Quote Originally Posted by purpledaisy View Post
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.<br>
Δεν μπόρεσα να μπω αυτές τις μέρες στο φόρουμ, θέλετε πιστέψτε το, θέλετε μη γίνεται πόλεμος στα νοσοκομεία και ας φοράμε απλά μια διπλή μάσκα στα νοσοκομεία.<br>
Έμαθα από εκείνον πως ήρθε σε ρήξη με την σχέση του λόγω του ότι δεν μπόρεσε να πάει σε εκείνη. Όχι ότι χώρισαν αλλά αυτό που λέμε ψυχράνθηκαν; Αυτός είναι κάτι μεταξύ θυμωμένου και στεναχωρημέου. Προσπαθώ να το δω αποστασιοποιημένα, δε μπαίνω στο τρυπάκι τι θα ήθελα και τι όχι. Αν είναι καλ΄μαζί, να παραμείνουν έτσι αλλά κάτι θα πρέπει να κάνουν με την απόσταση.
Η επαφή μαζί του ήταν πιο στενή. Μαζί εφημερίες κτλ, γυρίζαμε την επόμενη ημέρα. 3 φορές πήγαμε στα καπάκιια για φαγητό και συζητήσαμε. Τη μια φορά κοιμήθηκα σπίτιι του, εγώ στον έναν καναπέ αυτός στον άλλον. Και μετά κατευθείαν για δουλειά. Δεν ξέρω αυτός τι σκέφτεται. Ούτε εγώ ξέρω τι σκέφτομαι για εκείνον απόλυτα.
μπορεις να του προτεινεις εσυ, τι να κανει με την αποσταση, αφου θεωρεις οτι σε αφορα...
αυτος δεν ξερω τι σκεφτεται. να σου πω εσυ τι σκεφτεσαι ομως.
σκεφτεσαι, αν υπαρχει καμια περιπτωση να ειναι μπαι και να σε δει ερωτικα.
γιατι εσυ, εισαι ανδρας. και εφοσον σουα ρεσει ανδρας, εισαι γκεη...
παιζει να εισαι και ο νοκτις, εδω που τα λεμε.
και μια πληροφορια για το επομενο θεμα σου.
καμια γυναικα δεν θα πηγαινε σε συναδελφο ανδρα να κοιμηθουν στους καναπεδες του, επειδη ειναι κοντα στην δουλεια το σπιτι του ξερωγω, με το ειδος της επικοινωνιας που μας εχεις περιγραψει... η για σεξ θα πηγαινε, η θα πηγαινε σπτι της..
αντε, τωρα, το επομενο τρολοθεμα.