Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 16
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 16 of 179 FirstFirst ... 614151617182666116 ... LastLast
Results 226 to 240 of 2679
  1. #226
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    να υπάρχει και μια συνεχής ροή του προηγούμενου θέματος μην γράφουμε και άσχετα
    σε κάλυψα? !!
    Ναι εδω δεν γίνεται να υπάρχει συνεχή ροή, όπως δεν γινεται τόσα χρονια!

  2. #227
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    τη κανετε παιδια, εγω δε τη παλευω .......... βασικα η ψωριασικη αρθριτιδα αρχισε να με χτυπα στα γονατα και ειδικα στο αριστερο γονατο πηγα να κατεβω σκαλοπατια και αγγυλωσε το αριστερο γονατο και φρικαρα στο πονο....... και δεν μπωρουσα να κατεβω τα σκαλοπατια...... την αλλη βδομαδα κανονισα ραντευου με τον ρευματολογο μου.......

  3. #228
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    τη κανετε παιδια, εγω δε τη παλευω .......... βασικα η ψωριασικη αρθριτιδα αρχισε να με χτυπα στα γονατα και ειδικα στο αριστερο γονατο πηγα να κατεβω σκαλοπατια και αγγυλωσε το αριστερο γονατο και φρικαρα στο πονο....... και δεν μπωρουσα να κατεβω τα σκαλοπατια...... την αλλη βδομαδα κανονισα ραντευου με τον ρευματολογο μου.......
    Ξεκίνησες αγωγή;

  4. #229
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    ναι εδω και δυο χρονια

  5. #230
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    γυναικοκτονιων, συνεχεια:

    55χρονο σκουπιδι, σκοτωσε την 45χρονη φαρμακοποιο, γυναικα του και μανα των 2 παιδιων του, επειδη του ζητησε να χωρισουν....

  6. #231
    kopela93
    Guest
    Σκοτώνουν λες και είναι καθημερινό πράγμα πλέον. Απορώ πού έχει φτάσει ο ανθρώπινος εγωισμός και ψυχισμός.

  7. #232
    Elenia781
    Guest
    Οι Ελληνες βγάζουν ολα τα πάθη και μίση που κουβαλάνε απο τις μανάδες τους. Μόνο ετσι εξηγηται

  8. #233
    kopela93
    Guest
    Αυτός ο τύπος που μου την έπεσε τις προάλλες έχω την εντύπωση ότι θέλει να μου τραβήξει την προσοχή. Ανεβάζει ένα στορι με μια φωτό που είναι αυτός και φαίνεται ότι δεν την τράβηξε ο ίδιος. Όλες οι φωτό του έτσι είναι τέτοιο στυλ, παπαράτσι. Και του λέω απορώ ποιος σε βγάζει κάθε φορά φωτό χαχα
    Και μου γράφει τη συγκεκριμένη την έβγαλε μια πρώην μου
    Λολ
    Δε λέω ότι δεν μπορεί να ισχύει, αλλά από την άλλη, σκέφτομαι μήπως το κάνει για να τραβήξει την προσοχή μου ;!
    Μήπως είμαι αρκετά ψωνισμενη για να το σκέφτομαι αυτό;
    Μην κρίνετε χαχα μια σκέψη έκανα δεν είπα κι ότι ισχύει.
    Μάλλον θα του κάνω unfollow. Αν ήθελε ας έπαιζε μπάλα. Με αυτά που κάνει δεν κολλάω.

  9. #234
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Αυτός ο τύπος που μου την έπεσε τις προάλλες έχω την εντύπωση ότι θέλει να μου τραβήξει την προσοχή. Ανεβάζει ένα στορι με μια φωτό που είναι αυτός και φαίνεται ότι δεν την τράβηξε ο ίδιος. Όλες οι φωτό του έτσι είναι τέτοιο στυλ, παπαράτσι. Και του λέω απορώ ποιος σε βγάζει κάθε φορά φωτό χαχα
    Και μου γράφει τη συγκεκριμένη την έβγαλε μια πρώην μου
    Λολ
    Δε λέω ότι δεν μπορεί να ισχύει, αλλά από την άλλη, σκέφτομαι μήπως το κάνει για να τραβήξει την προσοχή μου ;!
    Μήπως είμαι αρκετά ψωνισμενη για να το σκέφτομαι αυτό;
    Μην κρίνετε χαχα μια σκέψη έκανα δεν είπα κι ότι ισχύει.
    Μάλλον θα του κάνω unfollow. Αν ήθελε ας έπαιζε μπάλα. Με αυτά που κάνει δεν κολλάω.

    μπορει και να θελει να τραβηξει την προσοχη σου που ξερεις,απο αυτον τι σηματα περνεις?
    γιατι να εισαι ψωνισμενη?

  10. #235
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    μπορει και να θελει να τραβηξει την προσοχη σου που ξερεις,απο αυτον τι σηματα περνεις?
    γιατι να εισαι ψωνισμενη?
    Δεν ξέρω τι σήματα παίρνω
    Είναι αρκετά περίεργο. Μάλλον τίποτα ������

  11. #236
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Δεν ξέρω τι σήματα παίρνω
    Είναι αρκετά περίεργο. Μάλλον τίποτα ������
    εσύ του έχεις δώσει κάποιο σημάδι ότι ενδιαφέρεσαι?
    αυτή την επικοινωνία κι των σχολιασμό του story την έκανες μέσω dm ή από κοντά?

  12. #237
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γυναικοκτονιων, συνεχεια:

    55χρονο σκουπιδι, σκοτωσε την 45χρονη φαρμακοποιο, γυναικα του και μανα των 2 παιδιων του, επειδη του ζητησε να χωρισουν....
    Οπως το ειπες ένα σκουπιδι που άφησε ορφανά τα παιδιά του, γιατί τον έτρωγε η ζήλια και την έκανε να του πει τέλος, όλα ξεκινάνε από τον φθόνο και την ζήλια. Και ένας μπάτσος να δίνει συμβουλές πριν από λίγο καιρό για να τις ακολουθούν τα ανδρείκελα κατά γράμμα και να πέφτουν στην συνέχεια στα μαλακά!

  13. #238
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Οπως το ειπες ένα σκουπιδι που άφησε ορφανά τα παιδιά του, γιατί τον έτρωγε η ζήλια και την έκανε να του πει τέλος, όλα ξεκινάνε από τον φθόνο και την ζήλια. Και ένας μπάτσος να δίνει συμβουλές πριν από λίγο καιρό για να τις ακολουθούν τα ανδρείκελα κατά γράμμα και να πέφτουν στην συνέχεια στα μαλακά!
    δεν ειναι μονο ζηλεια.
    κι αλλοι ζηλευουν αλλα δεν σκοτωνουν, διοτι αντιλαμβανονται οτι δενε χουν δικαιωματα πανω σε αλλους ανθρωπους..
    ειναι ΜΙΣΟΓΥΝΙΣΜΟΣ. ΤΗΝ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΚΤΗΜΑ ΤΟΥ, επειδη ειναι ανδρας. η γυναικα στο μυαλο τους ειναι αντικειμενο/ επαθλο/ περιουσια τους.
    δεν ειναι αυτονομος ανεξαρτητος ανθρωπος με ανθρωπινα δικαιωματα.
    εκανε και ψευτικη αποπειρα αυτοκτονιας για να επικαλεστει αυτα που λες που τα ειπε ο μαλακας που ανεφερες, οτι εγινε πανω στο παθος του και ο φονος και η αυτοκτονια...
    λες κι αν ηθελε να αυτοκτονησει, δεν μπορουσε να το επτυχει.
    προμελετημενο ηταν. ζητησε τα κλειδια απο την υπαλληλο του φαρμακειου για να μπει μεσα, δεν ειναι οτι πανω σε εναν καυγα , μαλωσανε. μπηκε εκει, για να την σκοτωσει, το κοπροσκυλο.

  14. #239
    kopela93
    Guest
    Ο Μ*****σμενος μικρός α*****ς έγραψε εκεί τα προβλήματα του και κάνει το ίδιο στους ξένους ανθρώπους που έκανε και σε μένα τόσα χρόνια. Γράφει το πρόβλημα του αρχικά, έπειτα αμφισβητεί τα λεγόμενα των άλλων και δεν αποδέχεται αυτό που ακούει ειρωνεύεται αν δεν του κάνει η απάντηση, παρεξηγείται με κάποιες απαντήσεις και έπειτα εξαφανίζεται. Αλλά όχι μόνο παρεξηγείται σε ακραίο βαθμό και εξαφανίζεται σε αυτούς , αλλά εξαφανίζεται γενικά το Μ******** ενώ το έχει κάνει τεράστιο θέμα.ξαφβικα εξαφανίζεται σα να μη συνέβη ποτέ. Προβληματικός και φυσικά όχι μόνο μαζί μου. Χαίρομαι που αποτελεί παρελθόν. Κάτι τέτοια μου θυμίζουν το τι έχω γλιτώσει.

  15. #240
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ο Μ*****σμενος μικρός α*****ς έγραψε εκεί τα προβλήματα του και κάνει το ίδιο στους ξένους ανθρώπους που έκανε και σε μένα τόσα χρόνια. Γράφει το πρόβλημα του αρχικά, έπειτα αμφισβητεί τα λεγόμενα των άλλων και δεν αποδέχεται αυτό που ακούει ειρωνεύεται αν δεν του κάνει η απάντηση, παρεξηγείται με κάποιες απαντήσεις και έπειτα εξαφανίζεται. Αλλά όχι μόνο παρεξηγείται σε ακραίο βαθμό και εξαφανίζεται σε αυτούς , αλλά εξαφανίζεται γενικά το Μ******** ενώ το έχει κάνει τεράστιο θέμα.ξαφβικα εξαφανίζεται σα να μη συνέβη ποτέ. Προβληματικός και φυσικά όχι μόνο μαζί μου. Χαίρομαι που αποτελεί παρελθόν. Κάτι τέτοια μου θυμίζουν το τι έχω γλιτώσει.
    για ποιον αναφερεσαι?

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •