Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 23
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 23 of 169 FirstFirst ... 1321222324253373123 ... LastLast
Results 331 to 345 of 2529
  1. #331
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Όλοι βλεπουν μπάλα...Δεν μου κανει αίσθηση καμμία...22 χαζοί κυνηγάν ενα πετσί...Σαν να μην με αφορουν πλεον τα πραγματα αυτου του κόσμου.
    Βλέπω και εγώ μπάλα της μεγάλες ομάδες πιο πολύ άλλα τα χρήματα [emoji383] που παίρνουν αυτοί οι παίκτες είναι υπερβολικά πολλά μιλάμε για πολλά εκατομμύρια!!

  2. #332
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Όλοι βλεπουν μπάλα...Δεν μου κανει αίσθηση καμμία...22 χαζοί κυνηγάν ενα πετσί...Σαν να μην με αφορουν πλεον τα πραγματα αυτου του κόσμου.
    Καλημέρα...

    Εντάξει, δεν έχουν όλοι τις ίδιες προτιμήσεις σε διάφορα πράγματα κι η διασκέδαση είναι ένα απ' αυτά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #333
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Έχω μια απορία: πριν ένιωσα άβολα κι εκνευρίστηκα πολύ με κάτι και τώρα δυσκολεύομαι λίγο ν' αναπνεύσω, το παθαίνει κανείς άλλος αυτό;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #334
    kopela93
    Guest
    Όχι δεν το έχω πάθει εγώ κυκνε. Κάνε αναπνοές.
    Εγώ πονάω από περίοδο και ανέβηκε η πίεση μου 15 με 10
    Αίσχος έχω να πω
    Ήπια νερό με λεμόνι μήπως πέσει
    Δεν ξέρω τι να κάνω

  5. #335
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Όχι δεν το έχω πάθει εγώ κυκνε. Κάνε αναπνοές.
    Εγώ πονάω από περίοδο και ανέβηκε η πίεση μου 15 με 10
    Αίσχος έχω να πω
    Ήπια νερό με λεμόνι μήπως πέσει
    Δεν ξέρω τι να κάνω
    Συνήλθα κάπως τώρα... Ευχαριστώ...

    Ωχ, καταλαβαίνω... Αυτές οι μέρες είναι όντως δύσκολες... Μήπως να πάρεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου για το θέμα με την πίεση; Είναι όντως ανεβασμένη... Μια φορά που είχα κι εγώ υψηλή ο γιατρός μου έδωσε ένα χάπι για να πέσει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #336
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Συνήλθα κάπως τώρα... Ευχαριστώ...

    Ωχ, καταλαβαίνω... Αυτές οι μέρες είναι όντως δύσκολες... Μήπως να πάρεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου για το θέμα με την πίεση; Είναι όντως ανεβασμένη... Μια φορά που είχα κι εγώ υψηλή ο γιατρός μου έδωσε ένα χάπι για να πέσει...
    Του το είχα πει γιατί την παρακολουθεί για αλλους λόγους την πίεση μου. Και μου είπε αυτές τις μέρες του κύκλου επηρεάζεται από τις ορμόνες. Όμως δεν ξέρω αν είναι σωστό να πάρω χάπι τώρα
    Έχω στην τσάντα μου δεν έχω πάρει κανένα από αυτό το κουτί γιατί δεν χρειάστηκε επειδή κάνω διατροφή χωρίς αλάτι αλλά έχω παρατηρήσει κι άλλες φορές ότι στην περίοδό μου ανεβαίνει η πίεση πρέπει να βρω μία λύση.

  7. #337
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Του το είχα πει γιατί την παρακολουθεί για αλλους λόγους την πίεση μου. Και μου είπε αυτές τις μέρες του κύκλου επηρεάζεται από τις ορμόνες. Όμως δεν ξέρω αν είναι σωστό να πάρω χάπι τώρα
    Έχω στην τσάντα μου δεν έχω πάρει κανένα από αυτό το κουτί γιατί δεν χρειάστηκε επειδή κάνω διατροφή χωρίς αλάτι αλλά έχω παρατηρήσει κι άλλες φορές ότι στην περίοδό μου ανεβαίνει η πίεση πρέπει να βρω μία λύση.
    Γι' αυτό σου είπα να τον πάρεις τηλέφωνο για να τον ρωτήσεις... Εννοείται πως δεν θα το πάρεις μόνη σου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #338
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Γι' αυτό σου είπα να τον πάρεις τηλέφωνο για να τον ρωτήσεις... Εννοείται πως δεν θα το πάρεις μόνη σου...
    Τώρα η αλήθεια είναι επειδή είναι και γνωστός γιατρός και έχει μεγάλη θέση, η αλήθεια είναι νιώθω λίγο άβολα να τον πάρω τηλ. Αν δεν πέσει αύριο θα τον πάρω τηλ

  9. #339
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Τώρα η αλήθεια είναι επειδή είναι και γνωστός γιατρός και έχει μεγάλη θέση, η αλήθεια είναι νιώθω λίγο άβολα να τον πάρω τηλ. Αν δεν πέσει αύριο θα τον πάρω τηλ
    Κατάλαβα... Ελπίζω να μην χρειαστεί...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #340
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κατάλαβα... Ελπίζω να μην χρειαστεί...
    Σε ευχαριστώ γλυκούλα που ασχολήθηκες.

  11. #341
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Σε ευχαριστώ γλυκούλα που ασχολήθηκες.
    Να 'σαι καλά!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #342
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Βλέπω και εγώ μπάλα της μεγάλες ομάδες πιο πολύ άλλα τα χρήματα [emoji383] που παίρνουν αυτοί οι παίκτες είναι υπερβολικά πολλά μιλάμε για πολλά εκατομμύρια!!
    δεν ειναι υπερβολικα τα χρηματα που βγαζουν αλλα τα λιγοτερα που τους δινουν . απο αυτους τους παιχτες ολη η βιομηχανια του θεαματος βγαζει πολλαπλασια

  13. #343
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα...

    Εντάξει, δεν έχουν όλοι τις ίδιες προτιμήσεις σε διάφορα πράγματα κι η διασκέδαση είναι ένα απ' αυτά...
    Μα δεν είναι μόνο το ποδόσφαιρο...Δεν με συγκινούν πλέον πολλά πρ'αγματα που μου άρεσαν πιο μικρός...Γενικά οι συμβατικές διασκεδάσεις του κόσμου με αφήνουν αδιάφορο...Θέλω μυστήριο,μαγεία,τελετουργί α...Η μόνη διασκέδαση που μου έχει απομείνει έιναι να βλέπω ταινίες μόνος, στις 2 την νύχτα.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  14. #344
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Μα δεν είναι μόνο το ποδόσφαιρο...Δεν με συγκινούν πλέον πολλά πρ'αγματα που μου άρεσαν πιο μικρός...Γενικά οι συμβατικές διασκεδάσεις του κόσμου με αφήνουν αδιάφορο...Θέλω μυστήριο,μαγεία,τελετουργί α...Η μόνη διασκέδαση που μου έχει απομείνει έιναι να βλέπω ταινίες μόνος, στις 2 την νύχτα.
    Πες μου ένα ακόμα παράδειγμα μαγείας εκτός από τις μεταμεσονύχτιες προβολές...
    Και μια ερώτηση για να δω αν κατάλαβα καλά: δηλαδή δεν σου αρέσει να πηγαίνεις για καφέ ή σινεμά;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #345
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,040
    Καλά κατάλαβες...Δεν μου αρεσουν τα καφέ, τα κλάμπ,τα μπουζουκτσίδικα,οι κοινωνικες συνευρέσεις,το παιχνιδι των διαπροωπικών σχέσεων,γιατί απλά δεν υπάρχει τίποτα που να διακυβεύεται και τίποτα που να υποσχεται περα από προσωρινή ευθυμία...
    Η μαγεία υπάρχει μονο μέσω της τέχνης,ζωγραφική,μουσική,λ? ?γοτεχνία,σινεμά...Εκεί που οι άνθρωποι έχουν δουλέψει μέσα τους και έχουν δώσει ότι καλύτερο μπορούν να δώσουν.
    Νταξει,μαγεία υπάρχει και σε ένα ηλιοβασίλεμα στην θάλασσα και σε μια νυχτερινή βόλτα...Τέτοια πράγματα.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 09:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 18:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 02:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 31-01-2011, 00:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 14:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •