Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 124
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 124 of 181 FirstFirst ... 2474114122123124125126134174 ... LastLast
Results 1,846 to 1,860 of 2701
  1. #1846
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    Μη το κανεις ομως... παντα να προσπαθεις.
    Πάντα ειναι που προσπαθώ, μια ζωή. Ουαί κι αλίμονο αν δεν προσπαθουσα!

    Ενας φαύλος κύκλος η ζωη μου. Η ίδια ιστορία επαναλαμβάνεται και ξαναεπαναλαμβανεται απο τοτε που ήμουν δημοτικο.
    Βαρέθηκα να κοροϊδεύω τπν εαυτό μου! Ουτε το να τα γράφω εδώ με ήρεμα. Απλα ηρεμω για λιγο.

  2. #1847
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    901
    Φίλε Ιωάννη , μην τα παρατάς, συνέχισε την προσπάθεια μέχρι να δικαιωθείς και βέβαια μείνε μακρυά από τοξικά άτομα ακόμη και αν νιώθεις μοναξιά.

  3. #1848
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Μπηκατε ολοι στο κολπο το κολπο ειναι να εχεισ τα καλυτερα απο ολο τον κοσμο χωρισ να κουνηθεισ καθολου ασ πουμε ολα τα καινουρια αυτοκινητα γινονται πορσε κ βαλε αν μαθουν να οδηγαν οι νεοι με το στροφομετρο στισ 2800 κι ανεβασμα κατεβασμα ταχυτητασ αναλογα στισ 3500 αλλαγη πεφτει 2500 μεχρι τισ 3500 παλι φρενο κατεβασμα παλι 2800 παλι 3500 κλπ με τα σωστα μπουζι κ το σωστο λαδι γινεται πορσε περασε ενα με ενα μηχανακι f1 να αλλαξει το λαδι κ να το κανει shazam θα του βγαλει φορμουλα 1 λογικα

  4. #1849
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    486
    Μισώ τον ήχο του κοψίματος νυχιών με νυχοκόπτη
    όταν το κάνει άλλος. Σε μένα δε με ενοχλεί, στον άλλον όμως
    θέλω να κλείσω τ'αυτιά μου (και το κάνω), τις πόρτες ανάμεσα σε μένα
    και τον ήχο, αν μπορώ και τις κουρτίνες, λολ

  5. #1850
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Η προϊσταμένη κρυφοκοιτάζει την τσάντα μου όταν φεύγω να δει μήπως κι έχω.....
    Την έχω πιάσει πάνω από τρεις φορές.
    Στο διάλο. Πρέπει να αλλάξω δουλειά.

  6. #1851
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    486
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Η προϊσταμένη κρυφοκοιτάζει την τσάντα μου όταν φεύγω να δει μήπως κι έχω.....
    Την έχω πιάσει πάνω από τρεις φορές.
    Στο διάλο. Πρέπει να αλλάξω δουλειά.
    Η χαμένη. Ρουφιάνοι παντού.

  7. #1852
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Η χαμένη. Ρουφιάνοι παντού.
    Καλά τι είπες τώρα ρε θεέ/ά! Αυτά τα ρουφιανάκια υπάρχουν παντού!
    Και κάτω από μια πέτρα να πας να κρυφτείς, θα έρθει το ρουφιανάκι, θα την σηκώσει, θα μάθει ποιος είσαι, από πού έρχεσαι
    και θα πάει να το μοιραστεί με όλους!
    Ούτε ένα πτώμα δεν μπορείς να κρύψεις χα χα :Ρ Ψάχνουν τα σκουπίδια και το βρίσκουν την βαλίτσα ρε φίλε δηλαδή omg!
    Δεν μπορείς μια εξομολόγηση να πεις, θα βγει το ρουφιανάκι και θα σε καρφώσει.
    Δεν το ήξερα πως τα ξέρεις κι εσύ φίλη/ε μου.
    Last edited by HarleyQuinn; 05-10-2023 at 17:42.

  8. #1853
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Σήμερα κοιτούσα τη βιτρίνα του Max Mara στο Κολωνάκι ενώ είχα σχολάσει και το πιο φθηνό που έβρισκα ήταν κάτι γυαλιά ηλίου 200 ευρώ...
    Όλα μπεζ.. Μπεζ γούνα. Μπεζ μπλουζάκι. Μπεζ μπλουζάκι. Μπεζ παντελόνι... Όλα σε τιμές που εγώ δεν θα μπορούσα ποτέ να αγοράσω σκεφτόμουν.
    Γυρίζω σπίτι και ο αδερφός μου μου είχε κάνει δώρο μία μπεζ φόρμα!
    Μα τι συμβαίνει! Μας αγαπάει ο θεός!

  9. #1854
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,297
    πω σύμπτωση! συντονίστηκαν οι εγκέφαλοί σας; τί φάση;
    τα μαξ μάρα τα βαριέμαι. εχω πολλά χρόνια να περάσω από κολωνάκι. απλησίαστο.
    να πάω για ψώνια επίσης. προτιμώ βιτρινοθεραπεία.

    αυτό που λέτε, γιατί να συμβαίνει; ψάχνουν να βρουν λαβράκι; ότι τί; είναι καλύτεροι των άλλων; εγώ και να δω κάτι, ούτε στη μάνα μου δεν θα το πω. το ξεχνάω την επόμενη μέρα. βαριέμαι εύκολα. τόση ανησυχία των ανθρώπων μην τυχόν και δεν ακυρωθούν οι προσδοκίες τους για μας.

  10. #1855
    biscochicco
    Guest
    Σκέφτομαι γιατι να μου συμβαίνει να νευριάζω όταν είμαι στο "κόσμο" μου, ο σύντροφός μου να με διακόπτει για να μου πει απλά Μαλ..κιες . Προσπαθώ να γράψω εδώ και με διακόπτει για να μου μιλήσει για πολιτικά, να μου δείξει βιντεάκια του λούμπεν κλπ..
    Μου τι σπάει περισσότερο όταν με διακόπτει για να μου δείξει κάτι πάρα για να μου πει μια σκέψη του.
    Πραγματικά σκέφτομαι καμία φορά αν σκέφτεται ακατέργαστα ή αν αυτά που σκέφτεται είναι προκαθορισμένα από αυτά που έχει δει ή έχει διαβάσει..
    Προφανώς αυτές είναι οι σκέψεις μου για όλους τους ανθρώπους..
    Αλλά με εκνευρίζει τόσο οταν διακόπτουν το ταξίδι μου στον κόσμο μου και με φέρνουν πάλι στη πραγματικότητα..

  11. #1856
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by user View Post
    πω σύμπτωση! συντονίστηκαν οι εγκέφαλοί σας; τί φάση;
    τα μαξ μάρα τα βαριέμαι. εχω πολλά χρόνια να περάσω από κολωνάκι. απλησίαστο.
    να πάω για ψώνια επίσης. προτιμώ βιτρινοθεραπεία.

    αυτό που λέτε, γιατί να συμβαίνει; ψάχνουν να βρουν λαβράκι; ότι τί; είναι καλύτεροι των άλλων; εγώ και να δω κάτι, ούτε στη μάνα μου δεν θα το πω. το ξεχνάω την επόμενη μέρα. βαριέμαι εύκολα. τόση ανησυχία των ανθρώπων μην τυχόν και δεν ακυρωθούν οι προσδοκίες τους για μας.
    Χα χα Απλά έτυχε! Στο Κολωνάκι κυκλοφορούν κυρίως τουρίστες που μπορούν να αγοράσουν στις τιμές που έχουν :Ρ ¨Οσο για τα ρουφιανάκια μου κάνει εντύπωση που εσύ δεν τα έχεις πάρει πρέφα.... Κυκλοφορούν παντού! Σε γειτονιές, σε δρόμους, σε δουλειές, σε παρέες, σε περαστικούς κ.ά Είναι παντού και δεν διστάζουν να σε καρφώσουν με χαρά για το τίποτε!

  12. #1857
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Ολο μου το σοι λεει οτι εχω προβλημα οι ξενοι λενε δεν εχω αυτη η ιστορια παιζει απο 7 χρονων οταν κ με βαλαν να κανω δουλεια στα χωραφια που δε γινεται κ να πεθανω δε με πειραζει δουλεψα 40 χρονια επαιξα μπαλλα 25 χρονια ηπια καφεδεσ 23 χρονια στρατο 1 χρονο γνωρισα γυρω στισ 100 κοπελεσ τα εκανα ολα με προβληματα δε σασ αρεσω στα παπαρια μου εγω εκανα οτι μπορουσα απο εκει κ περα δεν φερω ευθυνη για τιποτα απλα κανω οτι μπορω εχω μυαλο 80 χρονου κι ειμαι 55 γτ εκανα το κατσ απ αφου ηξερα οτι κατι δεν παει καλα απο εκει κ περα πατε κ γαμηθειτε να πεθανω σαν ανθρωποσ

  13. #1858
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Αρκει να σασ πουλησει καποιοσ μουρη για να κανετε τη μαλακια σασ τα εγκληματα με την αορατη τεχνολογια δεν τιμωρουνται δυστυχωσ κανετε οτι σασ καπνισει

  14. #1859
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Σασ εμαθα πωσ λειτουργειτε να ξερετε

  15. #1860
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    486
    We are sharing the same blood...

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •