στυτικη ικανοτητα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 12-01-2022 at 15:40.
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    no commets

    και επειδη δεν θελω να εχω καμια επαφη με το forum ,ας με διαγραψει καποιος διαχειριστης

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    καλησπερα, ο καταλληλος γιατρος ειναι ο ενδοκρινολογος
    Ενδοκρινολογος γιατί??αφου τελευταία ειχε μεχρι και ονειρώξη..καποιες μερες εχει φουλ στύση..δεν νομίζω οτι ο ενδοκρινολόγος μπορεί να βοηθησει τον φιλος μας αλλα αμα θελει ας παει..
    Εμενα η γνωμη μου ειναι επειδη έχω περάσει απο αυτο το σταδιο ας παει σε εναν πολυ καλο ανδρολογο....
    Και πιστεύω οτι ειναι κυριως ψυχολογικό το θεμα του..γιατι βλεπω ασχολητε συνέχεια με τη στυση του..(νομιζω οτι εχει ανοιξει πολλες φορες αυτο το θεμα)

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    σορρυ για την μεγαλη δημοσιευση,ελπιζω να την διαβασετε και να μου πειτε την αποψη σας,το γραφω σε αυτη την στηλη,δεν ξερω αν ειναι σωστα

    ας γράψω και εγώ το πρόβλημα που με απασχολεί εδώ και καιρό.
    Από τον Αύγουστο που ολοκλήρωσα και την δεύτερη δόση του εμβολίου παρατήρησα πως δεν είχα την επιθυμητή στύση ούτε το πρωί ούτε και κατά την διάρκεια της ημέρας, είχε προηγηθεί και μια ονείρωξη τότε(το λέω μήπως έχει σημασία
    ήταν και το διάστημα με τις φωτιές) απο οσο θυμαμαι ειχα κανονικα στην 1η δοση αν δεν κανω λαθος

    άφησα κάποιο καιρό που σταμάτησα να αυνανιζομαι και να βλέπω πορνο ,μην φανταστείτε κάτι το εθιστικο, μου είχε συμβεί και στο παρελθόν 2 φορές όταν ήμουν φαντάρος και άλλη μετά από καιρό όταν απολύθηκα αλλά ήταν για λίγο διάστημα της μιας εβδομάδας και επανήλθε κανονικά.
    Και ερχόμαστε στον Σεπτέμβριο του 2021 αν θυμάμαι καλά μηνα ,αυνανιστικα και επανήλθε η στύση για 4 μέρες κανονικά στο full οπως παλια και κατά την διάρκεια του αυνανισμου να επισημάνω πως από την στιγμή που ολοκλήρωσα είχα συνεχόμενες στυσεις πληρης, απόρησα και εγώ πως από την μία στιγμή εκεί που δεν είχα να έχω συνεχόμενη φοβήθηκα μην μου συμβεί κανένας προιαπισμος να πω την αλήθεια,αλλα η στιγμη κρατησε για λιγες μερες

    και μέχρι σήμερα ακόμα που και που μια έχω μια δεν έχω και όταν πλένονται τοπικά στην περιοχή ή ξυριζομαι δεν εριθιζεται το πεος,κάποιες φορές αλλά τις περισσότερες έτσι συμβαίνει όταν αυνανιζομαι αργό να έρθω σε στύση και αυτή είναι χαλαρή!
    όταν σταματώ να αυνανιζομαι μετά από κάποιο διάστημα αποχής έχω ονειρωξη μου, μου είχε συμβεί τις προάλλες και σημερα που σας γραφω το μηνυμα

    δεν ξέρω τι να κάνω πια, είμαι 24 χρονών, προσέχω την διατροφή, αθλουμαι και το τελευταιο διαστημα παρατηρω μειωση στις αντοχες μου και μια κοπωση, δεν πίνω, δεν καπνίζω
    σε γιατρό ντρέπομαι να πάω για τέτοιον λόγω και σε αυτήν την ειδικότητα, αφήστε που δεν έχω και την οικονομική άνεση και στα νοσοκομεία γίνεται χαμός


    για να σας προλαβω να προσθεσω,πως δεν εχω κανει σεξ,ωστε να μπορω να βγαλω καποιο συμπερασμα αν θα λειτουργησω
    Φιλε μου η γνωμη μου ειναι να πας να βρεις εναν πολυ καλο ουρολόγο αν και πιστεύω ότι το θέμα σου ειναι ψυχολογικης φυσης διοτι καποιες μερες εχεις στυση στο φουλ μεχρι και
    Ονειρωξη.. υπάρχουν οι ουρολογοι στο ικα που εξεταζουν εντελως δωρεαν μπορεις να επισκεφθης...
    Τωρα αν θελεις να με ακουσεις για καποια περιοδο μην σκέφτεσαι καθολου τη στύση σου..προσπαθησε ννα διασκεδαζης οσο περισσότερο μπορεις με παρέες φιλους και εξοδους..κανε οτιδήποτε σου δινει ευχαριστησηκαι μην ασχολησε και μην σκέφτεσαι τη στύση σου..αν ειναι ψυχολογικης φυσης το προβλημα ετσι θα το ξεπερασεις .
    Edit.
    Δοκιμασε με γυναικα...εκει υπάρχει περίπτωση να σου γινει καγκελο..

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ενδοκρινολογος γιατί??αφου τελευταία ειχε μεχρι και ονειρώξη..καποιες μερες εχει φουλ στύση..δεν νομίζω οτι ο ενδοκρινολόγος μπορεί να βοηθησει τον φιλος μας αλλα αμα θελει ας παει..
    Εμενα η γνωμη μου ειναι επειδη έχω περάσει απο αυτο το σταδιο ας παει σε εναν πολυ καλο ανδρολογο....
    Και πιστεύω οτι ειναι κυριως ψυχολογικό το θεμα του..γιατι βλεπω ασχολητε συνέχεια με τη στυση του..(νομιζω οτι εχει ανοιξει πολλες φορες αυτο το θεμα)
    γιατι ο ενδοκρινολογος θα κανει τις σχετικες ορμονικες εξετεσεις ετσι θα απολειστει το σωματικο προβλημα και θα παει μετα ισως σε καποιον οχι ανδρολογο, μαλλον σε ψυχιατρο.
    ΥΓ η τεστοστερονη εχει σχεση με το πληθος των στυσεων και οχι με την ποιοτητα τους.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    γιατι ο ενδοκρινολογος θα κανει τις σχετικες ορμονικες εξετεσεις ετσι θα απολειστει το σωματικο προβλημα και θα παει μετα ισως σε καποιον οχι ανδρολογο, μαλλον σε ψυχιατρο.
    ΥΓ η τεστοστερονη εχει σχεση με το πληθος των στυσεων και οχι με την ποιοτητα τους.
    Εχει καποια λογικη αυτο που λες δεν αντιλέγω..αλλα ενας 24 χρονος για νανφτασει να έχει ονείρωξη φανταζομαι μια χαρα θα ειναι η τεστοστερόνη του ..αλλα ας υποθέσουμε ότι φταιει η τεστοστερόνη του. Γιατι δεν μπορει να το εξετασει αυτο ενας ανδρολογος???ανετα το εξεταζη εμπιμπτη στης ιδιότητες του..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Εχει καποια λογικη αυτο που λες δεν αντιλέγω..αλλα ενας 24 χρονος για νανφτασει να έχει ονείρωξη φανταζομαι μια χαρα θα ειναι η τεστοστερόνη του ..αλλα ας υποθέσουμε ότι φταιει η τεστοστερόνη του. Γιατι δεν μπορει να το εξετασει αυτο ενας ανδρολογος???ανετα το εξεταζη εμπιμπτη στης ιδιότητες του..
    μα ο γιατρος εξετασεις αιματος θα του γραψει. δεν ειναι κατι το δυσκολο. διπλα στις τιμες του εξεταζομενου γραφει τις φυσιολογικες τιμες τεστοστερονης και ισως προγεστερονης. ακομα και ενας ασχετος μπορει να δει εαν εχει προβλημα.
    οτι δεν εχει ορμονικο θεμα και εγω το υποψιαζομαι αλλα ετσι πρεπει να ξεκινησει, και ωσπου να φτασει στο αιτιο

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    μα ο γιατρος εξετασεις αιματος θα του γραψει. δεν ειναι κατι το δυσκολο. διπλα στις τιμες του εξεταζομενου γραφει τις φυσιολογικες τιμες τεστοστερονης και ισως προγεστερονης. ακομα και ενας ασχετος μπορει να δει εαν εχει προβλημα.
    οτι δεν εχει ορμονικο θεμα και εγω το υποψιαζομαι αλλα ετσι πρεπει να ξεκινησει, και ωσπου να φτασει στο αιτιο
    Ναι φιλε μου αλλα εγω το λεω με την εννοια να γλυτώσει την ταλαιπωρία απο τον ενδοκρινολόγο..να παρι με τη μια σε ανδρολογο..ανδρολογος ειναι ειδικός σε θεματα στυσης..
    Αν και προβλεπο να καταληγει σε καυλοτικα χάπια

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ενδοκρινολογος γιατί??αφου τελευταία ειχε μεχρι και ονειρώξη..καποιες μερες εχει φουλ στύση..δεν νομίζω οτι ο ενδοκρινολόγος μπορεί να βοηθησει τον φιλος μας αλλα αμα θελει ας παει..
    Εμενα η γνωμη μου ειναι επειδη έχω περάσει απο αυτο το σταδιο ας παει σε εναν πολυ καλο ανδρολογο....
    Και πιστεύω οτι ειναι κυριως ψυχολογικό το θεμα του..γιατι βλεπω ασχολητε συνέχεια με τη στυση του..(νομιζω οτι εχει ανοιξει πολλες φορες αυτο το θεμα)
    τις ιδιες εξετασεις πιστευω θα μου εγραφαν και οι 2 ειδικοτητες,αλλα ο ουρολογος θα κανει και υπερηχο
    το πρωι εχω στυση αλλα οχι πληρης οσο παλια και κατα την διαρκεια της μερας αραια και αν πχια

    το οτι εχω ονειρωξη ειναι καλο?δεν εχω συνεχεια,παρα μονο οταν εχω μεγαλο διαστημα αποχης απο τον αυνανισμο

    στο ικα-νοσοκομειο δεν βρισκεις ευκολα ραντεβου
    δεν το λες και ευκολα να μην ασχολουμαι με την στυση,ειμαι νεος και με εχει επηρρεασει,θελεις δεν θελεις το μαυλο παει εκει

    ψηνομαι αυτο τον καιρο να δοκιμασω την πλευρα του αγοραιου σεξ,αν με ρωτουσες παλιοτερα ημουν καθετος σε αυτο

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Στρατιωτική ικανότητα κτλ κτλ
    By Metallas in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 07-11-2020, 02:21
  2. Στυτική δυσλειτουργία ή όχι;
    By fanh in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 92
    Last Post: 22-01-2020, 23:04
  3. Ικανότητα στην δουλειά!
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 29-09-2019, 23:39
  4. Στυτικη ικανοτητα και σχεση.
    By Ορέστης in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 21-04-2018, 10:53
  5. Στυτικη δυσλειτουργια
    By spyr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 30-12-2013, 13:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •