Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 180 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast
Results 61 to 75 of 2690
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Πήρα ενα Πτυχιο μετα απο πολλή κόπο, και έπειτα δυο Μάστερ, και κανενας δεν μου ευχήθηκε! Κανένας! Αυτή είναι η πραγματικοτητα μου!
    Κανείς δεν σου ευχήθηκε αλλά σίγουρα κάποιοι θα ζήλεψαν από το περίγυρο σου!! Εγώ που δεν το ήξερα θα είναι ο πρώτος που θα σου δώσει συγχαρητήρια και ότι καλύτερο για το συνέχεια, να μπορείς να τα αξιοποιήσεις!!

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Πήρα ενα Πτυχιο μετα απο πολλή κόπο, και έπειτα δυο Μάστερ, και κανενας δεν μου ευχήθηκε! Κανένας! Αυτή είναι η πραγματικοτητα μου!
    Συγχαρητήρια κι από μένα Γιάννη!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #63
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μπορει να μας βρουν καλυτερες μερες αν προσπαθησουμε..

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Πήρα ενα Πτυχιο μετα απο πολλή κόπο, και έπειτα δυο Μάστερ, και κανενας δεν μου ευχήθηκε! Κανένας! Αυτή είναι η πραγματικοτητα μου!
    συγχαρητηρια Γιαννη!
    οσο απομακρυνεται κανεις απο τα χρονια των σπουδων, ειναι ολο και πιο δυσκολο να ξανασχοληθει με διαβασματα κι εξετασεις, ειδικα αν εργαζεται κιολας. εισαι αξιεπαινος.

  5. #65
    μπραβο φιλοος οντος αυτο με την ζιλια υσχυει εγω π.χ. ενα ιεκ θαθελα να βγαλω αλλα εδω και 3 χρονια ταχω παρατησει ολλα δλδ τελειωσα κανονικα την σχολη απλα δεν εδωσα για ποιστοπηιση τελευταια θελησα να ασχοληθω λιγο και εψαχνα καναν παλιο σπουδαστη να διαβαζουμε μαζι σαν κινητρο αλλα πουυυ χαχαχα

  6. #66
    κατα τα αλλα τι λεει κανετε τιποτα με τις ζωες σας η ολλο μενε τε στην προσπαθεια οπως εγω?

  7. #67
    Ευχαριστώ όλους τους συμφορουμήτες προλαλήσαντες για τις ευχές, αν και πάει ήδη καιρός από τότε που το πήρα.
    γιάννης

  8. #68
    Elenia781
    Guest
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Elenia781,
    Να πας να ζήσεις στην Ιαπωνία αφού για να το συστήνεις σου αρέσει.
    Η απάντηση σου ειναι ειτε κοροϊδία - χλευασμός στον πόνο του άλλου είτε βλακεία ως γνώρισμα του χαρακτήρα σου το εκδηλωσες αυθόρμητα.
    Ορίστε? το παρεθεσα ως παράδειγμα για την σκατοκοινωνία που γράφεις. Δεν είναι προσωπικό αυτο που σου συμβαίνει η απομόνωση,αλλα παγκόσμιο.

  9. #69
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Ορίστε? το παρεθεσα ως παράδειγμα για την σκατοκοινωνία που γράφεις. Δεν είναι προσωπικό αυτο που σου συμβαίνει η απομόνωση,αλλα παγκόσμιο.
    Ελανια θελεις να παντρευτουμε?!

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    στην ιαπωνία έχουν και όνομα, λέγονται χακικομούρι, χωρίς πλάκα, είναι ενήλικες άντρες κυρίως που ζουν μακρυά από την κοινωνία και παράλληλα με αυτήν. είναι ψυχοπλακωτικό λίγο αν το ψάξεις, αλλά στην γενικότερη κουλτούρα τους φαίνεται εντάξει.

    σκέφτομαι πως δεν θα αλλάξει τίποτα αν δεν αποδεχτούμε οτι κάτι πρέπει να αλλάξει.

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Εχω τουσ πιο μαλακεσ φιλουσ εβερ μαζι με το στρατηγο τον αρχιμαλακα μου κανανε πλακα οτι ντεμεκ αξιζω οτι εχω λεφτα οτι εχω παιδια κ γενικα διασκεδασαν με το ποσο αχρηστοσ ειμαι μπραβο ρε μαλακεσ το εμαθαν ολοι τωρα ειμαι ο πιο αχρηστοσ απο ολουσ αντε ησυχασαμε τωρα η γνωμη του στρατηγου ειναι οτι ειμαι υπανθρωποσ κατι σαν τον πινοκιο κι η γνωμη των φιλων μου ειναι οτι ειμαι κατσαριδα η γνωμη η δικια μου ειναι οτι αξιζω αλλα ειμαι λιγοσ γελασαμε πλανταξαμε στο γελιο αυτο που πρεπει να μαθετε ειναι οτι σασ γραφω ολουσ στα αρχιδια μου και ειναι αλλο αν με νοιαζει για καποιον
    Αυτα απο το μετωπο

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Σε ολων τη ζωη και την καρδια ερχομαι τελευταιοσ δεν μπορω να το καταλαβω γτ δεν παιρνω ναρκωτικα δεν μπορω να το πιστεψω αλλα ερχομαι παντα δευτεροσ κ πισω γελασαμε χτυπησαμε ματωσαμε ολα ωραια ολα καλα φτανει με την πλακα ο αχρηστοσ ξερει οτι ειναι αχρηστοσ δεν μου ειπε κανενασ ποτε οτι ειμαι χρησιμοσ αντε να παμε και στη δουλεια μασ

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Προχθές με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε ότι μπορεί να σε δεχτή μια ψυχολόγος. Εγώ χωρίς να ξέρω τίποτα ρωτάω ποτέ έκλεισα εγώ ραντεβού και μου είπαν πριν έξι μήνες, Εντ μεταξύ δεν θυμάμαι τίποτα, το μόνο που θυμάμαι είναι ότι έκλεισα πριν από 1μιση μήνα και πήγα στην ψυχολόγο και μου είπε ότι δεν πρέπει να αλλάζω ψυχολόγο και κατάλαβα ότι δεν θα με αναλάβει. Τώρα με παίρνουν τηλέφωνο σε άλλο αριθμό, σε άλλο κινητό όχι στο δικό μου τους ρωτάω σε πιο μέρος είναι η ψυχολόγος, είπαν θα με ξαναπάρουν αλλά δεν με πήραν ακόμα. Πάντως αν είναι η ίδια ψυχολόγος θα αρνηθώ γιατί δεν μπορώ να εμπιστευτώ μετά την πρώτη συνάντηση. Μακάρι όμως να είναι μια άλλη ψυχολόγος και να με αναλάβει!!

  14. #74
    hlias1988
    Guest
    Βαρεθηκα να γραφω εδω μεσα! δεν εχει ουσια! απο οπου και να το ποιασεις το θεμα μας ειναι προβληματικο.
    δεν λυνετε με να λες το εσωψυχα σου εδω μεσα!
    Καμια λυση. Καμια βοηθεια!
    Υπαρχουν μερικα μελοι που ξεμερωβραδυαζοντε εδω μεσα! βλεποντας εμπειριες αλλων... αλλα ποιο το αποτελεσμα? στο ιδιο σημειο ειναι ολοι οσοι διαβαζουν!
    Απλα δεν παραδεχοντε την αληθεια...η οποια ειναι οτι για να αλλαξεις κατι πρεπει να αλλαξεις ΕΣΥ!

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Σκέφτομαι ότι καλά που έχω τις γάτες μου για παρέα... Είναι μια ανακούφιση... Έχει αλλάξει η ρουτίνα μου τις τελευταίες μέρες επειδή λείπει η μαμά μου και κάθε αλλαγή με επηρεάζει αρνητικά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 5 of 180 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •