Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 79
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 79 of 169 FirstFirst ... 2969777879808189129 ... LastLast
Results 1,171 to 1,185 of 2530
  1. #1171
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,040
    Σκέφτομαι ότι έχει γεμίσει το φόρουμ υποχόνδριους....Αλλοι τους πονάει το αυτί,άλλοι έχουν εκτακτες και φοβούνται μην πάθουν καρδιά,άλλοι έχουν παλινδρόμηση...Τελικά ο φόβος έχει κατακλύσει τον κόσμο.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  2. #1172
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Θα παρετε κι επιδομα κ θα δουλεψετε προετοιμαστειτε το θεμα εκλεισε

  3. #1173
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Η γύρω μου μου όλο μου λένε παντρεψου κάνε οικογένεια, δεν είμαι αντίθετος σε κάτι τέτοιο, αλλά η πιθανότητα να συμβεί φαντάζει στο μυαλό μου πολύ μικρή. Θέλεις του ότι δεν είμαι κοινωνικός, είμαι ντροπαλός, η τό ότι δεν έχω κάποια επαγγελματική αποκατάσταση ή και τα ψυχολογικά μου. Τα χρόνια περνάνε εκεί που δεν το καταλαβαίνεις, σε λίγες μέρες θα κλείσω τα 37 και επίσης το παράξενο είναι ότι από της παρέες μου κάνεις δεν είναι παντρεμένος, ούτε καν σε σχέση.

  4. #1174
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ανδρεα καποιοι παντρεμενοι δε δουλευουν σε σενα φταιει λιγο η ψυχολογια σου που δεν σε συγκινουν τα λεφτα εγω εχω αλλαξει 8 δουλειεσ γενικα σου λειπει το πατημα στην πραγματικοτητα ωστε να κανεισ αυτα που χρειαζεται

  5. #1175
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Τα ενεργειακα ποτα ελληνικησ παραγωγησ και τα γλυφοκουτια στισ μερεντεσ σασ φαγανε μονο ρεντ μπουλ κ νουτελα απο εδω κ μπροσ

  6. #1176
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,403
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Σκέφτομαι ότι έχει γεμίσει το φόρουμ υποχόνδριους....Αλλοι τους πονάει το αυτί,άλλοι έχουν εκτακτες και φοβούνται μην πάθουν καρδιά,άλλοι έχουν παλινδρόμηση...Τελικά ο φόβος έχει κατακλύσει τον κόσμο.
    Πάντως τα παιδιά με τις αγχώδεις διαταραχές είναι και τα πιο ευγενικά έχω παρατηρήσει εγώ.

  7. #1177
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Θέλω τόσο πολύ να πάω σε ψυχολόγο, αλλά θέλει χρήματα και δεν είναι μόνο για μια φορά θέλει χρόνο!

  8. #1178
    brian23
    Guest
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Θέλω τόσο πολύ να πάω σε ψυχολόγο, αλλά θέλει χρήματα και δεν είναι μόνο για μια φορά θέλει χρόνο!
    Και εγώ αυτό σκέφτομαι Αντρέα.σκεφτομουν κέντρο ψυχικης υγείας που είναι δωρεάν αλλά κάπου κολλάω γιατί για ιδιώτη δεν βγαινω

  9. #1179
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Εδώ δύσκολα για δωρεάν, ακόμα πιο δύσκολα για ιδιώτη.

  10. #1180
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,279
    Σκέφτομαι πως αν η ζωή είναι ενα δώρο, θέλω να βρω το στρουμφάκι που έβαλε στο δικό μου αυτό το πράμα και να του κάνω και εγώ μια πλάκα.
    φυσικά η ζωή δεν είναι δώρο, με αυτή την έννοια. δεν δωρίζεται πρακτικά. δεν ανταλλάσεται.

  11. #1181
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,403
    Σκέφτομαι πως κάθομαι εδώ και σας διαβάζω πίνοντας τις μπυρίτσες μου και έχοντας πιει τα φάρμακα μου, έχω κάνει ένα κεφάλι... Αχ... Κάνω και το τσιγάρο μου... Πόσο πιο ωραία στιγμή...

  12. #1182
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,403
    Επίσης σκέφτομαι πότε όλοι αυτοί οι ψυχίατροι, οι ψυχοθεραπευτές και οι ψυχολόγοι που με παρακολοθούν θα με κάνουν άνθρωπο.

  13. #1183
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    898
    Quote Originally Posted by brian23 View Post
    Και εγώ αυτό σκέφτομαι Αντρέα.σκεφτομουν κέντρο ψυχικης υγείας που είναι δωρεάν αλλά κάπου κολλάω γιατί για ιδιώτη δεν βγαινω
    Και εγώ θέλω να αρχίσω η κέντρο ψυχικής υγείας η σε ιδιώτη.
    Δυστυχώς για ιδιώτη χλωμό το κόβω.
    Όπως λέει και μία ψυχή, χωρίς λεφτά δεν έχει μέλι.
    Οπότε θα δω στο μέλλον αν θα πάω σε κέντρο ψυχικής υγείας.

  14. #1184
    Να πάτε ρε παιδιά άμα νιώθετε ότι θελετε. Υπάρχουν λυσεις .Πέρα από τους δημόσιους φορείς που είναι δωρεάν ,υπάρχουν και ιδιώτες που κατανοούν το οικονομικό ζήτημα και προσαρμόζουν τις τιμές ανάλογα.
    Επίσης η ομαδική ψυχοθεραπεία είναι πιο οικονομική και βοηθάει εξίσου σε ορισμενες περιπτώσεις.
    Αν το θέλετε κυνηγήστε το. Απευθυνθείτε σε ειδικούς και ρωτήστε.

  15. #1185
    Στο μεταξυ μου αρέσει που γράφω ... κυνηγήστε το ..κάντε το...και στην πραγματικότητα πιο αναβλητικος άνθρωπος από εμένα ,δεν παίζει να υπάρχει.

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 09:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 18:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 02:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 31-01-2011, 00:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 14:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •