Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 142
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 142 of 208 FirstFirst ... 4292132140141142143144152192 ... LastLast
Results 2,116 to 2,130 of 3107
  1. #2116
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    1,157
    Τα τατού και τα Botox ξενόφερτες ιδέες είναι μαρή ΓΤΧΣ.. ΖΩΟΝ ΟΡΘΙΟ.

  2. #2117
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,844
    Ξαναλέω για εσάς που τα κάνατε πάνω σασ που έχω δουλέψει από
    7-17 αγροτησ
    17 με 18 στόχο φόρος σε τεχνική εταιρεία
    18 με 19 στον ΟΤΕ
    22 με 24 ανταλλακτικά
    25 σε ξυλουργείο
    Το 2007 σε έργο ηλεκτρολόγος κ τεχνικός σε ζυγαριές
    08 09 στρατός
    09 με 12 ελιές κ εθελοντής
    12 μέχρι τώρα Αγρότης με 1000 ελιές
    Λεφτά που πέρασαν από τα χέρια μου ας το αφήσουμε αυτό
    Είχα μια σχέση από τα 19 μέχρι τα 22 από την οποία προέκυψαν 3 παιδιά κορίτσια κ μια πρώην να με κυνηγάει έχω κάνει κι άλλες δουλειές που πήγαν καλά πλέον πληρώνομαι αν είναι σωστή η δουλειά αλλιώς δεν παίρνω τίποτα είχα ζωή πριν την γυναίκα μου θα έχω κ μετά

  3. #2118
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,844
    Ευτυχώς έμαθα τα πάντα από τις κόρες μου ότι δηλαδή οι γυναίκες έτσι είναι θέλουν έναν μετά δεν τον θέλουν μετά θέλουν άλλον μετά δεν θέλουν ούτε τον άλλον κ κάπου εκεί καταλαβαίνουν ότι έκαναν τα μισά σωστά κ τα μισά λάθος κ βγάζουν πρόβλημα λατρεύω τις κόρες μου άρα κ τη μάνα τους ευχαριστώ τον Θεό που με αξίωσε κ ζούνε κανονικά οπωσ θα καταλάβετε από τις δουλειές ψάχνω την αξία όχι τα λεφτά τόσο πολύ έτσι με μεγάλωσαν κάτι να αξίζει εγώ μου είπαν ότι δεν αξίζω κι έχω ανασφάλεια
    Αυτά από το μέτωπο

  4. #2119
    biscochicco
    Guest
    χαιρομαι Ελις που μεσα απο τις δυσκολες της ζωης εισαι ικανοποιημενος με αυτα που εχεις

  5. #2120
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,844
    Δε χρειάζομαι λεφτά για να περάσω καλά ανθρώπους χρειάζομαι μόνο καφέ τσιγάρο ένα τζην μια φούτερ καλά αθλητικά κ βάλτε με κ φυλακή δεν έχω πρόβλημα με κανέναν

  6. #2121
    biscochicco
    Guest
    Καλημεραααα, σκεφτω τι καλα που ειναι χειμωνας για μενα, αλλα νιωθω ασχημα για τα ατομα που ζουν μες το κρυο.

  7. #2122
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,844
    Εγώ δεν παίζω με κανέναν αν τα έκαναν όλα σωστά τα έκανα κι εγώ όλα σωστά είναι σωστή η δουλειά

  8. #2123
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    Καλημεραααα, σκεφτω τι καλα που ειναι χειμωνας για μενα, αλλα νιωθω ασχημα για τα ατομα που ζουν μες το κρυο.
    Καλημέρα...

    Αν θυμάμαι καλά, υπάρχει ένας αριθμός που μπορείς να τηλεφωνήσεις ώστε ο άστεγος να πάει να κοιμηθεί σε ζεστό χώρο που υπάρχει γι' αυτό το σκοπό το χειμώνα... Όμως δεν ξέρω αν είναι μόνιμο και για τις άλλες εποχές...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #2124
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    https://www.youtube.com/watch?v=xgZXpzyxsBE τι ωραιο τραγουδι φιλεεεεεεεεεεεεεεεεεε
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  10. #2125
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,844
    Καταλάβατε όλοι τι μυαλό κουβαλάτε η ακόμα ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ

  11. #2126
    biscochicco
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα...

    Αν θυμάμαι καλά, υπάρχει ένας αριθμός που μπορείς να τηλεφωνήσεις ώστε ο άστεγος να πάει να κοιμηθεί σε ζεστό χώρο που υπάρχει γι' αυτό το σκοπό το χειμώνα... Όμως δεν ξέρω αν είναι μόνιμο και για τις άλλες εποχές...
    το εχω υποψην και οτι μπορω πραγματικα το κανω. Αλλα δυστυχως δεν ειναι μονο οι αστεγοι, εικαζω του 40% θα ζει χωρις θερμανση φετος

  12. #2127
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    https://www.youtube.com/watch?v=0HzteIhnWLA κατι να γελασουμε χαχαχαχα
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  13. #2128
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εγώ δεν παίζω με κανέναν αν τα έκαναν όλα σωστά τα έκανα κι εγώ όλα σωστά είναι σωστή η δουλειά
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Καταλάβατε όλοι τι μυαλό κουβαλάτε η ακόμα ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ
    Διάβασα και τα πιο πάνω μηνύματα σου για τις δουλειές που κανες και την οικογένεια σου και σου λέω υπέυθυνα (με τον αυτιορμητισμό που γράφεις λέω πως έστω εν μέρει αληθεύουν) πως είσαι ένας επιτυχημένος της ζωής ασχέτως αν τράβηξες ή τραβάς ζόρια με θέματα ψυχολογίας, ποτό, τσιγάρο ή άλλα συναφή. Έκοβε ξουράφι ο νους σου γι αυτό δεν έχανες σ' ότι έκανες και για να τα κανες λέω δεν είχες κανένα ψυχολογικό να σε εμποδίζει. Όποιος έκανε αυτά που κανες εσύ ή συναφή είναι επιτυχημένος της ζωής και πρότυπο για πολλούς μας εδώ.
    γιάννης

  14. #2129
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,112
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    το εχω υποψην και οτι μπορω πραγματικα το κανω. Αλλα δυστυχως δεν ειναι μονο οι αστεγοι, εικαζω του 40% θα ζει χωρις θερμανση φετος
    Να μη ξεχνάμε και τα ζωα έξω, στο κρύο.
    Διάβασα το θέμα που είχες ανοίξει " Ο αλλος εαυτος, που ποτέ δεν γίναμε ένα" και είναι πολύ ωραίος ο τρόπος που γράφεις. Σε πολλά σημεία βλέπω εμένα. Δεν μπορώ να σχολιάσω στο θέμα σου, ελπίζω εδώ να το δεις.

  15. #2130
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,844
    Ιωάννη έχω γνωρίσει ανθρώπους που πραγματικά κόβει το μυαλό τους κ είμαι κάπου στη μέση ψυχολογικά έχω άγχος κ μελαγχολία με παρανοικα χαρακτηριστικά αλλά είμαι πολύ σκληρός έχω γίνει πέτρα πλέον αν με δεις θα καταλάβεις ότι δεν είμαι τίποτα είμαι 48 ρώτα να μάθεις το φμπ να με δεις απλά είμαι της πιάτσας παιδί από μικρός κατά τα άλλα χοντρός γερός αλλά το μυαλό αλφαδι μόνο το μυαλό αλφαδι

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •