Έχετε κάνει το εμβόλιο; - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 151
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by Remedy View Post

    υ.γ. ο ιος ειναι θανατηφορος. δεν το "πιστευαν", καποιοι. μερικα εκατομυρια νεκροι, το εχουν επιβεβαιωσει με τον βασανιστικο τους θανατο. ας μην τους ακολουθησουν κιαλλοι απο υπερμετρη βλακεια. αν ειναι να τους ακολουθησουν, ας ειναι απο αλλους λογους. καταλαβαινω αυτον που φοβαται . δεν καταλαβαινω αυτον που ακομα αμφιβητει αν υπαρχει ο ιος η αν ειναι θανατηφορος. προκειται για βλακεια.
    ο ιος ειναι θανατηγορος εχει πεθανει ενα σωρο κοσμακης...απο τα 10.000.000 πληθυσμο της ελλαδας εχουμε 18.500 θανατοι απο κορονοιο (απο αυτους που βαζουν οτι ηταν μονο ιος και δεν συνετρεχαν και αλλοι λογοι).... και αντιστοιχα απο τα 8 δισεκατομυρια ανθρωποι του πλανητη εχουν πεθανει 5.000.000 .... εντυπωσιακα νουμερα! αντιστοιχα οταν το προβλημα του υποσιτισμου, και εξαιτιας της φτωχειας και της πεινας, η νουμερο ενα αιτια για θανατους εξακολουθει να ειναι πολυ υψηλοτερη εκ αυτης του κορονοιου.... λυπαμαι αλλα δεν με πειθουν οτι ειναι σοβαρη ιωση αυτην, ουτε θανατηφορα...υπαρχουν σε παγκοσμια κλιμακα σοβαροτεροι θανατοι απο αυτην την πανδημιας

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    ο ιος ειναι θανατηγορος εχει πεθανει ενα σωρο κοσμακης...απο τα 10.000.000 πληθυσμο της ελλαδας εχουμε 18.500 θανατοι απο κορονοιο (απο αυτους που βαζουν οτι ηταν μονο ιος και δεν συνετρεχαν και αλλοι λογοι).... και αντιστοιχα απο τα 8 δισεκατομυρια ανθρωποι του πλανητη εχουν πεθανει 5.000.000 .... εντυπωσιακα νουμερα! αντιστοιχα οταν το προβλημα του υποσιτισμου, και εξαιτιας της φτωχειας και της πεινας, η νουμερο ενα αιτια για θανατους εξακολουθει να ειναι πολυ υψηλοτερη εκ αυτης του κορονοιου.... λυπαμαι αλλα δεν με πειθουν οτι ειναι σοβαρη ιωση αυτην, ουτε θανατηφορα...υπαρχουν σε παγκοσμια κλιμακα σοβαροτεροι θανατοι απο αυτην την πανδημιας
    Αν δεν έχεις πειστεί μέχρι τώρα για την επικινδυνότητα του ιου, μάλλον μόνο η ταφόπλακα θα σε πείσει.

    Συγκρίνεις μη μολυσματικές κατάστασεις με μεταδοτικές ασθένειες όπως ο COVID. Και ο θάνατος από καρδιαγγειακά είναι 1η αιτία παγκοσμίως. Αλλά αυτό δεν κολλάει. Αν κάποιος αρνείται να εμβολιαστεί είναι δημόσιος κίνδυνος, τόσο απλά. Και τόσο κυνικά επειδή ορισμένοι δεν καταλαβαίνουν αλλιώς. Αφήνουμε τρύπες στο τείχος ανοσίας επειδή 1) υπάρχουν μεσαιωνικοί τύποι που δεν πιστεύουν στα εμβόλια 2) κάποιοι πολιτικοί για ψήφους δεν μαζεύουν την εκκλησία 3)η ίδια η εκκλησία είχε απαράδεκτη τάση και τώρα απλά αναγκάστηκε ως ένα βαθμό να μαζευτεί 4) τα ΜΜΜ είναι μέγιστες εστίες μετάδοσης 5) πάσχουμε από βιολογικό αναλφαβητισμό

    Αν εγώ πεινάω δεν θα σε κάνω και εσένα να πεινάς. Αν κολλήσω κοβιντ θα κολλήσω και εσένα.

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Αν δεν έχεις πειστεί μέχρι τώρα για την επικινδυνότητα του ιου, μάλλον μόνο η ταφόπλακα θα σε πείσει.
    .
    Και πως είσαι σε θέση να ξέρεις εσύ ότι δεν έχω ύπαρξει κρούσμα; δηλαδή με το ζόρι όποιος έχει κορονοιο θα πάει στην άλλη ζωή;;; σοβαρευτείτε λιγάκι

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    Και πως είσαι σε θέση να ξέρεις εσύ ότι δεν έχω ύπαρξει κρούσμα; δηλαδή με το ζόρι όποιος έχει κορονοιο θα πάει στην άλλη ζωή;;; σοβαρευτείτε λιγάκι
    Γιατί δεν κάνεις την αρχή με το να σοβαρευτείς εσύ; Κανείς δεν ξέρει αν με τη νόηση θα γίνει καλά όπως εσύ (αν νόσησες) ή αν θα πεθάνει. Επίσης κανείς δεν ξέρει πόσους θα κολλήσει και πόσους θα στείλει επειδή τους κόλλησε. Και για αυτό έχουμε το εμβόλιο που είναι ΠΡΟΛΗΨΗ.

  5. #80
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    22
    Ρε παιδιά τα διαβάζω όλα αυτά και τρελαίνομαι ! Μα είναι δυνατόν να μας διαχωρίζουν ; Και επίσης να τσακώνεται ο κόσμος αναμεταξύ του ; Λοιπόν κανείς δεν έχει δικαίωμα να μας στερήσει την ελευθερία μας . Αυτό όλο που γίνεται είναι αντισυνταγματικό ! Δε λέω ... Υπάρχει ιός ! Αλλά χαλαρώστε και λίγο .. ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του. επίσης ξυπνήστε και λίγο εσείς οι εμβολιασμενοι ! Μα είναι δυνατόν κάθε 3 μήνες ( γιατί τόσο έγινε ) να πηγαίνω να κάνω και μια δόση εμβολίου για να είμαι "εν δυνάμει ελευθερος " ;
    Και αν όλο αυτό είναι ένα παγκόσμιο πείραμα ; Για να τεσταρουν τα mrna εμβόλια ; Και αν όλο αυτό κάπου αποσκοπεί ;
    ( Βασικά σίγουρα αποσκοπεί κάπου απλά δε λένε ορισμένοι να το καταλάβουν)
    Δεν είμαι συνωμοσιολόγος και ούτε θεωρώ ότι δεν υπάρχει ο covid ..
    Απλά τον καθένα τον επηρεάζει διαφορετικά .. στην οικογένεια μου νόσησαν 3 άνθρωποι και το πέρασαν σχετικά ελαφριά ... επίσης μια φίλη μου εκανε το εμβόλιο της pfizer την 1η δόση και μετα από ένα μήνα έπαθε μυοκαρδίτιδα κ ο γιατρός που της έκανε την πρώτη δόση της απαγόρευσε να κάνει άλλες. Επίσης η κοπέλα είναι 30 χρόνων και δεν είχε κανένα θέμα με την καρδιά της ..
    Επίσης κανείς δε παίρνει την ευθύνη για το συγκεκριμένο εμβόλιο .. ακόμα και γιατροί που είναι υπέρ .. και εδώ βλέπω ότι μέσα σε ένα φόρουμ παροτρύνουν πολλοί άλλους οι οποίοι αμφιταλαντεύονται να πάνε να το κανουν ! Με θλίβει πολύ η κατάσταση η οποία βρισκόμαστε... Επίσης να αναφέρω σε περίπτωση που δεν το έχετε σκεφτεί ότι οι εμβολιασμενοι διασπείρουν τον ιό περισσότερο γιατί δεν υποβάλλονται σε ραπίντ τεστ , ενώ οι ανεμβολιαστοι 3 φορές την εβδομάδα ελέγχονται ! Αφήστε τους ανθρώπους να κάνουν ότι θέλουν με την υγεία τους ! Έχουν κάθε δικαίωμα !
    Και όπως προείπα , μεταξύ σας οι εμβολιασμενοι διασπείρεται τον ιό ! Εμείς είμαστε οι πιο τυπικοί !

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Sokolat29 View Post
    Ρε παιδιά τα διαβάζω όλα αυτά και τρελαίνομαι ! Μα είναι δυνατόν να μας διαχωρίζουν ; Και επίσης να τσακώνεται ο κόσμος αναμεταξύ του ; Λοιπόν κανείς δεν έχει δικαίωμα να μας στερήσει την ελευθερία μας . Αυτό όλο που γίνεται είναι αντισυνταγματικό ! Δε λέω ... Υπάρχει ιός ! Αλλά χαλαρώστε και λίγο .. ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του. επίσης ξυπνήστε και λίγο εσείς οι εμβολιασμενοι ! Μα είναι δυνατόν κάθε 3 μήνες ( γιατί τόσο έγινε ) να πηγαίνω να κάνω και μια δόση εμβολίου για να είμαι "εν δυνάμει ελευθερος " ;
    Και αν όλο αυτό είναι ένα παγκόσμιο πείραμα ; Για να τεσταρουν τα mrna εμβόλια ; Και αν όλο αυτό κάπου αποσκοπεί ;
    ( Βασικά σίγουρα αποσκοπεί κάπου απλά δε λένε ορισμένοι να το καταλάβουν)
    Δεν είμαι συνωμοσιολόγος και ούτε θεωρώ ότι δεν υπάρχει ο covid ..
    Απλά τον καθένα τον επηρεάζει διαφορετικά .. στην οικογένεια μου νόσησαν 3 άνθρωποι και το πέρασαν σχετικά ελαφριά ... επίσης μια φίλη μου εκανε το εμβόλιο της pfizer την 1η δόση και μετα από ένα μήνα έπαθε μυοκαρδίτιδα κ ο γιατρός που της έκανε την πρώτη δόση της απαγόρευσε να κάνει άλλες. Επίσης η κοπέλα είναι 30 χρόνων και δεν είχε κανένα θέμα με την καρδιά της ..
    Επίσης κανείς δε παίρνει την ευθύνη για το συγκεκριμένο εμβόλιο .. ακόμα και γιατροί που είναι υπέρ .. και εδώ βλέπω ότι μέσα σε ένα φόρουμ παροτρύνουν πολλοί άλλους οι οποίοι αμφιταλαντεύονται να πάνε να το κανουν ! Με θλίβει πολύ η κατάσταση η οποία βρισκόμαστε... Επίσης να αναφέρω σε περίπτωση που δεν το έχετε σκεφτεί ότι οι εμβολιασμενοι διασπείρουν τον ιό περισσότερο γιατί δεν υποβάλλονται σε ραπίντ τεστ , ενώ οι ανεμβολιαστοι 3 φορές την εβδομάδα ελέγχονται ! Αφήστε τους ανθρώπους να κάνουν ότι θέλουν με την υγεία τους ! Έχουν κάθε δικαίωμα !
    Και όπως προείπα , μεταξύ σας οι εμβολιασμενοι διασπείρεται τον ιό ! Εμείς είμαστε οι πιο τυπικοί !
    Πρέπει η πολιτεία να προστατέψει τους πολίτες της. Σίγουρα κάνει φοβερά λάθη (έλλειψη προσωπικου, εκκλησίες ΜΜΜ). Ευθύνη τι ακριβώς να πάρει ο γιατρός; Ότι αν πεθάνει κάποιος θα πάει φυλακή; Αν κάνει κάποιος μια σκωληκοειδίτιδα και χειρουργηθεί και πάθει ο άλλος ανακοπή όχι επειδή έγινε κάποιο λάθος αλλά επειδή είναι μια πολύ σπάνια επιπλοκή θα πάει φυλακή ο γιατρός; Είχε υπογράψει κανείς γιατρός ότι όλα θα πάνε καλά; Τι λέμε τώρα; Όσο για τα rapid όταν βγει θετικό στον ανεμβολίαστο θα έχει γίνει ήδη διασπορά. Οι εμβολιασμένοι αν κολλήσουν μεταδίδουν λιγότερο και πολλές φορές δεν τους πιάνει το ραπιδ επειδη εχουν χαμηλο φορτιιοι.

    Επίσης μιλάμε για δημόσια υγεία. Δεν είναι η υγεία μου αλλά μας. Το ότι εσύ και οκάθε εσύ αποφασίσατε να μην συμβάλλετε στην ανοσία αγέλη που προστατεύει τα ευάλωτα άτομα της κοινωνίας μας, είναι πρόβλημα όλων μας. Εσείς δεν ξέρω αν είστε τυπικοί,είστε κοινωνικά ανάλγητοι. Είστε το 90% των ΜΕΘ, είστε ο λόγος που ακυρώνονται τακτικά χειρουργεία, που καρκινοπαθείς έμειναν χωρίς θεραπεία. Είστε ο βασικός λόγος των μεταλλάξεων γιατί αν είχαμε εμβολιαστεί όλοι και γρήγορα ο ιος δεν θα έβρισκε ξενιστή. Και έχετε πάρει και άπειρους στο λαιμό σας. Αυτά από εμένα. Με την βλακεία δεν συνομιλώ, ξέρω ότι τα τσιμέντα δεν αλλάζουν γνώμη. Το θέμα είναι ότι την τελευταία κουβέντα την έχει το μάρμαρο που σκεπάζει τα θύματα του κορωνοιού. Κάποια λίγα εμβολιασμένα και κάποια πολλά ανεμβολίαστα που πίστεψαν σε μαλακίες περι μπολιασμού, περί διχασμού, περι περαιτερω έρευνας και άλλες παπαριές. Εγώ για αυτό το θέμα έχω τη συνείδηση μου καθαρή γιατί ξέρω δεν έχω αίμα στα χέρια μου. Αλλά όποιος δεν κάνει εμβόλιο και κολλήσει κάποιον θα έχει. Γιατί και εμβολιασμένος να κολλήσει κάποιονν, τουλάχστον με τον εμβολασμό του έδειξε ότι θέλει να προστατέψει τον εαυτόν και το σύνολο. Αφού τελικά δεν πιστεύετε στην δυτική ιατρική πηγαίντε στην σπηλιά σας.

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Επίσης μιλάμε για δημόσια υγεία. Δεν είναι η υγεία μου αλλά μας Το ότι εσύ και οκάθε εσύ αποφασίσατε να μην συμβάλλετε στην ανοσία αγέλη που προστατεύει τα ευάλωτα άτομα της κοινωνίας μας, είναι πρόβλημα όλων μας. .
    η ανοΗσια της αγελης ...................και δεν ειμαι καθολου αντιεβολιαστης , περιμενω ανυπομονα να κανω και την 3η δοση .........

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by Sokolat29 View Post
    Ρε παιδιά τα διαβάζω όλα αυτά και τρελαίνομαι ! Μα είναι δυνατόν να μας διαχωρίζουν ; Και επίσης να τσακώνεται ο κόσμος αναμεταξύ του ; Λοιπόν κανείς δεν έχει δικαίωμα να μας στερήσει την ελευθερία μας . Αυτό όλο που γίνεται είναι αντισυνταγματικό ! Δε λέω ... Υπάρχει ιός ! Αλλά χαλαρώστε και λίγο .. ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του. επίσης ξυπνήστε και λίγο εσείς οι εμβολιασμενοι ! Μα είναι δυνατόν κάθε 3 μήνες ( γιατί τόσο έγινε ) να πηγαίνω να κάνω και μια δόση εμβολίου για να είμαι "εν δυνάμει ελευθερος " ;
    Και αν όλο αυτό είναι ένα παγκόσμιο πείραμα ; Για να τεσταρουν τα mrna εμβόλια ; Και αν όλο αυτό κάπου αποσκοπεί ;
    ( Βασικά σίγουρα αποσκοπεί κάπου απλά δε λένε ορισμένοι να το καταλάβουν)
    Δεν είμαι συνωμοσιολόγος και ούτε θεωρώ ότι δεν υπάρχει ο covid ..
    Απλά τον καθένα τον επηρεάζει διαφορετικά .. στην οικογένεια μου νόσησαν 3 άνθρωποι και το πέρασαν σχετικά ελαφριά ... επίσης μια φίλη μου εκανε το εμβόλιο της pfizer την 1η δόση και μετα από ένα μήνα έπαθε μυοκαρδίτιδα κ ο γιατρός που της έκανε την πρώτη δόση της απαγόρευσε να κάνει άλλες. Επίσης η κοπέλα είναι 30 χρόνων και δεν είχε κανένα θέμα με την καρδιά της ..
    Επίσης κανείς δε παίρνει την ευθύνη για το συγκεκριμένο εμβόλιο .. ακόμα και γιατροί που είναι υπέρ .. και εδώ βλέπω ότι μέσα σε ένα φόρουμ παροτρύνουν πολλοί άλλους οι οποίοι αμφιταλαντεύονται να πάνε να το κανουν ! Με θλίβει πολύ η κατάσταση η οποία βρισκόμαστε... Επίσης να αναφέρω σε περίπτωση που δεν το έχετε σκεφτεί ότι οι εμβολιασμενοι διασπείρουν τον ιό περισσότερο γιατί δεν υποβάλλονται σε ραπίντ τεστ , ενώ οι ανεμβολιαστοι 3 φορές την εβδομάδα ελέγχονται ! Αφήστε τους ανθρώπους να κάνουν ότι θέλουν με την υγεία τους ! Έχουν κάθε δικαίωμα !
    Και όπως προείπα , μεταξύ σας οι εμβολιασμενοι διασπείρεται τον ιό ! Εμείς είμαστε οι πιο τυπικοί !
    Φίλε τα ειπες ακριβώς όπως πρέπει...!! Μπράβο σου!! Εύγε...!! Πραγματικά τα πράγματα είναι έτσι... Ο καθένας είναι υπεύθυνος των πράξεων του... Αυτός που θέλει να είναι καλυμμένος γιατί φοβάται ότι ο ιός θα τον στείλει μπορεί να κάνει όσες δόσεις θέλει για τον κορονοιο...
    Όμως αυτός που δεν θέλει να εμβολιαστεί είναι δικαίωμα του... Όχι στην υποχρεωτική ανοσία αγέλης, μπορεί απλά ο εμβολιασμενος να φοράει την μασκα του για να νιώσει ασφαλής αν βρίσκεται με ανεμβολιαστο...

    Τα πράγματα είναι σοβαρά όμως, έχουν κάνει πλύση εγκεφάλου δυστυχώς στους εμβολιασμενους και βλέπουν τους ανεμβολαστους σαν μικρόβια...! Όπως γινόταν πριν λίγους μήνες με τις μάσκες... Όποιος δεν φορούσε μάσκα έτρωγε τόσο bulling από αυτούς που τις φορούσαν και τον αντιμετώπιζαν σαν σκουπίδι... Αν εσύ τότε ήθελες να προστατευθείς να φοράς την μάσκα σου, εγώ δεν θέλω να στερούμαι τον καθαρο αέρα.... Αν φοβάσαι μην έχεις την απαίτηση να την βάλω, απλά σήκω κλείσε το μαγαζί σου και τραβα κάτσε σπίτι για πάντα...

    Γελοιο όλο αυτό, και χαίρομαι που υπάρχουν άνθρωποι σαν εσένα που βλέπουν πιο μακριά και σκεφτονται πιο βαθιά από αυτά τα καραγκιοζιλικια που βλέπουμε καθημερινά... Να βλέπω τον άλλον μόνο του μέσα στο αμάξι με μάσκα.... Να περπατάει μόνος του έξω και να φοράει μάσκα... Τραγικά όλα αυτά... Δυστυχώς οι περισσότεροι δεν λένε να αλλάξουν νου και επιτέλους να αλλάξουν συμπεριφορά γιατί υπάρχει πλέον διχασμός... Οι εμβολιασμενοι και οι ανεμβολιαστοι

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Το έπαιξαν πονηρά αλλά ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο, ο λόγος που δεν μας έκλεισαν για τις γιορτές είναι ότι μετά δεν θα είχαν που να ρίξουν το φταίξιμο για τα κρούσματα, δηλαδή πως θα δικαιολογούσαν θετικά κρούσματα εφόσον οι ανεμβολιαστοι είναι σπίτι κλειδωμένοι. Αλλά το 100σταρι πέρασε και δεν άνοιξε ρουθούνι.

    Κρίμα που η ελευθερία μας είναι μερικά ml που χωράνε σε μια δόση σύριγγας.
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 07-12-2021 at 11:04.

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Κάνε λίγο μπε να δω κάτι
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Quote Originally Posted by KARMA View Post
    Το έπαιξαν πονηρά αλλά ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο, ο λόγος που δεν μας έκλεισαν για τις γιορτές είναι ότι μετά δεν θα είχαν που να ρίξουν το φταίξιμο για τα κρούσματα, δηλαδή πως θα δικαιολογούσαν θετικά κρούσματα εφόσον οι ανεμβολιαστοι είναι σπίτι κλειδωμένοι. Αλλά το 100σταρι πέρασε και δεν άνοιξε ρουθούνι.

    Κρίμα που η ελευθερία μας είναι μερικά ml που χωράνε σε μια δόση σύριγγας.
    Φοβερή τοποθέτηση να δω τώρα που εμείς δεν πάμε πουθενά τι θα λένε;

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by take a break View Post
    Φοβερή τοποθέτηση να δω τώρα που εμείς δεν πάμε πουθενά τι θα λένε;
    Θα μας το πει ο άλλος που το παίζει και γιατρός με το να αποκαλεί τους άλλους ψεκους επειδή δεν κάνουν τις δόσεις και δεν θέλουν να παίξουν κορόνα γράμμα τη ζωή τους μέχρι μια μέρα να μείνουν στον τόπο και τότε θα έρθει να σου πει ο ίδιος ε δεν πειράζει η στατιστική λέει ότι οι περισσότεροι δε πεθαίνουν κτλ κτλ.. Αλλά δεν μας λέει γιατί φοβάται αφού έχει τρυπηθεί και δεν κινδυνεύει από τον ιό που ποτέ δε είπαμε ότι δεν υπάρχει αλλά τι περιμένεις από άτομο που έχοντας κάνει την δόση του να νομίζει ότι είναι κάτι ανώτερο από τον μέσο άνθρωπό νομίζει ότι είναι κάτι που εμείς δεν είμαστε ξέρω γω..

    Οπιος φοβάται να πάει να το κάνει κατάλαβες κύριε ψεκα? Δεν θα αναγκάσεις ούτε εσύ ούτε κανένας κουλης τον πολίτη το τι θα κάνει και μη φοβάσαι εμείς που δεν το κάναμε προσέχουμε και δεν πάμε στο πλήθος σαν τα πρόβατα
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Quote Originally Posted by KARMA View Post
    Θα μας το πει ο άλλος που το παίζει και γιατρός με το να αποκαλεί τους άλλους ψεκους επειδή δεν κάνουν τις δόσεις και δεν θέλουν να παίξουν κορόνα γράμμα τη ζωή τους μέχρι μια μέρα να μείνουν στον τόπο και τότε θα έρθει να σου πει ο ίδιος ε δεν πειράζει η στατιστική λέει ότι οι περισσότεροι δε πεθαίνουν κτλ κτλ.. Αλλά δεν μας λέει γιατί φοβάται αφού έχει τρυπηθεί και δεν κινδυνεύει από τον ιό που ποτέ δε είπαμε ότι δεν υπάρχει αλλά τι περιμένεις από άτομο που έχοντας κάνει την δόση του να νομίζει ότι είναι κάτι ανώτερο από τον μέσο άνθρωπό νομίζει ότι είναι κάτι που εμείς δεν είμαστε ξέρω γω..

    Οπιος φοβάται να πάει να το κάνει κατάλαβες κύριε ψεκα? Δεν θα αναγκάσεις ούτε εσύ ούτε κανένας κουλης τον πολίτη το τι θα κάνει και μη φοβάσαι εμείς που δεν το κάναμε προσέχουμε και δεν πάμε στο πλήθος σαν τα πρόβατα
    Προσέχω όσο δεν πάει , εννοείται πως δεν θέλω να τον κολλήσω, δύο χρόνια τώρα δεν κολλησα. Ούτε φυσικά δεν πιστεύω σε συνομωσίες αλλά αφού φοβάμαι τι να κάνω με το έτσι θέλω. Πήγα δύο φορές και δεν μπόρεσα τώρα τι πρέπει να γίνει. Φυσικά και ούτε θέλω να νοσησω ούτε να πάρω άλλο στον λαιμό μου. Άλλωστε εμείς πλέον δεν κυκλοφορούμε , πάλι εντούτοις εμείς φταίμε.

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by take a break View Post
    Προσέχω όσο δεν πάει , εννοείται πως δεν θέλω να τον κολλήσω, δύο χρόνια τώρα δεν κολλησα. Ούτε φυσικά δεν πιστεύω σε συνομωσίες αλλά αφού φοβάμαι τι να κάνω με το έτσι θέλω. Πήγα δύο φορές και δεν μπόρεσα τώρα τι πρέπει να γίνει. Φυσικά και ούτε θέλω να νοσησω ούτε να πάρω άλλο στον λαιμό μου. Άλλωστε εμείς πλέον δεν κυκλοφορούμε , πάλι εντούτοις εμείς φταίμε.
    ο φοβος ειναι κυριως... πως το ξερεις οτι αν τον κολλησεις θα παθεις κατι? δηλαδη ολοι αυτοι που το κολλησαν θα επρεπε να ηταν τρομοκρατημενοι και μονο στην ιδεα αχ εχω τον ιο..... δυστυχως αυτο ειναι το οπλο της κυβερνησης ή τρομοκρατια και μετα οταν αυτο δεν πιανει η απειλη.... αυτο ειναι που με την δινη... βλεπω τα μουτρα του και θελω να τον στραγγαλισω

Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Similar Threads

  1. Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ..
    By vince in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 158
    Last Post: 22-06-2021, 01:29
  2. εχετε κανει χρηση mdma?
    By george20 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 18
    Last Post: 17-09-2015, 11:53
  3. Replies: 97
    Last Post: 22-09-2011, 02:37
  4. Έχετε κάνει εγκεφαλογράφημα?
    By VinceX in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 34
    Last Post: 06-02-2010, 13:54
  5. Τί τρώτε όσοι έχετε κάνει δακτύλιο?
    By cyanide in forum Παχυσαρκία
    Replies: 2
    Last Post: 29-06-2009, 03:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •