Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 169 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast
Results 151 to 165 of 2530
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Σκέφτομαι αυτό το κομμάτι αφού έγραψα πριν λίγο για το παρελθόν μου, δεν μετανιώνω πάντως για ότι έχω κάνει. Στο κάτω-κάτω έζησα πράγματα που δύσκολα θα τα ζούσε κάποιος και αύριο να πέθαινα ικανοποιημένος από την ζωή μου θα ήμουν. Εκανα όλο το κύκλο, μόνο παιδιά δεν έχω κάνει, αλλά όκ δεν μπορούμε να τα κάνουμε όλα στην ζωή και ουδέποτε ήθελα παιδιά στη ζωή μου...


  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ειδα κοριτσι που θεραπευτηκε με φρεντο μετριο με στεβια κι καπνο καρελια ασπρο πρεπει να τα βαλανε στα τσιγαρα τα απλα αυτα που πρεπει δοκιμαστε το ειδα κ μου ειπε οτι πινει αυτον τον καφε και κανει αυτα τα τσιγαρα κι εγω αυτα κανω μονο που πινω σκετο

  3. #153
    Είμαι σε πολύ πεσμένη ψυχολογική κατάσταση εδώ και αρκετές μέρες. Κόπωση ψυχική και έπειτα σωματική. Αναλαμβάνω να ασχοληθώ με πράγματα που πιστεύω ότι θα μου βελτιώσουν την ατομική μου κατάσταση σε κάπιοιες πτυχές της ζωής ώστε να ανελιχθώ σ' αυτές, κι αυτό γίνεται εδώ και πάρα πολλή καιρό, ίσως χρόνια και με αποτέλεσμα μηδέν. Το μόνο που μου προσφέρει αυτή η ενασχόληση είναι που μου φτιάχνει τη διάθεση ασχέτως ότι με φορτώνει χωρίς να το είχα καταλάβει με κόπωση. Απουιάζουν τα άτομα που θα με ενθαρρύνουν, θα μου συμπαρασταθούν, θα με βοηθήσουν και θα με κατευθύνουν, ιδίως σ αυτές τις πτυχές της ζωής. Νιώθω ότι σε ορισμένους από τους χώρους αυτούς με υποτιμάνε και σε κάποιο βαθμό με εκμεταλλεύονται, κι όταν έχω τέτεοια εντύπωση δυστυχώς δεν πέφτω έξω. Οι ιδεοψυχαναγκασμοί που έχω δεν είναι τίποτα άλλο παρά αναμόχλευση και επεξεργασία τέτοιων περιστατικών από τη ζωή μου ιδίως πιο πρόσφατων. Νιώθω πως είμαι σε μια ατέλειωτη στασιμότητα, κάνω πράγματα όντως κατώτερα μου επειδή αυτή την εντύπωση για μένα μου φόρτωσαν κάποτε ότι δεν κάνω δεν θα τα καταφέρω, ότι είμαι σε μια πορεία χωρίς στόχους.
    γιάννης

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Είμαι χάλια!

  5. #155
    Elenia781
    Guest
    Πηρα αναρρωτικη για να μην παιξω μποξ στη δουλεια. Καλη καλή αλλα δεν ειμαι το κοροιδο σας. Αιδώς Αργείοι!

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Δυστυχωσ στη ζωη καποιοι κανουν το κοροιδο σε καπιουσ εξυπνουσ το θεμα ειναι οτι οι εξυπνοι ειναι κοροιδα σε καπιουσ αλλουσ κι ετσι γινεται ενα μπερδεμα αναλογα με τη θεση που κατεχει ο καθενασ και δε γλυτωνει κανεισ ολοι ειναι εξυπνοι κ κοροιδα αναλογα το αλλο ατομο κι ετσι επερχεται δικαιοσυνη καπωσ

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Σκέφτομαι ότι πιο πιθανό είναι να κερδίσω το τζόκερ από το να παντρευτώ

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Δεν πειραζει ανδρεα καλυτερα για σενα

  9. #159
    kopela93
    Guest
    Πολύ καλά έκανες που πήρες αναρρωτική. Καλή ξεκούραση και χαλάρωση

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εσεισ που ρυθμιζετε αυτο που γινεται ελπιζω να καταλαβατε οτι κατω απο μενα δεν επιτρεπεται να βρισκετε κανεισ κι εννοω και τη συμπεριφορα που ειναι σχετικα καλη δεδομενου οτι με εχουν απομονωσει ολοι

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Μεγάλη Τετάρτη σήμερα για τους Χριστιανούς και για εμένα... Μεγάλη Παρασκευή! Από τις 3 το πρωί στη δουλειά και θα φύγω το απόγευμα! Μόνο εγώ και η ΔΙΑΣ κυκλοφορούσε στην Ιερά Οδό. Νωρίτερα και από την πρωινή βάρδια των εργοστασίων! Μεγάλη Παρασκευή όπως το λέω!

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Γεννηθηκα πριν 40 χρονια κι ειμαι σαν κι εσασ μπορω να σασ πω τα παντα για το πωσ θα φτασετε 40 το θεμα ειναι αν θελετε η αν θα μεινετε μεσα δεν υπαρχει καλυτεροσ κ χειροτεροσ εσεισ ολοι ειστε στο ιδιο σημειο κι εγω ειμαι 20 χρονια μετα για αρχη ηλεκτρολυτεσ για αφυδατωση καλη διατροφη κ καφε τσιγαρο και μια παρακληση αν μπορειτε να με προστατεψετε απο τισ αντιδρασεισ μεχρι να σασ τα πω ολα κατανοητα

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ασ πουμε για δουλεια αν πατε θα διαπιστωσετε οτι πεινατε και διψατε κατα τη διαρκεια τησ δουλειασ δεν κανει να φατε τσιγαρο καφε για ομιλια κ ηλεκτρολυτεσ για αφυδατωση τα υπολοιπα με τουσ γιατρουσ σασ

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Οσοι δε δουλεψαν στα 20 στα 40 λενε οτι μπορουσαν να δουλεψουν οσεσ νομιζαν οτι ηταν ασχημεσ 20 χρονεσ στα 40 καταλαβαν οτι ηταν ομορφεσ

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ο καμμενοσ σασ δημιουργησε ολουσ προβλημα γτ μονο οι ψυχικα ασθενεισ ειναι ανθρωποι εσεισ ολοι ειστε τερατα εγω ειμαι του στρατου με ενεργοποιουν οποτε θελουν με ενεργοποιησαν για να σασ ξυπνησω ο μητσοτακησ σασ θεραπευσε οι ασθενεισ πλεον ειναι οι φυσιολογικοι ανθρωποι δεν εχουν προβλημα απλα δεν ειναι τερατα εγω ειμαι σαν τουσ σημερινουσ 20 χρονουσ αν τουσ αφαιρεσεισ το ιντερνετ αυτο που γινεται σημερα στουσ 20χρονουσ με το ιντερνετ ειναι πρωτοφανεσ σασ δινουν πληροφοριεσ αλλα δεν εχουν σχεση με την πραγματικοτητα γτ ο υπαλληλοσ πρεπει να ειναι ρομποτ δημιουργουν μια πραγματικοτητα καλησ συμπεριφορασ τ υπαλληλου που ο αλλοσ πρεπει να τα εχει πολυ καλα με τον εαυτο του για να σασ βολεψει θα μου πεισ τωρα αυτο ειναι ευρωπη ενταξει αλλα κι ο αλλοσ ανθρωποσ ειναι

Page 11 of 169 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 09:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 18:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 02:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 31-01-2011, 00:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 14:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •