ταχυκαρδια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    ταχυκαρδια

    τι κανετε συμπαθεστατα παιδια μου?το παλευετε?εγω σημερα ειπα απλα να ανοιξω ενα θεμα γαι τα νεα μου μονο...ολα καλα μεχρι που λιγο την ωρα που λουζομουν μα κατι ασχετες στιγμες που με πιανει ενιωσα μια ταχυπαλμια για κανα δεκαλεπτο ευτυχως ειμαι υποψιασμενη και μου περασε σχετικα γρηγορα και δεν βγηκα με τους αφρους εξω να περνω τηλ...παντως χαιρομαι το ξαναλεω που υπαρχει καλο κλιμα σε αυτο το φορουμ και ανοιγουμε την ψυχη μας εδω.

  2. #2
    γεια σου σανσετ ολα καλα
    μια ταχυπαλμια μωρε τι να σου πει ηρθε περασε τελος δεν μασησες κ εισαι μια χαρα

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    Απλα πεισμωσα ειπα οτι εκεινη την ωρα θα πω εε εχω ταχυπαλμια εε και?:θα πεθανω?δεν πετυχε ακριβως με την μια αλλα κρατησε η φαση αυτη πιο λιγο...τωρα βλεπουμε..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Χμμμμ...Ωστέ έτσι ε;Τότε μήπως είναι καιρός να αλλάξεις την διάθεση σου από \"δεν είμαι καλά..\" σε \"καλυτερεύω\" ή ακόμη καλύτερα σε \"είμαι καλά\";


  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ναι!απλα δεν το προσεξα καθολου αυτο στο προφιλ μου αυτες τις μερες!παντως το να σκεφτομαστε καλα πριν ακομα ξεκινησει κατι μονο καλο μπορει να σου κανει!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •