Διακοπές σε δίαιτα !
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    124

    Διακοπές σε δίαιτα !

    Και θα μου πείτε τώρα τι διακοπές σε δίαιτα; Ναι, έτσι ακριβώς είναι. Ήμουν σε δίαιτα πριν φύγω για διακοπές. Τα είχα βρει με τα ψυχολογικά μου κ αποφάσισα να πάω τις διακοπές μου κ να μην αφήσω τίποτα να μου χαλάσει τη διάθεση. Τις 2 πρώτες μέρες όλα υπέροχα. Σήμερα ξεκίνησε το κακό. Ξύπνησα με ταχυκαρδία. Τρομακτικό! Κοίταξα το ημερολόγιο μου και είδα πως είμαι 10 μέρες πριν την περίοδο μου. Ωραία σκέφτηκα, φυσιολογικό. Θα το αντέξω. Το μεσημέρι πήγαμε σε μια ταβέρνα και πεινούσα τόσο πολύ που μόνο τον ψήστη δεν έφαγα????. Τώρα που τα γράφω γελάω μόνη μου. Οι άλλοι εβγαζαν φωτογραφίες τη θέα και εγώ με τον ταβερνιάρη. Γυρίζω στο δωμάτιο και δεν μπορούσα να περπατήσω από την βαρυστομαχιά. Ανέβασα 120 παλμούς, σε ηρεμία 107-105-99. Κ όσο μετρούσα τόσο ανέβαιναν. Κ όσο ανέβαιναν τόσο πανικοβαλλόμουν. Τώρα βρίσκομαι σε πανικό κλεισμένη στο δωμάτιο κ δεν ξέρω τι να κάνω. Θα βγάλω τη νύχτα; Ας με βοηθήσει κάποιος!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Σε λίγες μέρες θα αδιαθετισεις. Λογικό δεν είναι να τρως περισσότερο? Να είσαι πιο ευάλωτη γενικά? Οι ορμόνες χτυπάνε κόκκινο.
    Απόλαυσε τις διακοπές σου και βγάλε μια selfie με τον ταβερνιαρη.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    124
    Εμ αυτό έκανα για να τον θυμάμαι και τώρα του πετάω βελάκια που με έκανε κ έφαγα τα πάντα????????????

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Dora1982 View Post
    Εμ αυτό έκανα για να τον θυμάμαι και τώρα του πετάω βελάκια που με έκανε κ έφαγα τα πάντα????????????
    Μην νιώθεις ενοχές που έφαγες. Δεν θα αλλάξει κάτι.
    Προσπάθησε από εδώ και πέρα να ακολουθείς την διατροφή του διαιτολόγου σου και αν πάλι φας δεν πειράζει. Δεν βοηθάει το αυτομαστιγωμα.
    Ο κολλητός μ που κάνει δίαιτα, την περίοδο των διακοπών του εφαγε κανονικά ότι ήθελε. Λογικό είναι. Χαλαρώνουμε.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Αν δουλευεισ αθλεισαι κλπ μην κανεισ διαιτα οσα κιλα κ να εισαι αν καθεσαι μονο αν εισαι υγιησ για λιγο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    898
    Διακοπές είσαι καλά κάνεις και τρως.
    Μόλις επιστρέψεις ξανά αρχίζεις.

Similar Threads

  1. διακοπές
    By αννα_παπ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 34
    Last Post: 04-07-2016, 23:32
  2. Replies: 464
    Last Post: 31-10-2011, 00:51
  3. Διακοπες και Διαιτα???
    By Ovellix in forum Παχυσαρκία
    Replies: 33
    Last Post: 06-08-2010, 14:18
  4. Διακοπές και δίαιτα
    By badgirl in forum Παχυσαρκία
    Replies: 9
    Last Post: 30-11-2009, 10:29
  5. Replies: 10
    Last Post: 21-08-2009, 13:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •