Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 61
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 61 of 169 FirstFirst ... 1151596061626371111161 ... LastLast
Results 901 to 915 of 2530
  1. #901
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,279
    συγγνώμη ελπίζω να βρήκες απάντηση στις απορίες σου απο αλλού.

  2. #902
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2022
    Location
    Αθήνα
    Posts
    242
    Ότι ειχα μια καλη μερα. Ελπιζω και οι επομενες να ειναι το ιδιο!

  3. #903
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2022
    Location
    Αθήνα
    Posts
    242
    Ακομα μια καλη μέρα....

  4. #904
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    898
    Σκέφτομαι αυτό το πρώτο βήμα που πρέπει να κάνω για να βγω στον αφρό.

    Χαίρομαι που είσαι καλύτερα Κάτια.

  5. #905
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2022
    Location
    Αθήνα
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by Player View Post
    Σκέφτομαι αυτό το πρώτο βήμα που πρέπει να κάνω για να βγω στον αφρό.

    Χαίρομαι που είσαι καλύτερα Κάτια.
    Ευχαριστω Player! Καλημέρα! Μην το σκεφτεσαι το βημα καντο σιγα σιγα!

  6. #906
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Που εισαι μαριλου αν εχεισ αρχιδια πιασε μια γιατρινα γυρω στα 30 να
    μην ξερει κ πολλα κι εσυ κι η ρενια κ παιξτε μπαλιτσα να σωθουν ολεσ κ μην κολωσεισ δευτερολεπτο μεχρι να σωθουν ολεσ για να μην τουσ παρει ο διαολοσ ολουσ

  7. #907
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Για οποιον θελει να μαθει ποιοσ μιλαει στοχοφοροσ,τηλεφωνητησ,αντ αλλακτικα μηχανων,ηλεκτρολογοσ σε εργο,ηλεκτρονικοσ σε ζυγαριεσ στρατο στρατονομοσ αποφοιτοσ τει ηλεκτρολογοσ αυτοματισμων μηχανικοσ αυτο το χαλι με τισ γυναικεσ θα τελειωσει γτ θα σασ παρει ο διαολοσ

  8. #908
    Νιώθω πολύ χάλια ιδίως τις τελευταίες μέρες, μια συναισθηματική κατάσταση έντονης μελαγχολίας, συνοδευόμενης από στιγμές σχεδόν έντονου άγχους και καταστάσεις σχεδόν μέτριου πανικού, αλλά και απαισιοδοξίας.
    Μια υποχρέωση προσεχώς η οποία μου είναι ψυχοφθόρα και απαιτεί και κόπο στην οποία πρέπει να ανταποκριθώ από υποχρέωση τύπου σχεδόν εγκλωβισμός παρά σαν κάτι που λαχταρώ. Το εναλλακτικό που υπάρχει και θα το θελα είναι αβέβαιο.
    Μια εμμέσως πλην σαφώς απόρριψη από κάποιαν, αν και πιστεύω πως σε περίπτωση που ανταποκρινόταν τα αρνητικά μου συναισθήματα θα ήταν μεγαλύτερα εν σχέση με την απόρριψη. Απλά είναι η έγνοια του πως θα θελα να ναι ο εαυτός και η ζωή μου μετά από κάποια χρόνια αλλά και ο χώρος ασφαλείας και φόβος αλλαγής που φαίνεται πως έχουν γίνει βουνό μέσα μου ίσως όχι αδικαιολόγητα αν και η έγνοια δεν παύει να είναι έγνοια, αν και το άτομο αυτό δεν μου φαινόταν ακατάλληλο για εμένα.
    Μια γιορτή που ελάχιστοι μου ευχήθηκαν, κι αυτοί μάλλον από κοινονικοποίηση και συμπάθεια παρά από παρεϊστικο και φιλία. Κάποτε λέω μου αρκεί, για σίγουρα κάποιους απ αυτούς που δεν μου ευχήθηκαν το ότι σίγουρα με έφεραν στο νου τους με τη σκεψη να μην του ευχηθούμε ή με ένα τί μας νοιάζει γι αυτόν. Το πόσο έντονη υπήρξε η σκέψη τους αυτή είναι ως σαν να μου ευχήθηκαν κι ως σαν να με υπολογίζουν ή /και να νιώθουν άσχημα απένανατι μου για κάτι που μου είπαν ή για την όλη στάση τους, κυρίως παραγνώριση απέναντι μου.
    Λέω να ξανοιχθώ σε νέα άτομα αλλά πρώτα δεν μου βγαίνει και κατά δεύτερο λόγο φοβάμαι μην μου συμβούν τα ίδια με παλιά. Μόνο σε κάποιες στιγμές που νιώθω έντονα ανάγκη επικοινωνίας παίρνω τηλέφωνο.
    Τουλάχιστον προσπαθώ παντού και πάντα να βγάζω προς τα έξω κάτι το θετικό και να έχω μέσα μου μια αντίληψη θετικών μου στοιχείων και διατήρησης τους όσο είναι στο χερι μου.
    γιάννης

  9. #909
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Πηγαίνω σε ψυχίατρο γυναίκα που είναι μαζί με έναν άλλον βοηθό της στο νοσοκομείο, με ρωτάει κάποια πράγματα κάθομαι 15-20 λεπτά και φεύγω και μου λέει αν θες έλα την επόμενη εβδομάδα η την μεθεπόμενη, αυτό είναι το καλό ότι δέχεται και χωρίς ραντεβού, αλλά λόγο του ότι περιμένουν άτομα έξω είναι και νοσοκομείο, δεν υπάρχει αυτή η πιο άμεση επικοινωνία, ψεκάσετε, σκουπίστε, τελειώσατε αλλά και πάλι από το καθόλου που δεν είχαμε δόξα το Θεό να λες!!

  10. #910
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Norgesic depon για οποιον θελει

  11. #911
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Επειδη σασ γνωρισα ολουσ περα απο την υγεια σασ γυμναστικη συμπληρωματα φαρμακα πρεπει να φτιαξετε κ την κοινωνικη σασ ζωη φιλουσ ομαδεσ καφεδεσ κοριτσια κλπ να τα φτιαξουν οι γιατροι σασ ολη την καθημερινοτητα σασ

  12. #912
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Κ υστερα να δουλεψετε παραπανω γραφω τι εχω κανει για οποιον θελει πρεπει σε 10 χρονια να εχει γινει συστημα η αντιμετωπιση μασ

  13. #913
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Δεν ειμαι σιγουροσ αλλα νομιζω το βουλωσατε ολεσ πωσ κι ετσι

  14. #914
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Δεν ειστε καθολου καλα παιδια εγω αυτο εχω να πω μονο

  15. #915
    elis δεν καταλαβαίνω τι λες αλλά μ' αρέσει, δίνεις χρώμα στο φόρουμ.

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 09:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 18:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 02:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 31-01-2011, 00:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 14:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •