ο εγκεφαλος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    49

    ο εγκεφαλος

    ενα βιντεακι για να δουμε τι κανει ο εγκεφαλος...
    τις ενοχες,
    την χαρα,
    την θλιψη
    την ευχαριστηση...
    αφιερωμενο σε οσους νιωθουν ενοχες,,,
    εδω ειναι ο ενοχος....
    οι συναψεις που γινονται στον εγκεφαλο....οι νευροδιαβιβαστες..
    την επομενη φορα που θα αισθανθειτε ενοχες δειτε το βιντεο..
    και σταματειστε να νιωθετε ενοχες για την κακη λειτουργεια του δικτυου
    http://www.youtube.com/watch?v=AjxJabpjDGo&NR=1

  2. #2
    πολυ καλο βιντεακι μου εδωσε λιγο δυναμη

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    πελοποννησος
    Posts
    74
    επειδη ολα εκει γινονται, μεσα στον εγκεφαλο αν ξαναβρεις κανενα video με τις διαδικασιες που αφορουν τα θεματα μας
    στειλτο μας.
    μας βοηθαει να γνωρισουμε τον ευατον μας περισσοτερο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Είχα μοιραστεί ένα ενδιαφέρον βιντεάκι από το youtube στο θέμα quotes (12) --> http://e-psychology.gr/forum/viewthread.php?tid=3553&page=12

  5. #5
    Originally posted by vince
    Είχα μοιραστεί ένα ενδιαφέρον βιντεάκι από το youtube στο θέμα quotes (12) --> http://e-psychology.gr/forum/viewthread.php?tid=3553&page=12
    vince καλο και το δικο σου βιντεακι ευχαριστω

  6. #6
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    49
    μαγκες και μαγκισες...αν και δεν μπορειται να πιστεψετε οτι δεν φταιτε εσεις....(για οσους το νιωθουν)...
    το ξερετε και το βλεπετε...αλλα δεν μπορειτε να το πιστεψετε...
    αλλα μαγκες και μαγκισσες....οπως βλεπετε....λιγο ρευματακι λιγο λαθος το δικτυο...και φταιμε εμεις.......τωρα που κολαει να φταιμε???επειδη δεν εχουμε καλο ηλεκτρισμο?
    φτιαχνετε ομως...φτιαχνετε με προσπαθεια και φαρμακακια και το κυκλωμα θα ξανα λειτουργει οπως θελουμε...
    ο εγκεφαλος περιμενει να ξανα<<γεμισει>>..... και θα γεμισει.....
    και ισα ισα θα βγουμε και μαγκες....γιατι δεν ειναι λιγο πραγμα να το φτιαξουμε..το μεγαλυτερο λουκι στη ζωη μας ειναι...και δεν φταιμε εμεις..αλλα ισα ισα θα το φτιαξουμε και απο πανω...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Προτιμω να παιρνω την ευθυνη των πραξεων μου και να μη βασιζομαι στο κακο ηλεκτρικο κυκλωμα του εγκεφαλου μου...θα με ραβδιζω αλυπητα μεχρι να πετυχω αυτο που θελω κατα καποιο τροπο και δεν μου δινω αφεση αμαρτιων.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Keep μου έλειψες

    Συμφωνω με το πρωτο κομματι της φράσης σου. Λαμβανοντας την ευθυνη των πραξεων μας, λαμβανουμε κ την ευθυνη της βελτιωσης της καταστασης μας.

    Οσο για το ραβδισμα δεν νομιζω πώς ειναι απαραιτητο. Μπορεις να επιβληθεις κ ενα χαδι στον εαυτο σου.

    Τελος για την αφεση αμαρτιων: αν θεωρεις πώς ειμαστε θεοι, ναι οκ...αν οχι, εχει νομιζω μεγαλη σημασια να δεις πέρα απο το ίδιο το λάθος, το πώς το εκανες. Ετσι πιστεύω θα παρεις πολυτιμες πληροφοριες για να εξελιχθεις. Με την τιμωρια κ το ράβδισμα δεν ξερω πώς μπορεις να εξελιχθεις ή να ωριμασεις. (ελπιζω να μην παρεξηγηθηκες με το β\' προσωπο που χρησιμοποιω, πάει για ολους μας αυτο...
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χαδι?
    Keep_walking δεν πειραζει την επομενη φορα καλο αγορι?
    Μπα δεν ταιριαζει σε μενα...προτιμω να μου λεω παρε τα ποδια σου μαλ@κα και αρχισε να τρεχεις και φροντισε την επομενη φορα να μη τα σκατωσεις...ενταξει με λιγο πιο τρυφερο τροπο:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •