Ποιος διάσημος σας ιντιγκάρει/γοητεύει;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728

    Ποιος διάσημος σας ιντιγκάρει/γοητεύει;

    Αν μπορούσατε να βγειτε ραντεβού με κάποιον, φιλικό ή ερωτικό ποιον θα διαλέγατε; Πείτε κάποιον από το hollywood ή το εξωτερικό μη μου πείτε από Ελλάδα καμια Στικούδη :P

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,406
    Απο γυναικες ηθοποιους την Marion Cotillard θα επελεγα. Μου αρεσουν οι επιλογες της στις ταινιες κ εχει ιδιαιτερη γοητεια. Την ακολουθω στο ινστα κ εχει τελειως απλο προφιλ κ ακομπλεξαριστο, χωρις επιδειξη κ τουπε , για κοινωνικα θεματα κ ακτιβιστικα οι δημοσιευσεις της.

    Απο αντρες ηθοποιους τον ,Daniel day Lewis. Τον θεωρω τον κορυφαιο της γενιας του κ με φιλοσοφημενη σταση στη ζωη του.

    Απο μουσικους τον Eddie Vedder των Pearl Jam. Πολιτικοποιημενος κ φωναρα. Αγαπημενο συγκροτημα.
    Απο γυναικες την PJ Harvey η Patti Smith.

    Απο αθλητες τον Διαμαντιδη.

    Στον τομεα της ψυχικης υγειας την Ellyn Saks

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μου αρεσουν πολλοι ηθοποιοι και καλλιτεχνες, αλλα θαυμαζω κυριως το εργο τους. Δηλαδη μου αρεσει αυτος ο ηθοποιος γιατι... ειναι καλος ηθοποιος. Δεν παρακολουθω κουτσομπολιστικες εφημεριδες για να μαθω περισσοτερα για τη ζωη τους, αν και φτανουν μερικα νεα στα αυτια μου. Εαν εισαι και διασημος απο ενα σημειο και μετα μιλαμε για brand με μια ομαδα απο πισω να σου γραφει για παραδειγμα τα κειμενα στο instagram, με επαγγελαμτιες φωτογραφους να τραβανε φωτογραφιες, με φιρμες να σε ντυνουν.

    Διαβαζω μερικα βιβλια και πολλες φορες θα ηθελα να γνωρισω το συγγραφεα πισω απο αυτο το πνευματικο δημιουργημα. Δεν εχω προσπαθησει να επικοινωνησω με καποιον, ισως να μην ειναι και τοσο απροσιτοι, αλλωστε οι περισσοτεροι δεν εχουν και την αναγνωριση ας πουμε ενος ηθοποιου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Με τον Vincent Cassel που είναι η αδυναμία μου, τον Guillame Canet, τον Colin Firth και τον Hugh Grant... Α και με τον Hugh Jackman και τον Joaquin Phoenix... Είπα πολλούς, το ξέρω, αλλά είναι δύσκολη η επιλογή...

    Συγκεκριμένα για τον Guillame Canet έχω να πω ότι μου αρέσουν πολύ οι επιλογές ταινιών που κάνει, τον λάτρεψα στο "Καλά Χριστούγεννα" και στο "Αγάπα με αν τολμάς" (παίζει με τη Marion Cotillard serie) και τον Colin Firth στη σειρά του BBC "Περηφάνεια και προκατάληψη" αλλά και σε ταινίες...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Έχω σκάλωμα με τον Seth Green. Σαν έφηβος τον γουσταρα πολύ (παίζει να αρέσει μόνο σε εμένα και μερικούς ακόμα εντωμεταξύ). Τον έχω σχεδόν γνωρίσει. Έχω αυτόγραφό του βασικά αλλά μου το έγραψε εκείνος.

    Κατα τ'αλλα πολύ σεξυ βρίσκω τον Jake Gylenhaal αλλά έχω ακούσει από άνθρωπο που τον έχει γνωρίσει ότι είναι λίγο παπαρας.

    Επίσης εκτιμώ πολύ την Eva Green (το χει τονομα μαλλον).

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    και για χαρη της δημοσιευσης, θα ελεγα Angelina Jolie. Οχι οτι η ομορφια ειναι κατι που λειπει απο αυτο το στερεωμα λολ
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Elenia781
    Guest
    O Denzel Washington απο ηθοποιούς, και ο ανυπερβλητος του μοναδικου στυλ L.Cohen και ενα σωρο αλλοι τραγουδιστές που εχουν φυγει νωρις απο την ζωή

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    τον Keanu Reeves επειδη ειναι σεμνος , καταδεκτικος και αντισταρ, ειναι και ωραιος ανδρας ......

Similar Threads

  1. Άλλος διάσημος με ψυχική ασθένεια
    By maus in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 22-10-2012, 12:50
  2. ποιος ξερει?
    By mr.blond in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 01-09-2010, 12:17
  3. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΤΡΕΛΟΣ
    By tomasliak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 09-02-2010, 11:15
  4. ποιος θα..βοηθησει;;;;;;
    By ζουμπι in forum Αυτοανάλυση - Τα εσώτερα μας...
    Replies: 7
    Last Post: 14-05-2009, 23:45
  5. ποιος θα βοηθήσει;
    By αριάδνη_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 7
    Last Post: 08-01-2008, 19:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •