Δε θυμαμαι την πρωτη μου φορα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154

    Δε θυμαμαι την πρωτη μου φορα.

    Μεγαλωσα σε χωριο. Απο τα 8-10 μου ειχα πολλα ερωτικα παιχνιδια με 4 αγορια ξαδερφια, μια ξαδρεφη και πολλα παιδια της γειτονιας. Αγορια και κοριτσια. Θυμαμαι σκηνικα αλλα δε θυμαμαι την πρωτη φορα. Οατν εννοω την πρωτη φορα εννοω τη διεισδυση. Ο ενας μου ξαδερφος, ο Δημητρης με πηδαγε κανονικα επι χρονια. Ηταν 1,5 χρονο μεγαλυτερος. Αλλα μονο αυτο. Δεν καναμε παρεα. Οποτε ειχε ορεξεις ερχοταν σε μενα και εγω υπακουο σκυλακι. Αυτο συνεχιστηκε μεχρι τα 17 μου. Μετα βρηκε κοπελα και σταματησε να ερχεται. Εγω φυσικα ηθελα να συνεχισουμε. Με εβλεπε παντα με καποια απεχθεια. Πλεον εχω να τον δω χρονια αλλα οταν τον εβλεπα σπανια, γιατι εφυγα απο το χωριο, ανταλασαμε ενα τυπικο χιαρετισμο σε οικογενειακες συναναστροφες. Παντως ειναι απιστευτο που ειχα τοσα ερωτικα παιχνιδια σε τετοια ηλικια. Ουτε μου φαινοταν οτι ειμαι ομοφυλοφιλος, ουτε ωραιο παιδακι ημουν. Πραγματικα εχω μια θολουρα για εκεινη την εποχη. Φυσικα οταν αρχισα να μεγαλωνω και να φτανω στην τελευταια ταξη του δημοτικου καταλαβαινα οτι εκανα κατι απαγορευμενο το οποιο με εκανε να ντρεπομαι και ειχε σαν αποτελεσμα να απομονωθω. Δεν εβγαινα απο το σπιτι, πηρα κιλα, δεν ειχα φιλιες. Μονο στο σχολειο πηγαινα τα επομενα χρονια και στα φροντιστηρια. Ντρεπομουν που μου αρεσαν τα αγορια. Μια φορα ενα αγορι στην πλατεια του χωριου μου ειχε πει οτι ειχα αν ημουν γυναικα θα ημουν ωραια γιατι ειχα ωραια μαγουλα. Ηθελα να νοιξει η γη να με καταπιει. Πω, πω τι φρικη περασα. Μετα απορω πως κατεληξα με τοσα ψυχολογικα και ειμαι στο χαλι που ειμαι σημερα. Αυτα δε τα εχω πει πουθενα. Νομιζω τα ξαδερφια μου ξερουν οτι ειμαι ομοφυλοφιλος αλλα δεν κανουν καμια νυξη. Αλλωστε τους βλεπω πολυ σπανια.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by oubna1 View Post
    ...Απο τα 8-10 μου ειχα πολλα ερωτικα παιχνιδια με 4 αγορια ξαδερφια, μια ξαδρεφη και πολλα παιδια της γειτονιας. Αγορια και κοριτσια...

    ...Ο ενας μου ξαδερφος, ο Δημητρης με πηδαγε κανονικα επι χρονια. Ηταν 1,5 χρονο μεγαλυτερος. Αλλα μονο αυτο. Δεν καναμε παρεα. Οποτε ειχε ορεξεις ερχοταν σε μενα και εγω υπακουο σκυλακι. Αυτο συνεχιστηκε μεχρι τα 17 μου...

    ...Παντως ειναι απιστευτο που ειχα τοσα ερωτικα παιχνιδια σε τετοια ηλικια...

    ...Νομιζω τα ξαδερφια μου ξερουν οτι ειμαι ομοφυλοφιλος αλλα δεν κανουν καμια νυξη.

    Μετα απορω πως κατεληξα με τοσα ψυχολογικα και ειμαι στο χαλι που ειμαι σημερα.
    Νομίζεις είπες;

    Προφανώς και θα είναι επιβαρυμένος ο ψυχισμός σου από όλα αυτά και είναι αναμενόμενο να έχεις θέματα γύρω από το σεξ. Ενώ οι συνομήλικοι σου έπαιζαν με άψυχα παιχνίδια εσύ έπαιζες με έμψυχα. Πραγματικά αναρωτιέμαι πως ένα παιδί στην ηλικία των 8 κάνει σκέψεις και πράξεις γύρω από αυτό. Για να χρησιμοποίησες τον όρο παιχνίδια υποθέτω οτι δε γινόταν κάτι με τη βία.

    Έχεις κάνει πραγματική προσπάθεια και δουλειά με ψυχοθεραπευτή ή έχεις ασχοληθεί απλά επιφανειακά;

    *όπως αναφέρθηκε και σε προηγούμενο θέμα καλό θα είναι να εκφράζεις τις καθημερινές σου σκέψεις σε ένα από τα threads που έχεις ανοίξει και απέφευγε να ζητάς προσοχή καλώντας μας να σου ευχηθούμε θάνατο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by Nikolaus View Post
    Νομίζεις είπες;

    Προφανώς και θα είναι επιβαρυμένος ο ψυχισμός σου από όλα αυτά και είναι αναμενόμενο να έχεις θέματα γύρω από το σεξ. Ενώ οι συνομήλικοι σου έπαιζαν με άψυχα παιχνίδια εσύ έπαιζες με έμψυχα. Πραγματικά αναρωτιέμαι πως ένα παιδί στην ηλικία των 8 κάνει σκέψεις και πράξεις γύρω από αυτό. Για να χρησιμοποίησες τον όρο παιχνίδια υποθέτω οτι δε γινόταν κάτι με τη βία.

    Έχεις κάνει πραγματική προσπάθεια και δουλειά με ψυχοθεραπευτή ή έχεις ασχοληθεί απλά επιφανειακά;

    *όπως αναφέρθηκε και σε προηγούμενο θέμα καλό θα είναι να εκφράζεις τις καθημερινές σου σκέψεις σε ένα από τα threads που έχεις ανοίξει και απέφευγε να ζητάς προσοχή καλώντας μας να σου ευχηθούμε θάνατο
    και εγω αυτο αναρωτιεμαι. Πως γινεται σε αυτην την ηλικια να εκανα αυτα τα πραγματα. Τιποτα δεν εγινε με τη βια. Δεν εχω καμια εικονα βιας στο μυαλο μου. Ειτε σωματικης, ειτε ψυχικης. Αυτη ασκηθηκε αργοτερα στην ηλικια των 16 απο ενα σιχαμενο γερο. Γενικα ημουν ενα φοβισμενο παιδι που δεν ελεγε σχεδον ποτε οχι οταν το πιεζαν. Αυτο το εχω και σαν ενηλικας πλεον. Χαζοφιλοτιμος θα ελεγα. Αν και το εχω βελτιωσει πολυ σε σχεση με το παρελθον. Παιδι μαλαμα οπως λενε σχεδον ολοι. Οταν μου ζητησει κατι καποιος και ειναι στο χερι μου για να γινει τοτε αισθανομαι τυψεις να πω οχι. Αυτο δεν εχει σχεση με τα ερωτικα.

Similar Threads

  1. Πρωτη φορα στα 27
    By Billis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 104
    Last Post: 24-10-2021, 19:46
  2. Πρώτη φορά
    By kat7 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 03-03-2020, 12:05
  3. Πρωτη σας φορα!!!
    By archangel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 04-04-2018, 15:49
  4. Η πρωτη μου φορα..
    By Ο εαυτος μου και εγω in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 04-11-2017, 05:58
  5. πρώτη φορά
    By TTK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 16-11-2010, 17:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •