Ερώτηση...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    18

    Ερώτηση...

    Παιδιά τα αντικαταθλιπτικά προκαλούν αύξηση βάρους;;

  2. #2
    και γω τοχω απορια αλλα δεν ξερω... εγω εχω κατι λιγα κοιλακια με τα φαρμακα εδω και καποια χρονια ομως ηταν αναολγος και ο τροπος ζωης μου ποτε ειναι σχετικα αδυνατο να διακρινω κατι... σηγουρα μια τετεοια αλαγη θα ηταν εμφανες σε μεγαλες γενικα δοσεις... οποτε εχει να κανει με το τι ποερνει ο καθενςα.. ξαναλεω αν υσχυει... τωρα αν πηνεις συχνα αλκοολ και fast food και καπνισμα και πολυ υδατανθρακες και ζημαρικα που κανουν πολλοι απλα για να γεμησει το στομαχι και δεν τουςνοιαζουν βηταμινες και τα λοιπα... η τρωνε το μισο φαγητο της μερας την νυχτα.. ολαλα αυτα τακανα εγω ναι και παλι ειμαι 1.83 υψος και 80 κιλα 80 κατι πες εε δεν ξερω αν με επιρεασαν τοσο τα χαπια

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by iasonas44 View Post
    και γω τοχω απορια αλλα δεν ξερω... εγω εχω κατι λιγα κοιλακια με τα φαρμακα εδω και καποια χρονια ομως ηταν αναολγος και ο τροπος ζωης μου ποτε ειναι σχετικα αδυνατο να διακρινω κατι... σηγουρα μια τετεοια αλαγη θα ηταν εμφανες σε μεγαλες γενικα δοσεις... οποτε εχει να κανει με το τι ποερνει ο καθενςα.. ξαναλεω αν υσχυει... τωρα αν πηνεις συχνα αλκοολ και fast food και καπνισμα και πολυ υδατανθρακες και ζημαρικα που κανουν πολλοι απλα για να γεμησει το στομαχι και δεν τουςνοιαζουν βηταμινες και τα λοιπα... η τρωνε το μισο φαγητο της μερας την νυχτα.. ολαλα αυτα τακανα εγω ναι και παλι ειμαι 1.83 υψος και 80 κιλα 80 κατι πες εε δεν ξερω αν με επιρεασαν τοσο τα χαπια
    Πρέπει να είναι και ανάλογα το αντικαταθλιπτικό αν είναι παλιάς γενιάς.

  4. #4
    αν και τωρα γρηγορα μπηκα σε προγραμμα οσο μπορω σγα σιγα και ειδα καλο... δεν εχασα το σχημα μου απλα αρχισαν να φευγουν φουσκμενα σημεια και να ομορφαινει το προσοπο... τελικα λεω εγω υπαρχει σε ολλα χαιρι απλα τα αποτελεσματα ερχωνται λιγο πιο δυσκολα αποσο εχουμε μαθει να νομηζουμε εμεις η νεα γενια

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    121
    Εγώ προσωπικά πήρα 25 κιλά. Και με το που τα έκοψα τα έχασα σε μισό χρόνο πάλι

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Εγώ προσωπικά πήρα 25 κιλά. Και με το που τα έκοψα τα έχασα σε μισό χρόνο πάλι
    Και πόσο καιρό τα έπαιρνες;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    121
    8 χρόνια νομίζω, τα πρώτα 15 κιλά τα πήρα μέσα στον πρώτο 1,5 χρόνο και τα υπόλοιπα σταδιακά γιατί δεν πρόσεχα ιδιαίτερα.
    Με το που τα έκοψα και έφτιαξα ελάχιστα την διατροφή μου, χωρίς γυμναστική, τα έχασα όλα!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    8 χρόνια νομίζω, τα πρώτα 15 κιλά τα πήρα μέσα στον πρώτο 1,5 χρόνο και τα υπόλοιπα σταδιακά γιατί δεν πρόσεχα ιδιαίτερα.
    Με το που τα έκοψα και έφτιαξα ελάχιστα την διατροφή μου, χωρίς γυμναστική, τα έχασα όλα!
    Μπράβο ρε συ για την επιμονή σού...Έχω αρχίσει την θεραπεία βλέπεις και το έχω λίγο άγχος...Αν κ εντάξει προσπαθώ όσο να νε να γυμνάζομαι συστηματικά

Similar Threads

  1. Ερωτηση
    By Gtyos in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 01-05-2020, 16:22
  2. ερωτηση
    By magdalene in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 13-02-2016, 14:31
  3. Ερώτηση
    By Nietzsche in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 09-09-2015, 20:55
  4. Μια ερώτηση
    By Alice1 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 15-05-2015, 18:57
  5. ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 14-04-2014, 14:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •