κλπ κανεις δεν φανταζεται οτι δενε χει κανει σεξ. η παρθενία συνδεεται και με συστολη στα φασωματα κλπ.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Καλά και ο τύπος , δεν είναι τσακάλι προφανώς. Έπρεπε κάτι να έχει υποψιαστεί και να μην προσφερθεί να της κάνει τον ταξιτζή. Γενικά, όλοι λένε , ότι με γυναίκες που δεν έχεις κάνει σεξ, ούτε πας για φαγητό , ούτε τον ταξιτζή τους κάνεις .... ούτε άλλες τέτοιες οικιότητες, γιατί θα βρεις τον μπελά σου, όπως και έγινε.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Εγώ δεν έχω συστολή στο φλερτ, ούτε στα αγγίγματα .
    Το να θέλει κάποια να φλερτάρει και να καυλαντιζει δεν σημαίνει ότι θα καθίσει κιόλας.
    Επίσης, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και το ντύσιμο, αλλά κάποιοι στο πρωτόγονο μυαλο τους έχουν πως μια γυναίκα που ντύνεται θηλυκά ( δεν λέω για εξτριμ πραγματα, λέω μπλουζάκι με κοιλιά έξω , κοντό φόρεμα) είναι έτοιμη για όλα

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι βρε κιπ; την πηδηξε; ας του ελεγε οτι δεν θελει. γιατι κανει σαν να την βιασε;
    Μην ειμαστε απολυτοι. Για παρδειγμα με ακουμπησε κατω απο το τραπεζι, δεν σημαινει χουφτωμα. Δεν ξερω τι μπορει να σημαινει. Η θεματοθετρια ρωταει γνωμη και τις την προσφερω. Δεν επρεπε να την παρατησει και σιγουρα πρεπει να το πει στις φιλες της, αλλα οχι με σαλτσες. Απλα σαν γεγονος οσο μπορει. Τωρα οι φιλες της, αν τον γουσταρουν δεν εχω ιδεα τι θα κανουν. Την παραμικρη μυρωδια.
    Εαν αντεδρασε υπερβολικα με το βρισιμο, μαλλον ναι, το ανεφερα αλλωστε. Επρεπε να χρησιμοποιησει αλλον τροπο. Εκτος εαν της ηρθε πολυ αποτομο να το χωνεψει, που σαφως μαλλον ετσι εγινε. Δεν ειμαι σιγουρος οτι πρεπει να τον βγαλω εντελως αθωο τον ανδρα, απο μια περιγραφη στο φορουμ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,638
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Εγώ δεν έχω συστολή στο φλερτ, ούτε στα αγγίγματα .
    Το να θέλει κάποια να φλερτάρει και να καυλαντιζει δεν σημαίνει ότι θα καθίσει κιόλας.

    Επίσης, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και το ντύσιμο, αλλά κάποιοι στο πρωτόγονο μυαλο τους έχουν πως μια γυναίκα που ντύνεται θηλυκά ( δεν λέω για εξτριμ πραγματα, λέω μπλουζάκι με κοιλιά έξω , κοντό φόρεμα) είναι έτοιμη για όλα
    αυτο ακριβως ειπα. εσυ φλερταρεις και φασωνεσαι τολμηρα και δινεις λαθος μηνυματα στους ανδρες.
    μια ενηλικη που φασωνεται τολμηρα, δεν το κανει απο χομπι, το κανει γιατι θελει και σεξ.
    αυτο υποθετουν οι αλλοι, κι εσυ τους βριζεις και φευγεις, γιατι φερεσαι σαν 15 χρονο που νομιζει οτι ειναι αλλο πραγμα το φασωμα κι αλλο το σεξ.

    δεν ειναι αλλο. το ενα ειναι συνεχεια τουα λλου.
    ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ. δεν ισαι κοτα "να καθισεις". σεξ κανεις γιατι ικανοποιεισαι κι εσυ, δεν ειναι μια χαρη που κανεις στους ανδρες μπας και βρεις σχεση...
    αλλο το ντυσιμο κι αλλο η συμπεριφορα.
    οι ανδρες δεν στην πεφτουν επειδη εχεις την κοιλια εξω, αλλα επειδη φασωνεσαι μαζι τους κι εσυ, κανεις την κινεζα...

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Εγώ αν ήμουν φίλος με τον άνδρα, θα του έλεγα ΠΑΡΕ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑ . Δεν είναι απίθανο και οι φίλες να είναι παρθένες και να βρει το μπελά του. Να φάει και άλλο κάψιμο και θάψιμο. Καλό θα ήταν να ψαχτεί αλλού ο φουκαράς. Υπάρχουν γυναίκες που είναι ενεργές σεξουαλικά. Κρίμα είναι να χαραμίζεται .

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Ναι γιατί είναι τέτοιου βεληνεκούς κελεπουρι που χαρανιζεται με εμένα ή τις φίλες μου

    Το να μου αρέσει το φλερτ και να μην θέλω συνέχεια, είναι τόσο κακό; Και φίλες μου το κάνουν, δηλαδή μπορεί να τους αρέσει να φλερτάρουν με κάποιον αλλά να μην θέλουν να κάνουν κάτι. Εχει φάση, ανεβάζει την αυτοπεποίθηση, δεν σημαίνει ότι θα καταλήξει πάντα σε σεξ.
    Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,638
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Εγώ αν ήμουν φίλος με τον άνδρα, θα του έλεγα ΠΑΡΕ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑ . Δεν είναι απίθανο και οι φίλες να είναι παρθένες και να βρει το μπελά του. Να φάει και άλλο κάψιμο και θάψιμο. Καλό θα ήταν να ψαχτεί αλλού ο φουκαράς. Υπάρχουν γυναίκες που είναι ενεργές σεξουαλικά. Κρίμα είναι να χαραμίζεται .
    ενταξει, δεν ξερουμε τι "φουκαρας" ειναι κι αυτος. αν δεν ταριαζανε δεν θα συμπεθεριαζανε...

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο ακριβως ειπα. εσυ φλερταρεις και φασωνεσαι τολμηρα και δινεις λαθος μηνυματα στους ανδρες.
    μια ενηλικη ου φασωνεται τολμηρα, δεν το κανει απο χομπι, το κανει γιατι θελει και σεξ.
    αυτο υποθετουν οι αλλοι, κι εσυ τους βριζεις και φευγεις, γιατι φερεσαι σαν 15 χρονο που νομιζει οτι ειναι αλλο πραγμα το φασωμα κι αλλο το σεξ.

    δεν ειναι αλλο. το ενα ειναι συνεχεια τουα λλου.
    ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ. δεν ισαι κοτα "να καθισεις". σεξ κανεις γιατι ικανοποιεισαι κι εσυ, δεν ειναι μια χαρη που κανεις στους ανδρες μπας και βρεις σχεση...
    Μην αδικείς τις 15χρόνες ! Πολλές είναι ώριμες ! Τώρα το "κάθομαι" , είναι αντίληψη περί σεξ πολλών ελληνίδων . Και η διδαχή που έχουν πάρει από τις μανάδες τους. Δεν απολαμβάνουν το σεξ , οπότε δεν γουστάρουν να κάνουν για δική τους απόλαυση . Οπότε κάθονται. Μέσο είναι για να εξασφαλίσουν διάφορα. Ανταλλάγματα.

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,638
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ναι γιατί είναι τέτοιου βεληνεκούς κελεπουρι που χαρανιζεται με εμένα ή τις φίλες μου

    Το να μου αρέσει το φλερτ και να μην θέλω συνέχεια, είναι τόσο κακό; Και φίλες μου το κάνουν, δηλαδή μπορεί να τους αρέσει να φλερτάρουν με κάποιον αλλά να μην θέλουν να κάνουν κάτι. Εχει φάση, ανεβάζει την αυτοπεποίθηση, δεν σημαίνει ότι θα καταλήξει πάντα σε σεξ.
    Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ
    ρε λεμον...
    τι σχεση εχουν οι φιλες σου και τι σχεση εχει ενα φλερτ που μπορει και να μην καταληξει καπου, επειδη απλα παιζεις;;
    εδω μας περιεγραφες οτι εισαι σχεδον καψουρα μαζι του, τον σκεφτοσουν ολη μερα κι ολη νυχτα και δεν μπορουσες να σκεφτεις τπτ αλλο κι ανησυχουσες μηπως την επεφτε αλλου κι οχι σε σενα. και στην επεσε και τον εβρισες γιατι εσυ φανταζοσουν ΑΛΛΟ ΠΕΣΙΜΟ!!! οχι επειδη δεν ηθελες να στην πεσει!

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ναι γιατί είναι τέτοιου βεληνεκούς κελεπουρι που χαρανιζεται με εμένα ή τις φίλες μου
    Εφόσον δεν έχει καμία ελπίδα για σεξ, φυσικά χαραμίζεται . Θα μπορούσε να περνάει καλά με άνδρες φίλους του, βλέποντας μπάλα , πίνοντας μπύρες ή παίζοντας μπόουλιγκ ή μπιλιάρδα ή playstation . Γιατί να τρώει στη μάπα τις παραξενιές της κάθε μιας αν δεν έχει να περιμένει το αντίτιμο για το οποίο οι άνδρες υπομένουν όλα αυτά ;

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Είχα αρχίσει λίγο ήδη να ξενερώνω πριν από αυτό επειδή η φίλη μου πέταγε ότι του αρέσει άλλη
    Και με ενόχλησε ο τρόπος του. Το εξέλαβα ότι ήθελε μόνο ένα πήδημα από εμένα και χωρίς να τον νοιάζει να περάσω καλά.
    Αν μου την έπεφτε πιο καλά, ίσως να έκανα κάτι αλλά και πάλι θα προσπαθουσα να μην το δω σοβαρά , τουλάχιστον όχι πιο σοβαρά από ότι θα το έβλεπε εκείνος

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Δεν απαντάω κάτι, πραγματικά
    Μετά μην απορειτε που προτιμάμε να μένουμε καιρό μόνες μας ή και παρθένες αντί να καθόμαστε σε άντρες με τέτοια μυαλά που δυστυχώς είναι παντού

Page 4 of 15 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω
    By Marinak9609 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 31-10-2019, 19:23
  2. Replies: 2
    Last Post: 13-04-2015, 14:18
  3. Δεν ξερω ποιον δρομο να διαλεξω..
    By fazer in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 94
    Last Post: 26-03-2010, 22:27
  4. Δεν ξερω τι πρεπει να κανω...
    By igloo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 25-09-2008, 23:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •