Sos..καφετι σπερμα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591

    Sos..καφετι σπερμα.

    Σήμερα το πρωι αφου εξπερματισα ειδα για πρωτη φορα στη ζωη μου το σπερμα μου να ειναι καφετι..ανυσηχω πολυ..
    Εχει συμβει η ξερει κανεις τι σοι πραμα ειναι αυτο??
    Θα παρω τηλέφωνο το γιατρό μου αλλα απτην αλλη λεω να δοκιμασω και κια δευτερη φορα να εξπερματησω αύριο να δω το χρωμα και αν συνεχίζει ετσι και για δεύτερη φορα τοτες να τον παρω τηλέφωνο..
    Αν ξερει καποιος κατι πανω σε αυτο παρακαλω πολυ ας μου πει μια γνώμη...το γοογλε οπως παντα ξεκιναει πρωτα απτο χειρότερο σεναριο..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    καλημερα, ειχε συμβει σε εναν γνωστο μου, μετα δεν ξανασυνεβει ποτε. παντως δεν ξερω τι ειναι.
    ισως ειναι καλη ιδεα να το βγαλεις μια φωτογραφια και να πας στον γιατρο, αν ξανασυμβει που πολυ αμφιβαλλω

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    καλημερα, ειχε συμβει σε εναν γνωστο μου, μετα δεν ξανασυνεβει ποτε. παντως δεν ξερω τι ειναι.
    ισως ειναι καλη ιδεα να το βγαλεις μια φωτογραφια και να πας στον γιατρο, αν ξανασυμβει που πολυ αμφιβαλλω
    Μακαρι να μην ξανα συμβει ρε φιλε..ανυσηχω πολυ απτό πρωι και φοβάμαι..μακαρι να μην εχω κατι κακο.
    Να σημειωσω μια λεπτομέρεια..πανω στα δάχτυλα μου ειδα κάτι σπέρματα ασπρα οπως ειναι τα φυσιολογικα μου γιαυτο και ειμαι μπερδεμενος..πως γίνεται στα δάχτυλα μου να εχουν φυσιολογικό χρωμα αλλα στη λεκανη να ειναι καφε.??
    Συγγνώμη για της λεπτομερειες και αν γινομαι αηδιαστικος αλλά φοβάμαι

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    δεν εχω ιδεα αλλα μπορεις να αυνανιστεις ξανα το απογευμα για να δεις. εαν ομως προσεξεις κατι υποπτο μην χαζευεις το πολυ πολυ να σου δωσει ο γιατρος αντιβιωτικα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    δεν εχω ιδεα αλλα μπορεις να αυνανιστεις ξανα το απογευμα για να δεις. εαν ομως προσεξεις κατι υποπτο μην χαζευεις το πολυ πολυ να σου δωσει ο γιατρος αντιβιωτικα
    Πατησα τα 40 και γαμησετα ενα ενα αρχιζουν και βγενουν.
    Πολυ σαραβαλο εχω γινει.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Σημερα παλι καφετι χρωμα ειναι αλλα λιγοτερο καφετι αρχιζει και εξασθενη το χρωμα ετσι μου φανηκε τουλάχιστον... πιστεύω οτι ειναι η παρενέργεια των χαπιων που μου εδωσε ο γιατρός μου για την προστατίτιδα που εχω.
    Αυτο απτο αγχος κου ξεχασα να το γραψω εχθες ..
    Σε καμια ωρα θα παρω τηλέφωνο τον γιατρό μου να τον ενημερωσω .μακαρι θεε μου να μην εχω κάτι σοβαρό..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    πηγες στον γιατρο?αν ειναι καντου και μια κουβεντα αν καποιος εχει θεμα με την στυση ποιος γιατρος ειναι ειδικος ουρολογος ή ενδοκρινολογος

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    πηγες στον γιατρο?αν ειναι καντου και μια κουβεντα αν καποιος εχει θεμα με την στυση ποιος γιατρος ειναι ειδικος ουρολογος ή ενδοκρινολογος
    Διεκοψα την αγωγη που μου εδωσε..δεν πγρα το χαπι 3 μερες και τη τρίτη μερα το σπέρμα επανήλθε στο φυσιολογικό του χρώμα..
    Σου ειπα ουρολογος ειναι ειδικος...με θέμα στύσης ασχολούμαι εδω και χρονια..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Διεκοψα την αγωγη που μου εδωσε..δεν πγρα το χαπι 3 μερες και τη τρίτη μερα το σπέρμα επανήλθε στο φυσιολογικό του χρώμα..
    Σου ειπα ουρολογος ειναι ειδικος...με θέμα στύσης ασχολούμαι εδω και χρονια..
    τι εννοεις? ο ενδοκρινολογος που προτειναν σε προηγουμενα μηνυματα?

Similar Threads

  1. Καφέ σπέρμα
    By Marios965 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 04-01-2021, 16:52
  2. αδύναμο σπέρμα - χάνεται η γη κάτω από τα πόδια σου
    By kostthes in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 23-04-2013, 15:05
  3. Δεν εχω σπερμα
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 22-11-2010, 00:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •