Μητέρα - σύζυγος - γυναίκα - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 117
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    είχε και ο άντρας σου θέμα με τα κιλά
    με τον φοιτητή βλεπεστε?

    ήσουν στα νεύρα για ποιον πράγμα των κιλών, ?
    επειδη το γαλακτομπουρεκο, τελικα παχαινει... για τι αλλο;;;;

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Αν ήταν την εποχή που έσκαβαν τον ισθμό της κορίνθου, προφανώς. Ή ο Μπεν Χουρ, όταν έκανε κουπί στη γαλέρα (αν και θυμάμαι ήταν άγαμος). Αλλά αν δεν μαζεύει ελιές ή δεν γκρεμίζει πέτρινους τοίχους με βαριά ή δεν κουβαλάει μπετά στον ντενεκέ, δεν πολύ πιστεύω στην κούραση . Εγώ μεταξύ ύπνου και σεξ , προτιμώ το σεξ (ακόμη και με τη γυναίκα μου ).
    Τι δουλειά κάνεις και λες έτσι ελαφρά τη καρδία ότι δεν πολυ πιστεύεις στην κούραση; Για παράδειγμα αν ήσουν σε μία μεταφορική εταιρία πιστεύεις πως το βράδυ θα ήσουν ξεκούραστος; Αν έφτιαχνες καφέδες ή τυλιγες ασταμάτητα σουβλάκια για 8ώρες στο πόδι στο ίδιο σημείο θα ήσουν ξεκούραστος στην ηλικία που είσαι;

  3. #48
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Αν ήταν την εποχή που έσκαβαν τον ισθμό της κορίνθου, προφανώς. Ή ο Μπεν Χουρ, όταν έκανε κουπί στη γαλέρα (αν και θυμάμαι ήταν άγαμος). Αλλά αν δεν μαζεύει ελιές ή δεν γκρεμίζει πέτρινους τοίχους με βαριά ή δεν κουβαλάει μπετά στον ντενεκέ, δεν πολύ πιστεύω στην κούραση . Εγώ μεταξύ ύπνου και σεξ , προτιμώ το σεξ (ακόμη και με τη γυναίκα μου ).
    Συγκεκριμένα ο άντρας μου εργάζεται σε εργοστάσιο. Δεν είναι δουλειά γραφείου και έρχεται συνήθως κουρασμένος. Επίσης έγραψα λογικά δεν θα νύσταζε. Λογικά.

    Έχει τύχει να γυρίσει και να είναι κομμάτια για να πάμε πχ για ψώνια - βόλτα κλπ αλλά όταν τον πήραν οι φίλοι του να πάνε να δούνε αγώνα ξαφνικά ξύπνησε!

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    αν ήσουν σε μία μεταφορική εταιρία πιστεύεις πως το βράδυ θα ήσουν ξεκούραστος;
    Υπάρχουν σήμερα φορτοεκφορτωτές με ... γάτζο , όπως στο "λιμάνι της αγωνίας" (1954) ;;; Το αναφέρω , επειδή είσαι μύστης του σινεμά και αναφέρθηκες σε ταινίες του 1962 !!!
    (Στην ηλικία που είμαι , ξεκ@@@ζω γαϊδάρα στην ανηφόρα, δεν ξέρω εσύ ! ).

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Υπάρχουν σήμερα φορτοεκφορτωτές με ... γάτζο , όπως στο "λιμάνι της αγωνίας" (1954) ;;; Το αναφέρω , επειδή είσαι μύστης του σινεμά και αναφέρθηκες σε ταινίες του 1962 !!!
    (Στην ηλικία που είμαι , ξεκ@@@ζω γαϊδάρα στην ανηφόρα, δεν ξέρω εσύ ! ).
    Καλά έξω από το χορό... εγώ δεν θα σου πω πως δεν πρέπει να χαθεί ούτε ένα χιλιοστό από 13μετρη καροτσα 40τονης νταλίκας που σημαίνει πως θα σπάσεις τις παλλέτες για να φορτώσεις ακόμα περισσότερο, εγώ θα σου πω ότι όλα τα σπίτια δεν έχουν ασανσερ ή δεν είναι στη πρόσοψη του κτιρίου και έχουν εσωτερικές βεράντες, πάρε λοιπόν εσύ το πλυντηριάκι με ότι εργαλείο θέλεις και ανέβασε το εσύ, α μπορείς να πάρεις ελικόπτερο επίσης και να το κατεβάσεις με βίντζι... Θα το ανεβάσεις από την σκάλα ότι όροφος και να είναι θέλεις δεν θέλεις... γιατί η τεχνολογία δεν πιάνει παντού δυστυχώς....

  6. #51
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και τωρα, το πραγματικο ερωτημα του θρεντ.
    η πωλινα ειναι γυναικα, η ανδρας και γιατι;;;;
    θελω και τις αποδειξεις σας με σκεπτικο η με αποσπασματα, οχι να λεει ο καθενας την εξυπναδα του.
    Είναι γυναίκα γιατί μιλάει πολύ, είναι too much περιγραφική, θέλει να βρέχει τη μέρα που κυλάει στην αμαρτία και δεν έχει επαφή με την πραγματικότητα.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by paulina View Post
    Συγκεκριμένα ο άντρας μου εργάζεται σε εργοστάσιο. Δεν είναι δουλειά γραφείου και έρχεται συνήθως κουρασμένος. Επίσης έγραψα λογικά δεν θα νύσταζε. Λογικά.

    Έχει τύχει να γυρίσει και να είναι κομμάτια για να πάμε πχ για ψώνια - βόλτα κλπ αλλά όταν τον πήραν οι φίλοι του να πάνε να δούνε αγώνα ξαφνικά ξύπνησε!

    εγώ πάντως στην θέση του θα καθόμουν σπίτι με την γυναίκα μου και θα τις ζητούσα να μου κάνει μασάζ

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Είναι γυναίκα γιατί μιλάει πολύ, είναι too much περιγραφική, θέλει να βρέχει τη μέρα που κυλάει στην αμαρτία και δεν έχει επαφή με την πραγματικότητα.
    απο την αλλη, νομιζει οτι μια γυναικα που δεν ειχε εμπειριες περα απο τον ανδρα της, μπορει ξαφνικα να κανει σεξ σαν να μην υπαρχει αυριο με εναν νεαρο χωρις να τον ερωτευθει. την βροχη και την πετσετα, τα πηρε απ την ταινια που ανεφερα....

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    απο την αλλη, νομιζει οτι μια γυναικα που δεν ειχε εμπειριες περα απο τον ανδρα της, μπορει ξαφνικα να κανει σεξ σαν να μην υπαρχει αυριο με εναν νεαρο χωρις να τον ερωτευθει
    Αυτό το βρίσκω κι εγώ χλωμό . Σαν τα μάγουλα σιβηριανής νεαράς !

  10. #55
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    απο την αλλη, νομιζει οτι μια γυναικα που δεν ειχε εμπειριες περα απο τον ανδρα της, μπορει ξαφνικα να κανει σεξ σαν να μην υπαρχει αυριο με εναν νεαρο χωρις να τον ερωτευθει. την βροχη και την πετσετα, τα πηρε απ την ταινια που ανεφερα....

    Με το σύζυγο δεν γίναμε ποτέ δύο άγνωστοι συνοδοιπόροι, έβαλα στόχο να χωρέσω στα παλιά μου ρούχα…

    Αυτά δεν είναι ανδρικές εκφράσεις, αν τα παλιά ρούχα δε σου κάνουν τα πετάς.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by paulina View Post
    Κατάλαβα... αισθάνομαι το ίδιο ακριβώς όταν το σκέφτομαι. Ποτέ δεν έχω σκεφτεί ερωτικά κάποιον άλλον ( που μπορεί εμφανισιακά να μου αρέσει πχ ). Βασικά μια πιο σωστή διατύπωση είναι ότι "δεν νιώθω την ανάγκη".
    Τώρα με τον άλλο το συνήθισα και δεν νιώθω το ίδιο ( δεν αισθάνομαι άβολα αλλά δεν το αποζητώ κιόλας ). Δυσκολεύομαι να το διατυπώσω ακριβώς.
    ερασιτεχνης, watson... elementary...

  12. #57
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ερασιτεχνης, watson... elementary...
    Καλά και άντρας να είναι, γράφει απαίσια.
    Οικογενειακές ιστορίες με budget 2.000€ το επεισόδιο.

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Υπάρχει και ... μεσοβέζικη επιλογή ! Να είναι γυναίκα τρολ , που γράφει παπάτζες.

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Υπάρχει και ... μεσοβέζικη επιλογή ! Να είναι γυναίκα τρολ , που γράφει παπάτζες.
    πολυ πιθανο. γραφει πολλα κοντινα στην γυναικεια εκφραση, αλλα γραφει παπαντζες....

  15. #60
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    22
    Καλημέρα σας!

    Al_Bundy, Remedy->Να δεχτώ ότι είμαι άντρας, νεράιδα κλπ αλλά το "παπάτζες" μου κακοφάνηκε.
    Επίσης το σενάριο που δημιουργήσατε στο μυαλό σας με την βροχή κλπ δεν καταλαβαίνω πως προέκυψε να είναι ρομαντικό.
    Έβρεχε στην Αθήνα ( όχι σε κάποιο γραφικό δρομάκι ) και πέρασε ένα αυτοκινήτο και πέταξε νερά ( βρώμικα, όχι ψυχάλες της βροχούλας ) και απλά πήγαμε σπίτι του που γίναμε χάλια ( δεν είμασταν αγκαλίτσα με καφεδάκια στο χέρι, υπήρχε και άλλος κόσμος που ήθελε να περάσει το φανάρι και γίνανε και αυτοί μούσκεμα.. ).

    Στο σπίτι του δεν έγινε κάτι εκείνη την ημέρα. Ούτε την επόμενη. Ούτε την μεθεπόμενη.

    Ξεχνάτε τι διαβάζετε ή αδυνατείτε να καταλάβετε ότι υπάρχει σταδιακή εξέλιξη στα πράγματα. Δεν είπα θα αδυνατίσω και αδυνάτησα σε μια εβδομάδα, δεν γνώρισα έναν άγνωστο και την επόμενη ημέρα κάναμε σεξ.

    mantelas nelson->Επίσης σχετικά με τις συγγραφικές μου ικανότητες ευχαριστώ που το θίξατε για να ξέρω να παρατήσω την καριέρα μου ως συγγραφέας.

    Υ.Γ. Μόλις παρατήρησα ότι ο Remedy έχει γράψει κάτι χιλιάδες Posts! Οπότε εγώ θα εμπιστευόμουν το ένστικτό του!;)

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 27
    Last Post: 27-10-2018, 20:47
  2. Αδιάφορος σύζυγος...
    By spookycookie in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 17-10-2013, 03:28
  3. Σύζυγος χρήστης κάνναβης
    By Yasmin in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 16-02-2013, 01:26
  4. Replies: 78
    Last Post: 05-08-2011, 16:49
  5. ο συζυγος μου ειναι μανιοκαταθλιπτικος.....
    By mag in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 61
    Last Post: 05-10-2009, 21:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •