Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 84
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 84 of 207 FirstFirst ... 3474828384858694134184 ... LastLast
Results 1,246 to 1,260 of 3105
  1. #1246
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Σκέφτομαι ότι έχει πέσει πολύ νέκρα στο φόρουμ τις τελευταίες μέρες και δεν έχω κανέναν να μιλήσω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #1247
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Αν δεν πεθανει ο μητσοτακησ θα σασ γαμησω εγω ολουσ να στεναχωριεστε θελω εγινε 2 φορεσ πολεμοσ εξατιασ του μαλακα ετσι κι ακουσετε οτι παω φυλακη βαλτε μαυρα

  3. #1248
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Οποιοσ δεν πιστευει οτι ειμαι 45 χρονων να ερθει να παρει τα βιωματα μόυ αλλα σασ προειδοποιω πηγα 2 φορεσ σε πολεμο εξατιασ του μητσοτακη κ δεν περναω καλα τα υπολοιπα δικα σασ

  4. #1249
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Το κανατε κολομβια μαλακεσ

  5. #1250
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,189
    Quote Originally Posted by user View Post
    μακρυά απο μας τα ντιφότ σέτινγκς. μου θυμίζει το σεκιούρ μόουντ του υπολογιστή όταν δεν φορτώνει καλά. δεν είναι το ίδιο;
    ο φόβος είναι ένα συναίσθημα και είναι πολύ κακό συναίσθημα, πρέπει να φοβόμαστε τον φόβο;
    Επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις,γιατί όταν γεννηθήκαμε ήμασταν προγραμματισμένοι να ευτυχίσουμε...Δεν κουβαλούσαμε κανένα βάρος...Με δικές μας μαλακίες φορτωθήκαμε ανούσια βαρίδια στην ζωή.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  6. #1251
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,344
    γεννιόμαστε μόνοι μας, δεν μένουμε μονοι μας όμως, θα πει πως, ο άνθρωπος επηρεάζεται απο το περιβάλλον του -κάπως τα εξηγεί η ψυχανάλυση, κάποιος μεταφροϋδικός ψυχαναλητής είχε μιλήσει για το ότι πρώτα είναι η μητέρα, η οικογένεια μετά, μετά το φιλικό και μετά το κοινωνικό ευρύ περιβάλλον.- δεν βρίσκω φρόνιμο να κατηγορούμε μόνο τον εαυτό μας, δηλαδή. υπάρχουν ποσοστά ευθύνης ανάλογα την συνθήκη, αν βρέχει βρέχεσαι δεν φταίει η βροχή όμως υπάρχει η ομπρέλα; κάτι τέτοιο.
    δεν νομίζω ότι μπορεί ο σύγχρονος άνθρωπος να κάνει επαναφορά.

  7. #1252
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Με εχετε κρανιοεγκεφαλικα χεσμενο 40 χρονια που δουλευω ξεκοληστε κ μην αντιδρατε τουλαχιστον σημερα πηγαμε καλα δε λεω για σασ γινεται αυτο εγω καλα ειμαι κι αν ειναι ευκολο να παραμεινω ετσι αν ειναι ευκολο

  8. #1253
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Αν δειτε τα μυνηματα μου το 09 μπηκα το 12 το ξεπερασα τωρα το ειδα κ χαρηκα εσεισ τι κανετε χαιρετισματα στη ρεα τη ναταλια σουπσ μοναδικεσ γυναικεσ μπραβο τουσ

  9. #1254
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Ζειτε η πεθανατε;

  10. #1255
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,742
    Σκέφτομαι ότι σήμερα είναι το τελευταίο επεισόδιο του Έρωτα Φυγά και τι θα κάνω? χα χα Μου γέμιζε τα απογεύματα τώρα τι θα κάνω? Τελειώνει και το My style Rocks και δεν υπάρχει πια κανένας λόγος να ανοίγω την τηλεόραση. μπουχου

  11. #1256
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Σκέφτομαι ότι σήμερα είναι το τελευταίο επεισόδιο του Έρωτα Φυγά και τι θα κάνω? χα χα Μου γέμιζε τα απογεύματα τώρα τι θα κάνω? Τελειώνει και το My style Rocks και δεν υπάρχει πια κανένας λόγος να ανοίγω την τηλεόραση. μπουχου
    Μια καλή ιδέα είναι να βάλεις Netflix... Για μένα κάνει δουλειά το καλοκαίρι που δεν έχει τίποτα...
    Εγώ βλέπω τη "Γη της ελιάς" αλλά δεν ξέρω πότε τελειώνει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #1257
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Στον πρωτο πολεμο που πηγα εγινε τι εγινε βγαλαν τισ θεραπειεσ κ μετα με αφησανε καποιοσ μου ειπε για πρωτεινεσ πηρα εγινα κουφετο κ μετα παιξαμε δευτερο πολεμο απο το 2013 κι επειτα αυτο με τισ πρωτεινεσ το κρατησανε μυστικο τωρα φανερωθηκε για ολουσ κρεατινη δεν κανει να παρετε αφυδατωνει κ δεν κανει εκτοσ αν παρετε κι αλλα αμινοξεα ηλεκτρολυτεσ κλπ κατα τα αλλα δεν ξερω κατι αλλο

  13. #1258
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,344
    εγώ από σίριαλ όλα όσα έβλεπα τελειώσαν. τώρα θα τελειώσει και το iq 160.
    έχω γίνει τζάνκι της τηλεόρασης.

  14. #1259
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by user View Post
    εγώ από σίριαλ όλα όσα έβλεπα τελειώσαν. τώρα θα τελειώσει και το iq 160.
    έχω γίνει τζάνκι της τηλεόρασης.
    Καλά εσύ user είσαι θεά! Ξέρεις τα πάντα όλα κινηματογραφο, τηλεόραση χα χα!!

    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μια καλή ιδέα είναι να βάλεις Netflix... Για μένα κάνει δουλειά το καλοκαίρι που δεν έχει τίποτα...
    Εγώ βλέπω τη "Γη της ελιάς" αλλά δεν ξέρω πότε τελειώνει...
    Καλή ιδέα Κύκνε! Θα το ρίξω στο Netflix ή στις ταινίες! Πάντως πολύ στεναχωρήθηκα που τέλειωσε το αγαπημένο μου σίριαλ :Ρ

  15. #1260
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Καλή ιδέα Κύκνε! Θα το ρίξω στο Netflix ή στις ταινίες! Πάντως πολύ στεναχωρήθηκα που τέλειωσε το αγαπημένο μου σίριαλ :Ρ
    Καλημέρα...



    Το καταλαβαίνω... Τελείωσε οριστικά ή είναι διακοπή λόγω καλοκαιριού;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •