Δεν θα βρω ποτέ κοπελα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 79
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Nikolaus View Post
    Που ακριβώς αναφέρω οτι αυξάνονται τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα επειδή πηγαίνουν όλο και πιο πολλοί άντρες; Το "πολλοί άντρες" ήταν δική σου αναφορά.

    Το αν είναι πολλοι ή λίγοι δεν αλλάζει στο γεγονός οτι είναι εύκολο να κολλήσεις κάποιο ΣΜΝ από ένα άτομο που έχει καθημερινά έναν αριθμό σεξουαλικών "συντρόφων".





    Να και κάποιες ακόμη επιστημονικές αναφορές που μας έκλεισαν το στόμα!



    Ακριβώς. Εχω δυσανεξία στον παραλογισμό ειδικά μάλιστα όταν γίνεται στο πλαίσιο συμβουλευτικής!
    Ακομα δεν εχεις κανει πρόταση αλλα μονο επιθεση..
    Φιλαρακι αν εχεις ορεξη για καβγα αλλου...δεν εχω τη διαθεση σου..εγω απλως προσφερθηκα να βοηθησω..
    Αφου εσυ εισαι ειδικος δειξε της γνώσης σου επι του θέματος και οχι με επιθεσης σε αλλα ατομα...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Nikolaus View Post
    Μη παραλήψεις να πας σε "σπιτάκι" όπως σου πρότεινε ο giorgos35, έτσι θα αποκτήσεις και εμπειρία και αφροδίσια νοσήματα με το καλημέρα!!!
    Ενώ αν πάει με ελληνίδα, που "συχνάζει" σε "καταλήψεις" ή "πειραματίζεται" και "μαζεύει εμπειρίες" με διάφορους από κάθε άκρη της γης , είναι απολύτως ασφαλής.
    Ξέρω άνθρωπο που πήγαινε από τα 12 σε σπίτια και κόλλησε αφροδίσιο στα 55 του που δεν πήγαινε. Το κόλλησε από τη γυναίκα του. Που είχε εραστή. Ναυτικό . Που ταξίδευε ασία και λατινική αμερική.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Ενώ αν πάει με ελληνίδα, που "συχνάζει" σε "καταλήψεις" ή "πειραματίζεται" και "μαζεύει εμπειρίες" με διάφορους από κάθε άκρη της γης , είναι απολύτως ασφαλής.
    Ξέρω άνθρωπο που πήγαινε από τα 12 σε σπίτια και κόλλησε αφροδίσιο στα 55 του που δεν πήγαινε. Το κόλλησε από τη γυναίκα του. Που είχε εραστή. Ναυτικό . Που ταξίδευε ασία και λατινική αμερική.
    source: trust me bro


    Το οτι μπήκες στη διαδικασία να κάνεις εθνικό διαχωρισμό, λέει πολλά για σένα. Όχι για το θέμα.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Καλημέρα παιδιά σας ευχαριστώ όλους σας για την υποστήριξη,θα πάω σε ψυχολόγο σε μια βδομάδα το χρειάζομαι..εδώ που τα λέμε καμία κοπέλα δεν θα ήθελε έναν ντροπαλό άντρα με ψυχολογικά γιατί οι ντροπαλοί δεν δημιουργούν ερωτική έλξη και μένουν παρθένοι.Το καλοκαίρι δεν μπορούσα άλλο και πήγα με μια call girl 140€ για 30 λεπτά
    Και πέρασα τέλεια.Η αλήθεια είναι ότι μένω σε μικρή πόλη και δεν βοηθάει ιδιαίτερα αυτό...Η αλήθεια είναι ότι χθες ήταν χάλια η ψυχολογία μου γιατί σκεφτόμουν ότι είναι σχεδόν αδύνατο να βρω κοπέλα και γενικά σκεφτόμουν πολύ και ήμουν σκατά κόντεψα να πάθω κρίση άγχους πάλι.
    Το μόνο που θα βοηθήσει πραγματικά είναι ο χρόνος και η προσπάθεια.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    Το καλοκαίρι δεν μπορούσα άλλο και πήγα με μια call girl 140€ για 30 λεπτά
    Και πέρασα τέλεια.

    Οπότε δεν είσαι παρθένος πλέον ! Έχεις άλλο αέρα. Με μερικές εμπειρίες ακόμη θα μπεις σε άλλη φάση . Αλλάζουμε κατηγορία καθώς περνούν τα χρόνια , δεν μένουμε στα ίδια, δεν υπάρχουν στεγανά. Θα σου πρότεινα να διαβάσεις και θέματα σχετικά με φλερτάρισμα και προσέγγιση γυναικών . Περισσότερα σε pm αν θες.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    Καλημέρα παιδιά σας ευχαριστώ όλους σας για την υποστήριξη,θα πάω σε ψυχολόγο σε μια βδομάδα το χρειάζομαι..εδώ που τα λέμε καμία κοπέλα δεν θα ήθελε έναν ντροπαλό άντρα με ψυχολογικά γιατί οι ντροπαλοί δεν δημιουργούν ερωτική έλξη και μένουν παρθένοι.Το καλοκαίρι δεν μπορούσα άλλο και πήγα με μια call girl 140€ για 30 λεπτά
    Και πέρασα τέλεια.Η αλήθεια είναι ότι μένω σε μικρή πόλη και δεν βοηθάει ιδιαίτερα αυτό...Η αλήθεια είναι ότι χθες ήταν χάλια η ψυχολογία μου γιατί σκεφτόμουν ότι είναι σχεδόν αδύνατο να βρω κοπέλα και γενικά σκεφτόμουν πολύ και ήμουν σκατά κόντεψα να πάθω κρίση άγχους πάλι.
    Το μόνο που θα βοηθήσει πραγματικά είναι ο χρόνος και η προσπάθεια.
    Πήγες με call girl και δεν έχει φτιάξει ακόμη η ντροπαλότητα σου!!! Περίεργο, σύμφωνα με τα επιστημονικά δεδομένα που έχουν παρουσιαστεί σε αυτό το Thread θα έπρεπε να είχες ξεψαρώσει!!! Δε πειράζει, όταν φτάσεις τις 14.000€ στο σύνολο σε call girls μπορεί να έχεις ξεψαρώσει!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    Καλημέρα παιδιά σας ευχαριστώ όλους σας για την υποστήριξη,θα πάω σε ψυχολόγο σε μια βδομάδα το χρειάζομαι..εδώ που τα λέμε καμία κοπέλα δεν θα ήθελε έναν ντροπαλό άντρα με ψυχολογικά γιατί οι ντροπαλοί δεν δημιουργούν ερωτική έλξη και μένουν παρθένοι.Το καλοκαίρι δεν μπορούσα άλλο και πήγα με μια call girl 140€ για 30 λεπτά
    Και πέρασα τέλεια.Η αλήθεια είναι ότι μένω σε μικρή πόλη και δεν βοηθάει ιδιαίτερα αυτό...Η αλήθεια είναι ότι χθες ήταν χάλια η ψυχολογία μου γιατί σκεφτόμουν ότι είναι σχεδόν αδύνατο να βρω κοπέλα και γενικά σκεφτόμουν πολύ και ήμουν σκατά κόντεψα να πάθω κρίση άγχους πάλι.
    Το μόνο που θα βοηθήσει πραγματικά είναι ο χρόνος και η προσπάθεια.
    Ακριβως!
    Εστιασε στο θεμα της κοινωνικοποιηση σου και απο εκει και περα θα ερθουν ολα με την σειρα τους .Δουλεψε με τον ευατο σου και κατα ποσο εσυ αισθανεσαι καλα με τον ευατο σου και πως να στηρίζεις και να υποστηριζεις τις οποιες επιλογες σου και ασε το θεμα της ηλικιας και με το ποσες και ποιες γυναικες εχεις παει !

    Οταν εσυ θα εισαι σιγουρος με εσενα αυτο θα βγαινει και στις κινησεις σου και στον λογο σου οποτε τοτε θα προχωρησεις και σε ερωτικες κοινωνικοποιησεις με πολυ καλα αποτελεσματα !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Όπως είπα παλιά ήμουν πιο πολύ ντροπαλός σε βαθμό αηδιας τώρα είμαι καλύτερος απλά για να πω την αλήθεια από τότε που πήγα στρατό ( ειδικές δυνάμεις πήγα γιατί ήμουν γυμνασμενος και στρατοκαυλος) πάω κατά διαόλου πήρα κιλά από το φάρμακο έγινα χοντρός κοιμόμουν 12 ώρες την μέρα , έγινα ευαίσθητος στο άγχος και φοβόμουν να κάνω το οτιδήποτε γιατί θα με αγχωσει οπότε θα έλεγα ότι πέρα από ντροπαλός είμαι και ευαίσθητος στο άγχος και αυτό είναι ότι χειρότερο μακάρι να μπορούσα να αλλάξω τον χαρακτήρα μου έχει πολλές αδυναμίες

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Οπότε δεν είσαι παρθένος πλέον ! Έχεις άλλο αέρα. Με μερικές εμπειρίες ακόμη θα μπεις σε άλλη φάση . Αλλάζουμε κατηγορία καθώς περνούν τα χρόνια , δεν μένουμε στα ίδια, δεν υπάρχουν στεγανά. Θα σου πρότεινα να διαβάσεις και θέματα σχετικά με φλερτάρισμα και προσέγγιση γυναικών . Περισσότερα σε pm αν θες.
    Το θέμα είναι ότι και που πήγα με call girl δεν άλλαξε κάτι...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Προφανώς δε θα αλλάξει κάτι που πήγες με call girl, όσο κι αν αυτό υποστηρίζουν στερημένοι παντρεμένοι. Το θέμα σου δεν είναι πως θα μπεις, αλλά πως θα φτάσεις μέχρι εκεί.
    Ψυχολογική βοήθεια χρειάζεσαι για την αντιμετώπιση του άγχους και των γνωστικών διαστρευλώσεων που σου το προκαλούν. Αφού ήσουν γυμνασμένος στρατόκαυλος όπως λες, γιατί δε γυμνάζεσαι ξανά για να έχεις το σώμα που θα σου δίνει ψυχολογικά μια μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση;
    Λες μακάρι να μπορούσα να αλλάξω χωρίς να κάνεις κάτι για να αλλάξεις. Ξεκίνα με ψυχολογική βοήθεια, με γυμναστική και γενικά δούλεψε με τον εαυτό σου.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    Το θέμα είναι ότι και που πήγα με call girl δεν άλλαξε κάτι...
    Γιατι πολυ απλα δεν ειναι το προβλημα σου αυτο ..

    Εστιαζεις σε λαθος στοχο ...το επιπεδο των σχεσεων σου ειναι το αποτελεσμα του προβληματος σου .Εκει να εστιασεις και θα δεις και στο ζητουμενο σου το αποτελεσμα !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Nikolaus View Post
    Προφανώς δε θα αλλάξει κάτι που πήγες με call girl, όσο κι αν αυτό υποστηρίζουν στερημένοι παντρεμένοι. Το θέμα σου δεν είναι πως θα μπεις, αλλά πως θα φτάσεις μέχρι εκεί.
    Ψυχολογική βοήθεια χρειάζεσαι για την αντιμετώπιση του άγχους και των γνωστικών διαστρευλώσεων που σου το προκαλούν. Αφού ήσουν γυμνασμένος στρατόκαυλος όπως λες, γιατί δε γυμνάζεσαι ξανά για να έχεις το σώμα που θα σου δίνει ψυχολογικά μια μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση;
    Λες μακάρι να μπορούσα να αλλάξω χωρίς να κάνεις κάτι για να αλλάξεις. Ξεκίνα με ψυχολογική βοήθεια, με γυμναστική και γενικά δούλεψε με τον εαυτό σου.
    Γυμναστική έχω αρχίσει ξανά δυνατά δυναμικά με πειθαρχία και ναι...στον στρατό πήρα αναβολή γιατί αν καθόμουν στις ειδικές Δυνάμεις θα είχα αυτοκτονισει και έτσι έφυγα με το ζόρι.Εδω και ένα χρόνο ήμουν πολύ χαλαρός και είδα ότι αυτό δεν οδηγεί πουθενά έτσι αποφάσισα να γίνω ξανά πειθαρχιμένος και ευσεινηδητος αλλά αυτό μου προκάλεσε έντονο άγχος με αφορμή ότι δεν έχω κοπελα και έτσι με οδήγησε σε αυτό το φορούμ

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    από τότε που πήγα στρατό ( ειδικές δυνάμεις πήγα γιατί ήμουν γυμνασμενος και στρατοκαυλος)
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    στον στρατό πήρα αναβολή γιατί αν καθόμουν στις ειδικές Δυνάμεις θα είχα αυτοκτονισει και έτσι έφυγα με το ζόρι.
    Πώς αυτοβαφτίζεται στρατόκαυλος κάποιος που ξέρει οτι πήγε στρατό και έφυγε επειδή δεν άντεξε; Να βγάζουν κάποιο νόημα αυτά που λες.

    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    Εδω και ένα χρόνο ήμουν πολύ χαλαρός και είδα ότι αυτό δεν οδηγεί πουθενά έτσι αποφάσισα να γίνω ξανά πειθαρχιμένος και ευσεινηδητος αλλά αυτό μου προκάλεσε έντονο άγχος με αφορμή ότι δεν έχω κοπελα και έτσι με οδήγησε σε αυτό το φορούμ
    Η πειθαρχία και η ευσυνειδησία σου προκάλεσαν έντονο άγχος με αφορμή το οτι δεν έχεις κοπέλα!!!
    Μάλιστα. Κανένα νόημα και εδώ.
    Γενικά θέλεις να χρησιμοποιείς το γεγονός οτι δεν έχεις κοπέλα σαν αίτιο για όλα σου τα "προβλήματα", από το οτι σου κάηκαν τα μακαρόνια μέχρι το οτι δεν ήσουν συγκεντρωμένος σήμερα στη προπόνηση πλάτης.
    Έχεις αναζητήσει ψυχολόγο; Έχεις κλείσει ραντεβού μαζί του;

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Nikolaus View Post
    Πώς αυτοβαφτίζεται στρατόκαυλος κάποιος που ξέρει οτι πήγε στρατό και έφυγε επειδή δεν άντεξε; Να βγάζουν κάποιο νόημα αυτά που λες.



    Η πειθαρχία και η ευσυνειδησία σου προκάλεσαν έντονο άγχος με αφορμή το οτι δεν έχεις κοπέλα!!!
    Μάλιστα. Κανένα νόημα και εδώ.
    Γενικά θέλεις να χρησιμοποιείς το γεγονός οτι δεν έχεις κοπέλα σαν αίτιο για όλα σου τα "προβλήματα", από το οτι σου κάηκαν τα μακαρόνια μέχρι το οτι δεν ήσουν συγκεντρωμένος σήμερα στη προπόνηση πλάτης.
    Έχεις αναζητήσει ψυχολόγο; Έχεις κλείσει ραντεβού μαζί του;
    Δεν είμαι πλέον στρατοκαυλος παλιά ήμουν γιατί δεν ήξερα τι εστί στρατος
    Όπως είπα μένω σε μικρή πόλη και θα πάω σε μια ψυχολόγο που μου είπαν ότι είναι καλή αν και θα προτιμούσα να είναι άντρας γενικά περνάω μια φάση περίεργη

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Πως νοείται ο στρατόκαυλος πριν μάθει τι εστί στρατός; Σου άρεσε το χακί και ο μπερές;

    Όταν λες ΘΑ ΠΑΣ στην ψυχολόγο; Πότε;

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Σχέση με κοπέλα ποτέ!!!!
    By Giwrgos91 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 25
    Last Post: 23-07-2021, 02:13
  2. Πιστεύω οτι δεν θα βρω κοπέλα ποτε
    By MikeStam 3 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 46
    Last Post: 19-08-2019, 19:17
  3. Είμαι 29 και δεν είχα ποτέ κοπέλα
    By Vas13 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 46
    Last Post: 11-10-2016, 12:21
  4. εγινα 24 και δεν ειχα ποτε κοπελα
    By kostas19917 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 294
    Last Post: 28-11-2015, 23:07
  5. Replies: 13
    Last Post: 12-08-2015, 16:55

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •