Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 181 FirstFirst ... 891011122060110 ... LastLast
Results 136 to 150 of 2703
  1. #136
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Μητσοτακη ανελαβε εσυ γιατι φταιει ο πουτιν που με βασανιζει απο το 2015 επισησ πρεπει να μαθεισ οτι ολη η νεολαια εχει θεμα αλλα παει καλα η θεραπεια για τον κωρονοιο τη βρηκαμε επισησ εγω αυτα που ξερω ωσ αγροτησ απο τα 7 μου χρονια εχουν χαθει πλεον γι αυτο με βασανισε ο πουτιν και φταιει ο τροποσ που κυβερνατε υποτιθεται μενουν οι καλυτεροι αλλα στην ουσια δε μενει κανενασ γιατι δεν εχουν ολοι προσβαση στο ιντερνετ εγω δουλευω απο τα 7 μεχρι τα 47 σερι αγροτησ και ουτε ξερω τι μαλακιεσ γινανε εγω ξερω οτι δουλευω 40 χρονια απο το 1989

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Κορίτσια αν θέλετε να έχετε πετυχημένη σχέση στη ζωή σας να είσαστε με κάποιον που ο,τι και να λέτε ακόμα και βλακεία εκείνος να κάθεται και να την ακούει και να δείχνει ενδιαφέρον σε αυτά και ολα τα αλλα σχεδον ολα ερχονται...

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Κορίτσια αν θέλετε να έχετε πετυχημένη σχέση στη ζωή σας να είσαστε με κάποιον που ο,τι και να λέτε ακόμα και βλακεία εκείνος να κάθεται και να την ακούει και να δείχνει ενδιαφέρον σε αυτά και ολα τα αλλα σχεδον ολα ερχονται...
    Καλημέρα...

    Εγώ έχω μια απορία, αν θέλεις λύστη μου... Γίνεται να κρατηθεί σχέση αν για ένα διάστημα στην αρχή δεν γίνεται σεξ; Είδα ότι είσαι πρόθυμος να συμβουλέψεις κι είπα να το εκμεταλλευτώ (με την καλή έννοια)...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα...

    Εγώ έχω μια απορία, αν θέλεις λύστη μου... Γίνεται να κρατηθεί σχέση αν για ένα διάστημα στην αρχή δεν γίνεται σεξ; Είδα ότι είσαι πρόθυμος να συμβουλέψεις κι είπα να το εκμεταλλευτώ (με την καλή έννοια)...
    Αν ενδιαφέρεται πραγματικά θα περιμένει. Εγώ από την άλλη έχω άλλη απορία με αυτό που με ρωτας. Πόσο χρονική διάρκεια θα έχει η αρχη; Αν για αρχή θεωρούμε πχ τα 4 χρόνια εγώ θέλω να θέσω το εξής ερώτημα. Αυτή που θα έχει κάποιον να την περιμένει 4 χρόνια θα έβρισκε το σθένος να του πει ξέρεις το να σε έχω πχ 4 χρόνια χωρίς σεξ είναι άδικο γιατί δεν φταις οπότε σου δίνω την άδεια να πας με άλλη ή όπου θες για να μην πληρώνεις τα σπασμένα της δικιάς μου ζωής παρόλο που ενδιαφέρεσαι ενω η σχεση μας θα συνεχιζει να υπαρχει ή θα το θεωρούσε αδικία και κέρατο για τον εαυτό της;

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αν ενδιαφέρεται πραγματικά θα περιμένει. Εγώ από την άλλη έχω άλλη απορία με αυτό που με ρωτας. Πόσο χρονική διάρκεια θα έχει η αρχη; Αν για αρχή θεωρούμε πχ τα 4 χρόνια εγώ θέλω να θέσω το εξής ερώτημα. Αυτή που θα έχει κάποιον να την περιμένει 4 χρόνια θα έβρισκε το σθένος να του πει ξέρεις το να σε έχω πχ 4 χρόνια χωρίς σεξ είναι άδικο γιατί δεν φταις οπότε σου δίνω την άδεια να πας με άλλη ή όπου θες για να μην πληρώνεις τα σπασμένα της δικιάς μου ζωής παρόλο που ενδιαφέρεσαι ενω η σχεση μας θα συνεχιζει να υπαρχει ή θα το θεωρούσε αδικία και κέρατο για τον εαυτό της;
    Θα σου πω... Αναφέρομαι σε διάστημα κάποιων μηνών μέχρι να γνωρίσω τον άλλον αρκετά καλά ώστε να ξέρω αν είμαι ή όχι ασφαλής... Δεν ξέρω πόσων μηνών αλλά κάτω από χρόνο...

    Τώρα για τη δικιά σου απορία προσωπικά θα το ένιωθα σαν κέρατο, καλώς ή κακώς... Θα προτιμούσα να μου πει ότι δεν μπορεί να περιμένει οπότε να το αφήσουμε και να βρει κάποια που μπορεί να του το προσφέρει χωρίς αναμονή...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Θα σου πω... Αναφέρομαι σε διάστημα κάποιων μηνών μέχρι να γνωρίσω τον άλλον αρκετά καλά ώστε να ξέρω αν είμαι ή όχι ασφαλής... Δεν ξέρω πόσων μηνών αλλά κάτω από χρόνο...

    Τώρα για τη δικιά σου απορία προσωπικά θα το ένιωθα σαν κέρατο, καλώς ή κακώς... Θα προτιμούσα να μου πει ότι δεν μπορεί να περιμένει οπότε να το αφήσουμε και να βρει κάποια που μπορεί να του το προσφέρει χωρίς αναμονή...
    Άκου μήνες ή και χρόνο ακόμα μπορεί να περιμένει χρόνια όμως είναι κάτι σαν μαχαίρια στη καρδια

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Άκου μήνες ή και χρόνο ακόμα μπορεί να περιμένει χρόνια όμως είναι κάτι σαν μαχαίρια στη καρδια
    Μου δίνει μια μικρή ελπίδα που λες ότι μπορεί να περιμένει τόσο... Ίσως τελικά να μην γεράσω με μόνη παρέα τις γάτες μου...
    Για τα πολλά χρόνια φαντάζομαι ότι θα πρέπει να είναι όντως δύσκολο... Σου έχει τύχει κάτι ανάλογο ή απλά είχες την απορία;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μου δίνει μια μικρή ελπίδα που λες ότι μπορεί να περιμένει τόσο... Ίσως τελικά να μην γεράσω με μόνη παρέα τις γάτες μου...
    Για τα πολλά χρόνια φαντάζομαι ότι θα πρέπει να είναι όντως δύσκολο... Σου έχει τύχει κάτι ανάλογο ή απλά είχες την απορία;
    Φυσικά και μπορεί αν η αναμονή δεν τον φέρνει στα όρια του. Ούτε μου έτυχε ούτε είχα απορία απλώς έπρεπε να το δραματοποίησω λιγάκι για να αναδείξω πως και η αναμονή έχει κάποια όρια. Α και μην ξεχνάς πως και εδώ μέσα υπάρχουν άνδρες που είναι 30+ και δεν έχουν φιλήσει καν γυναίκα δεν μιλάμε για σεξ οπότε γιατί να μην περίμενε κάποιος πχ 1 χρονο όταν είναι στην αναμονή 30+ χρονια;

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Φυσικά και μπορεί αν η αναμονή δεν τον φέρνει στα όρια του. Ούτε μου έτυχε ούτε είχα απορία απλώς έπρεπε να το δραματοποίησω λιγάκι για να αναδείξω πως και η αναμονή έχει κάποια όρια. Α και μην ξεχνάς πως και εδώ μέσα υπάρχουν άνδρες που είναι 30+ και δεν έχουν φιλήσει καν γυναίκα δεν μιλάμε για σεξ οπότε γιατί να μην περίμενε κάποιος πχ 1 χρονο όταν είναι στην αναμονή 30+ χρονια;
    Κατάλαβα τι εννοείς...

    Θέλω να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα αν δεν σε ζαλίζω... Κάτι που με κάνει να νιώθω ασφαλής για να μπορέσω να προχωρήσω παρακάτω είναι το να κοιμηθώ μόνο αγκαλιά με τον σύντροφο χωρίς σεξ... Αυτό γίνεται ή είναι πολύ δύσκολο;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κατάλαβα τι εννοείς...

    Θέλω να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα αν δεν σε ζαλίζω... Κάτι που με κάνει να νιώθω ασφαλής για να μπορέσω να προχωρήσω παρακάτω είναι το να κοιμηθώ μόνο αγκαλιά με τον σύντροφο χωρίς σεξ... Αυτό γίνεται ή είναι πολύ δύσκολο;
    Κυκνε θελεις να σου σωσω τη ζωη και να ζησεις μια ζωη χωρις ανασφαλειες και φοβους; Αλλα θα κανεις οτι σου πω χωρις δευτερη σκεψη αυριο κιολας θα σου πω που να πας και ποια να βρεις και θα αλλάξει η ζωή σου στο υποσχομαι στη ζωή μου.

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Φυσικά και μπορεί αν η αναμονή δεν τον φέρνει στα όρια του. Ούτε μου έτυχε ούτε είχα απορία απλώς έπρεπε να το δραματοποίησω λιγάκι για να αναδείξω πως και η αναμονή έχει κάποια όρια. Α και μην ξεχνάς πως και εδώ μέσα υπάρχουν άνδρες που είναι 30+ και δεν έχουν φιλήσει καν γυναίκα δεν μιλάμε για σεξ οπότε γιατί να μην περίμενε κάποιος πχ 1 χρονο όταν είναι στην αναμονή 30+ χρονια;
    Εγώ ανήκω στους 30+ ούτε φίλη

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,411
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα...

    Εγώ έχω μια απορία, αν θέλεις λύστη μου... Γίνεται να κρατηθεί σχέση αν για ένα διάστημα στην αρχή δεν γίνεται σεξ; Είδα ότι είσαι πρόθυμος να συμβουλέψεις κι είπα να το εκμεταλλευτώ (με την καλή έννοια)...
    Κυκνακι μου μπροστά στο έρωτα δεν υπάρχει χρόνος, όλα εξισορροπούν ανάμεσα στο θέλω και στο πρέπει!

    Κράτα αυτό και μην ζητάς χρονοδιάγραμμα τα,όταν θα σου συμβεί να είσαι σίγουρη πως εσύ θα μετράς τον χρόνο αντίστροφα για να βρεθείς μαζί του ,αυτά δεν μπορείς να τα τρεναρεις...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Μάλιστα μόλις έμαθα και το τσιλι καφενείο από το τουιτερ...

  14. #149
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κατάλαβα τι εννοείς...

    Θέλω να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα αν δεν σε ζαλίζω... Κάτι που με κάνει να νιώθω ασφαλής για να μπορέσω να προχωρήσω παρακάτω είναι το να κοιμηθώ μόνο αγκαλιά με τον σύντροφο χωρίς σεξ... Αυτό γίνεται ή είναι πολύ δύσκολο;
    Βλεπω κυκνε οτι θελεις να αλλαξει η ζωη σου αλλα δεν κανεις τιποτα.... ουτε το 0.0001% .
    1.000 μιλια ταξιδι ξεκινα απο το πρωτο βημα!

  15. #150
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Ηρθαν κ με βρηκαν τα παιδια μου πρωτον πρεπει να εχω ενα 70αρι χιλιαρικα στην τραπεζα και για τα θεματα κανω οτι ειναι δυνατο εχω ακομα μια 10ετια αν θελετε πληρωνω κι αλλα 10 χρονια καθε μερα απο λιγο οτι θελετε τι πιστευω το εχω γραμμενο εδω νομιζω εκανα μια προσπαθεια να σωσω οτι σωζεται αυτα απο το μετωπο

Page 10 of 181 FirstFirst ... 891011122060110 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •