Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 180 FirstFirst ... 456781656106 ... LastLast
Results 76 to 90 of 2691
  1. #76
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ζητω συγνωμη απο την ιατρικη κοινοτητα γιατι δεν ειχα προθεση να τη προσβαλω αλλα απλα τα βιωματα μου με ειχαν κατευθυνει προς αυτη τη κατευθυνση.

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Θέλω να πάρω το μπουζούκι μου μια ημέρα να πάω στην Ερμού με κλειστή τη θήκη για να μην μου πετάνε λεφτά και να δω πόσους περαστικούς θα καταφέρω να τους κρατήσω όταν ξεκινήσουν να με ακούνε και πόσοι τελικά από αυτούς, αν όχι όλοι, θα συγκινηθούν και θα δακρύσουν.... Να ξεκινήσω με του ήλιου σβήστηκε το φως aka "χαθηκε το φεγγάρι" το οποίο να τους κάνω για όσους το έχουν ακούσει ήδη, να αντιληφθούν πως είναι αυτό μετά από 8 λεπτά εισαγωγή η οποία ανα διαστήματα θα δώσει το δικαίωμα στους πολύ γνώστες να το αναγνωρίσουν!

  3. #78
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Θέλω να πάρω το μπουζούκι μου μια ημέρα να πάω στην Ερμού με κλειστή τη θήκη για να μην μου πετάνε λεφτά και να δω πόσους περαστικούς θα καταφέρω να τους κρατήσω όταν ξεκινήσουν να με ακούνε και πόσοι τελικά από αυτούς, αν όχι όλοι, θα συγκινηθούν και θα δακρύσουν.... Να ξεκινήσω με του ήλιου σβήστηκε το φως aka "χαθηκε το φεγγάρι" το οποίο να τους κάνω για όσους το έχουν ακούσει ήδη, να αντιληφθούν πως είναι αυτό μετά από 8 λεπτά εισαγωγή η οποία ανα διαστήματα θα δώσει το δικαίωμα στους πολύ γνώστες να το αναγνωρίσουν!

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Ακου 5 δεξιοτέχνες Βασιλάς-Ηλιάδης-Στεργίου-Καραντίνης-Μαντζιος να παίζουν το τραγούδι που θέλω να παίξω στην Ερμου.


  5. #80
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ακου 5 δεξιοτέχνες Βασιλάς-Ηλιάδης-Στεργίου-Καραντίνης-Μαντζιος να παίζουν το τραγούδι που θέλω να παίξω στην Ερμου.

    yeaaaahhhhhhhh

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Ειμαι στρατιωτησ απο αυτουσ που πολεμανε σασ τα εχω γραμμενα ολα το 2015 ξεκινησε ο πολεμοσ κι αντεξαμε μεχρι τωρα μπορουμε να αντεξουμε 20 χρονια ετσι βρηκαμε καποια πραγματα οπωσ θεραπεια σχιζο κ θεραπεια καρκινου θα το βρουνε σε 20 χρονια θα επιστρεφουν οι πεθαμενοι συμβουλη κοψτε τισ μαλακιεσ παρτε χαπια και καθηστε ξαναλεω μπορουμε να αντεξουμε 20 χρονια

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Θα πατε ολοι να σασ κανουν εμβολιο τισ δυναμεισ μου και θα αντεξουμε 20 χρονια αν παρετε χαπια για την καρδια κλπ κ κανενα ηρεμιστικο ναρκωτικα ελευθερα κι εγω παιρνω

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Μαλακεσ κ μαλακισμενεσ ετοιμαστειτε θα γινει δευτερα παρουσια

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Σκέφτομαι και αγχώνομαι ότι δεν θα με πάρει τηλέφωνο η ψυχολόγος για να κλείσουμε ραντεβού. Με πήρε τηλέφωνο την Πέμπτη και μου είπε να αναβαλουμε το ραντεβού και να βρεθούμε από εβδομάδα και πέρασαν δύο μέρες και μου μπήκε αυτή η σκέψη στο μυαλό!

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Σκέφτομαι ότι θα ήθελα να γυρίσω το χρόνο πίσω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    σκέφτομαι ότι το κάρμα είναι μια μπούρδα και μισή.

  12. #87
    kopela93
    Guest
    Το κάρμα δεν είναι μπούρδα. Πιστεύω βγαίνει!

    Εγώ σκέφτομαι πως βαρέθηκα τη φίλη μου από Γερμανία που μου στέλνει κάθε μέρα και βαρέθηκα και την άλλη από Κρήτη. Άντε γεια ρε. Θα απομονωθώ. Βασικά δε βγαίνουμε ούτε με τη μία ούτε με την άλλη, αλλά εντάξει τις βαρέθηκα και στα μηνύματα.
    Η πρώτη οκει στέλνει κάθε μέρα καλούλα είναι αλλά έχω ξενερώσει εδώ και πολύ καιρό μαζί της φαίνεται πως δεν μπόρεσα να συγχωρήσω αυτό που έκανε.
    Όσο για την άλλη, έφταιγα εγώ που της το ακύρωσα το βράδυ της προηγούμενης μέρας και θεωρώ ότι ήταν σκληρό αλλά και πάλι! Βαρέθηκα. Δεν ξέρω τι μου γίνεται πλέον. Δε θέλω καν να τις μιλάω ούτε στη μία ούτε στην άλλη. Θα μείνω χωρίς φίλες. Είναι η νέα πραγματικότητα;;;

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Το κάρμα δεν είναι μπούρδα. Πιστεύω βγαίνει!

    Εγώ σκέφτομαι πως βαρέθηκα τη φίλη μου από Γερμανία που μου στέλνει κάθε μέρα και βαρέθηκα και την άλλη από Κρήτη. Άντε γεια ρε. Θα απομονωθώ. Βασικά δε βγαίνουμε ούτε με τη μία ούτε με την άλλη, αλλά εντάξει τις βαρέθηκα και στα μηνύματα.
    Η πρώτη οκει στέλνει κάθε μέρα καλούλα είναι αλλά έχω ξενερώσει εδώ και πολύ καιρό μαζί της φαίνεται πως δεν μπόρεσα να συγχωρήσω αυτό που έκανε.
    Όσο για την άλλη, έφταιγα εγώ που της το ακύρωσα το βράδυ της προηγούμενης μέρας και θεωρώ ότι ήταν σκληρό αλλά και πάλι! Βαρέθηκα. Δεν ξέρω τι μου γίνεται πλέον. Δε θέλω καν να τις μιλάω ούτε στη μία ούτε στην άλλη. Θα μείνω χωρίς φίλες. Είναι η νέα πραγματικότητα;;;
    Δειχνεις τοσο ομιλιτική και ενδιαφέρουσα που δεν νομίζω να μείνεις χωρίς φίλες. Απλώς ίσως χρειάζεσαι κάποιο χώρο για να βρεις νεες φίλες!

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Σκέφτομαι ότι σε όποιον και να πεις τελικά ότι δεν έχεις λεφτά για να πας σε ψυχίατρο η οποιοδήποτε άλλον γιατρό θα σου πει η υγεία είναι πρώτα, αυτή προέχει και σωστό συμφωνώ και εγώ, αλλά αν δεν έχεις λεφτά από τον ουρανό θα πέσουν ή θα σε δεχτεί ο γιατρός χωρίς χρήματα [emoji383][emoji383][emoji383]

  15. #90
    hlias1988
    Guest
    Έγκυος και το μωρό της πέθαναν μετά τον βομβαρδισμό του μαιευτηρίου στη Μαριούπολη

    «Σκοτώστε με τώρα» φώναξε η γυναίκα στους γιατρούς όταν συνειδητοποίησε ότι έχανε το παιδί της - Η εικόνα της, καθώς οι διασώστες την έβγαζαν από τα ερείπια στη Μαριούπολη, έκανε τον γύρο του διαδικτύου

    https://www.protothema.gr/world/arti...ti-marioupoli/

    Αυτα ειναι προβληματα............

Page 6 of 180 FirstFirst ... 456781656106 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •