Δεν ξέρω αν πρέπει να το πω και με ποιον τρόπο - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 15 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 222
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Εσύ είσαι σαν αυτούς που λένε "εμένα στη γειτονιά μου οι καφετέριες είναι γεμάτες, άρα δεν υπάρχει κρίση" .
    Κι εσυ εισαι σαν αυτους που λενε "Δεν πηδαω εγω...αρα δεν πηδαει κανενας"

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Κι εσυ εισαι σαν αυτους που λενε "Δεν πηδαω εγω...αρα δεν πηδαει κανενας"
    αχαχαχαχααχχααχαχαα!!!
    α γεια σου....

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Κι εσυ εισαι σαν αυτους που λενε "Δεν πηδαω εγω...αρα δεν πηδαει κανενας"
    Στις παρθένες και τους παρθένους ετών 39 που ανοίγουν θέματα το ένα μετά το άλλο πες τα αυτά. Ότι ... πηδάνε και δεν το ξέρουν ! Τα σχόλιά σου πάντως, είναι υψηλότατου επιπέδου ! Προφανώς εκτός από πλούσια σεξουαλική ζωή (όπως όλες οι ελληνίδες) πρέπει να διαθέτεις και ... φοβερή μόρφωση ! Και με την ευγενική συμπεριφορά που βγάζεις προς τους άλλους, σίγουρα και οι συναναστροφές σου όπως και οι σεξουαλικές σου εμπειρίες, θα είναι με το enfant gâté . Κάνει μπαμ .
    Last edited by Al_Bundy; 15-11-2021 at 16:09.

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Στις παρθένες και τους παρθένους ετών 39 που ανοίγουν θέματα το ένα μετά το άλλο πες τα αυτά. Ότι ... πηδάνε και δεν το ξέρουν ! Τα σχόλιά σου πάντως, είναι υψηλότατου επιπέδου ! Προφανώς εκτός από πλούσια σεξουαλική ζωή (όπως όλες οι ελληνίδες) πρέπει να διαθέτεις και ... φοβερή μόρφωση ! Και με την ευγενική συμπεριφορά που βγάζεις προς τους άλλους, σίγουρα και οι συναναστροφές σου όπως και οι σεξουαλικές σου εμπειρίες, θα είναι με το enfant gâté . Κάνει μπαμ .
    Και λίγα λες...λυπάμαι και ντρέπομαι για όλα αυτά τα αισχη της ζωής μου!!!!Χιουμορακι το λένε...κουλαρε

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Και λίγα λες...λυπάμαι και ντρέπομαι για όλα αυτά τα αισχη της ζωής μου!!!!Χιουμορακι το λένε...κουλαρε
    Μα αν λυπούνταν και ντρέπονταν έστω και λίγο , όλοι όσοι έφεραν αυτή τη χώρα εδώ που είναι ... δεν θα την είχαν φτάσει εδώ ! Κανείς δεν ντρέπεται , κανείς δεν λυπάται , κανείς δεν μετανιώνει . Το περί χιούμορ καλό αλλά ... ολίγον esprit d'escalier ...

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Εγώ φταίω για όλη τη χώρα?????������������

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Επιτίθεσαι , δεν σταματάς και θες και την τελευταία κουβέντα ! Τυπική ! Τόση ... δαπανημένη ενέργεια ! Για ... σεξ σου περισσεύει καθόλου ;;;; Αχαχαχα !
    Σίγουρα όχι , δεν φταίς για τη χώρα. Μήπως άρχισες καταμέτρηση θεμάτων στο φόρουμ για ... παρθένους νέους ; ή τους φαντάζομαι και δεν υπάρχουν ;;

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Al Bundy
    Παρθένα με παρθένα και παρθένο έχουν διαφορά
    Εγώ είμαι παρθένα γιατί έτσι θέλω, επειδή δεν μου άρεσε κάνεις αρκετά για σεξ, αλλά οι άντρες κυρίως είναι παρθένοι γιατί δεν τους θέλει καμιά (δικαίως, τους περισσότερους)
    Μάλλον σε πονάει που εγώ , αν και παρθένα ετών 39 και ίσως μέχρι να φτάσω στα ΚΑΠΗ, όπως λες, βγαίνω καυλαντιζω και παίρνω επιβεβαίωση σε αντίθεση με εσένα που θες να πιστεύεις ότι δεν σου κάθεται γυναίκα επειδή ζούμε όλες στο μεσαίωνα.
    Σε κανένα μεσαίωνα δεν ζούμε, αγαπητέ μου.
    Άμα θέλω να κάνω σεξ θα κάνω, δεν θα ντραπω
    Απλά δεν θέλω

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Al Bundy
    Παρθένα με παρθένα και παρθένο έχουν διαφορά
    Εγώ είμαι παρθένα γιατί έτσι θέλω, επειδή δεν μου άρεσε κάνεις αρκετά για σεξ, αλλά οι άντρες κυρίως είναι παρθένοι γιατί δεν τους θέλει καμιά (δικαίως, τους περισσότερους)
    Μάλλον σε πονάει που εγώ , αν και παρθένα ετών 39 και ίσως μέχρι να φτάσω στα ΚΑΠΗ, όπως λες, βγαίνω καυλαντιζω και παίρνω επιβεβαίωση σε αντίθεση με εσένα που θες να πιστεύεις ότι δεν σου κάθεται γυναίκα επειδή ζούμε όλες στο μεσαίωνα.
    Σε κανένα μεσαίωνα δεν ζούμε, αγαπητέ μου.
    Άμα θέλω να κάνω σεξ θα κάνω, δεν θα ντραπω
    Απλά δεν θέλω
    απο ποτε εισαι εσυ 39,25 δεν ελεγες οτι εισαι?

    @Al bundy μην χανεις τον χρονο σου μαζι της
    δες ποσα θεματα εχει ανοιξει

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Το 39 το είπα επειδή ο φίλος μας ανέφερε παραπάνω "παρθένες ετών 39"
    Εσύ τότε γιατί χάνεις τον χρόνο σου με το να απαντάς στο θέμα μου; Άντε να δεις καμιά ταινιουλα, καληνύχτα

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Το 39 το είπα επειδή ο φίλος μας ανέφερε παραπάνω "παρθένες ετών 39"
    Εσύ τότε γιατί χάνεις τον χρόνο σου με το να απαντάς στο θέμα μου; Άντε να δεις καμιά ταινιουλα, καληνύχτα
    εχεις να μου προτεινεις καμια?
    παρε και μια αναφορα και αντε γεια,εδω και μηνες ηθελες μπαν

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Al Bundy
    Παρθένα με παρθένα και παρθένο έχουν διαφορά
    Εγώ είμαι παρθένα γιατί έτσι θέλω, επειδή δεν μου άρεσε κάνεις αρκετά για σεξ, αλλά οι άντρες κυρίως είναι παρθένοι γιατί δεν τους θέλει καμιά (δικαίως, τους περισσότερους)
    Μάλλον σε πονάει που εγώ , αν και παρθένα ετών 39 και ίσως μέχρι να φτάσω στα ΚΑΠΗ, όπως λες, βγαίνω καυλαντιζω και παίρνω επιβεβαίωση σε αντίθεση με εσένα που θες να πιστεύεις ότι δεν σου κάθεται γυναίκα επειδή ζούμε όλες στο μεσαίωνα.
    Σε κανένα μεσαίωνα δεν ζούμε, αγαπητέ μου.
    Άμα θέλω να κάνω σεξ θα κάνω, δεν θα ντραπω
    Απλά δεν θέλω
    Τι ... επιθυμεί εδώ το κοινό ; Να απαντήσω στον ίδιο τόνο ; ή να παραμείνω ιππότης ;;;
    Μη νομίσει κανείς ότι δεν έχω τη δυνατότητα να απαντήσω στον ίδιο τόνο !

    Ως προοίμιο της απάντησης που δύναμαι να δώσω στον τόνο της δεσποινίδος παραπάνω , αναφέρω το εξής ....

    Αγαπητή , εγώ δεν ήμουν παρθένος στα 25. Ούτε στα 20 , ούτε στα 17 . Και σε εποχές πολύ χειρότερες από την τωρινή !

    Για το αν ... δείτε τη συνέχεια ή όχι , αποφασίζετε εσείς !

  13. #133
    Πάντως οι καφετέριες και τα εστιατόρια κάθε μέρα γεμάτα είναι.

  14. #134
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Σήμερα βρεθήκαμε κάπου για λίγο και πριν έρθουν οι υπόλοιποι, μου είπε ότι αισθάνεται άσχημα για αυτό που έκανε, που με άφησε μόνη και ότι έκανε βλακεία που παρίστανε τον ανηξερο στην προηγούμενη έξοδο μας. Έλεγε ότι το σκεφτόταν αυτές τις μέρες και αισθανόταν άσχημα.
    Ωστόσο δεν αναφέρθηκε στον τρόπο που μου την έπεσε, ούτε ζήτησε ευθέως συγγνώμη.
    Του είπα ότι όντως ήταν φάουλ να με βγάλει από το αυτοκίνητο και ότι θα μπορούσε να συμβεί το οτιδήποτε και έχει δίκιο να αισθάνεται άσχημα. Μετά ήρθε η φίλη μου και άλλαξε κουβέντα. Δεν πρέπει να έχει πει τίποτα στους άλλους.
    Δεν ήθελα να του πω δεν πειράζει, ούτε ότι τον συγχωρώ. Δεν θέλω να νομίζει ότι με έχει του χεριού του όπως τις άλλες που τις κάνει ο,τι θέλει (πχ δέχονται να πάνε στα μέρη που θέλει αυτος)
    Ωστόσο μετά ήμουν τυπική μαζί του, μιλούσα κανονικά μπροστά στις άλλες.
    Στο τέλος έτυχε πάλι να μείνουμε οι δύο μας όσο περίμενα μια από τη δουλειά μου να έρθει να με πάρει και μου είπε "φιλιά" και με χάιδεψε στη μέση, αλλά εγώ είπα ένα γεια, τα ξαναλέμε.
    Έδειχνε κομπλαρισμενος πάντως.
    Αλλά μια ειλικρινή συγγνώμη μου τη χρωστούσε πιστεύω, όχι απλά ότι ένιωσε άσχημα

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Σήμερα βρεθήκαμε κάπου για λίγο και πριν έρθουν οι υπόλοιποι, μου είπε ότι αισθάνεται άσχημα για αυτό που έκανε, που με άφησε μόνη και ότι έκανε βλακεία που παρίστανε τον ανηξερο στην προηγούμενη έξοδο μας. Έλεγε ότι το σκεφτόταν αυτές τις μέρες και αισθανόταν άσχημα.
    Ωστόσο δεν αναφέρθηκε στον τρόπο που μου την έπεσε, ούτε ζήτησε ευθέως συγγνώμη.
    Του είπα ότι όντως ήταν φάουλ να με βγάλει από το αυτοκίνητο και ότι θα μπορούσε να συμβεί το οτιδήποτε και έχει δίκιο να αισθάνεται άσχημα. Μετά ήρθε η φίλη μου και άλλαξε κουβέντα. Δεν πρέπει να έχει πει τίποτα στους άλλους.
    Δεν ήθελα να του πω δεν πειράζει, ούτε ότι τον συγχωρώ. Δεν θέλω να νομίζει ότι με έχει του χεριού του όπως τις άλλες που τις κάνει ο,τι θέλει (πχ δέχονται να πάνε στα μέρη που θέλει αυτος)
    Ωστόσο μετά ήμουν τυπική μαζί του, μιλούσα κανονικά μπροστά στις άλλες.
    Στο τέλος έτυχε πάλι να μείνουμε οι δύο μας όσο περίμενα μια από τη δουλειά μου να έρθει να με πάρει και μου είπε "φιλιά" και με χάιδεψε στη μέση, αλλά εγώ είπα ένα γεια, τα ξαναλέμε.
    Έδειχνε κομπλαρισμενος πάντως.
    Αλλά μια ειλικρινή συγγνώμη μου τη χρωστούσε πιστεύω, όχι απλά ότι ένιωσε άσχημα
    πολυ καλα ειπε.
    συγνωμη σου οφειλε για το οτι σε αφησε στην μεση του δρομου, οχι για κατι αλλο.
    το οτι σου την επεσε, ηταν συνεχεια του φλερτ που ειχατε.
    οχι οτι ησουν υποχρεωμενη να ανταποκριθεις φυσικα, αλλα ουτε προστυχο ουτε παραλογο ηταν να στην πεσει μετα απο μια βραδυνη εξοδο με ποτο, αφου φλερταρατε.
    συγνωμη θα οφειλε αν δεν σταματουσε στο δικο σου ΟΧΙ.
    εφοσον σταματησε, μονο για το αδειασμα σου οφειλε συγνωμη.
    αυτα με τα "σε εχει του χεριου του οταν πας εκει που θελει αυτος", καποιες βλακειες στο κεφαλι σου θα ειναι παλι, ειμαι σιγουρη...
    ηταν κομπλαρισμενος και μετανοιωμενος γιατι ηταν απαραδεκτο να σε αφησει εκει μεσα στην νυχτα.
    ζητησε συγνωμη, ολα καλα..

Page 9 of 15 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω
    By Marinak9609 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 31-10-2019, 19:23
  2. Replies: 2
    Last Post: 13-04-2015, 14:18
  3. Δεν ξερω ποιον δρομο να διαλεξω..
    By fazer in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 94
    Last Post: 26-03-2010, 22:27
  4. Δεν ξερω τι πρεπει να κανω...
    By igloo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 25-09-2008, 23:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •