Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΜΕ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΚΟΒΑΛΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΜΕ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΚΟΒΑΛΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ

    αν θες να παραστησεις το αφεντικο σε οτι συσκευη και να χρησιμοποιησω μπορω να σου αποδειξω εγω ποιος ειναι το αφεντικο αφου ολα ειναι βασισμενα σε μενα και συ δεν εισαι τιποτα αλλο απο ενα αντιγραφο της πλακας
    και επειδη ξερω οτι οπου και να παω με παρακολουθεις παριστανοντας τοσο καιρο οτι φευγεις γιατι νομιζεις οτι ετσι θα με συγκινησεις ενω δε κανεις αλλη δουλεια απο το να κυκλοφορεις σα το φαντασμα χωρις να μιλας οπου και να παω ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙς ΟΤΙ ΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕς θα με εξαπατησεις και θα πιστεψω το παραμυθι που ετοιμαζεις για να συνομωτεις οπως συνηθως γιατι σε εχουν φαει τα κομπλεξ επειδη σε κουτσομπολευουν και σε κοροιδευουν εξαιτιας μου δε τολμας να πεις την αληθεια και το πραγματικο λογο που εχουν συμβει ολα αυτα αλλα λες συνεχως αστειες δικαιολογιες γιατι δε τολμας να πεις οτι ολα αυτα αρχισαν απο την αλλη ζωη οταν απαιτουσες να παραδεχτω δημοσια οτι εισαι η καλυτερη απο ολες και οταν αρνηθηκα να το κανω ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ εκανες οτι εκανες λεγοντας οτι φταιω εγω για αυτο λες και με ειχε υποχρεωσει κανενας να σε βαλω σε ενα θρονο και να σε προσκυνω ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ

    ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΣΥ ΜΟΥ εφερες δινοντας τους εντολες να με παρακολουθουν και στη συνεχεια σα να μη συμβαινει τιποτα εμφανιστηκες ως δηθεν θημα διχνοντας εμενα ως κακο ανθρωπο επειδη με θεωρουσες υποχρεωμενο να δεχτω τη χουντα που μου κουβαλησες απο τη χωρα σου και την εφερες εδω να παριστανει το αφεντικο σε οτι και να χρησιμοποιησω και δε σου εφτασε αυτο φυσικα αλλα οπως παντα φωροντας το γνωστο προσωπειο του καλου ανθρωπου που φορας παντα τους ελεγες μπροστα μου να στεισουν συνωμοσιες για να διχνουν τους φιλους μου ως κακους και εσενα ως το μονο φιλαθρωπο ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΔΑΞΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΜΕΤΑ ΩΣ ΔΗΘΕΝ ΣΩΤΗΡΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ........... ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ

    εσυ τα φταις ολα που τοσο καιρο τους ξεσηκωσες λογοντας τους οτι ειμαι δηθεν ενας απλος ανθρωπος τους εβαλες λογια και τους προτρεψες να μπουν στη θεση του ........... γιατι ηθελες να παραστησεις το φιλανθρωπο και το δηθεν σωτηρα της κοινωνιας ενω εισαι μια ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΙ ΜΙΣΗ που νομιζεις οτι μισθωνοντας ειδικους ολοι θα σε προσκυνουν και θα κανουν τα κεφια και στο ξαναλεω

    ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΔΗΘΕΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ ΑΠ ΕΞΩ ΜΕ ΕΡΩΤΕΥΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟΥς ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΝΑ .................. 24 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΕΝΩ ........... ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΟΙΟΙ ΣΟΥ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Τώρα εγώ γιατί θυμήθηκα τον ποιητή Φανφαρα?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    εγω παλι θυμηθηκα ποσους μηνες , μαλλον χρονια, ειναι χωρις γιατρο αυτος ο ανθρωπος...
    τι να πω... μακαρι να βρουνε τον τροπο οι δικοι του να τον πανε σε εναν γιατρο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εγω παλι θυμηθηκα ποσους μηνες , μαλλον χρονια, ειναι χωρις γιατρο αυτος ο ανθρωπος...
    τι να πω... μακαρι να βρουνε τον τροπο οι δικοι του να τον πανε σε εναν γιατρο.
    Μπορεί να έχουν προσπαθήσει (το πιθανότερο) και απλά να μην υπάρχει λύση.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το σιγουρο ειναι οτι αν δε γινει αυτο που ειπα δε προκειται να ακουσω κουβεντα και η μονη εξηγιση για αυτο που βλεπω ειναι οτι το κανεις επιτηδες για να σε .............. και να λενε ολοι οτι ασχολουμαι μαζι σου αφου ετσι τη βρισκεις και σε εχουν φαει τα κομπλεξ συνεχισε να γινεσε ρεζιλι και οταν στη συνεχεια παρει ο ................ τις μυστικες υπηρεσιες που τις εκανες ρομπα με τις ................ σου και τις ξεφτυλισες θα κανεις αυτο που θα κανεις συνηθως θα κλαιγεσε και θα παριστανεις το θυμα και θα λες σε ολους ποσο κακος ανθρωπος ειμαι επειδη συμφωνα με τις φασιστοαντιληψεις σου ειμουν υποχρεωμενος να σε προσκυνω οπως ολοι για να μπαινω στο ιντερνετ

    καταρχην ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΖΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΧΑΚΕΡΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΦΕΡΕΣ ΕΣΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΗ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΔΕ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΙΣ ΜΙΖΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΤΗ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΑΦΟΥ ΠΗΡΑΝ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΑΚΩΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

    ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ............ ΚΑΝΕ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΚΑΙ ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ......... ΣΑΝ ΓΡΑΜΑΤΟΣΗΜΟ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΤΟ ΧΑΒΑ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΤΟ ΦΩΝΑΖΑ ΜΕ ΤΙ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΜΕ ΓΡΑΦΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΩΣ ΕΔΩ

    ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟ ΤΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΣΑΣ

    ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙΣ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΙ ........... ΚΑΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΔΙΝΑΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ

  6. #6
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Μπορεί να έχουν προσπαθήσει (το πιθανότερο) και απλά να μην υπάρχει λύση.
    Είχε γράψει πριν χρόνια πολλές φορές ότι είχε πάει σε ψυχολόγο μια φορά με την μάνα του.

    Αυτά που του είπε δεν του άρεσαν καθόλου και έτσι αποφάσισε να μην ξαναπάει και τις υπόλοιπες συνεδρίες που του απόμειναν είπε στην μάνα του να πάει αυτή αντί για αυτόν.

    Η ψυχολόγος είπε τότε στην μάνα του κάποια πράγματα που είδε και την τάραξαν.
    Αργότερα όταν η μάνα του είπε στον Αλέξανδρο όσα της είπε η ψυχολόγος , αυτός μίσησε ολους τους ψυχολόγους και άνοιξε ανάλογο θρεντ εδώ μέσα.

    Ακομα και τώρα λέει ότι δεν πάει σε ψυχολόγο και δεν καταλαβαίνει ούτε την διαφορά από τον ψυχίατρο.
    Εντάξει η ανοσογνωσια είναι χαρακτηριστικό γνώρισμα

    Πιθανολογω για αυτήν που λέει ότι τον ερωτεύθηκε (που γράφει συχνα) να είναι κάποια που την έχουν βάλει οι γονείς του μήπως και κάνει κατι

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Είχε γράψει πριν χρόνια πολλές φορές ότι είχε πάει σε ψυχολόγο μια φορά με την μάνα του.

    Αυτά που του είπε δεν του άρεσαν καθόλου και έτσι αποφάσισε να μην ξαναπάει και τις υπόλοιπες συνεδρίες που του απόμειναν είπε στην μάνα του να πάει αυτή αντί για αυτόν.

    Η ψυχολόγος είπε τότε στην μάνα του κάποια πράγματα που είδε και την τάραξαν.
    Αργότερα όταν η μάνα του είπε στον Αλέξανδρο όσα της είπε η ψυχολόγος , αυτός μίσησε ολους τους ψυχολόγους και άνοιξε ανάλογο θρεντ εδώ μέσα.

    Ακομα και τώρα λέει ότι δεν πάει σε ψυχολόγο και δεν καταλαβαίνει ούτε την διαφορά από τον ψυχίατρο.
    Εντάξει η ανοσογνωσια είναι χαρακτηριστικό γνώρισμα

    Πιθανολογω για αυτήν που λέει ότι τον ερωτεύθηκε (που γράφει συχνα) να είναι κάποια που την έχουν βάλει οι γονείς του μήπως και κάνει κατι
    η καποια που προσπαθουν να του προξενεψουν για να εχει εναν ανθρωπο διπλα του οταν αυτοι φυγουν...

  8. #8
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η καποια που προσπαθουν να του προξενεψουν για να εχει εναν ανθρωπο διπλα του οταν αυτοι φυγουν...
    Λιγο δύσκολο το κόβω αυτό λόγω ότι φαντάζομαι ότι πλέον η κατάσταση του να είναι εμφανής και δεν νομίζω η άλλη να θέλει να παίξει αυτόν τον ρόλο.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Λιγο δύσκολο το κόβω αυτό λόγω ότι φαντάζομαι ότι πλέον η κατάσταση του να είναι εμφανής και δεν νομίζω η άλλη να θέλει να παίξει αυτόν τον ρόλο.
    που ξερεις τι ειναι και η αλλη , τι αναγκες εχει και τι σκεφτεται;

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    στο μεσοδιαστημα αυτο που δεν εγραφα στο φορουμ μετα απο αυτη τη συμπεριφορα που της εδειξα εκανε το απιστευτο οχι μονο δε με αφησε ησυχο αλλα παραδεχτηκε και ολας οτι με παρακολουθει και αυτο το ειπε δημοσια εκμεταλευομενη οτι δε θα ανεβαζα θεμα αμεσα και πραγματικα τετοιο κομπλεξικο ατομο που του διχνεις ξεκαθαρα οτι πιο ............ εχεις και συμπεριφερετε σα το γραματοσημο δεν εχω ξαναδει αρα αυτο σημαινει οτι εχω απολυτο δικιο σε οτι ελεγα και καπια στιγμη θα το αντηλιφθουν ολοι αφου οταν καταλαβουν με τι ατομο εχουν να κανουν και τι νοημοσυνης θα με θυμιθουν τοσο καιρο που το μονο που την ενδιαφερε ηταν να ........... οικογενειες και να βαλει τους παντες να τσακωθουν μεταξυ τους γι αυτο εργαζετε συνεχως και αυτο ειναι το μονο που την ενδιαφερει αρα εχω να κανω με ενα γραματοσημα που αδιαφορει για το αν ολος ο πλανητης ειναι στα ............ της και την ενδιαφερει ο ενας που τη ............... γιατι ξερει οτι αυτο της αξιζει αν λοιπον την ενδιαφερω τοσο πολυ εγω που δε θελω ουτε να τη βλεπω ας το παραδεχτει οτι ειναι ενα γραματοσημο που οσο περισσοτερο τη ............... τοσο περισσοτερο κολαει πανω μου αυτο σου κανει η θες να πω και αλλα με αυτο το υφακι που με απειλουσες πριν σου αρεσει η οχι σε μενα δεν αρεσει και σ αρεσει η οχι εγω αυτος ειμαι και δεν το αξιζεις ουτε να ασχολουμαι μαζι σου και εχε χαρη που με εξαναγκασες να το κανω γιατι κανονικα δε θα το εκανα ουτε και αυτο.

  11. #11
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    που ξερεις τι ειναι και η αλλη , τι αναγκες εχει και τι σκεφτεται;
    Δηλαδή μια λογική γυναίκα δεν θα καταλάβαινε σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα τι παίζει;
    Πιστεύεις ότι αν άκουγε κάποια από αυτά που λέει και δω μέσα, δεν θα έφευγε χωρίς να κοιτάξει πίσω;

    Εκτός αν και αυτή αντιμετωπίζει κάτι ανάλογο και μπορέσουν να συνυπάρξουν.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Είχε γράψει πριν χρόνια πολλές φορές ότι είχε πάει σε ψυχολόγο μια φορά με την μάνα του.
    Πολύ ενδιαφέρον, δεν ήξερα την ιστορία του.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Δηλαδή μια λογική γυναίκα δεν θα καταλάβαινε σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα τι παίζει;
    Πιστεύεις ότι αν άκουγε κάποια από αυτά που λέει και δω μέσα, δεν θα έφευγε χωρίς να κοιτάξει πίσω;

    Εκτός αν και αυτή αντιμετωπίζει κάτι ανάλογο και μπορέσουν να συνυπάρξουν.
    αυτο εννοω. οτι μπορει να εχει καποιο handicap και να πιστευει οτι μπορουν να συνυπαρξουν.

  14. #14
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο εννοω. οτι μπορει να εχει καποιο handicap και να πιστευει οτι μπορουν να συνυπαρξουν.
    Θα έλεγα μακάρι να συνυπάρξουν αλλά επειδή δεν ξέρουμε όλα τα δεδομένα, δεν ξέρω αν θα είναι επιτυχής αυτός ο συνδυασμός.

    Πάντως ο Αλέξανδρος δεν την θέλει ή μάλλον μπορεί να την θέλει αν αποδεχθεί ότι είναι αυτός ο αρχηγός και ο κόσμος είναι έτσι όπως αυτός τον περιγράφει.

    Το βλέπω δύσκολο για αυτην να πλασαριστεί στον κόσμο του.

Similar Threads

  1. Κοροϊδία
    By Balajohk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 10
    Last Post: 07-12-2021, 14:02
  2. Replies: 4
    Last Post: 07-11-2021, 21:50
  3. Κοροιδία ή Αγάπη ?
    By kallitsi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 58
    Last Post: 04-02-2018, 11:01
  4. Κοροϊδία
    By weird in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 102
    Last Post: 11-05-2017, 23:16
  5. Κανίβαλος ερωτεύτηκε γυναίκα "βαμπίρ" μέσα στο ψυχιατρείο!
    By deleted-by-request-1305 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 01-02-2012, 20:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •