Είμαι γκει και παω 3η λυκείου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    6

    Είμαι γκει και παω 3η λυκείου

    Τα 2 μεγαλύτερα μου προβλήματα σε μια πρόταση. Το ότι είμαι γκει δεν είναι δικό μου πρόβλημα αλλά αυτών που τους πειράζει και κάνουν τη ζωή μου δύσκολη. Το 2ο είναι δράμα. Με πιέζουν οι γονείς (μητέρα κυρίως) να διαβάζω. Διαβάζω είμαι σχετικά καλός μαθητής αλλά τα χω παίξει. Έχω πλάκωμα στο στήθος. Το μόνο καλό είναι το αγόρι μου που είνα συνομίληκος σε άλλο σχολείο. Είμαι ερωτευμένος. Και εκείνος έχει παρόμοια προβλήματα. Να μιλήσουμε σε δικούς μας δεν περνάμε. Σκεφτόμαστε τι θα κάνουμε. Να δηλώσουμε ίδιες πόλεις. Μέχρι και σχολή αστυνομίας σκέφτηκα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    εισαι ερωτευμενος? δηλαδη και αυτος το ξερει και συμφωνει και σε βλεπει ερωτικα? το θεμαι δεν ειναι μονο αυτων που σε πιεζουν για αυτην την επιλογη αλλα και στο μελλον τι θα γινει? θα κοιτας καποιον και θα αναρωτιεσαι αν υπαρχει περιπτωση απορριψης γιατι ειναι straight?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    εισαι ερωτευμενος? δηλαδη και αυτος το ξερει και συμφωνει και σε βλεπει ερωτικα? το θεμαι δεν ειναι μονο αυτων που σε πιεζουν για αυτην την επιλογη αλλα και στο μελλον τι θα γινει? θα κοιτας καποιον και θα αναρωτιεσαι αν υπαρχει περιπτωση απορριψης γιατι ειναι straight?
    Έχουμε σχέση 1,5 χρόνο

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    καλα στην φαση αυτην που εισαι εσυ τωρα, ημασταν θεωρω και εμεις πριν μια δεκαετια... αγχος για το διαβασμα, αγχος για τις εξετασεις, αγχος για το τι θα γινει? και αρκετα παιδια που ετυχε να μιλησω στα επομενα χρονια, ηταν πολυ πιεσμενοι και αγχωμενοι με αυτο που λεγεται πανελληνιες... και δεν θα αλλαξει! αντι ο μαθητης στα 18 να εχει την δυνατοτητα να διαβαζει καποια μαθηματα για τις σχολες που τον ενδιαφερουν και να δινει καθεαυτου εισαγωγικες εξετασεις στην σχολη που τον ενδιαφερει ή σε παραμφερει σχολες, καθεται και διαβαζει και μαθαινει ενα σωρο αχριαστα πραγματα και μιλω κυριως για την θεωρητικη κατευθυνση που μαθηματα αρχαια, κειμενα, λατινικα, ιστορια, κειμενα ηταν αν να αναρωτιεσαι?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    247
    Εγώ στη 3η λυκείου είχα σχέση με 25χρονο σε άλλη πόλη. Αντί να στρωθώ στο διάβασμα να περάσω στη σχολή της επιλογής μου και να πάω στη πόλη του, ονειροπολούσα, δεν είχα μυαλό για διάβασμα έκανα σπασμωδικές αχρείαστες κινήσεις η συμπεριφορά μου ήταν αντιδραστική και στο τέλος καρφώθηκα, βγήκαν όλα στη φόρα. Έγιναν φασαρίες στο σπίτι και όταν έδωσα πανελλήνιες δεν μιλούσα με τους γονείς μου και ζούσα στο σπίτι της γιαγιάς. Αποτέλεσμα ήταν ότι πέρασα σε μια σχολή αδιάφορη στη πόλη μου. Ε τελικά χώρισα και όταν σοβάρεψα έδωσα πολύ δύσκολες κατατακτήριες περασα στη σχολή των ονείρων μου και πήγα στην πόλη του αλλά δεν είχαμε καμια επαφή :). Είχε ήδη φύγει στο εξωτερικό αλλά εγώ ικανοποίησα το αποθυμένο μου. Έκτοτε πετύχαινα όλους τους στόχους που έθετα και δεν ξανα έκανα ποτέ σχέση.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by petros81 View Post
    Εγώ στη 3η λυκείου είχα σχέση με 25χρονο σε άλλη πόλη. Αντί να στρωθώ στο διάβασμα να περάσω στη σχολή της επιλογής μου και να πάω στη πόλη του, ονειροπολούσα, δεν είχα μυαλό για διάβασμα έκανα σπασμωδικές αχρείαστες κινήσεις η συμπεριφορά μου ήταν αντιδραστική και στο τέλος καρφώθηκα, βγήκαν όλα στη φόρα. Έγιναν φασαρίες στο σπίτι και όταν έδωσα πανελλήνιες δεν μιλούσα με τους γονείς μου και ζούσα στο σπίτι της γιαγιάς. Αποτέλεσμα ήταν ότι πέρασα σε μια σχολή αδιάφορη στη πόλη μου. Ε τελικά χώρισα και όταν σοβάρεψα έδωσα πολύ δύσκολες κατατακτήριες περασα στη σχολή των ονείρων μου και πήγα στην πόλη του αλλά δεν είχαμε καμια επαφή :). Είχε ήδη φύγει στο εξωτερικό αλλά εγώ ικανοποίησα το αποθυμένο μου. Έκτοτε πετύχαινα όλους τους στόχους που έθετα και δεν ξανα έκανα ποτέ σχέση.
    Πολύ άσχημο αυτό το έχω ξανακούσει να συμβαίνει. Εμείς ίδια ηλικία έχουμε αλλά πάμε σε άλλα σχολειά. Διαβάζουμε φουλ όμως.

Similar Threads

  1. εξετάσεις λυκείου
    By kyriakos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 02-06-2022, 06:09
  2. δεν θελω να ειμαι γκει
    By nickal in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 31-01-2019, 14:03
  3. Ειμαι γκει??
    By Kostas18 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 13-04-2018, 19:28
  4. Είμαι γκέι???
    By DrunkOnTheMoon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 09-05-2013, 01:53
  5. Βοηθεια!!!Αυνανιζομαι με gay,τρανσεξουαλ πορνο!Ειμαι γκει???Εθισμενος με το πορνο??
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 04-03-2013, 11:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •