...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8

Thread: ...

  1. #1
    φιλε αληθεια σε καταλαβαινω απολυτα!
    μεγαλη απογοητευση

  2. #2
    ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ
    ΕΓΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΣΚΑΡΤΟΙ Κ ΜΕ ΚΡΑΖΑΝ ΚΙΟΛΑΣ
    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ
    ΕΙΝΑΙ Η ΣΚΛΗΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ
    ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ Κ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΑΣΙΣΤΕΙΣ
    ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΦΙΛΕ ΔΗΜΗΤΡΗ

  3. #3
    ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ
    Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΦΙΛΕ ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΟΙΟΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ!ΑΠΛΑ
    ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΔΕΡΦΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ Κ ΓΩ ΓΙ ΑΥΤΟΝ
    ΠΛΕΟΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΗΡΙΧΘΩ ΡΕ ΦΙΛΕ
    ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ
    ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ Κ ΚΥΡΙΩΣ ΕΣΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ

  4. #4
    ΤΟ ΧΩ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!
    εγω αυτο που εχω μαθει ειναι να αγαπας τους παντες φιλε κ ετσι κανω αλλα δυστυχως καποιες φορες θα απογοητευτεις τι να κανουμε!
    πιατευω πρεπει να ξερεις που θα βασιστεις καταρχας
    εγω αρχικα δεν ανοιχτηκα σε ασχετους γιατι φοβομουνα την κακη κουβεντα!!
    τωρα δεν με νοιαζει ολοι ξερουν τι παιζει με μενα κ δεν το συζηταω κιολας ιδιαιτερα
    εχω τα δικα μου ατομα κ τα λεω
    αλλα το καλυτερο ειναι οταν μιλας με καποιον που το βιωνει
    οπως αποψε τα λεγαμε με μια κοπελα κ ριξαμε πολυ γελιο
    οτι λεγαμε οτι συναισθημα κ αντιδραση ηταν ιδια
    σε κανει κ λες τι μαλ@#$ς ειμαι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Αλέκο μονάχο σε αφήσαμε αδερφέ...Η ανδρική αληλλεγγύη όμως δεν πεθαίνει ποτέ!Σιγά μη τις αφήσουμε να πατήσουν και ποδάρι οι αχάριστες!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    εγω δεν εχω καταλαβει ακομα τι συζητατε......παντως αν συζητατε για διαπροσωπικες σχεσεις δεν το συζητω..εκει βλεπεις ποιος σε αγαπαει πραγματικα..και γενικοτερα στη πορεια της ζωης μας θα γνωρισουμε πολλους σκαρτους...το θεμα ειναι κατα ποσο θα τους αφησεις να επιδρασουν στην ψυχολογια και τη διαθεση σου...για αυτο προσοχη))

  7. #7
    Τι ακριβώς έχει γίνει εδώ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Οταν καποιος σβηνει τα μνμ που εχουν γραφτει σε δημοσιο χωρο, αφηνωντας οποια νιωθουν οτι δεν τους εκθετουν, ξεχνα μαλλον οτι στην αρχη χρησιμοποιει για καποιο λογο τον δημοσιο αυτο χωρο.

    Εκτειθενται ομως δημοσιως εστω κ ανωνυμα, παραβλέποντας την ωφελεια ενος δημοσιου διαλογου αλλοιωνοντας ενα θεμα που βεβαια αναρτηθηκε μονο για προσωπικη χρηση.
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •