Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 55
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 55 of 180 FirstFirst ... 545535455565765105155 ... LastLast
Results 811 to 825 of 2690
  1. #811
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Θελατε την αληθεια παρτε τα παπαρια μου τωρα

  2. #812
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Αυτο που παιζει με τα τροφιμα ειναι οτι ολα τα μαμησανε οι ρωσοι γτ σασ αρεσει η διαφθορα θελετε διαφθορα παρτε διαφθορα

  3. #813
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Οποιοσ σταματαει τη δουλεια πεθαινει μην σταματατε να κινειστε γινεται πολεμοσ η με τη ρωσια η με την τουρκια

  4. #814
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ηλιο δεν εχουμε περπαταω εγω για να εχουμε ηλιο εγω πολεμαω γτ καθε φορα που βγαινει ο μητσοτακησ γινεται πολεμοσ ειχε γινει και το 90

  5. #815
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Σήμερα ήμουνα στην σχολή θεάτρου και έτσι στα καλά του καθουμενου σκέφτηκα τι θα γίνει τώρα εάν γίνει κάποιος σεισμός και αμέσως μετά έγινε ευτυχώς μικρός και για λίγο. X- Files δεν μπορώ να καταλάβω!!

  6. #816
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Εγινε πολεμοσ το 90 εγινε κ πολεμοσ απο το 09 εωσ το 22 μου ειπαν οτι αν καταστραφει η χωρα θα φταιω στα αρχιδια μου ΕΙΣΤΕ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΓΤ ΠΟΛΕΜΑΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΔΕΧΘΗΚΑΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΝΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟ

  7. #817
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Το επιδομα ειναι 3000 ευρω ο μισθοσ 4800 δεκαπλασιαστε τα γιδια θελετε κ δουλεια ειπαμε παιρνουμε ενα 50αρικο απο την τραπεζα το 10πλασιαζουμε κ βαζουμε το 50αρικο παλι μεσα γιδια θελετε κ αριστερα

  8. #818
    Δεν νιώθω να κοροϊδεύω τον εαυτό μου, απλά καταλαβαίνω πως τρέφω ψευδαισθήσεις, κι όταν δεν κοροϊδεύω τον εαυτό μου με πιάνει μια κατάπτωση. Διότι άμα κοροϊδεύουμ ετον εαυτό μας νιώθουμε ωραία.

    Κοπιάζω και επιτυγχάνω λιγότερα από τον κόπο μου. Η ζωή θέλει ευστροφία και τρόπο, δεν θέλει να εξαντλείσαι σε κόπο.

    Αλλού βγαίνω έξω και είμαι μόνος με χαρωπές σκέψεις κι αλλού νιώθω πως με φορτώνουν αγγαρίες που με ρίχνουν ψυχολογικά. Νιώθω να μπουχτίζω και να κάνω ενασχλήσεις που με βοηθάνε να ξεφεύγω, όμως δεν είναι οι ενασχολήσεις αυτές δεν είναι αυτό που όντως ήθελα.

    Νιώθω πως ο λόγος που δεν κάνω μεγάλες υπερβάσεις, μεγάλα βήματα αλλαγής, είναι διότι οι ευκαιρίες που βρίσκω στο βάθος της σκεψης μου δεν είναι αυτό που πραγμτικά θα θελα αλλά απλά κάτι σχετικά καλό, κι έτσι συνεχίζω σε μια στασιμότητα όπου υποτίθεται ψάχνω για το καλύτερο.
    γιάννης

  9. #819
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σκεφτομαι, οτι το ιντερνετ και κυριως η "κοινωνικη δικτυωση" στο ιντερνετ, μας εχουν δειξει ποσος ηλιθιος κοσμος μας περιβαλλει, που δεν το βλεπαμε στην πραγματικη του εκταση γιατι ζουσαμε ο καθενας στον μικροκοσμο του και συναναστρεφομασταν μονο ανθρωπους που ειχαμε επιλεξει.
    πραγματικα εχω αρχισει να νοιωθω αποστροφη γι αυτου του ειδους την ενασχοληση στα σοσιαλ και μια διαθεση να κλειστω στον μικροκοσμο μου. με λυπει πλεον να διαπιστωνω καθημερινα ποιοι ψηφιζουν...
    επειδή η ανάρτηση σου είναι αμέσως μετά από δική μου δεν θα με πείραζε να ήσουν ειλικρινής αν είχες κατά νου εμένα για να το γράψεις.
    γιάννης

  10. #820
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ιωαννη εγιναν ολοι εμποροι ελπιζω να ειστε ολοι πλεον
    Σωστό! Ο εργάτης των εμπόρων ακόμα και καλά να αμείβεται είναι υφιστάμενος, εκτελεί οδηγίες. Ανεξάρτητος που παλεύει ανεξάντλητα και με ψυχικό σθένος είναι η λύση της εποχής μας. Αλλιώς ή πεινάς ή είσαι μιας σύγχρονης μορφής δούλος
    γιάννης

  11. #821
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    επειδή η ανάρτηση σου είναι αμέσως μετά από δική μου δεν θα με πείραζε να ήσουν ειλικρινής αν είχες κατά νου εμένα για να το γράψεις.
    εεεεε ;;;;;;
    ειμαι απολυτα ειλικρινης, ουτε καν ειδα τι ειχες γραψει, αλλα και να ειδα και να μην το θυμαμαι οτι το ειδα, ο,τι εγραψα ειναι ξεκαθαρα απο δικη μου παρατηρηση που δεν εχει καμια σχεση με σενα.

  12. #822
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εεεεε ;;;;;;
    .


    αγαπητη remedy , αυτο το εεεεεεε? μεκανε και γελασα λιγο........

  13. #823
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εεεεε ;;;;;;
    ειμαι απολυτα ειλικρινης, ουτε καν ειδα τι ειχες γραψει, αλλα και να ειδα και να μην το θυμαμαι οτι το ειδα, ο,τι εγραψα ειναι ξεκαθαρα απο δικη μου παρατηρηση που δεν εχει καμια σχεση με σενα.
    Ευχαριστώ για την διευκρίνιση! Να σαι πάντα καλά! Δυστυχώς και εδώ μέσα, τουλάχιστον σε παλαιότερες εποχές, είχαμε δεχτεί ειρωνίες ή προσβολές. Να δηλαδή! Ακόμα και εδώ μπορούν να βγουν τα ψυχολογικά.
    γιάννης

  14. #824
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    αγαπητη remedy , αυτο το εεεεεεε? μεκανε και γελασα λιγο........
    εεεεεε....όπως το τραγούδι του Σχινά εεεεε δε σε σκέφτομαι δε σε νοιάζομαι δε σε χρειάζομαι?
    γιάννης

  15. #825
    Εντούτοις Remedy, Macgyver και elis, μην ανησυχείται. Για να μιλάω με άτομα που πριν χρόνια έστω με μια τους κουβέντα με ενόχλησαν ή με κάποιον τρόπο με αδίκησαν ή μου έσπασαν τα νεύρα, κι όταν τους βλέπω να τους χαιρετώ ή να τους ανταποδίδω χαιρετισμό ή να πηγαίνω σε χώρους όπου θα κάνω συναναστροφή και μαζί τους, ακόμα κι αν καταλαβαίνω πως εκείνο που συνέβηκε το εχουν στη μνήμη τους τη στιγμή που ξαναβρεθήκαμε, σημαίνει πως είτε βλάκας είμαι είτε επιπόλαιος είτε ο φόβος τότε πεανέρχεται αυτόματα με την όψη τους, είτε συνδυασμός όλων αυτών που ανέφερα. Θα μου πείτε, αν δεν το έκανες τότε κάντο τώρα, ήτοι όποτε δεχθής προσβολή οποιασδήποτ εμορφής δράς προληπτικά στη στιγμή. Κι αυτό δεν είναι και πλήρως εύκολο όταν παλεύεις να αλλάξεις παγιωθείσες μέσα σου καταστάσεις.

    Η διαίσθηση μου, το ένστικτο, το επίπεδο αντίληψης μου αν θέλετε, δεν πέφτει ιδαίτερα έξω. Θα αναρτήσω κι ένα ερωτηματολόγιο, έρευνα, κουίζ πως υτα λένε με ερωτήσεις πόσο δυνατή διαίσθησης έχεις, το οποίο το έχω λύσει επανηλημμένα και μου βγάζει αρκετά ψηλό επίπεδο διαίσθησης. Συνιστώ όσοι θέλουν τα το δοκιμάσουν. Η κουβέντα τοφερε για το κουιζ, έχει σχέση και με αυτό που ξεκίνησα να γράφω. Η διαίσθηση μου επίσης μου λεει αν κάποιος με τη συμπεριφορά του και με τη διπλωματία του χωρίς άμεσα να μου προκαλεί καμία προσβολή με κοροιδεύει κανονικα.
    γιάννης

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •