Απογοήτευση - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 98
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    [QUOTE=giorgos35;1185860]
    Δεν ειπα να παρι να τον πει καλημέρα και να μπει στο ψητό.
    Σιγα σιγα κουβέντα με τη κουβέντα..ετσι γίνονται αυτα..
    Καλημέρα!

    Ποια αυτά βρε Γιώργο μου ?
    Εδώ η κατάσταση είναι ξεκάθαρη, ο άνθρωπος δεν έδωσε πατημα για κάτι τέτοιο...
    Ντε και καλά επειδή ο άλλος οραματίζεται πράγματα να χαλάσει ο άνθρωπος την σχέση που έχει και μάλιστα να δώσει αφορμή στον εργασιακό του χώρο που ρην γνωρίζουν ?

    Πόσο σοβαρά είναι όλα αυτά όταν είναι καθαρά θέμα φαντασίας και όχι όταν υπάρχει από κοινο ενδιαφέρον???

    Αλλα η ιδια μας λεει οτι η ιδια αλλαξε συμπεριφορά απέναντι του η ιδια εδειξε αδιαφορια και οχι η απέναντι πλευρά..
    Η ίδια λυπάμαι που το λέω αλλά ζει σε ένα κόσμο δικό της και μάλιστα όταν έθιξα το θέμα του τρίτου προσώπου και για το τι πάει να κάνει μάλλον προσβλήθηκε και αυτό δείχνει ξεκάθαρα πως δεν έχει την πλήρη συναίσθηση αυτού που κάνει...
    Έχει φτιάξει στο μυαλό της μια δική της ιστορία για να καλύψει την δική της ανάγκη και παραλογιζεται με κίνδυνο να δημιουργήσει πρόβλημα από το πουθενά σε μια σχέση που ο άντρας και ένα περισσότερο συνάδελφος, απλά ειναι ευγενικός μέσα στο εργασικο του περιβάλλον..
    Δηλαδή το θέμα από όπου και να το πιάσεις αντιλαμβανεσαι ότι είναι νοσηρο .
    Μην ξεχνάς πόσες περιπτώσεις έχουμε δει που μια κοπέλα δημιουργεί πρόβλημα από το πουθενά σε ένα ζευγάρι μόνο και μόνο γιατί ζηλεύει και θέλει να καλύψει δικά της κενά χωρίς ο άλλος να τις έχει δώσει το παραμικρό δικαίωμα..

    Άστο Γιώργο δεν έχει καμία σχέση με αυτό που έχεις εσύ στο μυαλό σου ,έχω τύχει σε παρόμοια τέτοια φάση που ο άλλος οραματίζεται πράγματα γιατί έχει παρεξηγήσει την βοήθεια σου ή την ευγένεια σου και όταν πλέον η κατάσταση ξεφεύγει γιατί δεν καταλαβαίνει, τα πράγματα γίνονται πολύ αρρωστημένα για αυτό πρεπει όλοι μας να είμαστε πολυ προσεκτικοί σε τέτοιες περιπτώσεις και να μην δίνουμε θάρρος σε ανθρώπους που έχουν μονοπλευρο ενδιαφέρον αν θέλουμε να τους βοηθήσουμε!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Δεν ειπα να παρι να τον πει καλημέρα και να μπει στο ψητό.
    Σιγα σιγα κουβέντα με τη κουβέντα..ετσι γίνονται αυτα..
    Το τι εχει σχεση μπορρι να λεει πολλα μπορει να μην λεει και τίποτα...αυτο θα το καταλαβει με το καιρο και με της συζήτησης αυτό εννοώ..τωρα αν η αλλη πλευρά λεει μια καλημέρα και φεύγει η προσπαθεί να αποφυγη καθε κουβεντα συζήτηση εκει με τη μια θα καταλαβει οτι οντως δεν παίζει κατι...
    Αλλα η ιδια μας λεει οτι η ιδια αλλαξε συμπεριφορά απέναντι του η ιδια εδειξε αδιαφορια και οχι η απέναντι πλευρά..
    Δλδ σε εναν εργασιακο χωρο οποιος δε μας αποφευγει μας γουσταρει βρε Γιωργο?

  3. #48
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    [QUOTE=Marilou;1185953]
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post

    Καλημέρα!

    Ποια αυτά βρε Γιώργο μου ?
    Εδώ η κατάσταση είναι ξεκάθαρη, ο άνθρωπος δεν έδωσε πατημα για κάτι τέτοιο...
    Ντε και καλά επειδή ο άλλος οραματίζεται πράγματα να χαλάσει ο άνθρωπος την σχέση που έχει και μάλιστα να δώσει αφορμή στον εργασιακό του χώρο που ρην γνωρίζουν ?

    Πόσο σοβαρά είναι όλα αυτά όταν είναι καθαρά θέμα φαντασίας και όχι όταν υπάρχει από κοινο ενδιαφέρον???



    Η ίδια λυπάμαι που το λέω αλλά ζει σε ένα κόσμο δικό της και μάλιστα όταν έθιξα το θέμα του τρίτου προσώπου και για το τι πάει να κάνει μάλλον προσβλήθηκε και αυτό δείχνει ξεκάθαρα πως δεν έχει την πλήρη συναίσθηση αυτού που κάνει...
    Έχει φτιάξει στο μυαλό της μια δική της ιστορία για να καλύψει την δική της ανάγκη και παραλογιζεται με κίνδυνο να δημιουργήσει πρόβλημα από το πουθενά σε μια σχέση που ο άντρας και ένα περισσότερο συνάδελφος, απλά ειναι ευγενικός μέσα στο εργασικο του περιβάλλον..
    Δηλαδή το θέμα από όπου και να το πιάσεις αντιλαμβανεσαι ότι είναι νοσηρο .
    Μην ξεχνάς πόσες περιπτώσεις έχουμε δει που μια κοπέλα δημιουργεί πρόβλημα από το πουθενά σε ένα ζευγάρι μόνο και μόνο γιατί ζηλεύει και θέλει να καλύψει δικά της κενά χωρίς ο άλλος να τις έχει δώσει το παραμικρό δικαίωμα..

    Άστο Γιώργο δεν έχει καμία σχέση με αυτό που έχεις εσύ στο μυαλό σου ,έχω τύχει σε παρόμοια τέτοια φάση που ο άλλος οραματίζεται πράγματα γιατί έχει παρεξηγήσει την βοήθεια σου ή την ευγένεια σου και όταν πλέον η κατάσταση ξεφεύγει γιατί δεν καταλαβαίνει, τα πράγματα γίνονται πολύ αρρωστημένα για αυτό πρεπει όλοι μας να είμαστε πολυ προσεκτικοί σε τέτοιες περιπτώσεις και να μην δίνουμε θάρρος σε ανθρώπους που έχουν μονοπλευρο ενδιαφέρον αν θέλουμε να τους βοηθήσουμε!
    Μου αρέσει που βγάζεις τελείως αβάσιμα συμπεράσματα για μένα
    Last edited by Black_Opium; 11-01-2022 at 12:15.

  4. #49
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Art_Phil View Post
    Φαίνεται πως εχεις ανάγκη και είσαι έτοιμη να ερωτευτείς.
    Και δεν είναι κακό που σου αρεσε ένας συνάδελφος και με τον τρόπο σου προσπάθησες να τον προσεγγίσεις.
    Απλά θεωρώ πως από ενα σημείο και μετά χάθηκες στην δική σου εξιδανίκευση και στη φαντασίωση ότι αυτός ο άνθρωπος θα έρθει να σε σώσει από τη μοναξια.
    Για μένα το πρόβλημα βρίσκεται όταν χανόμαστε από την πραγματικότητα και πλάθουμε σενάρια χωρίς να έχει συμβεί κατι.
    Πώς ονειρεύεσαι με έναν άνθρωπο εάν δεν έχετε βγει καν ένα ραντεβού.
    Ούτε καν που τον γνωρίζεις στην τελική.
    Κράτα το ότι είσαι έτοιμη να ερωτευτείς και βγες εκεί έξω να γνωρίσεις ανθρώπους διαθέσιμους που θα δίνεις και θα παίρνεις.
    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Ήσουν από τους ελάχιστους( αν όχι ο μόνος) που με σεβάστηκες τόσο εμένα όσο και τα συναίσθηματα μου και μου μιλήσες με ρεαλισμο αλλα και με ανθρωπιά.

    Ναι, θέλω να ερωτευτώ, θέλω αυτόν που θα κάνω σχέση να τον επιθυμώ πρώτα, να μου δημιουργεί ενδιαφέρον, να τον θέλω.

    Θέλω να πάρω και να δώσω όμορφα πράγματα, όχι να καταστρέφω ζευγάρια. Ούτε να βάζω σε δοκιμασίες τον εαυτό μου. Το ξέρω πως δεν μπορεί να μου δώσει αυτά που θέλω κάποιος που είναι αλλού και ανήκει σε άλλη.

    Αλλά και αυτά τα ρημάδια τα συναίσθηματα, και η ελξη...δεν πάνε εκεί που θες εσύ. Πάνε μόνα τους.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    [QUOTE=Black_Opium;1186026]
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μου αρέσει που βγάζεις τελείως αβάσιμα συμπεράσματα για μένα και με τόση σιγουριά χωρίς καν να με ξέρεις και να ξέρεις τις προθέσεις μου.

    Δεν είναι ξέρεις όλες οι γυναίκες κομπλεξικες αντροχωριστρες που χώνονται σε αθώους δεσμευμενους άντρες για να ικανοποιήσουν την φιλαρεσκεια τους. Ούτε νομίζω ότι πέρασα αυτό το στυλ της ασυνειδητής κομπλεξικης γυναίκας από τα γραφόμενα μου, τα οποία ούτε καν τα είδες τη πρώτη φορά για να γράψεις την εντελώς άστοχη άποψη σου.

    Εγώ σκοπεύω όπως είπα, να παραιτηθώ, να το ξεπεράσω. Απλά ένα ενδιαφέρον ήταν από τη δική μου πλευρά. Από τη δική του δεν ξέρω και δεν θα μάθω. Οσο όμως παραιτούμαι έχω το δικαίωμα να το συζητάω για όσο θέλω το θέμα μέχρι να το ξεπεράσω.
    Λυπάμαι που σε απογοητευω αλλά καμία φορά η αλήθεια και η αντικειμενική πλευρά προσέγγισης μιας καταστάσεις μπορεί να πονάει.

    Επιμένεις για δεύτερη φορά ότι δεν διάβασα τα μηνύματά σου ενώ σου απάντησα ότι τα έχω διαβάσει όλα και η άποψη μου συνεχίζει να είναι η ίδια.
    Δεν πειράζει όμως γιατί ξέρω έτσι βολεύει εσένα να το βλέπεις γιατί φοβάσαι την αλήθεια...


    Δεν έβγαλα μόνη μου συμπεράσματα, ειναι αποτελέσματα αυτών που σου γράψαμε ΟΛΟΙ πλέον..

    Αυτό που βλέπω είναι ότι συνεχίζεις την ψευδαίσθηση σου.
    Από που απομακρυνθηκες με την θέληση σου ?
    Από την ουτοπία ππυ έχεις φτιάξει για έναν ενδεχόμενο έρωτα ή μια σχέση που φτιάχτηκε μόνο στο δικό σου μυαλό?

    Εγώ θα σου πω οτι χαίρομαι που συνειδητοποιήσες ότι ο άνθρωπος δεν σου έδωσε ποτέ ερωτικό δικαίωμα να κάνεις ούτε μια σκέψη από εκεί και πέρα όλα τα υπόλοιπα ειβαι συμπεράσματα δικά σου .
    Το γεγονός όμως ότι γράφεις δημόσια δεν αναιρεί το δικαίωμα όλων εμάς να δούμε το οφθαλμοφανες και να μην το αναφέρουμε για δικό σου και μονο καλό.

    Όταν σου λέει κάποιος ότι όλο αυτό ειναι νονοπλευρο να σε προστατεύσει θέλει για να μην το συνεχίσεις και εκτός ότι θα εκτεθείς στον εργασιακό σου χώρο θα πονέσει ακόμα πιο πολυ .

    Συγνώμη αλλά δεν συνηθίζω να χαϊδεύω τα αυτιά αυτών που πράτουν παράλογα μόνο και μόνο για να δίνω τροφή σε μια κατάσταση που με μαθηματική ακρίβεια τον οδηγεί σε ακόμα μεγαλύτερο συναοσθηματικο πόνο...

    Άλλωστε πεσμου ένα σοβαρό λόγο που θα έβλεπα από τα δικά σου και μόνο λόγια ότι υπαρ ει κοινω ενδιαφέρων και θα σε παρότρυναν να προχωρήσεις.
    Το έχω κάνει σε παρόμοιες περιπτώσεις σου οπότε μια ακόμη φορά δεν θα ήταν κάτι που θα με ενοχλούσε αλλά δυστηχως καλή μου στην δική σου περίπτωση τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά
    .

    Όσο ποιο γρήγορα το συνειδητοποιήσεις τόσο λιγότερο πόνο θα προροσφερεις στον ευατο σου και όχι σε εμένα...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #51
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    [QUOTE=Marilou;1186041]
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post

    Λυπάμαι που σε απογοητευω αλλά καμία φορά η αλήθεια και η αντικειμενική πλευρά προσέγγισης μιας καταστάσεις μπορεί να πονάει.

    Επιμένεις για δεύτερη φορά ότι δεν διάβασα τα μηνύματά σου ενώ σου απάντησα ότι τα έχω διαβάσει όλα και η άποψη μου συνεχίζει να είναι η ίδια.
    Δεν πειράζει όμως γιατί ξέρω έτσι βολεύει εσένα να το βλέπεις γιατί φοβάσαι την αλήθεια...


    Δεν έβγαλα μόνη μου συμπεράσματα, ειναι αποτελέσματα αυτών που σου γράψαμε ΟΛΟΙ πλέον..

    Αυτό που βλέπω είναι ότι συνεχίζεις την ψευδαίσθηση σου.
    Από που απομακρυνθηκες με την θέληση σου ?
    Από την ουτοπία ππυ έχεις φτιάξει για έναν ενδεχόμενο έρωτα ή μια σχέση που φτιάχτηκε μόνο στο δικό σου μυαλό?

    Εγώ θα σου πω οτι χαίρομαι που συνειδητοποιήσες ότι ο άνθρωπος δεν σου έδωσε ποτέ ερωτικό δικαίωμα να κάνεις ούτε μια σκέψη από εκεί και πέρα όλα τα υπόλοιπα ειβαι συμπεράσματα δικά σου .
    Το γεγονός όμως ότι γράφεις δημόσια δεν αναιρεί το δικαίωμα όλων εμάς να δούμε το οφθαλμοφανες και να μην το αναφέρουμε για δικό σου και μονο καλό.

    Όταν σου λέει κάποιος ότι όλο αυτό ειναι νονοπλευρο να σε προστατεύσει θέλει για να μην το συνεχίσεις και εκτός ότι θα εκτεθείς στον εργασιακό σου χώρο θα πονέσει ακόμα πιο πολυ .

    Συγνώμη αλλά δεν συνηθίζω να χαϊδεύω τα αυτιά αυτών που πράτουν παράλογα μόνο και μόνο για να δίνω τροφή σε μια κατάσταση που με μαθηματική ακρίβεια τον οδηγεί σε ακόμα μεγαλύτερο συναοσθηματικο πόνο...

    Άλλωστε πεσμου ένα σοβαρό λόγο που θα έβλεπα από τα δικά σου και μόνο λόγια ότι υπαρ ει κοινω ενδιαφέρων και θα σε παρότρυναν να προχωρήσεις.
    Το έχω κάνει σε παρόμοιες περιπτώσεις σου οπότε μια ακόμη φορά δεν θα ήταν κάτι που θα με ενοχλούσε αλλά δυστηχως καλή μου στην δική σου περίπτωση τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά
    .

    Όσο ποιο γρήγορα το συνειδητοποιήσεις τόσο λιγότερο πόνο θα προροσφερεις στον ευατο σου και όχι σε εμένα...
    Ειλικρινά δεν μπορώ να σε παρακολουθησω, δεν καταλαβαίνω τι λες και νομίζω πως ούτε εσύ κατάλαβες τι θέλω να πω, οποτε όσο και να το θέλω διάλογος δεν μπορεί να γίνει. Σε ευχαριστώ για τη συμμετοχή σου καλή συνέχεια.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    [QUOTE=Black_Opium;1186047]
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ειλικρινά δεν μπορώ να σε παρακολουθησω, δεν καταλαβαίνω τι λες και νομίζω πως ούτε εσύ κατάλαβες τι θέλω να πω, οποτε όσο και να το θέλω διάλογος δεν μπορεί να γίνει. Σε ευχαριστώ για τη συμμετοχή σου καλή συνέχεια.
    Διαλογο εκανα με τον Γιωργο που πλεον γνωριζομαστε πολυ καλα και αντιλαμβανομαστε σε ολα αυτα που λεμε, σεβομενη την αρχικη σου επιθυμια .
    Αλλωστε αντιλαμβανομαι πως οποιος σου λεει την πραγματικοτητα τον θεωρεις λαθος ,αρα δεν εχει νοημα για εμενα να αναλωθω σε κατι τετοιο ειδικα με τον τροπο που εχεις !
    Οποτε για να το ξεκαθαρισουμε αυτ,ο αν δεν θες την αποψη μου οποια ειναι αυτη μην απαντας σε κατι που γινεται μεταξυ άλλον ...

    Ο Γιωργος επειδη αντιλαμβανομαι πληρως τι εχει στο μυαλο του οταν συζητα μαζι σου μπερδευεται απο τα λεγομενα σου και η απαντηση μου ηταν ξεκαθαρα για να καταλαβει οτι δεν εχει καμια σχεση αυτο που σκεφτεται εκεινος με την δικη σου ιστορια αφου πλεον εχουμε μιλησει και ξερω πολυ καλα και πως σκεφτεται και τι ανθρωπος ειναι ο διος !

    Οταν καποιος ανοιγει ενα θεμα, παραλληλα αναπτυσονται και αλλες συζητησεις πατώντας πανω σε αυτο .Αυτο μας δινει το δικαιωμα τουλαχιστον του δημοσιου διαλογου ειδικα με ανθρωπους που γνωριζομαστε λιγο παραπανω και εχουμε καταλαβει πως θελουν να συζητουν και στο τελος αυτη ειναι η ουσια του δημοσιου διαλογου .
    Ηρεμη και πολιτισμενη συζητηση μεταξυ των μελων θελουμε και τιποτε παραπανω ,αν εσυ δεν αντεχεις το κατι κοντρα σε εσενα λυπαμαι αλλα δεν θα μας απαγορευσεις το δικαιωμα και των περαιτέρω διαλογων ..

    Αυτα και τιποτε παραπανω πανω στο δικο σου θεμα ,αν θες να παρακολουθησεις μια ισως παρομοια κατασταση που μπορει να σε βοηθησει καλως ,αλλιως δεν εχω κανενα λογο να συμμετεχω στον καθαρα δικο σου προβληματισμο !
    Καλη τυχη σε οτι αποφασισεις και αυτο θα ερθει ακουγοντας τα παντα και σκεπτομενη φυσικα ,χωρις καμια προθεση για κακο !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Ήσουν από τους ελάχιστους( αν όχι ο μόνος) που με σεβάστηκες τόσο εμένα όσο και τα συναίσθηματα μου και μου μιλήσες με ρεαλισμο αλλα και με ανθρωπιά.

    Ναι, θέλω να ερωτευτώ, θέλω αυτόν που θα κάνω σχέση να τον επιθυμώ πρώτα, να μου δημιουργεί ενδιαφέρον, να τον θέλω.

    Θέλω να πάρω και να δώσω όμορφα πράγματα, όχι να καταστρέφω ζευγάρια. Ούτε να βάζω σε δοκιμασίες τον εαυτό μου. Το ξέρω πως δεν μπορεί να μου δώσει αυτά που θέλω κάποιος που είναι αλλού και ανήκει σε άλλη.

    Αλλά και αυτά τα ρημάδια τα συναίσθηματα, και η ελξη...δεν πάνε εκεί που θες εσύ. Πάνε μόνα τους.

    η ελξη παει μονη της.
    τα ονειρα και οι προσδοκιες, ΔΕΝ πανε μονα τους. βαζει κόφτη στις προσδοκιες του καποιος που ελκεται απο εναν που δεν ανταποκρινεται.....
    εσυ, προς το παρον, δεν βαζεις κοφτη και φτανεις στην απογοητευση οταν δεν προχωραει κατι που δεν υπηρξε ποτε.
    πρεπει να μαθεις να μην εχεις προσδοκιες οταν ελκεσαι, αν δεν δεις ενδιαφερον και διαθεσιμοτητα απ την αλλη πλευρα.

  9. #54
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η ελξη παει μονη της.
    τα ονειρα και οι προσδοκιες, ΔΕΝ πανε μονα τους. βαζει κόφτη στις προσδοκιες του καποιος που ελκεται απο εναν που δεν ανταποκρινεται.....
    εσυ, προς το παρον, δεν βαζεις κοφτη και φτανεις στην απογοητευση οταν δεν προχωραει κατι που δεν υπηρξε ποτε.
    πρεπει να μαθεις να μην εχεις προσδοκιες οταν ελκεσαι, αν δεν δεις ενδιαφερον και διαθεσιμοτητα απ την αλλη πλευρα.
    .................
    Last edited by Black_Opium; 13-01-2022 at 00:16.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    εχεις δικιο. το ξερω. απλα ηθελα να νιώσω ερωτευμένη και ήμουν υπεραισοδοξη.μπορει να ήμουν και υπερβολική στην έκφραση των συναισθημάτων μου. Τώρα είμαι καλύτερα. Απλα ξενέρωσα....
    ενταξει..
    αν ξενερωσες, ολα καλα.
    πας παρακατω.

  11. #56
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ενταξει..
    αν ξενερωσες, ολα καλα.
    πας παρακατω.
    .............
    Last edited by Black_Opium; 13-01-2022 at 00:16.

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Όχι δεν είναι όλα καλά. Έχω βαρεθεί να βλέπω κάτι που δεν μπορώ να το έχω. Και τον βλέπω εφοσον δουλεύουμε μαζί. Υποφέρω
    τωρα δεν ειπες οτι ξενερωσες;
    πως γινεται να υποφερεις, αφου ξενερωσες;

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Δλδ σε εναν εργασιακο χωρο οποιος δε μας αποφευγει μας γουσταρει βρε Γιωργο?
    Δεν ειπα κατι τέτοιο...

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Όχι δεν είναι όλα καλά. Έχω βαρεθεί να βλέπω κάτι που δεν μπορώ να το έχω. Και τον βλέπω εφοσον δουλεύουμε μαζί. Υποφέρω
    Γιατί δε του τη πέφτεις για να σου φύγει ο καημός; Σοβαρά ρωτάω.

  15. #60
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τωρα δεν ειπες οτι ξενερωσες;
    πως γινεται να υποφερεις, αφου ξενερωσες;
    ............
    Last edited by Black_Opium; 13-01-2022 at 00:15.

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Similar Threads

  1. Απογοήτευση
    By ioanna128 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 11-01-2021, 10:08
  2. απογοητευση
    By melina20 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 07-05-2018, 21:26
  3. απογοήτευση...
    By theory in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 49
    Last Post: 13-04-2016, 00:06
  4. Απογοητευση!
    By deus in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 79
    Last Post: 10-05-2015, 20:23
  5. Απογοητευση..
    By jet in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 12-02-2011, 20:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •