Καλώς σας ξαναβρίσκω!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686

    Καλώς σας ξαναβρίσκω!!! (ηλεκτρικά scooter)

    Γεια σας παιδιά τι κάνετε? Ελπίζω να είστε καλά με τον κορονοίο και να μην είχατε μεγάλα θέματα. Εγώ καλά είμαι ακόμη δόξα τω Θεώ δεν κόλλησα ακόμη και να μην κολλήσω. Μου παρουσιάστηκε ένα θεματάκι στην δουλειά και θα ήθελα να το συζητήσουμε. Ορισμένες φορές όταν μιλάω κολλάω και εκνευρίζονται οι άλλοι και με προσβάλλουν. Είναι αλήθεια ότι οι έξυπνοι άνθρωποι μιλάνε καθαρά και γρήγορα και έχουν συνέχεια κάτι να πούνε ? Σε μένα δεν συμβαίνει αυτό . Εγώ μπορεί να μην μιλάω για ώρες.

    A....και κάτι άλλο τι γνώμη έχετε για τα ηλεκτρικά scooter?
    Last edited by δελφίνι; 10-12-2021 at 23:22.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Γεια σας παιδιά τι κάνετε? Ελπίζω να είστε καλά με τον κορονοίο και να μην είχατε μεγάλα θέματα. Εγώ καλά είμαι ακόμη δόξα τω Θεώ δεν κόλλησα ακόμη και να μην κολλήσω. Μου παρουσιάστηκε ένα θεματάκι στην δουλειά και θα ήθελα να το συζητήσουμε. Ορισμένες φορές όταν μιλάω κολλάω και εκνευρίζονται οι άλλοι και με προσβάλλουν. Είναι αλήθεια ότι οι έξυπνοι άνθρωποι μιλάνε καθαρά και γρήγορα και έχουν συνέχεια κάτι να πούνε ? Σε μένα δεν συμβαίνει αυτό . Εγώ μπορεί να μην μιλάω για ώρες.

    A....και κάτι άλλο τι γνώμη έχετε για τα ηλεκτρικά scooter?
    Όταν λες κολλάς δεν μιλάς καθαρά, κομπιαζεις; Γιατί εγώ το παθαίνω αυτό από μικρός το έχω!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Όταν λες κολλάς δεν μιλάς καθαρά, κομπιαζεις; Γιατί εγώ το παθαίνω αυτό από μικρός το έχω!
    Nαι ακριβώς!!! κομπιάζω και δυσκολεύομαι να δώσω στους άλλους να καταλάβουν τι θέλω να πω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Οι περισσοτεροι ειμαστε παπαρολογοι δηλαδη λεμε πεπαριεσ τωρα εσυ νομιζεισ οτι παντα πρεπει να μιλασ σοβαρα παντα αλλα ισχυει το αντιθετο μονο μερικεσ φορεσ χρειαζεται να μιλασ σοβαρα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    σε προσβαλλουν επειδή δεν ξέρουν πώς να φερθούν με ευγένεια σε εσένα, δεν σε αφορά, και καλά θα κάνουν να σταματήσουν.
    το ότι όπως λες δεν μιλάς συνέχεια, και τί πειράζει; την δουλειά σου την κάνεις; εμποδίζεις κάποιον άλλον να δουλεψει; ή μήπως έχει να κάνει με την δουλειά σου η επικοινωνία; τότε θα έπρεπε να το δουλέψεις.

  6. #6
    kopela93
    Guest
    Βοηθάει να διαβάσεις μερικά βιβλία και θα βελτιωθείς σε αυτό το κομμάτι. Παρατηρώ τις περιόδους που διαβάζω σκέφτομαι και εκφράζομαι αποτελεσματικότερα και πιο γρήγορα.
    Όσο για το τι λένε, μην αφήσεις τον εαυτό σου να σε νοιάζει πολύ.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!!!

Similar Threads

  1. καλώς σας βρήκα !!!
    By GEDORE in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 3
    Last Post: 26-02-2019, 03:04
  2. Καλως τον
    By neo in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 38
    Last Post: 19-11-2010, 19:05
  3. Καλώς σας ξαναβρήκα :):):)
    By alikaki_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 9
    Last Post: 10-10-2009, 04:56
  4. Καλως ήρθα!
    By volter_1024 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 05-09-2009, 18:11
  5. Καλώς σας βρήκα
    By marses in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 20-05-2009, 16:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •