Μητέρα - σύζυγος - γυναίκα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 117
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Όποιος ενδιαφέρεται για τέτοια πράγματα να μπει στο event του SDC για Κρήτη 2022. Κοστίζει 4.000 το ζευγάρι για 5 μέρες, το ξενοδοχείο είναι το Cactus Royal στην Σταλίδα.
    Καλά να περάσετε.

    υπάρχουν και club swinger ποιο φτηνά βγαίνουν
    και δεν χρειάζεται να κάνεις και κάτι

  2. #32
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    υπάρχουν και club swinger ποιο φτηνά βγαίνουν
    και δεν χρειάζεται να κάνεις και κάτι
    Εγώ προωθώ τον ποιοτικό τουρισμό, τα club που πάνε γυψοσανιδάδες που την είδαν swingers δεν συνεισφέρουν στο ΑΕΠ.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    τα club που πάνε γυψοσανιδάδες που την είδαν swingers δεν συνεισφέρουν στο ΑΕΠ.
    Το πρόβλημα στα clubs, δεν είναι ότι πάνε γυξοσανιδάδες. Αλλά ότι οι άνδρες δεν πάνε με αληθινές συντρόφους τους, αλλά με κοπέλες που κάνουν πιάτσα στην πλατεία κοτζιά ή τη σωκράτους για 5€ με 20€ . Και ελπίζουν ότι "θα φάνε " από την αληθινή σύντροφο κανενός κορόϊδου. Ή αν όχι τελεείως αληθινή τέλος πάντων , κάποια μη τοξικομανή, χωρίς ποινικό μητρώο και HIV(-).

  4. #34
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Το πρόβλημα στα clubs, δεν είναι ότι πάνε γυξοσανιδάδες. Αλλά ότι δεν πάνε με αληθινές συντρόφους τους, αλλά με κοπέλες που κάνουν πιάτσα στην πλατεία κοτζιά ή τη σωκράτους για 5€ με 20€ .
    Για αυτό λέω, όποιος θέλει να του πηδήξουν την γυναίκα σε ένα ωραίο περιβάλλον, να γνωρίσει και αυτός χοντρές απελευθερωμένες Βελγίδες στην εμμηνόπαυση , να πάει Κρήτη 8-13 Μαίου.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Για αυτό λέω, όποιος θέλει να του πηδήξουν την γυναίκα σε ένα ωραίο περιβάλλον, να γνωρίσει και αυτός χοντρές απελευθερωμένες Βελγίδες στην εμμηνόπαυση , να πάει Κρήτη 8-13 Μαίου.
    Μπορεί και να πεταχτεί σε κλαμπ στο λονδίνο ή στο άμστερνταμ . Οποιοδήποτε σκ. Θα έχει περισσότερες επιλογές εκεί !

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Εγώ προωθώ τον ποιοτικό τουρισμό, τα club που πάνε γυψοσανιδάδες που την είδαν swingers δεν συνεισφέρουν στο ΑΕΠ.
    ειναι για την elite αυτα τα προνομια οχι για τους απλους μεροκαματιαριδες


    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Το πρόβλημα στα clubs, δεν είναι ότι πάνε γυξοσανιδάδες. Αλλά ότι οι άνδρες δεν πάνε με αληθινές συντρόφους τους, αλλά με κοπέλες που κάνουν πιάτσα στην πλατεία κοτζιά ή τη σωκράτους για 5€ με 20€ . Και ελπίζουν ότι "θα φάνε " από την αληθινή σύντροφο κανενός κορόϊδου. Ή αν όχι τελεείως αληθινή τέλος πάντων , κάποια μη τοξικομανή, χωρίς ποινικό μητρώο και HIV(-).
    εχεις δικιο σε αυτο που λες! και πως να αλλαξει δηλαδη να μπαινουν με ταυτοτητες και συστατικες επιστολες-προσκλησεις απο αλλα μελοι?
    σε καποια αφηνουν και να μπαινουν αντρες μονοι

    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Για αυτό λέω, όποιος θέλει να του πηδήξουν την γυναίκα σε ένα ωραίο περιβάλλον, να γνωρίσει και αυτός χοντρές απελευθερωμένες Βελγίδες στην εμμηνόπαυση , να πάει Κρήτη 8-13 Μαίου.
    σε καπους αρεσει να βλεπουν την γυναικα τους να πηγαινει με αλλους ειναιενα ειδος φετιχ
    εσυ σκεφτεσαι να πας στο ταξιδακι?

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by VictoriaSkG View Post
    Κοιτα Παυλινα , εφοσον εσενα σας καλυτερεψε την ερωτικη σας ζωη αυτη η περιπετεια τοτε εκανε καλο . Το αν θα το πεις οχι η στον δικο σου ειναι αλλο θεμα και δεν αφορα κανεναν αλλο παρα μονο εσενα . Εσυ ξερεις το χαρακτηρα του και πως θα αντιδρουσε γενικοτερα . Εγω δεν θα μπορουσα να το κρατησω μυστικο , διοτι στην τελικη θα ηταν κατι που και εκεινος θα ειχε μεριδιο ευθυνης αμα τελικα το εκανα . Μια φορα το μηνα που κανατε σεξ ηταν πραγματικα παρα πολυ λιγο . Σε μια κοινη πορεια ζωης , σε μια σχεση μακροχρονια οπως ειναι και ο γαμος , υπαρχουν διαστηματα πανω και κατω ,δεν ειναι ολα δεδομενα ουτε συνεχεια το ιδιο . Με τον δικο μου περασαμε του Λιναριου τα παθη . Εγω υποφερω απο ψυχολογικα προβληματα με αποτελεσμα για πολυ καιρο ή να ειχα πολυ μεγαλη διαθεση για σεξ (2-3 φορες τη μερα) και αλλο διαστημα να μην ηθελα να με ακουμπαει . Βεβαια εχουν περασει ολα αυτα με την καταλληλη θεραπεια , αλλα αυτο που θελω να πω ειναι πως ενα ζευγαρι περναει τετοια σκαμπανεβασματα αρκει να μην διαρκει το κατω παρα πολυ . Και εγω ειχα βαλει παρα πολυ βαρος και τελικα το εχασα με επιμονη και υπομονη , αποφαση που ηταν αποκλειστικα δικη μου χωρις να μπλεκεται πουθενα ο συντροφος μου . Ακομα και αυτο που λεει ο αλ μπαντι πιο πανω ειναι δατς οκ για μενα , αμα αμφοτεροι γουσταρουν , γιατι οχι ? το οτι εμεις τη συγκεκριμενη στιγμη δεν καταφεραμε να το κανουμε (αν και δεν ηταν στην συζητηση για παρτουζα αλλα για σεξ με αλλα ατομα ξεχωριστα αλλα εν γνωση μας )δεν αποκλειω το ενδεχομενο σε καμια 10αρια χρονια που τα παιδια μας θα εχουν σπουδασει , θα ειναι επαγγελματιες και θα εχουν φυγει απο το σπιτι (ακομα και ο μικροτερος θα ειναι φοιτητης) πως μπορει να ξαναφερουμε στο προσκηνιο τη συζητηση . Ισως τελικα αμα δεν ειχαμε παιδια να ηταν πιο ευκολο , αλλα δεν νομιζω οτι μεσα μου εμπλεξα καπου τα παιδια μας , εγω και εκεινος ακομα περισσοτερο ενοιωσα ζηλεια , ερωτικο ηταν το θεμα δηλαδη .
    Δυστυχώς όσα ζευγάρια ξέρω παντρεμένα πολλά χρόνια με παιδιά δεν το έχουν αποφύγει αυτό. Εννοώ ότι σίγουρα θα υπάρξουν περίοδοι που το σεξ είναι το τελευταίο που σε ενδιαφέρει.

    Ψυχολογικά προβλήματα και να μην έχεις δεν είναι δύσκολο να αποκτήσεις όταν η ζωή σου αλλάζει τόσο και στην συνάρτηση εμπλέκονται και τρίτοι παράγοντες ( κοινωνία - οικονομία κλπ ).

    Όντως άμα κάποιοι θέλουν και μπορούν να ζήσουν τέτοιο lifestyle μπράβο τους.

    Ακόμη και εάν ο άντρας μου δεν είχε πρόβλημα να πάω με άλλον νομίζω ούτε πάλι θα το έλεγα. Γενικά την περίοδο αυτή αλλάξανε πολλά πράγματα στην ζωή μας και δεν ξέρω εάν το σεξ με τον άλλο το προκάλεσε αυτό ή εάν απλά είναι κάτι που έτυχε μέσα σε όλα τα άλλα. Νομίζω ότι ήταν κάτι σαν ελιξήριο για εμένα. Από την κατάσταση ( ψυχολογική - οικονομική κλπ ) που βρισκόμουν όταν το πήρα απόφαση στην κατάσταση που βρίσκόμαι τώρα είναι άλματα. Κάποιος που δεν έχει βρεθεί στην θέση αυτή δεν μπορεί να καταλάβει πόσο απαιτητικό και επίπονο είναι σαν διαδικασία να το ξεπεράσεις.

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    αυτό ήθελε σε θέλει ακόμα σε προσεγγίζει ή εσύ κάνεις κίνηση?
    τα ζευγάρια πλέον πειραματιζοτναι με κάποια βοηθήματα αλλάζουν μέροι

    γιατί να το αποφεύγεις σιγά
    Από όταν πήρα τα πάνω μου και αυτός είχε περισσότερη όρεξη ( είχαν φύγει και τα περιττά κιλά κλπ ) και θάρρος ( όταν ήμουν μέσα στα νεύρα που να κάνει κίνηση ).

    Γενικά όπου υπάρχει συνωστισμός και δεν τηρούνται και τα μέτρα αποφεύγω να πηγαίνω

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by paulina View Post
    Δυστυχώς όσα ζευγάρια ξέρω παντρεμένα πολλά χρόνια με παιδιά δεν το έχουν αποφύγει αυτό. Εννοώ ότι σίγουρα θα υπάρξουν περίοδοι που το σεξ είναι το τελευταίο που σε ενδιαφέρει.
    Έχεις δίκιο , κατά το ήμισυ ! Για τις γυναίκες δηλαδή ! Τους άνδρες, τους ενδιαφέρει πάντα.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Έχεις δίκιο , κατά το ήμισυ ! Για τις γυναίκες δηλαδή ! Τους άνδρες, τους ενδιαφέρει πάντα.
    Να σε ρωτήσω κάτι, αν η γυναίκα σου, σου έλεγε ξέρεις δεν έχω διάθεση για να κάνω σεξ 3 φορές την ημέρα πρωι μεσημερι βραδυ λες και είμαι φάρμακο, αλλά σου δίνω το ελεύθερο να βρεις κάποια ακόμα και φίλη μου αν θελεις να κάνεις όποτε θες, θα ήσουν οκ; Θα ήσουν ικανοποιημένος ή σε ενδιαφέρει αποκλειστικά και μόνο η γυναίκα σου;

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Έχεις δίκιο , κατά το ήμισυ ! Για τις γυναίκες δηλαδή ! Τους άνδρες, τους ενδιαφέρει πάντα.
    Καλά μην το λες. Άμα ο άλλος είναι κουρασμένος και ταλαιπωρημένος λογικά θα κοιμηθεί. ( Μιλάω πάντα για την γυναίκα του! άμα του πηγαινες καμία πορνοσταρ λογικά δεν θα νύσταζε! )

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by paulina View Post
    Καλά μην το λες. Άμα ο άλλος είναι κουρασμένος και ταλαιπωρημένος λογικά θα κοιμηθεί. ( Μιλάω πάντα για την γυναίκα του! άμα του πηγαινες καμία πορνοσταρ λογικά δεν θα νύσταζε! )
    Τι σε κάνει να πιστεύεις πως αν δεν έχει ένας άνδρας όρεξη, θα υποκύψει αν έχει μπροστά του μια πορνοστάρ ή την τελειότερη έσκορτ; Η ρήση "Η τύχη σου χτυπάει τη πόρτα μόνο μια φορά" ; Να σου θέσω και ένα διαφορετικό ερώτημα; Αν στον άνδρα σου την έπεφτε καμια πιτσιρίκα κα κάποια ημέρα εκεί που έχετε πατώσει σεξουαλικά σου άλλαζε άρδην την ερωτική σου ζωή, θα ήσουν ικανοποιημένη χωρίς να το ψάξεις; Θα έλεγες δεν ξέρω τι έγινε και πως άλλαξε αλλά αφού άλλαξε η σεξουαλική μου ζωή από την αδράνεια στην ενεργή ζωή όλα καλά;

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by paulina View Post
    Από όταν πήρα τα πάνω μου και αυτός είχε περισσότερη όρεξη ( είχαν φύγει και τα περιττά κιλά κλπ ) και θάρρος ( όταν ήμουν μέσα στα νεύρα που να κάνει κίνηση ).

    Γενικά όπου υπάρχει συνωστισμός και δεν τηρούνται και τα μέτρα αποφεύγω να πηγαίνω
    είχε και ο άντρας σου θέμα με τα κιλά
    με τον φοιτητή βλεπεστε?

    ήσουν στα νεύρα για ποιον πράγμα των κιλών, ?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by paulina View Post
    Καλά μην το λες. Άμα ο άλλος είναι κουρασμένος και ταλαιπωρημένος λογικά θα κοιμηθεί. ( Μιλάω πάντα για την γυναίκα του! άμα του πηγαινες καμία πορνοσταρ λογικά δεν θα νύσταζε! )

    Αν ήταν την εποχή που έσκαβαν τον ισθμό της κορίνθου, προφανώς. Ή ο Μπεν Χουρ, όταν έκανε κουπί στη γαλέρα (αν και θυμάμαι ήταν άγαμος). Αλλά αν δεν μαζεύει ελιές ή δεν γκρεμίζει πέτρινους τοίχους με βαριά ή δεν κουβαλάει μπετά στον ντενεκέ, δεν πολύ πιστεύω στην κούραση . Εγώ μεταξύ ύπνου και σεξ , προτιμώ το σεξ (ακόμη και με τη γυναίκα μου ).

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    και τωρα, το πραγματικο ερωτημα του θρεντ.
    η πωλινα ειναι γυναικα, η ανδρας και γιατι;;;;
    θελω και τις αποδειξεις σας με σκεπτικο η με αποσπασματα, οχι να λεει ο καθενας την εξυπναδα του.

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 27
    Last Post: 27-10-2018, 20:47
  2. Αδιάφορος σύζυγος...
    By spookycookie in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 17-10-2013, 03:28
  3. Σύζυγος χρήστης κάνναβης
    By Yasmin in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 16-02-2013, 01:26
  4. Replies: 78
    Last Post: 05-08-2011, 16:49
  5. ο συζυγος μου ειναι μανιοκαταθλιπτικος.....
    By mag in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 61
    Last Post: 05-10-2009, 21:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •