Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 177
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 177 of 177 FirstFirst ... 77127167175176177
Results 2,641 to 2,645 of 2645
  1. #2641
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Μπήκαν τα γίδια στο μαντρί
    Ροβολατα ροβολατα τα γίδια και τα πρόβατα

  2. #2642
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    262
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Ναι Ασπέργκερ μου γιατί εγώ δεν ξέρω πόσα τετραγωνικά είναι μια στρούγκα ώστε να υπολογίσω και το διαμέρισμα μου :Ρ
    Ενώ η PinkRore17 που ξέρει πολύ καλά από κοτέτσια και στρούγκες μπορεί να υπολογίσει :Ρ
    Υ.Γ: Όταν γράφω "βία εναντίον των ζώων" το γράφω κυριολεκτικά! Οτι κακομεταχειριζεστε τα ζώα και τα σφάζετε λέω, όχι ότι είστε εσείς "ζώα".
    Μιλάω σαν κυρία πάντα!
    Έτσι είναι από παιδιά του νηπιαγωγείου χαίρονται να το βλέπουν και να βοηθούν στο μαγείρεμα δεν έχουμε μάστερ σεφ ότι βλέπουν από παππούδες... Κυνηγητό και τροφή να μπω σε λεπτομέρειες?
    Ο χωριάτης ξέρει πώς ζουν στην πόλη το βλέπει και στην τηλεόραση αλλά αν βρεθείς από την πόλη σε χωριό έξω από τον πολιτιστικό και τουρισμό ζεις πρωτόγονες καταστάσεις . Οι άνθρωποι της πόλης τρομάζουν με όλα τα καθημερινά φυσιολογικά που συμβαίνουν. Οι άνθρωποι του χωριού είναι περισσότερο σκληραγωγημένοι. Είναι δυο διαφορετικοί κόσμοι και αν βρεθείς απροετοίμαστος στο λάθος μέρος γίνεσαι ρεζίλι των σκυλιών.
    Πως να συνέλθει μια γυναίκα πόλης μετά από την επίσκεψη σε τέτοιο μέρος, τουλάχιστον θα έχει ψυχαγωγήσει τους ντόπιους!!!

  3. #2643
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,801
    τα τρωμε ομως τα ζωα κι αυτο επρεπε απ παιδια μικρα να το ειχαμε για αποφυγή μην τα τρωμε μην ειχαμε ετσι μαθει .

    καναλι για τη ζωη στο χωριο ειναι πολυ ομορφο

    https://www.youtube.com/@GreekVillageLife/videos
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  4. #2644
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    262
    Αν δεν τα τρώγαμε δεν θα υπήρχαν ζώα.
    Το ίδιο και με τα λαχανικά που αφανίσουν ολόκληρα χωράφια οι χορτοφάγοι και καταστρέφουν το περιβάλλον.
    Για να κάνεις κοτόσουπα χωριάτικη πρέπει να μεγαλώσεις το κοτόπουλακι που θα βγάλεις από το αυγό και μετά από μήνες θα γίνει η σούπα αν γλιτώσει από αλεπούδες, ποντίκια, σκυλιά, καρακάξες διαφορετικά θα ψοφήσει από ηλικία.
    Ο ζωμός από κύβο η φιλέτο στήθος από το σούπερ μάρκετ είναι καλύτερος?

  5. #2645
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    155
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Ναι Ασπέργκερ μου γιατί εγώ δεν ξέρω πόσα τετραγωνικά είναι μια στρούγκα ώστε να υπολογίσω και το διαμέρισμα μου :Ρ
    Ενώ η PinkRore17 που ξέρει πολύ καλά από κοτέτσια και στρούγκες μπορεί να υπολογίσει :Ρ


    Υ.Γ: Όταν γράφω "βία εναντίον των ζώων" το γράφω κυριολεκτικά! Οτι κακομεταχειριζεστε τα ζώα και τα σφάζετε λέω, όχι ότι είστε εσείς "ζώα".
    Μιλάω σαν κυρία πάντα!
    Γνωρίζω και από κοτέτσια…και από την ζωή στην πόλη..Η επιλογή μου ήταν και θα είναι το χωριό..γιατί μου δίνει ηρεμία.Έχω την άνεση να μπορώ να μένω και στην πόλη όποτε μου καπνίσει,απλά δεν το θέλω!’Οποτε άσε την υποτίμηση σε μένα.Δεν έχεις ιδέα από επαρχία…τα καθαρά παραδοσιακά χωριά είναι τα ορεινά.Τα υπόλοιπα είναι μια μέση κατασταση.Κοιτά να κόψεις τις καταχρήσεις μπας και συνέλθει ο εγκέφαλος σου!!

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •