Μητέρα - σύζυγος - γυναίκα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 117
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    22

    Μητέρα - σύζυγος - γυναίκα

    Καλησπέρα σας,

    μπήκα στην διαδικασία να γράψω και εγώ τα δικά μου, όχι αναζητώντας κάποια συμβουλή ή κάποια καθοδήγηση, απλά επειδή είναι
    ένα θέμα το οποίο λόγω της φύσης του δεν μου δίνεται η δυνατότητα να το συζητήσω με κάποιο φιλικό πρόσωπο.

    Λίγα λόγια για εμένα:
    Είμαι η Ελένη, 42 ετών, μητέρα 2 παιδιών και παντρεμένη 18 χρόνια. Το δεύτερο παιδάκι μου το γέννησα πριν 8 χρόνια και έχουν διαφορά 2 έτη μεταξύ τους.
    Και στις 2 εγκυμοσήνες πήρα αρκετά κιλά και γενικά είχα παραμελήσει τον εαυτό μου. Δεν υπήρχε βοήθεια και ουσιαστικά όλο το βάρος έπρεπε να το σηκώσουμε μόνοι μας
    με τον σύζυγο. Τα πρώτα χρόνια, μέχρι να πάνε τα παιδιά σχολείο δεν εργαζόμουν καθώς αφιέρωνα όλο το χρόνο μου στο να τα μεγαλώσω. Σε τυχαία συνάντηση που είχα με γνωστούς
    και φίλους μπορώ να πω ότι ένιωσα κάπως άσχημα που δεν ήμουν περιποιημένη ( ντύσιμο, μαλλιά, νυχιά κλπ ).

    Με τον σύζυγο ευτυχώς υπήρχε πάντα συνεννόηση και επικοινωνία αλλά είχαμε και εμείς τα πάνω μας και τα κάτω μας. Εκείνος εργάζεται σε εργοστάσιο και τα ωράρια του ήταν ποικίλα.
    Όπως είναι φυσιολογικό επέστρεφε από την εργασία του κουρασμένος αλλά παρόλα αυτά μας αφιέρωνε χρόνο σαν οικογένεια ( βόλτα, παιχνίδι κλπ ).
    Ερωτικά είχαμε σχεδόν βαλτώσει ( μία φορά το μήνα και εάν ) γιατί πραγματικά ήταν δύσκολο να βρεθεί ποιοτικός χρόνος ( με το ζόρι πηγαίναμε και τουαλέτα ).

    Πριν περίπου 2-3 χρόνια ( όταν έκλεισα τα 40 ) με είχε πάρει από κάτω. Αισθανόμουν ότι πλέον δεν είμαι ποθητή σαν γυναίκα και αποφάσισα να ξεκινήσω βάζοντας σαν στόχο να φτάσω
    στα κιλά που ήμουν τόσα χρόνια ώστε να χωρέσω ξανά στα ρούχα μου. Δύσκολη και απαιτητική περίοδος αλλά απέδωσε και μου ανέβασε και την αυτοπεποίθηση.

    Τα τελευταία χρόνια εργάζομαι σε μια εταιρία σαν υπάλληλος γραφείου. Στο κτίριο που βρίσκεται η εταιρία μένει και ένας φοιτητής τον οποίο συχνά πυκνά συναντούσα στην είσοδο.
    Με τον καιρό αρχίσαμε να λέμε κάτι παραπάνω από ένα τυπικό γεια. Μια μέρα που έβρεχε καρέκλες, τον συνάντησα στο φούρνο απέναντι και διασχίζοντας μαζί το δρόμο,
    ένα διερχόμενο όχημα μας έκανε μούσκεμα. Ενημέρωσα ότι έπρεπε να λείψω από την εργασία μου και μου πρότεινε να ανέβω σπίτι του μέχρι να έρθει ταξί ( είχαν και απεργία τα ΜΜΜ ).

    Στο σπίτι του μου έφερε πετσέτα και έβγαλα τα ρούχα για να τα στεγνώσω όπως όπως. Καθίσαμε και συζητήσαμε διάφορα και γενικά αισθάνθηκα ότι με φλέρταρε.
    Να τονίσω ότι αυτός ήταν φοιτητής ( 21-22 ετών τότε ). Το επόμενο διάστημα το ενδιαφέρον του έγινε πιο έντονο και μου την έπεφτε κανονικά μπορώ να πω.
    Δεν ξέρω γιατί ( ίσως γιατί έψαχνα επιβεβαίωση, ίσως γιατί είχα απωθημένα, ίσως γιατί μου έλειπε κάτι, ίσως γιατί είμαι κακός άνθρωπος ) αλλά τελικά συνάψαμε ερωτικές επαφές.

    Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες αλλά αυτό έγινε καθημερινό. Χωρίς να έχουμε κάποιου είδους σχέση ( εννοώ ότι δεν βγαίναμε, ούτε κάν τηλέφωνα δεν ανταλλάξαμε ) ερωτικά ταιριάξαμε.
    Η ρουτίνα μου πλέον ήταν το πρωί να πηγαίνω τα παιδιά σχολείο και μετά να πηγαίνω στο σπίτι του για σεξ μέχρι να αρχίσει η δουλειά μου.
    Πολλές φορές ( ειδικά στις αρχές ) μπορεί να πεταγόμουν και στο διάλλειμά μου.

    Από την πρώτη κιόλας επαφή, έφτιαξε η διάθεσή μου. Ήταν σαν να ξαναγεννήθηκα. Ανέβηκε η αυτοπεποίθησή μου και ξαναένιωσα. Μετά από πολλά χρόνια έζησα ξανά αυτήν την λαχτάρα
    που έχει ο άλλος για εμένα. Ο πόθος, η έξαρση που είχε όταν κάναμε σεξ. Τόσα χρόνια, νομίζω ότι την πραγματική απόλαυση, τώρα την ένιωσα.
    Όλο αυτό επηρέασε θετικά και την ερωτική μου σχέση με τον άντρα μου. Πλέον είχα όρεξη να φορέσω πρόστυχα
    εσώρουχα ή να του κάνω παιχνίδια για να τον πειράξω. Το σεξ έγινε πιο συχνό φαινόμενο και γενικά έφτιαξε το κλίμα μεταξύ μας.

    Δεν υπάρχουν συναισθήματα για τον άλλο και η σχέση μας είναι καθαρά ερωτική. Εξαιτίας και της μεγάλης διαφοράς ηλικίας δεν υπάρχουν εύκολα κοινά σημεία ( πέραν της καθημερινότητας
    δεν βρίσκουμε κάτι άλλο να συζητήσουμε δλδ ). Δεν ξέρω εάν όλο αυτό είναι λάθος, δεν ξέρω εάν είναι σωστό, αλλά αυτό συμβαίνει και με έχει βοηθήσει πάρα πολύ.

    Έχω διαβάσει πολλές ιστορίες από άντρες/γυναίκες που στον γάμο τους έχουν χαθεί όλα. Καμία επικοινωνία το ζευγάρι και καταλήγουν όλοι με ψυχολογικά. θεωρώ την δική μου εμπειρία
    καθαρή τύχη βέβαια. Ερωτικές εμπειρίες έχω πολύ λίγες καθώς δεσμεύτηκα από νεαρή ηλικία. Δεν μετανιώνω για κάτι και απλά θα ήθελα να πω σε όσους βρίσκονται σε αδιέξοδο ότι δεν πρέπει
    να φοβόμαστε καμία κατάσταση.

    Δυστυχώς, όπως ανέφερα εξαρχής, δεν μπορώ να τα συζητήσω όλα αυτά με κάποιο δικό μου άτομο!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Μα σε ένα ζευγάρι πρέπει κάποιος από τους δύο να είναι πιστός... Ο άλλος!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    187
    Εγω δεν θελω να εστιασω στην ερωτικη σχεση που δημιουργησες , ουτε μου αρεσουν οι τιτλοι "πιστη η απιστη " . Κυριως στο γεγονος πως ειχες την αναγκη να βρεθεις ερωτικα με καποιον αλλο περα του συντροφου σου και το οτι λες πως ειχατε βαλτωσει ερωτικα για πολυ καιρο λογω των υποχρεωσεων και των παιδιων σας . Πριν φτασεις στο να κανεις σεξ με καποιον αλλο ειχες κρουσει τον κοδονα του κινδυνου στον αντρα και συντροφο σου ? ειχατε συζητησει την ερωτικη σας αποχη ? εκεινος ειδε τα προβληματα σας ωστε να προσπαθησει και απο την πλευρα του να μην βαλτωσει η σχεση σας ? θελω να πω πως οι παραγοντες που σε οδηγησαν να βρεθεις ερωτικα με καποιον αλλο μπορει να πηγαζουν απο πολλα αιτια . τον αγαπας τον αντρα σου ? και το ρωταω αυτο διοτι προσωπικα θα μου ηταν αδυνατον να κανω σεξ με καποιον αλλο ενω αγαπαω καποιον αλλο . Δεν μιλαω καν για απατη καθως δεν πιστευω οτι κανεις ειναι κτημα κανενος αλλα η αγαπη και ο ερωτας ειναι τα συστατικα που δινουν τονωτικες ενεσεις και δυναμη σε μια μακροχρονια σχεση ωστε να προχωρησει . Το να ζεις μια συμβατικη ζωη με τον αλλο , σε οποια ηλικια και να βρισκεσαι , οταν στερεισαι το σεξ , το παθος , τον ποθο δεν θα μπορεσει να λειτουργησει , οπως και στον αντιποδα οταν εχεις σεξ και λειπει η συντροφικοτητα και η αληθινη αγαπη που γεφυρωνει τα παντα . Σε ενα γαμο χρειαζονται ολα . Ειναι μια ερωτικη σχεση που βασιζεται στον ερωτα , την αγαπη , τη συντροφικοτητα και την αποδοχη . Πιστευω πως αμα λειψει κατι απο ολα αυτα καπου η συνταγη θα κρασαρει και ισως δημιουργησει εγκλωβισμενους ανθρωπους . Σου μιλαω εγω που εφτασα στο χωρισμο με τον συντροφο μου 2 φορες , τη μια ημασταν σε διασταση για πολυ καιρο και την δευτερη πριν απο μερικους μηνες οταν φτασαμε να μιλαμε για διαζυγιο και το πως θα το πουμε στα παιδια . Ομως μεσα απο την σκεψη οτι θα τον χασω απο τη ζωη μου ως συντροφο μου βγηκε ενας απιστευτος χειμαρος αγαπης και ερωτα και παραδεχτηκα (τοσο και εκεινος δηλαδη) πως μου ειναι αδυνατον να ζησω χωρις αυτον . Και εμεις ειμαστε 17 χρονια μαζι και εχουμε 3 παιδια . Η σχεση μας περασε απο ενα σωρο χιλια κυματα , ζησαμε σχεδον τα παντα οσα χρονια ειμαστε μαζι αλλα νοιωθω πως ποτε δεν παψαμε να ειμαστε ερωτευμενοι κκαθως ποτε δεν καταφερα να βαλω καποιον αλλο αντρα στη ζωη μου ακομα και το διαστημα που ημασταν σε διασταση , η σκεψη και μονο οτι μπορει να με αγγιζε καποιος αλλος με τρελανε και οχι μ την καλη εννοια . Καπως ετσι συνειδητοποιησα την πηγαια αγαπη μου και τον ερωτα μου . Πραγματα που αμα εκλειψουν απο μια σχεση και αντικατασταθουν απο συνηθεια και βαρεμαρα και γινεις λιγο πολυ περισσοτερο συζυγος παρα συντροφος τοτε ευκολα αφηνεις ανοιχτες τις πορτες ωστε να εισχωρησει καποιος η καποια αλλη .

  4. #4
    Άλλη μία αληθινή ιστορία, βγαλμένη από την ζωή.
    Το highlight είναι ότι ο φοιτητής ξύπναγε εργάσιμες ώρες και είχε και καθαρή πετσέτα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    οταν λες κακος ανθρωπος θελεις να μας το εξηγησεις?
    δεν φοβηθηκες που πηγες σπιτι του?

    συνεχιζεις ακομα μαζι τους?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Θα μπορούσε να είναι και ταινία πορνό . Αν και μου αρέσει καλύτερα ξανθιά καλιφορνέζα σε βίλλα με πισίνα, με το λατίνο καθαριστή.

  7. #7
    Ναι Θα μπορούσε να γίνει πορνό :
    40ρα ανεμβολίαστη και μητέρα γνωρίζει φοιτητή που το moderna του έκανε παρενέργειες πριαπισμό και πρωινό ξύπνημα.
    Την υποδέχτηκε μία βροχερή μέρα με την πετσέτα κρεμασμένη στο κάγκελο (όχι του μπαλκονιού)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    λέτε να είναι τρολλ?

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    22
    Καλημέρα σας,

    VictoriaSkG:

    Με το σύζυγο δεν γίναμε ποτέ δύο άγνωστοι συνοδοιπόροι. Αυτό που συνέβη είναι ότι περισσότερο από δική μου υπαιτιότητα δεν είχαμε τη σύνδεση στον ερωτικό τομέα που θα έπρεπε. Ήμουν πολύ πεσμένη ψυχολογικά ( καθόλου προσωπικός χρόνος, καθόλου ξεκούραση, παραμελημένο σώμα μετά από δύο εγκυμοσύνες κλπ ) και προσπαθούσα να κάνω κάτι για να ανέβω ψυχολογικά ώστε να μπορώ να είμαι μια σύζυγος με λιγότερα νεύρα και άγχος και μια μητέρα με περισσότερη ενέργεια. Όπως ανέφερα στην ζωή μου είχα λίγες σχέσεις και ποτέ δεν είχα παράλληλη σχέση καθώς πάντα ήμουν της άποψης ότι δε μπορεί όταν αγαπάς να έχεις επαφές με τρίτο πρόσωπο. Διαπίστωσα ότι αυτό δεν ισχύει όταν για τον τρίτο δεν υπάρχει συναίσθημα. Ακόμη πιστεύω οτι ερωτευμένος μπορείς να είσαι με ένα μόνο άτομο. Όπως επίσης ανέφερα, μετά από αυτό ο βίος με το σύζυγο πήρε τα πάνω του κυρίως επειδή η ψυχολογία μου ανέβηκε. Επίσης κατάλαβα ότι τελικά τον άντρα μου τον αγαπάω πολύ. Ίσως κάποιος να αναρρωτηθεί πως γίνεται τότε να υπάρχει ερωτική επαφή με άλλον. Δεν ξέρω αλλά δεν αισθάνομαι τίποτε για τον άλλο, είναι καθαρά σωματικό. Βέβαια όλη αυτήν η κατάσταση συνεχίζεται διότι βολεύει, εάν δεν εξυπηρετούσε από θέμα χρόνου και τρόπου ( εάν δηλαδή έπρεπε να λέω ψέμματα και να τρέχω δεξιά αριστερά ) δεν θα υπήρχε συνέχεια. Είμαι αγχώδης σαν χαρακτήρας και δεν θα έμπαινα ποτέ σε τέτοια διαδικασία.

    mindcrime -> καλό!

    mantelas nelson -> με τα χίλια ζόρια ξυπνάει! όσο για την πετσέτα ήταν το πρώτο που σκέφτηκα τότε!

    panos19-> το κακός άνθρωπος ήταν περισσότερο σαν ερώτηση. Δεν νομίζω ότι ήταν καλή πράξη. Δεν τον έβλεπα για πρώτη φορά γιατί να φοβηθώ; Ναι συνεχίζεται.

    Al_Bundy -> ταινία πορνό?χαχαχα...ο καθένας φτιάχνει μία εικόνα διαβάζοντας το κείμενο...απέχει κατά πολύ να σημειώσω

    mantelas nelson -> χαχαχα...ανεμβολίαστη?γιατί καλέ? για να γίνει πιο πετυχημένος ο τίτλος?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    paulina

    δεν αναρωτηθηκε ο αντρας σου πως ανεβηκε η ψυχολογια συο στα καλα καθουμενα?
    συνεχιζεις μαζι του?

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    22
    Γενικά ο άντρας μου με υποστήριζε από την αρχή. Όταν πχ του ανέφερα ότι δεν νιώθω καλά με το σώμα μου και ότι θα κάνω διατροφή μου είπε ότι θα κάνει και εκείνος ώστε να μην του μαγειρεύω άλλο και να μην ζηλεύω κιόλας.
    Του άρεσε που με τον καιρό ανέβαινε η ψυχολογία μου και είχαμε πιο πολύ όρεξη. Και εκείνος είχε την ίδια εξέλιξη.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by paulina View Post
    Γενικά ο άντρας μου με υποστήριζε από την αρχή. Όταν πχ του ανέφερα ότι δεν νιώθω καλά με το σώμα μου και ότι θα κάνω διατροφή μου είπε ότι θα κάνει και εκείνος ώστε να μην του μαγειρεύω άλλο και να μην ζηλεύω κιόλας.
    Του άρεσε που με τον καιρό ανέβαινε η ψυχολογία μου και είχαμε πιο πολύ όρεξη. Και εκείνος είχε την ίδια εξέλιξη.
    αφου σε στηριξε,γιατι τον απατησες?
    αν επιτρεπται ποσα κιλα ησουν και ποσα εχασες?
    δεν σου αρεσε το σωμα του?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    187
    Παυλινα καλημερα . Φυσικα και δεν σε κρινω και κανεις δεν εχει το δικαιωμα να το κανει αυτο . Γενικοτερα οταν λεω οτι οταν αγαπας καποιον δεν μπορεις να κανεις κατι ερωτικο με καποιον αλλο , εγκειται κυριως στο οτι δεν θα αντεχα να βλεπω τον ανθρωπο μου και να νοιωθω πως με καποιο τροπο τον κοροιδευω υποτιμωντας τον με αυτο τον τροπο , αλλα φυσικα παντα μιλαω για τα δικα μου μετρα και σταθμα . Σκεφτηκες ποτε να του αποκαλυψεις την ερωτικη σου περιπετεια ή αυτο ειναι κατι που δεν το εχεις καθολου στο μυαλό σου ?
    η αληθεια ειναι οτι οταν τα ξαναβρηκαμε και νοιωσαμε τον ερωτα μας με τον συντροφο μου ειχαμε συζητησει μηπως κανουμε σεξ με αλλους ερωτικους παρτενερ για 2-3 φορες , , οχι μαζι , αλλα αμα καθοταν κατι στον καθενα να το εκανε . Επειτα απο σκεψη ομως και γενικα οταν το καναμε εικονα το απορριψαμε μετα παρρησιας και οι δυο . Βεβαια αλλα ζευγαρια το κανουν και τους παει γαντι . Δεν κρινω ποτε κανεναν για το τι κανει στο κρεββατι του με το συντροφο του .

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,499
    Quote Originally Posted by paulina View Post
    ....
    Ερωτικά είχαμε σχεδόν βαλτώσει ( μία φορά το μήνα και εάν ) γιατί πραγματικά ήταν δύσκολο να βρεθεί ποιοτικός χρόνος ( με το ζόρι πηγαίναμε και τουαλέτα ).

    Πριν περίπου 2-3 χρόνια ( όταν έκλεισα τα 40 ) με είχε πάρει από κάτω. Αισθανόμουν ότι πλέον δεν είμαι ποθητή σαν γυναίκα και αποφάσισα να ξεκινήσω βάζοντας σαν στόχο να φτάσω
    στα κιλά που ήμουν τόσα χρόνια ώστε να χωρέσω ξανά στα ρούχα μου. Δύσκολη και απαιτητική περίοδος αλλά απέδωσε και μου ανέβασε και την αυτοπεποίθηση.

    Τα τελευταία χρόνια εργάζομαι σε μια εταιρία σαν υπάλληλος γραφείου. Στο κτίριο που βρίσκεται η εταιρία μένει και ένας φοιτητής τον οποίο συχνά πυκνά συναντούσα στην είσοδο.
    Με τον καιρό αρχίσαμε να λέμε κάτι παραπάνω από ένα τυπικό γεια. Μια μέρα που έβρεχε καρέκλες, τον συνάντησα στο φούρνο απέναντι και διασχίζοντας μαζί το δρόμο,
    ένα διερχόμενο όχημα μας έκανε μούσκεμα. Ενημέρωσα ότι έπρεπε να λείψω από την εργασία μου και μου πρότεινε να ανέβω σπίτι του μέχρι να έρθει ταξί ( είχαν και απεργία τα ΜΜΜ ).

    Στο σπίτι του μου έφερε πετσέτα και έβγαλα τα ρούχα για να τα στεγνώσω όπως όπως. Καθίσαμε και συζητήσαμε διάφορα και γενικά αισθάνθηκα ότι με φλέρταρε.
    Να τονίσω ότι αυτός ήταν φοιτητής ( 21-22 ετών τότε ). Το επόμενο διάστημα το ενδιαφέρον του έγινε πιο έντονο και μου την έπεφτε κανονικά μπορώ να πω.
    Δεν ξέρω γιατί ( ίσως γιατί έψαχνα επιβεβαίωση, ίσως γιατί είχα απωθημένα, ίσως γιατί μου έλειπε κάτι, ίσως γιατί είμαι κακός άνθρωπος ) αλλά τελικά συνάψαμε ερωτικές επαφές.

    Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες αλλά αυτό έγινε καθημερινό. Χωρίς να έχουμε κάποιου είδους σχέση ( εννοώ ότι δεν βγαίναμε, ούτε κάν τηλέφωνα δεν ανταλλάξαμε ) ερωτικά ταιριάξαμε.
    Η ρουτίνα μου πλέον ήταν το πρωί να πηγαίνω τα παιδιά σχολείο και μετά να πηγαίνω στο σπίτι του για σεξ μέχρι να αρχίσει η δουλειά μου.
    Πολλές φορές ( ειδικά στις αρχές ) μπορεί να πεταγόμουν και στο διάλλειμά μου.

    Από την πρώτη κιόλας επαφή, έφτιαξε η διάθεσή μου. Ήταν σαν να ξαναγεννήθηκα. Ανέβηκε η αυτοπεποίθησή μου και ξαναένιωσα. Μετά από πολλά χρόνια έζησα ξανά αυτήν την λαχτάρα
    που έχει ο άλλος για εμένα. Ο πόθος, η έξαρση που είχε όταν κάναμε σεξ. Τόσα χρόνια, νομίζω ότι την πραγματική απόλαυση, τώρα την ένιωσα.

    ...!

    ειναι απο την ταινια "unfaithfull", ελληνιστι "η απιστη" με την νταιαν λειν και τον ριτσαρντ γκιρ, οπου ο ριτσαρντ ειναι ο κερατας. το βρηκα;;;;
    παιχνιδι δεν παιζουμε;

    εκει βεβαια ο ριτσαρντ τον καθαρισε τον τυπο οταν το εμαθε, ελπιζω να μην εχουμε δραματα...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ειναι απο την ταινια "unfaithfull", ελληνιστι "η απιστη" με την νταιαν λειν και τον ριτσαρντ γκιρ, οπου ο ριτσαρντ ειναι ο κερατας. το βρηκα;;;;
    παιχνιδι δεν παιζουμε;
    Εμένα με φτιάχνει τρελά το "Knock Knock" (2015 με τον Κιάνου Ρηβς) , χωρίς τα βασανιστήρια και την επίθεση στο τέλος !
    Που καθόταν ο τύπος σπίτι του, βροχή , ερημιά και μπήκαν δύο μικρές με προδιαγραφές πορνοστάρ και άρχισαν να τον ... βιάζουν !
    Ξέρεις καμιά άλλη ταινία για την περίπτωσή μου ;;;;;;

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 27
    Last Post: 27-10-2018, 20:47
  2. Αδιάφορος σύζυγος...
    By spookycookie in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 17-10-2013, 03:28
  3. Σύζυγος χρήστης κάνναβης
    By Yasmin in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 16-02-2013, 01:26
  4. Replies: 78
    Last Post: 05-08-2011, 16:49
  5. ο συζυγος μου ειναι μανιοκαταθλιπτικος.....
    By mag in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 61
    Last Post: 05-10-2009, 21:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •