Απείλησα (μάλλον) κοπέλα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Φίλε μου έπεσες χαμηλά με τη συγκεκριμένη . Αυτό βέβαια, είναι πολύ της μοδός και της εποχής, που θέλει τους άνδρες να αισθάνονται ένοχοι , για το φύλο τους. Φυσικά να είναι και ένοχοι για όλα , απέναντι στις γυναίκες. Τεκμήριο αθωότητας δεν υπάρχει . Αν κατηγορηθούν για κάτι , δεν είναι αθώοι μέχρι να αποδειχτεί η ενοχή τους. Είναι ένοχοι ακόμη και μετά την απόδειξη της αθωότητάς τους !!!

    Από πλευράς νόμου κτλ δεν απείλησες καμία. Στην φαντασία σου είναι όλα. Το ότι θα ήθελες να είχες οποιαδήποτε σχέση μαζί της, έστω του θαυμαστή , που δεν θα του δώσει ποτέ τίποτε , αλλά θα ξεροσταλιάζει σαν ζητιάνος, είναι κατάντια για έναν άνδρα. Προφανώς είσαι νέος, στα πρώτα ενήλικα χρόνια σου. ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΖΩΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ, ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ. ΑΛΛΑΞΕ , ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ. Εφόσον αυτή και οποιαδήποτε άλλη, δεν έχει ερωτικό ενδιαφέρον , εσύ , ως άνδρας, δεν πρέπει να θες ούτε καλημέρα. Να μη δαπανάς σάλιο ούτε για καλημέρα. Δεν το αξίζει . Να της λένε οι θαυμαστές της και οι γκόμενοι καλημέρα. Δεν προσφέρεις τίποτε και αγνοείς την ύπαρξή της. Δεν κινδυνεύεις να χαρακτηριστείς και ενοχλητικός , πέφτουλας κτλ έτσι ! Αλλιώς, οποιαδήποτε ευγένεια και καλή συμπεριφορά σε κάποια που δεν θα σε δει ποτέ σαν γκόμενο , μόνο αρνητικές συνέπειες μπορεί να έχει για σένα.

    ΤΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΛΟΙΠΟΝ, ΠΑΥΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ και ψάχνεις για γυναίκες που θα έχουν ερωτικό ενδιαφέρον για σένα. Υπάρχουν για όλους και για σένα. Απλά πρέπει να ψάξεις. Μην ασχολείσαι με αυτές που σε φτύνουν . Καλό θα ήταν , να έχεις και κάποια ερωτική εμπειρία. Αυτή , στην ελλάδα, αν δεν είσαι σε συγκεκριμένα θέσεις , δεν αποκτάται εύκολα , παρά μόνο ατον αγοραίο έρωτα. Προχώρα μπροστά.

    Ο χρόνος που δαπανάς εδώ για να γράφεις για τη συγκεκριμένη , δεν αξίζει καν. Πεταμένος είναι . Χρησιμοποίησέ τον αλλού. Μην ασχολείσαι με άτομα που ενοχλούνται από την ύπαρξή σου και σε φτύνουν .Βρες άλλα που θα σε θέλουν . Κανείς δεν αξίζει να του φέρονται σαν σκουπίδι .


    Το να απειλεί ότι θα σου κάνει ΜΥΝΗΣΗ ΓΙΑ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ "ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ"
    είναι κορυφή της γελοιότητος. Ας σού κάνει ! Πιστεύεις ότι θα φτάσει τέτοια αηδία σε ακρόαση ;;;;
    Θα καταριέται την ώρα και τη στιγμή που θα τη βάζει στο .... αρχείο ο αρμόδιος ....
    Εφόσον μιλάμε πάντα για γνωστή, με την οποία είχατε ανταλλάξει κάποια μηνύματα.
    ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΦΑΙΔΡΟ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΣ ... ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΔΙΚΗ ....
    τι φαντάζεσαι ;;;;;;;; θα σε καταδίκαζαν ;;;;;; ΓΙΑ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ;;;;; ΓΙΑ ΤΟ ..... "ΘΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ;;;;;; "


    "Μάλιστα κύριε πρόεδρε .... ήμουν ερωτευμένος .... και ήθελα να της λέω καλημέρα κάθε μέρα ..... ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΘΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ... "

    "ήμουν καψούρης κύριε πρόεδρε ... και ήθελα να μιλάμε .... ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗΜΑ Η ΚΑΨΟΥΡΑ ;; "
    θα γέλαγαν και οι ξενόγλωσσοι λουλουδάδες έξω από τα δικαστήρια ................... ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!

    Τι φαντάζεσαι ρε φίλε ;;; Αν ασχολούνταν τα δικαστήρια με τέτοιες ΑΗΔΙΕΣ ...................... δεν θα σταμάταγαν ποτέ ....
    και τι φαντάζεσαι ότι θα σου έκαναν ;;;;;;;;;; ΘΑ ΣΕ ΕΒΑΖΑΝ ΦΥΛΑΚΗ ;;;;;;;;;;;;

    ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!!

    Όσο για τη δουλειά , επειδή δεν πρέπει να είναι και τίποτε ουάου .... δεν ψάχνεις καμία άλλη,
    να πάει στα τσακίδια και η δουλειά και η βλαμμένη και οι προστάτες της ;;;;
    Last edited by Al_Bundy; 15-04-2022 at 23:07.

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    20
    Έχω δει και αλλά μηνύματα σου. Σε παω πολύ, γιατί τα λες όπως είναι. Και συμφωνώ. Ναι έχω πέσει χαμηλά με τη συγκεκριμένη. 28 είμαι.
    Άπειρος δεν είμαι ίσα ίσα μπορώ να πω ότι έως τώρα είχα μια πολύ γεμάτη σεξουαλικη ζωή (στον τομέα των σχέσεων οχι). Με τη συγκεκριμένη με πείραξε η εικόνα της πιο πολύ απ όλα. Με ήξερε, κάθε μέρα περνούσαμε 8 και 9 ώρες οι δυο μας και μου έβγαζε κατι πολύ ήρεμο, και σίγουρα οχι κακία ούτε βρισίδια. Τόσο ήρεμη και άβγαλτη φαινόταν που στην αρχή μου πέρναγε απαρατήρητη σα γυναίκα. Όταν κάναμε κατι το ειδα κ αλλιώς και φαινόταν κ αυτή ζεστη, αλλα όταν δεν προχώρησε η φάση μεταμορφώθηκε σε ύαινα. Έκανε σαν παλαβή απέναντι μου μου πρόσαπτε απίστευτες κατηγορίες για τα πάντα και έσταζε φαρμάκι. Μου δημιούργησε ενοχές ενω έβγαλε μια εικόνα πεζοδρομίου που κ αυτό αν ήταν ακυρο. Έκρινε και που ανέπνεα.
    Εν πάσει περίπτωση κ όλα όσα μ έχετε πει και εσείς εδώ κ οι φίλοι-ες μου(έχω μια) δεν αξίζει να ασχολούμαι. Είναι σκαρτη και προβληματική. Με χάλασε γιατί πραγματικα δεν γίνεται να κυκλοφορούν τετοια ατομα έξω. Αλλά να βγάζουν αρχικά και αλλά μετά.και συμφωνώ. Η ευγένεια στις γυναίκες είναι μεγάλο μείον. Από δω κ πέρα θα αλλάξει κ αυτό.
    Και όσο για τη δουλειά ήδη ψάχνομαι. Δεν θα κάτσω να μου το παίζουν ιστορία με τη πρώτη στραβή ετσι στο άκυρο.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 18-04-2022 at 20:44.

  4. #34
    kopela93
    Guest
    Λοιπόν, δεν τα διάβασα όλα τα μηνύματα αλλα μόνο 1,5 σελίδα. Προσπάθησε να διαβάσεις λίγο βιβλία με θέμα ικανότητες επικοινωνίας. Αυτό τώρα έτυχε άστο να φύγει. Η κοπέλα θίχτηκε φουλ και δε νομίζω ότι ήταν 100% φταίξιμο σου. Μπορεί να είχες ένα ποσοστό 40% με αυτά που είπες συν του πώς τα είπες. Διάβασε για επικοινωνία. Μάλλον θέλεις δουλειά σε αυτό το κομμάτι. Ξέχνα τώρα την κοπέλα της δίνεις πολλή αξία και αναμασάς τα ίδια χωρίς λόγο. Ας ξεχαστεί.
    Επίσης ψάξε λίγο καλύτερα τον εαυτό σου γιατί τόσες ενοχές πηγάζουν από την παιδική ηλικία.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    το μήνυμα έχει διαγραφεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 18-04-2022 at 20:45.

  6. #36
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    το μήνυμα έχει διαγραφεί από τη διαχείριση..
    Η δουλειά είναι επιβίωση και η μισή Ελλάδα είναι βύσμα
    Ας μην εθελοτυφλουμε.
    Το ότι δεν έχει καλή συμπεριφορά είναι το κακό, όχι το βύσμα.
    Last edited by Aeon; 18-04-2022 at 20:45.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by MrNatural View Post
    Έχω δει και αλλά μηνύματα σου. Σε παω πολύ, γιατί τα λες όπως είναι. Και συμφωνώ. Ναι έχω πέσει χαμηλά με τη συγκεκριμένη. 28 είμαι.
    Άπειρος δεν είμαι ίσα ίσα μπορώ να πω ότι έως τώρα είχα μια πολύ γεμάτη σεξουαλικη ζωή (στον τομέα των σχέσεων οχι).
    Με τη συγκεκριμένη με πείραξε η εικόνα της πιο πολύ απ όλα. Με ήξερε, κάθε μέρα περνούσαμε 8 και 9 ώρες οι δυο μας και μου έβγαζε κατι πολύ ήρεμο, και σίγουρα οχι κακία ούτε βρισίδια. Τόσο ήρεμη και άβγαλτη φαινόταν που στην αρχή μου πέρναγε απαρατήρητη σα γυναίκα. Όταν κάναμε κατι το ειδα κ αλλιώς και φαινόταν κ αυτή ζεστη, αλλα όταν δεν προχώρησε η φάση μεταμορφώθηκε σε ύαινα. Έκανε σαν παλαβή απέναντι μου μου πρόσαπτε απίστευτες κατηγορίες για τα πάντα και έσταζε φαρμάκι. Μου δημιούργησε ενοχές ενω έβγαλε μια εικόνα πεζοδρομίου που κ αυτό αν ήταν ακυρο. Έκρινε και που ανέπνεα.
    Εν πάσει περίπτωση κ όλα όσα μ έχετε πει και εσείς εδώ κ οι φίλοι-ες μου(έχω μια) δεν αξίζει να ασχολούμαι. Είναι σκαρτη και προβληματική. Με χάλασε γιατί πραγματικα δεν γίνεται να κυκλοφορούν τετοια ατομα έξω. Αλλά να βγάζουν αρχικά και αλλά μετά.και συμφωνώ. Η ευγένεια στις γυναίκες είναι μεγάλο μείον. Από δω κ πέρα θα αλλάξει κ αυτό.
    Και όσο για τη δουλειά ήδη ψάχνομαι. Δεν θα κάτσω να μου το παίζουν ιστορία με τη πρώτη στραβή ετσι στο άκυρο.
    μη του το χαλας ρε συ!!!
    δεν ακουσες τι σου ειπε; αυτα που λεει σε ολα τα θεματα..
    οτι σεξ χωρις σχεση στην ελλαδα, μονο με εκδιδομενες μπορει καποιος να κανει, κι αυτο κρινοντας εξ ιδιων που δεν του καθεται ουτε θηλυκια γατα...
    πιστευει οτι επειδη δεν μπορει να βρει δωρεαν σεξ εκεινος, δεν μπορει κανεις. μην του το χαλας, γιατι θα χτυπαει το κεφαλι του στον τοιχο οταν καταλαβει οτι ολοι οσοι βλεπονται και ακουγονται, βρισκουν οσο σεξ θελησουν, χωρις να παντρευτουν...

    για τα υπολοιπα, σου εχω πει αναλυτικα την γνωμη μου.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post

    το μήνυμα έχει διαγραφεί από τη διαχείριση.
    μπερδευτηκες.
    οντως για την ιδια κοπελα μιλαει, την αρχικη, αλλα δεν ειχαν ανταλλαξει απλα καποια μηνυματα.
    ειχαν βγει, ειχαν κανει σεξ. την απορριψη την εφαγε οταν μετα λιγο καιρο την ξαναπλησιασε και εκεινη δεν ηθελε πλεον κατι μαζι του.
    ουτε ειναι στην αρχη της ενηλικιωσης. 30 χρονων ανθρωπος ειναι...
    Last edited by Aeon; 18-04-2022 at 20:46.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Μάλλον Ψυχοσωματικο
    By dimitris 45 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 24
    Last Post: 27-11-2020, 11:36
  2. Καταθλιψη μαλλον
    By Barbouni in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 11-12-2017, 11:55
  3. ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΡΗΞΗ...
    By mianyxta in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 10-03-2008, 19:28
  4. Η κοπέλα μου μάλλον έχει ΟΔΠ.
    By ifiwasadog in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 58
    Last Post: 29-07-2007, 16:13
  5. ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ!
    By confused in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 21-11-2005, 14:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •