Δεν ξέρω αν πρέπει να το πω και με ποιον τρόπο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 222
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108

    Δεν ξέρω αν πρέπει να το πω και με ποιον τρόπο

    Εδώ και καιρό κάνω παρέα με μια κοπέλα, αλλά και κάποια ακόμα άτομα.
    Ένας από αυτή την παρέα έδειχνε ( και μάλλον εξακολουθεί να δείχνει στους άλλους) πολύ καλό παιδί. Η αλήθεια είναι πως και εγώ είχα πειστεί. Μάλιστα θεωρούσα πως είχαμε αρκετά κοινά γιατί όταν έλεγα ότι μου αρέσει κάτι έλεγε κι εκείνος το ίδιο. Σε κάποια φάση ξεγελάστηκα ότι μου άρεσε κιόλας και άρχισα να τον σκέφτομαι όλη μέρα και να νιώθω περίεργα για αυτό. Άρχισα να δουλευω και να βγαίνω όλη μέρα για να μην το σκέφτομαι και παρακαλούσα να σταματήσει αυτό, γιατί δεν θα ήξερα πως να αντιδράσω σε περίπτωση που δεν γινόταν κάτι ή που έπαιζε τίποτα με καμία άλλη. Είχα αρχίσει να ζηλεύω μια άλλη από την παρέα μας, επειδή της μιλούσε κι εκείνης αρκετά και είχαν κοινά. Να αναφέρω εδώ, ότι εκείνος θέλει να πιάσει δουλειά εκεί που δουλεύει κι εκείνη κι όλο την ρωτούσε τι παίζει και αυτή έλεγε ότι θα τον βοηθήσει.
    Στο μεταξύ εμένα κάποιες φορές με ακουμπούσε κάτω από το τραπέζι και μια φορά αντέδρασε ζηλιαρικα όταν είπα για κάποιον οτι είναι ωραίος ( άρχισε να τον μειώνει)
    Τελικά οι προσευχές μου εισακούστηκαν και ξενέρωσα με τον χειρότερο τρόπο.
    Ένα βράδυ που με γυρνούσε με το αυτοκίνητο (επειδή μένουμε σχετικά κοντά και βόλευε να γυρίσουμε παρέα) μου την έπεσε στην ψύχρα με ένα ύφος που δεν μου άρεσε καθόλου. Είχε πιει λίγο, αλλά δεν το θεωρώ δικαιολογία.Εγώ του είπα να μην τολμήσει να το ξανακάνει αυτό και μάλιστα τον έβρισα. Και τότε μου είπε να κατέβω από το αμάξι , αδιαφορώντας για το ότι δεν κυκλοφορούσε κανένα ΜΜΜ εκεί κοντά, και ακόμα και ταξί δεν περνούσε συχνά. Τελικά κατεβηκα, καλεσα ταξί και πήγα σπίτι.
    Στις φίλες μου δεν είπα τίποτα για αυτό το θέμα
    Εκείνος επιδίωξε έξοδο μέσα στις επόμενες μέρες με τις φίλες μου και μάλιστα με κάλεσαν (εκείνες βασικά, για τον ίδιο δεν ήξερα αν ήθελε να έρθω)
    Ήταν τόσο σίγουρος ότι δεν θα έλεγα τίποτα και προσπαθούσε να δείχνει σαν να μην τρεχει τίποτα που πραγματικά τρόμαξα με το πόσο διπρόσωπος μπορεί να είναι ένας άνθρωπος. Δεν αναφερθήκαμε καθόλου στο γεγονός, μάλιστα κάποια στιγμή έλεγε ότι είχε πιει και δεν θυμάται τίποτα. Οι άλλες απόρησαν πως οδήγησε τότε και είπε ότι μπορούσε να οδηγήσει. Αλλά γενικά δεν τις είδα δυσπιστες. Είναι τοσο σίγουρες ότι πρόκειται για ένα "καλό παιδί" , οπως ήμουν κι εγώ κάποτε. Σε αυτή την έξοδο προσπαθούσε να μου την πει μερικές φορές και μάλιστα έκανε και πράγματα που ήξερε ότι με ενοχλούν ( κάπνιζε μέσα στη μουρη μου) και περίμενε να δει αντίδραση. Ήταν όλη την ώρα κοντά με αυτή την κοπέλα που θέλει να μπει στη δουλειά της. Της κάνει τον καλό και ότι ταιριάζουν, οπως παράλληλα έκανε και με εμένα το περασμένο διάστημα, αλλά του αρέσει και μια άλλη από ο,τι κατάλαβα.
    Αυτή η κοπέλα δεν νομίζω ότι τον βλέπει ερωτικά, όμως ανησυχώ μήπως πειστεί τόσο πολύ ότι είναι το καλό παιδί που αξίζει να ασχοληθεί. Γενικώς παίζει τόσο θέατρο ο τύπος που μπορεί η οποιαδήποτε να ψαρωνε.
    Όταν αυτή έφυγε, μετά ασχολιόταν μαζί μου και μου έλεγε ότι του την πέφτει μια γνωστή μας . Εγώ του έλεγα ότι κάνει λάθος και δεν είναι έτσι, και προσπαθούσε να με πείσει για το αντίθετο.
    Εγώ νιώθω την ανάγκη να μιλήσω και να πω τι έγινε στις άλλες, ομως φοβάμαι ότι επειδή βρίσκονται πιο συχνά ( εγώ δεν ακολουθώ τόσο, λόγω δουλειάς) ίσως δεθούν παραπάνω και δεν με πιστέψουν. Μιλάμε ο άνθρωπος είναι μεγάλος υποκριτής. Πήγα λίγο να κάνω μια κουβέντα στη μια και λέει "είναι καλό παιδί", οπότε παράτησα την προσπάθεια να πω τι έγινε.
    Να μιλήσω, μήπως προλάβω τα χειρότερα ( δηλαδή να κάνει κάτι παρόμοιο σε κάποια άλλη) ή να καθίσω στα αυγά μου για να μην φανώ εγώ η κακια; Οι άλλες είναι φουλ καλοπροαίρετες και ευκολόπιστες

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Αν είναι όντως φίλες σου, γιατί να μην το πεις; Είναι μια εμπειρία που ήταν δύσκολη, το να μείνεις στην μέση του πουθενά και να πρέπει να γυρίσεις μέσα στην νύχτα μόνη. Από την άλλη κι εκείνες σαν ενήλικες έχουν την δική τους κρίση, δηλαδή μπορεί να νιώθουν πως δεν είναι το τέλειο, καλό παιδί, αλλά να μην τους νοιάζει, να το αγνοούν κοκ. Δεν μπορείς δηλαδή να βάλεις μυαλό στους άλλους με το ζόρι.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και εγω πιστευω οτι πρεπει να το πεις. Το να σε αφηνει στη μεση του πουθενα επειδη δεν του καθισες, ειναι παραπανω απο κακη συμπεριφορα. Το τι θα κανουν με αυτη τη γνωση δεν εξαρταται απο σενα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    kopela93
    Guest
    Τι να πρωτοσχολιασω.
    Πρώτα από όλα σου άρεσε αυτός αρχικά πριν μάθεις τι μλκς είναι αλλά αρνήθηκες (καλώς εν τέλει) τα συναισθήματα σου που γενικά δεν είναι δίκαιο προς τον εαυτό σου.
    Από αυτόν απομακρυνσου με τα χίλια,δεν αξίζει είναι καθυστερημένος.
    Αν μπορείς να κρατήσεις καμία από αυτές τις φίλες καλώς. Αλλά να ξέρεις ότι θα πέσει θαψιμο γιατί είστε όλοι μαζί κι όταν επιλέγεις να σπάσεις την παρέα τότε θα πέσει θαψιμο αλλά μη σε νοιάζει!! Εσύ πες την αλήθεια σου κι όποιος δε σε ακούσει και δε συμφωνήσει μαζί σου πάει να πει είναι τα ίδια σκατα με τον τύπο. Οπότε έτσι ξεκαθαρίζεις και το τοπίο με τις κοπέλες διότι σύντομα θα μάθεις αν αξίζουν κι αυτές. Ξεσκαρταρισμα. Γιατί αν νομίζουν ότι είναι καλός κάτι λάθος πάει και με αυτές. Ή είναι πολύ αφελείς αυτές ή αυτός παρά πολύ ψεύτης. Και στα δύο πρέπει να μείνεις μακριά.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Εδώ και καιρό κάνω παρέα με μια κοπέλα, αλλά και κάποια ακόμα άτομα.
    Ένας από αυτή την παρέα έδειχνε ( και μάλλον εξακολουθεί να δείχνει στους άλλους) πολύ καλό παιδί. Η αλήθεια είναι πως και εγώ είχα πειστεί. Μάλιστα θεωρούσα πως είχαμε αρκετά κοινά γιατί όταν έλεγα ότι μου αρέσει κάτι έλεγε κι εκείνος το ίδιο. Σε κάποια φάση ξεγελάστηκα ότι μου άρεσε κιόλας και άρχισα να τον σκέφτομαι όλη μέρα και να νιώθω περίεργα για αυτό. Άρχισα να δουλευω και να βγαίνω όλη μέρα για να μην το σκέφτομαι και παρακαλούσα να σταματήσει αυτό, γιατί δεν θα ήξερα πως να αντιδράσω σε περίπτωση που δεν γινόταν κάτι ή που έπαιζε τίποτα με καμία άλλη. Είχα αρχίσει να ζηλεύω μια άλλη από την παρέα μας, επειδή της μιλούσε κι εκείνης αρκετά και είχαν κοινά. Να αναφέρω εδώ, ότι εκείνος θέλει να πιάσει δουλειά εκεί που δουλεύει κι εκείνη κι όλο την ρωτούσε τι παίζει και αυτή έλεγε ότι θα τον βοηθήσει.
    Στο μεταξύ εμένα κάποιες φορές με ακουμπούσε κάτω από το τραπέζι και μια φορά αντέδρασε ζηλιαρικα όταν είπα για κάποιον οτι είναι ωραίος ( άρχισε να τον μειώνει)
    Τελικά οι προσευχές μου εισακούστηκαν και ξενέρωσα με τον χειρότερο τρόπο.
    Ένα βράδυ που με γυρνούσε με το αυτοκίνητο (επειδή μένουμε σχετικά κοντά και βόλευε να γυρίσουμε παρέα) μου την έπεσε στην ψύχρα με ένα ύφος που δεν μου άρεσε καθόλου. Είχε πιει λίγο, αλλά δεν το θεωρώ δικαιολογία.Εγώ του είπα να μην τολμήσει να το ξανακάνει αυτό και μάλιστα τον έβρισα. Και τότε μου είπε να κατέβω από το αμάξι , αδιαφορώντας για το ότι δεν κυκλοφορούσε κανένα ΜΜΜ εκεί κοντά, και ακόμα και ταξί δεν περνούσε συχνά. Τελικά κατεβηκα, καλεσα ταξί και πήγα σπίτι.
    Στις φίλες μου δεν είπα τίποτα για αυτό το θέμα

    Εκείνος επιδίωξε έξοδο μέσα στις επόμενες μέρες με τις φίλες μου και μάλιστα με κάλεσαν (εκείνες βασικά, για τον ίδιο δεν ήξερα αν ήθελε να έρθω)
    Ήταν τόσο σίγουρος ότι δεν θα έλεγα τίποτα και προσπαθούσε να δείχνει σαν να μην τρεχει τίποτα που πραγματικά τρόμαξα με το πόσο διπρόσωπος μπορεί να είναι ένας άνθρωπος. Δεν αναφερθήκαμε καθόλου στο γεγονός, μάλιστα κάποια στιγμή έλεγε ότι είχε πιει και δεν θυμάται τίποτα. Οι άλλες απόρησαν πως οδήγησε τότε και είπε ότι μπορούσε να οδηγήσει. Αλλά γενικά δεν τις είδα δυσπιστες. Είναι τοσο σίγουρες ότι πρόκειται για ένα "καλό παιδί" , οπως ήμουν κι εγώ κάποτε. Σε αυτή την έξοδο προσπαθούσε να μου την πει μερικές φορές και μάλιστα έκανε και πράγματα που ήξερε ότι με ενοχλούν ( κάπνιζε μέσα στη μουρη μου) και περίμενε να δει αντίδραση. Ήταν όλη την ώρα κοντά με αυτή την κοπέλα που θέλει να μπει στη δουλειά της. Της κάνει τον καλό και ότι ταιριάζουν, οπως παράλληλα έκανε και με εμένα το περασμένο διάστημα, αλλά του αρέσει και μια άλλη από ο,τι κατάλαβα.
    Αυτή η κοπέλα δεν νομίζω ότι τον βλέπει ερωτικά, όμως ανησυχώ μήπως πειστεί τόσο πολύ ότι είναι το καλό παιδί που αξίζει να ασχοληθεί. Γενικώς παίζει τόσο θέατρο ο τύπος που μπορεί η οποιαδήποτε να ψαρωνε.
    Όταν αυτή έφυγε, μετά ασχολιόταν μαζί μου και μου έλεγε ότι του την πέφτει μια γνωστή μας . Εγώ του έλεγα ότι κάνει λάθος και δεν είναι έτσι, και προσπαθούσε να με πείσει για το αντίθετο.
    Εγώ νιώθω την ανάγκη να μιλήσω και να πω τι έγινε στις άλλες, ομως φοβάμαι ότι επειδή βρίσκονται πιο συχνά ( εγώ δεν ακολουθώ τόσο, λόγω δουλειάς) ίσως δεθούν παραπάνω και δεν με πιστέψουν. Μιλάμε ο άνθρωπος είναι μεγάλος υποκριτής. Πήγα λίγο να κάνω μια κουβέντα στη μια και λέει "είναι καλό παιδί", οπότε παράτησα την προσπάθεια να πω τι έγινε.
    Να μιλήσω, μήπως προλάβω τα χειρότερα ( δηλαδή να κάνει κάτι παρόμοιο σε κάποια άλλη) ή να καθίσω στα αυγά μου για να μην φανώ εγώ η κακια; Οι άλλες είναι φουλ καλοπροαίρετες και ευκολόπιστες
    καλημερα.
    οταν λες οτι σου την επεσε, εννοεις οτι πηγε να σε φιλησει, πηγε να σε χουφτωσει, η πηγε να σε βιασει; τι ακριβως εγινε;
    γιατι δεν ειπες στις φιλες σου τι εγινε οταν τις ειδες;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Συμφωνώ απόλυτα με τον Keep walking...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Με ρώτησε αν τον έχω φανταστεί ποτέ γυμνό και μετά μου είπε ότι εκείνος με φαντάζεται συνέχεια και άπλωσε το χέρι του. Εγώ τον έβρισα και σταμάτησε εκεί, αλλά μετά εκνευρίστηκε και μου ειπε να μην του ξαναμιλήσω έτσι και να κατέβω.
    Δεν είπα τίποτα γιατί αυτές είναι πεπεισμένες ότι είναι καλό παιδί, κάνουν αρκετή παρέα ενώ εγώ δεν ακολουθώ πλέον τόσο συχνά λόγω δουλειάς και επιπλέον η μία πιστεύει ότι γουστάρει την άλλη την κοπέλα που θέλει αυτος να τον βοηθήσει με τη δουλειά
    Δεν θέλω να φανεί ότι και καλά λέω βλακείες επειδή ζηλεύω που κάνουν πολλή παρέα και χωρίς εμένα, ή να θεωρηθεί ότι τον γουστάρω και λέω παραμύθια. Με εκτιμούν οι φίλες μου, πιστεύω, δεν με έχουν για καμιά ψεύτρα, αλλά οπως αναφέρθηκε και από ένα μέλος παραπάνω, σιγουρα θα σχολιαστεί αυτό.
    Κι αν του πουν κάτι εκείνος έχει το ψέμα κάτω από τη γλώσσα, δεν ξέρω τι μπορεί να πει και να τις πείσει. Και το έχει σίγουρο ότι θα τον πιστέψουν, για αυτό και μου την έπεσε στα ισια

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Με ρώτησε αν τον έχω φανταστεί ποτέ γυμνό και μετά μου είπε ότι εκείνος με φαντάζεται συνέχεια και άπλωσε το χέρι του. Εγώ τον έβρισα και σταμάτησε εκεί, αλλά μετά εκνευρίστηκε και μου ειπε να μην του ξαναμιλήσω έτσι και να κατέβω.
    Δεν είπα τίποτα γιατί αυτές είναι πεπεισμένες ότι είναι καλό παιδί, κάνουν αρκετή παρέα ενώ εγώ δεν ακολουθώ πλέον τόσο συχνά λόγω δουλειάς και επιπλέον η μία πιστεύει ότι γουστάρει την άλλη την κοπέλα που θέλει αυτος να τον βοηθήσει με τη δουλειά
    Δεν θέλω να φανεί ότι και καλά λέω βλακείες επειδή ζηλεύω που κάνουν πολλή παρέα και χωρίς εμένα, ή να θεωρηθεί ότι τον γουστάρω και λέω παραμύθια. Με εκτιμούν οι φίλες μου, πιστεύω, δεν με έχουν για καμιά ψεύτρα, αλλά οπως αναφέρθηκε και από ένα μέλος παραπάνω, σιγουρα θα σχολιαστεί αυτό.
    Κι αν του πουν κάτι εκείνος έχει το ψέμα κάτω από τη γλώσσα, δεν ξέρω τι μπορεί να πει και να τις πείσει. Και το έχει σίγουρο ότι θα τον πιστέψουν, για αυτό και μου την έπεσε στα ισια
    συγνωμη....
    απ οτι καταλαβα απο τα αγγιγματα κατω απο το τραπεζι, υπηρχε καποιο φλερτ μεταξυ σας. αλλιως, θα του εκανες παρατηρηση οταν σε αγγιζε στα τραπεζια.
    και εννοειται, οτι αυτο δεν του δινει το δικαιωμα να κανει κατι χωρις την θεληση σου, αλλα το να στην πεσει και να σταματησει αμεσως, αν δεν θελεις, δεν ειναι κακο.
    μπορει μεχρι τοτε να τον φλερταρες και να αγριεψες ξαφνικα, ενω εκεινος νομιζε οτι τον γουσταρεις.

    και ρωτω.
    πριν τον βρισεις, δοκιμασες να του πεις "οχι, ποτε δεν σε εχω φανταστει γυμνο και μην το συνεχιζεις";;;
    η τον εβρισες κατευθειαν;;;
    αν ειχε σκοπο να σε βιασει, δεν θα σταματουσε επειδη τον εβρισες.
    για μενα, το απαραδεκτο που εκανε ειναι που σε κατεβασε απο το αυτοκινητο.
    επρεπε να σε παει στον προορισμο σου η εστω σε μια σταση λεωφορειου/ταξι.

    αλλα ως προς το πεσιμο, πριν τον βρισεις επρεπε να του πεις πολιτισμενα, σοβαρα και ακαμπτα, να σταματησει κι αν το συνεχιζε μπορουσες και να τον δειρεις, οχι απλα να τον βρισεις.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Η αλήθεια είναι ότι τον έβρισα κατευθείαν.
    Δεν μου άρεσε το ύφος του, ήταν εντελώς λιγουρικο και είχα νευριάσει που η φίλη μου έλεγε ότι αυτός γουστάρει την άλλη..
    Μετά το σκέφτηκα μήπως ήμουν υπερβολική, αλλά μπροστά σε αυτό που έκανε εκείνος νομίζω εγώ δεν έκανα τιποτα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Η αλήθεια είναι ότι τον έβρισα κατευθείαν.
    Δεν μου άρεσε το ύφος του
    , ήταν εντελώς λιγουρικο και είχα νευριάσει που η φίλη μου έλεγε ότι αυτός γουστάρει την άλλη..
    Μετά το σκέφτηκα μήπως ήμουν υπερβολική, αλλά μπροστά σε αυτό που έκανε εκείνος νομίζω εγώ δεν έκανα τιποτα
    λαθος νομιζεις...
    απο την στιγμη που φλερταρατε κι ειστε ενηλικοι, ηταν πολυ λογικο ν στην πεσει οταν βρεθηκατε μονοι.
    που να ξερει οτι δεν εχεις αλλες εμπειριες;
    αντεδρασες υπερβολικα εφοσον φλερταρατε, μας λες μαλιστα οτι τον σκεφτοσουν μερα- νυχτα πριν στην πεσει. δηλαδη, υποτιθεται οτι τον ηθελες ερωτικα, οχι φιλικα...
    μπορουσες να κανεις διαφορα πραγματα πριν τον βρισεις.
    μπορουσες να του πεις να σταματησει κι οτι εσυ ποτε δεν σκεφτηκες κατι αναλογο.
    μπορουσες να πεις οτι τον θελεις, αλλα σου φερεται αποτομα και βιαζεται.
    απο που κι ως που τον βριζεις, εφοσον φλερταρατε τοσο καιρο;
    δοκιμασες πρωτα να τον σταματησεις και συνεχιζε;
    κατα την γνωμη μου δεν εκανε τπτ κακο. το κακο θα ηταν να πεις οχι και να συνεχιζει..
    επαναλαμβανω οτι το να σε διωξει μεσα στην νυχτα ειναι το απαραδεκτο.

    και τι σχεση εχει η φιλη σου σε ολα αυτα;;; ελευθερος ειναι, μπορει να γουσταρει οσες θελει..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Δεν φλερταραμε και καιρό, τουλάχιστον όχι τόσο έντονα ώστε να μου την πέσει με αυτό τον τρόπο.
    Και εμένα με εκνευρίζει το ότι μου λέει πράγματα πιο πονηρά ενώ στην άλλη το παίζει ρομαντικός και σοβαρός ( είναι και η ίδια κάπως έτσι) . Ας γουστάρει όσες θέλει, από εμένα η πόρτα έχει κλείσει από τη στιγμή που δεν είναι ξεκάθαρος. Και σίγουρα αν ανοίξω το στόμα μου και δεν παραμυθιαστηκαν εντελώς οι άλλες θα κλείσουν κι άλλες πόρτες ( αν και μαλλον δεν εχει ελπίδες , απλώς για να σιγουρευτώ).
    Αυτόν τον πείραξε πολύ αυτό που έγινε και φανηκε

  12. #12
    Elenia781
    Guest
    αφου θιχτηκες τοσο βαριά και τον εβρισες ,μήπως δεν τον θες και τόσο? αυτος πιστευω το ειπε με χιουμορ για να γουσταρετε θα μπορουσες να του απαντήσεις και συ με χιουμορ και τσαχπινια.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δεν φλερταραμε και καιρό, τουλάχιστον όχι τόσο έντονα ώστε να μου την πέσει με αυτό τον τρόπο.
    Και εμένα με εκνευρίζει το ότι μου λέει πράγματα πιο πονηρά ενώ στην άλλη το παίζει ρομαντικός και σοβαρός ( είναι και η ίδια κάπως έτσι) . Ας γουστάρει όσες θέλει, από εμένα η πόρτα έχει κλείσει από τη στιγμή που δεν είναι ξεκάθαρος. Και σίγουρα αν ανοίξω το στόμα μου και δεν παραμυθιαστηκαν εντελώς οι άλλες θα κλείσουν κι άλλες πόρτες ( αν και μαλλον δεν εχει ελπίδες , απλώς για να σιγουρευτώ).
    Αυτόν τον πείραξε πολύ αυτό που έγινε και φανηκε
    ποσο καιρο πρεπει να φλερταρετε για να στην πεσει καποιος σεξουαλικα, κατα την γνωμη σου;

    δηλαδη, για να καταλαβω, εσυ παρεξηγηθηκες επειδη στην αλλη φερεται ρομαντικα ενω σε σενα φερθηκε καθαρα σεξουαλικα;
    σε καποια αλλη, θα αρεσε αυτο.
    σε σενα δεν αρεσε.
    δικαιωμα σου, οπως και δικαιωμα σου να του κλεισεις την πορτα.
    για το βρισιμο εχεις αδικο.
    απο την στιγμη που φλερταρες, δεν μπορεις να τον βρισεις ενω δεν του ειπες ενα απλο, ΟΧΙ...
    μπορει απο την αλλη να θελει σχεση, ενω απο εσενα σεξ... εφοσον ειναι ελευθερος, δεν εινια κακο.


    ως προς τι να παραμυθιαστηκαν οι αλλες; εχει κανει σε καποια, προταση; αν δεν εκανε προταση, σε τι τον θιγει το οτι την πεφτει σε γυναικες για να κανει σεξ;;
    ναι, να τους το πεις αν ειναι φιλες σου, γιατι μπορει σε καποια να λεει οτι γουσταρει μονο εκεινη, ενω την επεσε και σε σενα.
    ας το ξερουν.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Δεν έχει να κάνει με το χρονικό διάστημα, αλλά με τις συνθήκες. Άμα με γουσταρε , οπως είπε, θα μπορούσε πχ να μου ζητήσει να βγούμε οι δύο μας , να βρεθούμε λίγο μόνοι και να δούμε πως θα πάει.
    Αυτός βρήκε μια ευκαιρία που μείναμε οι δύο μας για να απλώσει τα ξερά του

    Επίσης, ναι, με ενοχλεί που στην άλλη κάνει τον σοβαρό και τον ρομαντικό , ενώ σε εμένα την έπεσε σεξουαλικά.
    Βέβαια, υπάρχει και ένα κονέ για δουλειά στη μέση, οπότε δεν τον παίρνει να μην της κάνει τον σοβαρό.

    Παραμυθιαστηκαν εννοώ ότι πιστεύουν ότι είναι ένα καλό, συνεσταλμένο παιδί και δεν θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο. Ανοιχτά δεν την έχει πέσει σε καμία

  15. #15
    Elenia781
    Guest
    Καλος ο Παιχτης!!! ωραιος δηλαδη. Αλλα αγορια δεν υπαρχουν στην παρέα? τι κανει αναμεσα σε τοσα κοριτσια

Page 1 of 15 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω
    By Marinak9609 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 31-10-2019, 20:23
  2. Replies: 2
    Last Post: 13-04-2015, 15:18
  3. Δεν ξερω ποιον δρομο να διαλεξω..
    By fazer in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 94
    Last Post: 26-03-2010, 23:27
  4. Δεν ξερω τι πρεπει να κανω...
    By igloo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 26-09-2008, 00:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •