Δεν ξέρω αν πρέπει να το πω και με ποιον τρόπο - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 15 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 222
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Αυτός που βγαίνω τώρα είναι αρκετά μεγαλύτερος και δείχνει ώριμος ανθρωπος. Ελπίζω να μην βγει μια από τα ίδια. Ενώ δείχνει να θέλει να κάνουμε κάτι, είναι διακριτικός και δεν με πιέζει

  2. #77
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Αυτός που βγαίνω τώρα είναι αρκετά μεγαλύτερος και δείχνει ώριμος ανθρωπος. Ελπίζω να μην βγει μια από τα ίδια. Ενώ δείχνει να θέλει να κάνουμε κάτι, είναι διακριτικός και δεν με πιέζει
    Πόσο χρόνων;

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    36 χρόνων είναι. Μένει μόνος, είναι μορφωμένος, κάνουμε καλή κουβέντα, έχουμε κάποια κοινά. Ερωτικά δεν τον βλέπω, αλλά θα δώσω μια ευκαιρία για να ξεκολλήσω

  4. #79
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    36 χρόνων είναι. Μένει μόνος, είναι μορφωμένος, κάνουμε καλή κουβέντα, έχουμε κάποια κοινά. Ερωτικά δεν τον βλέπω, αλλά θα δώσω μια ευκαιρία για να ξεκολλήσω
    Ερωτικά γιατί δεν τον βλέπεις;

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Ερωτικά γιατί δεν τον βλέπεις;
    Γιατί έχει δει κανέναν ποτέ ;

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Εν τω μεταξύ αν εγώ κάνω σεξ με κάποιον και επειδή είναι η αρχή είμαι ακόμα μαγκωμενη και δεν του αρέσει, χάνω αμέσως προοπτική για σχέση;
    Υποθέσεις... υποθέσεις.... υποθέσεις....

    Πάμε για μία υπόθεση αντιστρέφοντας τα γραφόμενα σου. Αν προχωρήσεις με κάποιον που σου αρέσει και πας να κάνεις σεξ και είναι μαύρο χάλι εκείνος, και αντί να σου προσφέρει αυτό που φαντάζεσαι, σε απογοητεύσει παντελώς εκεί τι γίνεται;

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Γιατί βγαίνουμε λίγες μέρες , θέλω να το γνωρίσω λίγο καλύτερα
    Ωραίος είναι εμφανισιακά, καλά περάσαμε , με σεβεται, αλλά δεν μου βγαίνει ακόμα κάτι ερωτικό

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Αν μου αρέσει πολύ σε όλα τα άλλα θα το παραβλέψω
    Εδώ κάνουμε αμάν να συναντήσουμε νορμάλ ανθρωπο, δεν θα τα χαλάσουμε στο σεξ. Λες και ο,τι έχω κάνει ως τώρα δεν το έχω κάνει με το ζόρι τις περισσότερες φορές

  9. #84
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Γιατί βγαίνουμε λίγες μέρες , θέλω να το γνωρίσω λίγο καλύτερα
    Ωραίος είναι εμφανισιακά, καλά περάσαμε , με σεβεται, αλλά δεν μου βγαίνει ακόμα κάτι ερωτικό
    Άρα δεν το αποκλειεις το ερωτικό; παίζει αν τον γνωρίσεις καλύτερα να θες ίσως κάποια στιγμή να προχωρήσει .

    Κοίτα, έχεις πιθανότητες να το πετύχεις με αυτόν εφοσον είναι μεγαλύτερος, θα κάνει υπομονή, θα ξέρει μα σε προσεγγίσει, φαντάζομαι. Οπότε καλώς.

    Αλλά μεγάλη προσοχή. Μην αρχίσεις να γλωσσοφιλιεσαι από τα πρώτα 3 ραντεβού και να φασωνεσαι στη μια βδομάδα. Γιατί αν το κάνεις αυτό θα τον προκαλέσεις να σου τα ριξει ,και δεν θα φταίει. Θα το πας συντηρητικά. Εφοσον θες να σου φερθουν σωστά στις πραγματικές ανάγκες σου, τότε πρέπει να δείξεις αυτό που είσαι. Και όχι να προσποιηθεις μια άλλη που δεν είσαι γιατί θα έχεις και την αντίστοιχη στάση που δεν θες πραγματικά

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post

    Αλλά μεγάλη προσοχή. Μην αρχίσεις να γλωσσοφιλιεσαι από τα πρώτα 3 ραντεβού και να φασωνεσαι στη μια βδομάδα. Γιατί αν το κάνεις αυτό θα τον προκαλέσεις να σου τα ριξει ,και δεν θα φταίει. Θα το πας συντηρητικά. Εφοσον θες να σου φερθουν σωστά στις πραγματικές ανάγκες σου, τότε πρέπει να δείξεις αυτό που είσαι. Και όχι να προσποιηθεις μια άλλη που δεν είσαι γιατί θα έχεις και την αντίστοιχη στάση που δεν θες πραγματικά
    Δηλαδή ο 36 ετών , θα βγαίνει με ενήλικη και δεν θα τη φιλήσει καν στη βδομάδα ;;; Τι θα κάνει ;;
    Ρε τι διαβάζω ρε ....

  11. #86
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Φίλα τον πολύ αργότερα. Όταν θες εσύ. Μετά από ενα μήνα.αν επικοινωνεί ακόμα μαζί σου και του αρέσεις τόσο πολύ για να κάνει τόση υπομονή,τότε θα έχεις τον χρόνο να τον γνωρίσεις και να πετύχεις αυτό που θες. Όμως μη πας κατευθείαν στα φιλιά. Και αν κάνει κίνηση, πες του, ειλικρινά μου αρέσεις και σε βρίσκω ενδιαφέρον όμως θα ήθελα να σε γνωρίσω παραπανω για να νιώσω πιο άνετη και πιο σίγουρη. Δείξε ποια είσαι. Αφού είσαι συντηρητική, είτε φοβισμένη είτε επιφυλακτική όπως θες πεσ το, μη πας και το παίζεις προχω παρτουζα γιατί μετά θα σου την πέφτουν ωμα και θα τους λες μαλακες

  12. #87
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Δηλαδή ο 36 ετών , θα βγαίνει με ενήλικη και δεν θα τη φιλήσει καν στη βδομάδα ;;; Τι θα κάνει ;;
    Ρε τι διαβάζω ρε ....
    Είπα....να δείξει τον εαυτό της αληθινά.


    Αν ο άλλος τη γουστάρει και θέλει να περιμένει δικαίωμα τους, ας τα βρουν μόνοι τους. Κουμάντο θα τους κάνεις; ότι είναι να γίνει θα γίνει. Αν φάει τη πετρια και την εκτιμήσει και τη θέλει πολύ και θέλει να περιμένει και κάνει υπομονή εσένα τι σε χαλάει.

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι νομιζω η Black_Opium τα λεει μια χαρα. Συμφωνω μαζι της.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #89
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Μπορεί να γουσταρει ο τύπος τη Λεμον, σαν γυναικα και να θέλει να παίξει τον ρόλο του δασκάλου με παρθένα. Εσύ που το ξέρεις;

    Και μπράβο της αν τον πετύχει, αλλά όντως θα είναι ο τύπος που ψάχνει διακαως να βρει. Ας το πάει έτσι και έχει περισσότερες πιθανότητες να το βρει ,σε αντίθεση με αυτά που κάνει τώρα

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Δείχνει όντως υπομονετικός, αλλά έχω και τις επιφυλάξεις μου με τους άντρες.
    Ενώ ήθελε να κάνει κίνηση για φιλί εβλεπε ότι εγώ δεν ήθελα και δεν το επιχείρησε τελικά. Ωστόσο στέλνει να ξαναβρεθούμε και μου είπε ότι πέρασε ωραία μαζί μου. Αν συνεχίσει να είναι υπομονετικός εννοείται θα κάνω αυτό που λες και θα το εκμεταλλευτω κατάλληλα για να προχωρήσω με τους ρυθμούς μου και μετά να μπορώ να είμαι πιο άνετη αν μου αρεσει κάποιος

Page 6 of 15 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω
    By Marinak9609 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 31-10-2019, 19:23
  2. Replies: 2
    Last Post: 13-04-2015, 14:18
  3. Δεν ξερω ποιον δρομο να διαλεξω..
    By fazer in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 94
    Last Post: 26-03-2010, 22:27
  4. Δεν ξερω τι πρεπει να κανω...
    By igloo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 25-09-2008, 23:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •