Αιφνίδιος χωρισμός - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 60 of 60
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    Πιστεύω πως η ερωτική πίεση της δημιούργησε τα αισθήματα φόβου και ανασφάλειας. Εδώ και τόσες μέρες σκέφτομαι πως δεν καταλάβαινα ότι δεν της αρέσει αυτού του είδους η προσέγγιση και πραγματικά τα έχω βάλει με τον εαυτό μου. Θα ήθελα ν επανορθώσω αν υπάρχει χρόνος και να δείξω ότι πραγματικά μπορώ ν καταλάβω και να αφουγκραστώ τις επιθυμίες της κοπέλας
    Είναι πολύ δύσκολο για ένα άντρα να παραδεχτεί ότι σε μια γυναίκα δεν άρεσε η ερωτική προσέγγιση από τον ίδιο τον έρωτα, η σεξουαλικη πράξη..

    Οι λίγες φορές καμία φορά μαρτυρούν κακή ποιότητα όχι απαραίτητα ότι φταίς εσύ ή εκείνη.
    Αυτό κάλλιστα συνεπάγεται στο ότι δεν ταιριαζεται εκεί.
    Εσύ είσαι πιο έμπειρος και θες και το κάτι παραπάνω και εκείνη πιο άπειρη που φοβάται το κάτι παραπάνω και αντι να την ξεκλειδώσεις και να νιώθει ακόμα πιο όμορφα κάθε φορά που βρίσκεστε, αντιθέτως πιεζεται και δεν της αρέσει ολο αυτο .

    Το χρονικό περιθώριο που ήσασταν μαζί ειβαι ικανό να ξεπεράσει πολλές φορές τον μονοψήφιο αριθμό που θα κάνατε πράγματα μαζι .
    Τα ξέρουμε πολυ καλά ,ειδικά τον πρώτο καιρό ο έρωτας ει αι το μοναδικό που θέλεις και λαχταράς και δεν μας εμποδίζει τίποτε άλλο πέραν από το αν δεν μας αρέσει, δεν περνάμε καλά σε αυτό το κομμάτι..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #47
    Member
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    99
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Είναι πολύ δύσκολο για ένα άντρα να παραδεχτεί ότι σε μια γυναίκα δεν άρεσε η ερωτική προσέγγιση από τον ίδιο τον έρωτα, η σεξουαλικη πράξη..

    Οι λίγες φορές καμία φορά μαρτυρούν κακή ποιότητα όχι απαραίτητα ότι φταίς εσύ ή εκείνη.
    Αυτό κάλλιστα συνεπάγεται στο ότι δεν ταιριαζεται εκεί.
    Εσύ είσαι πιο έμπειρος και θες και το κάτι παραπάνω και εκείνη πιο άπειρη που φοβάται το κάτι παραπάνω και αντι να την ξεκλειδώσεις και να νιώθει ακόμα πιο όμορφα κάθε φορά που βρίσκεστε, αντιθέτως πιεζεται και δεν της αρέσει ολο αυτο .

    Το χρονικό περιθώριο που ήσασταν μαζί ειβαι ικανό να ξεπεράσει πολλές φορές τον μονοψήφιο αριθμό που θα κάνατε πράγματα μαζι .
    Τα ξέρουμε πολυ καλά ,ειδικά τον πρώτο καιρό ο έρωτας ει αι το μοναδικό που θέλεις και λαχταράς και δεν μας εμποδίζει τίποτε άλλο πέραν από το αν δεν μας αρέσει, δεν περνάμε καλά σε αυτό το κομμάτι..
    Αυτό που είδα στις φορές που βρεθήκαμε ερωτικά ήταν πως ολοκλήρωνε 3-4 φορές/κάθε δική Μ φορα και όπως δήλωσε η ίδια είναι κάτι πραγματικά πρωτόγνωρο γιαυτην και της άρεσε πολυ. Επίσης μου δήλωσε πως με φαντασιωνεται ερωτικά όλες τις νύχτες της.
    Σε άλλα νέα μίλησα μαζί της τηλεφωνικά σήμερα ( εγώ την κάλεσα) πάνω από 1.5 ώρα δήλωσα την ειλικρινή μου μεταμέλεια, και στ τέλος της δήλωσα πως θα ήθελα να μου δώσει μια δεύτερη ευκαιρία. Αν και κατά την διάρκεια της συζήτησης μου ανέφερε πως ίσως όλα αυτά είναι μάθημα για μένα για κάποια επόμενη...στο τέλος είπε πως θα το σκεφτεί και θα επικοινωνήσει αυτή μαζί μου. :/

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Είναι πολύ δύσκολο για ένα άντρα να παραδεχτεί ότι σε μια γυναίκα δεν άρεσε η ερωτική προσέγγιση από τον ίδιο τον έρωτα, η σεξουαλικη πράξη..

    .
    βλεπω το εχεις μελετησει πολυ το θεμα
    ξερεις πολλα για τους αντρες

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    Αυτό που είδα στις φορές που βρεθήκαμε ερωτικά ήταν πως ολοκλήρωνε 3-4 φορές/κάθε δική Μ φορα και όπως δήλωσε η ίδια είναι κάτι πραγματικά πρωτόγνωρο γιαυτην και της άρεσε πολυ. Επίσης μου δήλωσε πως με φαντασιωνεται ερωτικά όλες τις νύχτες της.
    Σε άλλα νέα μίλησα μαζί της τηλεφωνικά σήμερα ( εγώ την κάλεσα) πάνω από 1.5 ώρα δήλωσα την ειλικρινή μου μεταμέλεια, και στ τέλος της δήλωσα πως θα ήθελα να μου δώσει μια δεύτερη ευκαιρία. Αν και κατά την διάρκεια της συζήτησης μου ανέφερε πως ίσως όλα αυτά είναι μάθημα για μένα για κάποια επόμενη...στο τέλος είπε πως θα το σκεφτεί και θα επικοινωνήσει αυτή μαζί μου. :/
    Πως την είδες εσύ μετά την συζήτηση σας ?
    Μπόρεσες κατάλαβες γιατί αυτή η αλλοπρόσαλλη ή και φοβισμένη συμπεριφορά της ,ουσιαστικά ποιος ο λόγος που έγινε όλο αυτό?

    Ουσιαστικά με αυτό που σου είπε επιβεβαιωνεις ότι εσύ ήσουν λάθος και οχι εκείνη?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #50
    Member
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    99
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Πως την είδες εσύ μετά την συζήτηση σας ?
    Μπόρεσες κατάλαβες γιατί αυτή η αλλοπρόσαλλη ή και φοβισμένη συμπεριφορά της ,ουσιαστικά ποιος ο λόγος που έγινε όλο αυτό?

    Ουσιαστικά με αυτό που σου είπε επιβεβαιωνεις ότι εσύ ήσουν λάθος και οχι εκείνη?
    Μου ακουγοταν αρκετά ένθερμη έως και σκεπτική σε αυτά που της έλεγα. Στην ουσία μου είπε ότι τότε την τρόμαξε μια φράση μου που της είπα στην έξοδο οπότε και άρχισε να νιώθει πως πρέπει να τ λήξει.
    Εννοείται πως επιβεβαιώνω ότι εγώ ήμουν λαθος και γι'αυτό τον λόγο κάνω προσπάθειες αλλαγής.
    Θέλω να την επαναπροσέγγισω όπως της αξίζει και να αποκαταστήσω όλη την λάθος εντύπωση για μένα. Κυρίως πρέπει να της ανοιχτω για τα προβλήματα μου αν και κατόπιν εορτης

  6. #51
    Member
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    99
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Πως την είδες εσύ μετά την συζήτηση σας ?
    Μπόρεσες κατάλαβες γιατί αυτή η αλλοπρόσαλλη ή και φοβισμένη συμπεριφορά της ,ουσιαστικά ποιος ο λόγος που έγινε όλο αυτό?

    Ουσιαστικά με αυτό που σου είπε επιβεβαιωνεις ότι εσύ ήσουν λάθος και οχι εκείνη?
    Ως γυναίκα πως μεταφράζεις το θα το σκεφτώ και θα επικοινωνήσω εγώ μαζί σου;

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    Αυτό που είδα στις φορές που βρεθήκαμε ερωτικά ήταν πως ολοκλήρωνε 3-4 φορές/κάθε δική Μ φορα και όπως δήλωσε η ίδια είναι κάτι πραγματικά πρωτόγνωρο γιαυτην και της άρεσε πολυ. Επίσης μου δήλωσε πως με φαντασιωνεται ερωτικά όλες τις νύχτες της.
    Σε άλλα νέα μίλησα μαζί της τηλεφωνικά σήμερα ( εγώ την κάλεσα) πάνω από 1.5 ώρα δήλωσα την ειλικρινή μου μεταμέλεια, και στ τέλος της δήλωσα πως θα ήθελα να μου δώσει μια δεύτερη ευκαιρία. Αν και κατά την διάρκεια της συζήτησης μου ανέφερε πως ίσως όλα αυτά είναι μάθημα για μένα για κάποια επόμενη...στο τέλος είπε πως θα το σκεφτεί και θα επικοινωνήσει αυτή μαζί μου. :/

    σιγα μην τελειωνε 14 φορες...
    αν ισχυε αυτο, εκεινη θα σε κυνηγουσε να κανετε σεξ, οχι εσυ.
    και φυσικα δεν θα ηταν τοσο μικρος ο αριθμος των επαφων σας....

    εαν εβγαλες μονος σου το συμπερασμα, μαλλον μπερδεψες κατι με κατι αλλο. αν στο ελεγε η ιδια, ειτε μετα η κατα την διαρκεια οτι οντως τελειωνε, υποκρινοταν...

  8. #53
    Member
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    99
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σιγα μην τελειωνε 14 φορες...
    αν ισχυε αυτο, εκεινη θα σε κυνηγουσε να κανετε σεξ, οχι εσυ.
    και φυσικα δεν θα ηταν τοσο μικρος ο αριθμος των επαφων σας....

    εαν εβγαλες μονος σου το συμπερασμα, μαλλον μπερδεψες κατι με κατι αλλο. αν στο ελεγε η ιδια, ειτε μετα η κατα την διαρκεια οτι οντως τελειωνε, υποκρινοταν...
    Δεν μιλάμε για απλούς οργασμους που μπορεί να υποκριθεί αλλά για ξεκάθαρες εκτονώσεις. Το θέμα όμως δεν είναι αυτό .Δεν με απασχολεί ιδιαίτερα να γυρίσει για το σεξουαλικό κομμάτι αλλά περισσότερο για την ψυχοσηναισθηματικη πλήρωση .Αν δε ταιριάζαμε ερωτικά μπορούσε να απομακρυνθεί σταδιακά και χωρίς να με πληγώσει με κατηγορίες. Έχω γνωρίσει και άλλες κοπέλες που στην αρχή της γνωριμίας θέλουν να είναι όλα στην εντέλεια προκειμένου να ικανοποιήσουν τον σύντροφό τους και όταν αισθάνονταν κουρασμένες κτλ όσο όρεξη για σεξ και αν είχαν το απέφευγαν.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    Δεν μιλάμε για απλούς οργασμους που μπορεί να υποκριθεί αλλά για ξεκάθαρες εκτονώσεις. Το θέμα όμως δεν είναι αυτό .Δεν με απασχολεί ιδιαίτερα να γυρίσει για το σεξουαλικό κομμάτι αλλά περισσότερο για την ψυχοσηναισθηματικη πλήρωση .Αν δε ταιριάζαμε ερωτικά μπορούσε να απομακρυνθεί σταδιακά και χωρίς να με πληγώσει με κατηγορίες. Έχω γνωρίσει και άλλες κοπέλες που στην αρχή της γνωριμίας θέλουν να είναι όλα στην εντέλεια προκειμένου να ικανοποιήσουν τον σύντροφό τους και όταν αισθάνονταν κουρασμένες κτλ όσο όρεξη για σεξ και αν είχαν το απέφευγαν.
    δεν ξερεις καν για τι πραγμα μιλας. οποιαδηποτε γυναικα μπορει να υποκριθει "πραγματικο" οργασμο αν τον εχει νοιωσει καποτε.
    μην παραμυθιαζεστε μονοι σας επιμενοντας οτι ξερετε την διαφορα.
    ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ.
    ουτε γυναικα θα ξεχωριζε μια γυναικα που υποκρινεται, οποτε μην λες ασχετα πραγματα.


    δεν το εκανε επιτηδες για να σε πληγωσει.
    προσπαθησε να προσαρμοστει, αλλα δεν της εβγαινε το ερωτικο και αποφασισε να φυγει, πιθανοτατα με καποιον αλλον, ειτε παλιο ειτε νεο..

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    Ως γυναίκα πως μεταφράζεις το θα το σκεφτώ και θα επικοινωνήσω εγώ μαζί σου;
    Θες να μας πεις την φράση και τα σκηνικά που την τρόμαζαν?

    Σαν γυναίκα απλά θα έφευγα μίλια μακρυά από ένα άντρα ο οποίος θα με τρόμαζε με όλο αυτό..
    Έχω την εντύπωση ότι κάτι δεν μας λες και αυτό ειναι σίγουρα αυτά που την τρόμαζαν..

    Και στην τελική γυναίκα είναι και να την τρόμαξε κάτι πάει να πει ότι την πιεσες και αυτό ξέρουμε πολύ καλά ότι δεν αλλάζει γιατί ετσι είσαι..
    Ίσως να αλλάξεις για λίγο καιρό μετέπειτα όμως και με τον τρόπο σου όλο αυτό θα βγαίνει.

    Άφησε την και πήγαινε παρακάτω και βρες μια που να μην χρειάζεται να ασκείς βία-πίεση για να ικανοποίησε σεξουαλικα και κυρίως μακρυά από κοριτσάκια γιατί αυτή την ίδια αντιμετωπιση θα έχεις και μάλιστα ειναι και πολύ σωστή.

    Λυπάμαι αλλά εγώ δεν θα σου δωσω συμβουλές πως να ξεγελάσει στην ουσία μια κοπέλα με μια πρόχειρη αλλαγή σου ώστε να σε ξαναεμπιστευτει εφόσον εκείνη ξέρει πολύ καλά γιατί απομακρυνθηκες ..

    Το θα σκεφτώ σημαίνει ξεκάθαρο όχι γιατι φοβάται,αλλιώς θα ήσασταν ήδη μαζί..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #56
    Member
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    99
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Θες να μας πεις την φράση και τα σκηνικά που την τρόμαζαν?

    Σαν γυναίκα απλά θα έφευγα μίλια μακρυά από ένα άντρα ο οποίος θα με τρόμαζε με όλο αυτό..
    Έχω την εντύπωση ότι κάτι δεν μας λες και αυτό ειναι σίγουρα αυτά που την τρόμαζαν..

    Και στην τελική γυναίκα είναι και να την τρόμαξε κάτι πάει να πει ότι την πιεσες και αυτό ξέρουμε πολύ καλά ότι δεν αλλάζει γιατί ετσι είσαι..
    Ίσως να αλλάξεις για λίγο καιρό μετέπειτα όμως και με τον τρόπο σου όλο αυτό θα βγαίνει.

    Άφησε την και πήγαινε παρακάτω και βρες μια που να μην χρειάζεται να ασκείς βία-πίεση για να ικανοποίησε σεξουαλικα και κυρίως μακρυά από κοριτσάκια γιατί αυτή την ίδια αντιμετωπιση θα έχεις και μάλιστα ειναι και πολύ σωστή.

    Λυπάμαι αλλά εγώ δεν θα σου δωσω συμβουλές πως να ξεγελάσει στην ουσία μια κοπέλα με μια πρόχειρη αλλαγή σου ώστε να σε ξαναεμπιστευτει εφόσον εκείνη ξέρει πολύ καλά γιατί απομακρυνθηκες ..

    Το θα σκεφτώ σημαίνει ξεκάθαρο όχι γιατι φοβάται,αλλιώς θα ήσασταν ήδη μαζί..
    Όταν ο φεμινισμός έχει εισχωρήσει τόσο βαθειά στην γυναικεία αντίληψη κάθε κουβέντα είναι μάλλον μονόδρομος.
    Έβγαλες το πόρισμα.
    Λοιπόν ούτε την χτύπησα ούτε την κακοποίησα λεκτικά.
    Το ότι χρησιμοποιήθηκαν εκφράσεις πάνω σε σεξουαλικές ορμές και πάνω στον έρωτα δεν κάνει κάποιον επικίνδυνο.
    Έχω γράψει στα αρχικά μηνύματα τι είπα και τι έκανα.
    Δεν ζήτησα καμία συμβουλή για να ξεγελάσω ή να κοροϊδέψω καμία κοπέλα. Μπερδεύεσαι.
    Αυτό που θελω είναι να μπορέσει να δει ποιος πραγματικά είμαι ή ποιος πιστεύει ότι είμαι και ας κάνει την επιλογή που αυτή θέλει. Εγώ θέλω να περνάει καλά και να είναι χαρούμενη, τώρα αν αυτό θα είναι μακριά από μένα θα το δεχτώ.

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    Όταν ο φεμινισμός έχει εισχωρήσει τόσο βαθειά στην γυναικεία αντίληψη κάθε κουβέντα είναι μάλλον μονόδρομος.
    Έβγαλες το πόρισμα.
    Λοιπόν ούτε την χτύπησα ούτε την κακοποίησα λεκτικά.
    Το ότι χρησιμοποιήθηκαν εκφράσεις πάνω σε σεξουαλικές ορμές και πάνω στον έρωτα δεν κάνει κάποιον επικίνδυνο.
    Έχω γράψει στα αρχικά μηνύματα τι είπα και τι έκανα.
    Δεν ζήτησα καμία συμβουλή για να ξεγελάσω ή να κοροϊδέψω καμία κοπέλα. Μπερδεύεσαι.
    Αυτό που θελω είναι να μπορέσει να δει ποιος πραγματικά είμαι ή ποιος πιστεύει ότι είμαι και ας κάνει την επιλογή που αυτή θέλει. Εγώ θέλω να περνάει καλά και να είναι χαρούμενη, τώρα αν αυτό θα είναι μακριά από μένα θα το δεχτώ.
    κανεις λαθος οταν τον σεβασμο σε μια φοβια μιας γυναικας τον βλεπεις σαν φεμινισμο που εγω προσωπικα δεν ημουν ποτε συμμαχος ολου αυτου ετσι πως εχει καταντησει ..
    μακρυα απο εμενα ειτε κομματικες ταμπελες ειτε φεμινιστικές γιατι ειλικρινα ξερναω με την καθε καταπιεσμενη που προβαλει δικα της αποθημενα μεσα απο αυτο το κινημα που εχει χασει την ουσιαστικη της σημασια!

    δες το καθαρα ανθρωπινα ...προκαλεσες φοβο και εσυ ειπε οτι την πιεσες ..τι αλλο θες μετα απο αυτο ?
    ναι καλα θα κανεις να την αφησεις λιγο ηρεμη και δειξτεις μεσα απο τις μετεπειτα πραξεις σου οτι δεν εισαι ετσι ..

    Συγνωμη αλλα ζητησες την αποψει μιας γυναικας πλεον και οχι ενος φοβισμενου κοριτσιου που ειναι ακομα μπερδεμενο και φευγει μακρυα απο καποιον που η ομορφια του ερωτα της δημιουργησε φοβιες ..Αντιλαμβανεσαι τι τραυματικη εμπειρια μπορει να ειναι ολο αυτο για εκεινη ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    Ως γυναίκα πως μεταφράζεις το θα το σκεφτώ και θα επικοινωνήσω εγώ μαζί σου;
    αυτο μεταφραζεται, οτι δεν σε θελει, αλλα αν δεν της βγουν αλλες γνωριμιες και μετανοιωσει που εφυγε, τοτε θα σε παρει αυτη. εσυ, μην ενοχλεις αλλο..

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    .....
    Το ότι χρησιμοποιήθηκαν εκφράσεις πάνω σε σεξουαλικές ορμές και πάνω στον έρωτα δεν κάνει κάποιον επικίνδυνο.
    Έχω γράψει στα αρχικά μηνύματα τι είπα και τι έκανα.
    Δεν ζήτησα καμία συμβουλή για να ξεγελάσω ή να κοροϊδέψω καμία κοπέλα. Μπερδεύεσαι.
    Αυτό που θελω είναι να μπορέσει να δει ποιος πραγματικά είμαι ή ποιος πιστεύει ότι είμαι και ας κάνει την επιλογή που αυτή θέλει. Εγώ θέλω να περνάει καλά και να είναι χαρούμενη, τώρα αν αυτό θα είναι μακριά από μένα θα το δεχτώ.
    οχι, απαραιτητα επικινδυνο, αλλα θα μπορουσε και να ειναι...

    επισης, και να μην ειναι επικινδυνος, μπορει να ειναι απωθητικος..
    αν ο αλλος ειναι αντικουκου για την σεξουαλικοτητα την δικη σου, τον αποφευγεις. δεν επιδιωκεις σεξ. αυτο εκανε κι εκεινη.

    γιατι επιμενεις οτι δεν ξερει ποιος πραγματικα εισαι; αποκλειεται αυτο που πραγματικα εισαι, να μην της αρεσει;

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    Το ότι χρησιμοποιήθηκαν εκφράσεις πάνω σε σεξουαλικές ορμές και πάνω στον έρωτα δεν κάνει κάποιον επικίνδυνο.
    Τα σεξουαλικά ένστικτα είναι άμεσα συνυφασμένα με τα επιθετικά ένστικτα. Είναι κάπως περίπλοκο όλο αυτο, οπότε δε θα το αναλύσω. Μετά από τόσα που γίνονται καθημερινά οι γυναίκες πλέον είναι πιο υποψιασμένες. Από τη στιγμή που η κοπέλα είδε στο σεξουαλικό κομμάτι κάτι που ενδεχομένως δε της άρεσε και ταυτόχρονα δεχόταν πίεση για άλλα θέματα από εσενα (όπως είπες), μπορεί να θεώρησε οτι δεν είσαι αυτός που της ταιριάζει στο θέμα προσωπικότητας. Όλα αυτά στη περίπτωση που όντως της χτύπησαν άσχημα τα γεγονοτα που προαναφερθηκαν. Προσωπικά θεωρώ ακόμη οτι σε έκανε πέρα επειδή είτε δεν ήταν αρκετά έντονο αυτό που ένιωθε είτε επειδη την ενδιαφέρει κάποιος άλλος.

    Εγώ θα ρωτήσω κάτι εσένα. Γιατί επιμένεις τόσο και θέλεις να φέρεις πίσω ένα άτομο το οποίο σεξουαλικά επιθυμεί πιο ήπια πράγματα από σένα; Σε λίγο καιρό που το σεξ δε θα είναι όπως το θέλεις επειδή θα προσπαθείς να προσαρμοστείς (-αυτοπεριοριστείς) στα δεδομένα της, θα θέλεις εσύ να χωρίσετε. Γιατί να μη μείνει εδώ το πράγμα χωρίς τις προστριβές και τις "διαμάχες" που ίσως προκύψουν λόγω αυτών των διαφορών;

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Ξαφνικός και αιφνιδιος πόνος στο στήθος
    By nomoretears in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 7
    Last Post: 02-11-2018, 04:30
  2. ΑΙΦΝΙΔΙΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ
    By ασπασια in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 20-08-2015, 23:17
  3. χωρισμος!!!
    By myr#16 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 18-04-2015, 04:39
  4. χωρισμός ή όχι
    By aze in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 74
    Last Post: 19-07-2014, 04:44
  5. χωρισμός
    By aze in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 15-07-2014, 19:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •