ανθρωποι ρομποτ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    ανθρωποι ρομποτ

    εδω και καιρο ενας γνωστος μου απ το παρελθον χρησιμοποιει ενα ρομποτοειδες που ζω μαζι του και μας βαζει συνεχως να τσακωνομαστε γιατι νομιζει οτι με το τροπο αυτο θα μου παριστανει μετα το σωτηρα το μονο πουθ εχω να πω ειναι οτι ειναι αξιοι της τυχης τους και εσυ και αυτος εδω και τοσο καιρο που φευγεις εδω και μηνες και συνεχιζεις το χαβα σου για να παριστανεις μετα το θυμα στους παντες θα σου πω εγω πιος θα ........... οπως μου ελεγε εσυ τα φταις ολα και οι ομοιοι σου που εξαιτιας σου εγιναν ολα και τωρα σα να μη συμβαινει τιποτα παρισιστανεις το θυμα και αν νομιζεις οτι θα με βαζεις να τσακωνομαι με το ρομποτοειδη και ετσι θα δεχτω μετα να με σωσεις οπως νομιζεις το μονο που εχεις πετυχει ειναι να με κανεις να σε ................ αφου αυτο ειναι το μονο πραγμα που εισαι αξια και αυτο ειναι το μονο που ξερεις να κανεις αντε παρατα με το καταλαβες και συ και τα ρομποτοειδη ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΣΑΣ ΕΣΕΙΕ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΦΤΑΙΤΕ ΟΛΑ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    η διαχειρηση σφυραει αδιαφορα ?

  3. #3
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    η διαχειρηση σφυραει αδιαφορα ?
    τι ειναι η διαχειρηση αστυνομια?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    μα ειναι δυνατον να τοχει η διαχειρηση πρωτο πρωτο στα ' νεα σημερινα θεματα ' ? δεν ειπα να τον συλλαβουν .....να επεμβουν ανθρωπινως ζητω ......ποιος θαπαντησει σενα τετοιο θεμα ? εσυ Ηλια γιατι δεν του απαντας ?

    ασχολειστε με αλλα θεματα , αλλα κουβεντα για τον ελεφαντα στο δωματιο........

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Και να του απαντήσουμε τι να πούμε;;

  6. #6
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    μα ειναι δυνατον να τοχει η διαχειρηση πρωτο πρωτο στα ' νεα σημερινα θεματα ' ? δεν ειπα να τον συλλαβουν .....να επεμβουν ανθρωπινως ζητω ......ποιος θαπαντησει σενα τετοιο θεμα ? εσυ Ηλια γιατι δεν του απαντας ?

    ασχολειστε με αλλα θεματα , αλλα κουβεντα για τον ελεφαντα στο δωματιο........
    Φίλε είχα γράψει πριν ένα χρονο+ με πολλά επιχειρήματα το πόσο ζημιά του έκανε η παραμονή του στο φορουμ και αυτή η αποδοχή που έπαιρνε και η μη κριτική σε αυτα που ελεγε ,συνέβαλε ώστε να χειροτερέψει τάχιστά και να βυθιστεί περισσότερο στις ψευδαισθήσεις του.

    Επίσης είχα πει να του απαγορευτεί η είσοδος μέχρι να προσκομίσει στην διαχείριση ένα χαρτί ότι πήγε σε ψυχίατρο και να έλεγε εδώ τι του είπε ο ψυχίατρος
    Ας έκρυβε το όνομα του, απλώς να φαινόταν ότι έκανε μια κινηση.

    Η διαχείριση δεν ξέρω τι σκέφτηκε και διέγραψε όλο το θρεντ.
    Το εξαφανισε.

    Αν δεν βλέπουν την επικινδυνότητα όλου αυτού είτε προς τον εαυτό του είτε προς τους αλλους και δεν παίρνουν θέση, κατά μια έννοια θα μπορούσαν να κατηγορηθούν και ως συνένοχοι.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Φίλε είχα γράψει πριν ένα χρονο+ με πολλά επιχειρήματα το πόσο ζημιά του έκανε η παραμονή του στο φορουμ και αυτή η αποδοχή που έπαιρνε και η μη κριτική σε αυτα που ελεγε ,συνέβαλε ώστε να χειροτερέψει τάχιστά και να βυθιστεί περισσότερο στις ψευδαισθήσεις του.
    δεν παίρνουν θέση, κατά μια έννοια θα μπορούσαν να κατηγορηθούν και ως συνένοχοι.
    θα συμφωνησω με την αποψη σου , αυτο ακριβως εννοω με το να παρει θεση η διαχειρηση .........απαντουν ( η δεν απαντουν καν ) καποιοι λες και θελω το κακο του ........
    να συμπληρωσω οτι υποτιθεται οτι το φορουμ ειναι φορουμ αλληλοβοηθειας .....και διευθυνεται απο ΄ειδικους ΄ , γι αυτο απαγορευεται η συσταση φαρμακων και οι διαγνωσεις ............

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    δηλαδη τι να κανει η διαχειρηση;
    να σβησει το μηνυμα και να στερησει τον λογο απο ενα μελος του φορουμ που δεν εχει ενοχλησει κανεναν;
    οποιος θελει μπορει να του γραψει οτι αυτα που λες αλεξανδρε δεν ισχυουν
    ηδη το εγραψα!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οποιος θελει μπορει να του γραψει οτι αυτα που λες αλεξανδρε δεν ισχυουν
    ηδη το εγραψα!!
    εισαι τοσο ασχετος η αφελης που νομιζεις οτι αυτο που τουγραψες θα το λαβει σοβαρα υπ οψιν του ? ο ανθρωπος ειναι στον κοσμο του , ψυχιατρος εχει δηλωσει ο ιδιοκτητης του φορουμ , αυτος ξερει πως ναντιδρασει ωστε να βοηθηθει το παιδι ....... εγω δεν ειμαι ψυχιατρος .......

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    εισαι τοσο ασχετος η αφελης που νομιζεις οτι αυτο που τουγραψες θα το λαβει σοβαρα υπ οψιν του ? ο ανθρωπος ειναι στον κοσμο του , ψυχιατρος εχει δηλωσει ο ιδιοκτητης του φορουμ , αυτος ξερει πως ναντιδρασει ωστε να βοηθηθει το παιδι ....... εγω δεν ειμαι ψυχιατρος .......
    χα χα! μαλλον ειμαι και τα δυο αλλα δεν καταλαβαινω ποιος μπορει να ειναι ο λογος να μην συζηταμε εφ οσων βεβαια θελουμε με τον Αλεξανδρο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    τι χα χα , εδω προσπαθουμε να βοηθησουμε ενα παιδι, εκτος αν δεν δινεις πενταρα για κανεναν .....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    τι ειναι η διαχειρηση αστυνομια?
    δυστυχως ομως φιλε η διαχειριση αλλου σφυραει αδιαφορα και αλλου εκει που δεν το περιμενεις καμια φορα τρως οχι μονο διαγραφη σχολιου αλλα και ban....

  13. #13
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    δυστυχως ομως φιλε η διαχειριση αλλου σφυραει αδιαφορα και αλλου εκει που δεν το περιμενεις καμια φορα τρως οχι μονο διαγραφη σχολιου αλλα και ban....
    λεφτα βγαζει το φορουμ... θα παει αναλογος την πολιτικη επιβιωσης της...
    Last edited by hlias1988; 13-01-2022 at 23:37.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    λεφτα βγαζει το φορουμ... θα παει αναλογος την πολιτικη επιβιωσης της...

    κι εγω αυτο πιστευω .........τα χρηματα υπερανω ολων , οπως κι οι περισσοτεροι γιατροι............. γιατρος εκοψε το αντιπηκτικο στον πατερα μου , κι ειναι σε βαρυ εγκεφαλικο απο θρομβωση , χωρις ελπιδες ανανηψης ........οι πιο φιλοχρηματοι ειναι οι κωλογιατροι.......

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    δυστυχως ομως φιλε η διαχειριση αλλου σφυραει αδιαφορα και αλλου εκει που δεν το περιμενεις καμια φορα τρως οχι μονο διαγραφη σχολιου αλλα και ban....
    ποσο δικιο εχεις , εχω φαει 3 ποιντς ( σκασιλα μου ) επειδη εγραψα στον φιλο Ηλια , οτι η αιτια δυσκοιλιοτητας του ειναι η αφυδατωση , που προκαλειται απο τους πολλους καφεδες , και του συνεστησα να πινει πιο πολυ νερο, ολοι ξερουν οτι οι πολλοι καφεδες προκαλουν συχνουρια ....... οχι ο ΑΕΟΝ , μια αλλη , ασχετη , δεν του συνεστησα να πινει κωνειο , ουτε υδροκυανειο , απλο νερακι ..........κι ομως να τα 3 ποιντς , .....

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. υπαρχουν ανθρωποι με φωνη ρομποτ?
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 12-01-2022, 22:16
  2. υπαρχουν ρομποτ που μιαζουν με ανθρωποι?
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 4
    Last Post: 04-10-2021, 22:35
  3. οι ανθρωποι σημερα
    By arntaben in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 4
    Last Post: 05-01-2016, 16:34
  4. ανθρωποι
    By Kortha in forum Κακοποίηση
    Replies: 1
    Last Post: 14-07-2012, 16:30
  5. ΖΩΑ-ΑΝΘΡΩΠΟΙ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 14-06-2012, 17:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •