Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 36
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 36 of 169 FirstFirst ... 2634353637384686136 ... LastLast
Results 526 to 540 of 2530
  1. #526
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Al_Bundy;1198672[B
    ]Άντρες πλησιάζουν συνέχεια άγνωστες γυναίκες στο δρόμο . Με ελάχιστες πιθανότητες επιτυχίας, σε αυτή τη χώρα. [/B]To θέμα είναι , ότι δεν είναι αυτοί που θέλουν οι γυναίκες, οπότε τους φέρονται αισχρά. Ή απίστευτα αμήχανα , συντηρητικά και ηλίθια. Χωρίς να γίνεται κάτι πάντως. Προφανώς οι περισσότερες όταν λένε ότι δεν τις πλησιάζουν άγνωστοι , εννοούν κάποιοι πολύ πάνω από τα κυβικά τους.

    Συχνά πυκνά , όταν δεν υπάρχει καμία πρόταση πλέον , γιατί κόβονται απότομα, ηλικιακό είναι το όριο , καταντούν να μαζεύουν κόπρανα σκύλων με σακούλια σε πάρκα και να ανατρέφουν γατιά. Δεν βλέπω τίποτε απόλυτο ή ιδανικό σε αυτό . Με βάση τη λογική και τις πιθανότητες, πιστεύω ότι αν κάποια αξίζει σφίχτη , λεφτά , με βίλλες , πισίνες , λάμπο , κότερο, θα τον έχει βρεί μέχρι κάποια ηλικία. Αν δεν έχει γίνει αυτό , μάλλον είναι εκτός πραγματικότητας. Και κερδίζουν σκύλοι , γατιά και όλη η βιομηχανία που βγάζει χρήμα από αυτό το κύκλωμα.

    το γεγονος οτι η προσεγγιση μπορει να γίνεται με γλοιωδη και χυδαιο τροπο
    το οτι μπορει να ειναι δεσμευμενη ,παντρεμενη ή και να μην θελει καμια σχεση εκεινη την περιοδο
    το οτι ο τυπος που κανει την προσέγγιση δεν ειναι προτεραιοτητα για την εκαστοτε γυναικα και πολλοι πολλοι απολυτα φυσιολογικοι λογοι που συντρεχουν στο να μην ειναι επιθυμια ενα φλερτ ειναι λογος για ολα αυτα που αναφερεις ?

    Εχετε μπερδεψει πολυ βασικα πραγματα σε ολο αυτο ..
    Κανενας τριτος δεν θα μου ορισει εμενα και στην καθε γυναικα ποια θα ειναι τα στανταρ μου ωστε να δεχτω ενα φλερτ οπως το θελω εγω ή να δεχτω μια γνωριμια μονο κατω απο τις προυποθεσεις που τις θελω εγω προκειμενου να μην χαρακτηριστώ ή να μην τσουβαλοποιηθω στην κατηγορια που λες για τις ελληνιδες ..

    Καμια γυναικα αλλα και κανενας αντρας δεν ειναι υποχρεωμενος να δεχτει το οτιδηποτε λιγοτερο απο τα θελω του ,οποια ειναι αυτα ,εμας δεν μας πεφτει λογος απο την στιγμη που τα δικα μας τα εχουμε στην ζωη μας ,μονο και μονο για να του κανουμε τα κεφια ..

    Μια συμβουλη ,χαλαρωστε λιγακι και αφηστε τις γυναικες να ψαχνουν οτι θελουν σε αυτους που στην τελικη μπορουν και τους τα προσφερουν ..το ιδιο ισχυει και για τους αντρες ..

    Πως θα φαινοταν εδω μεσα να εγραφα εγω συνεχεια για τα συγκολακια που πλεον τα βρισκεις παντου ...
    Μην πεφτεται απο τα συννεφα που πλεον ολα τα παιδαρελια ειναι ετοιμα να πεσουν στα τεσσαρα προκειμενου να τους κυκλοφορει μια φραγκατη γκομενα και να τους παρεχει τζαμπα διακοπες σε νησιωτικες βιλες χτισμενες εκει που σκαει υο κυμα ..

    Αυτοι εχουν βρει τον τροπο να περνανε καλα αν μπορειτε καντε το και εσεις στην τελικη και θα δειτε πως θα σταματησετε να ασχολειστε με τις ζωες των αλλων ανθρωπων και φυσικα τον τροπο που εχουν επιλεξει να ζουν την ζωαρα τους
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #527
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    λες να ειναι κατι τετοιο? πω γειωση
    αντε και πες πας για μπανιο και σου ζηταει να της βαλεις αντηλιακο,αυτο δεν δειχνει κατι?



    ολα αυτα παιζουν ρολο?
    ετσι ξεκομμενα, δεν σημαινει τπτ.
    αν σε εχει κανει φιλεναδα της και λυνετε τα γκομενικα της, δεν σημινει απολυτως τιποτε.
    αν δεν εχετε οικειοτητα και σε γουσταρει σαν ανδρα, φυσικα και σημαινει.
    τι ειδους σχεσηε χετε με την κοπελα κατα τα αλλα;

  3. #528
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Άντρες πλησιάζουν συνέχεια άγνωστες γυναίκες στο δρόμο . Με ελάχιστες πιθανότητες επιτυχίας, σε αυτή τη χώρα. To θέμα είναι , ότι δεν είναι αυτοί που θέλουν οι γυναίκες, οπότε τους φέρονται αισχρά. Ή απίστευτα αμήχανα , συντηρητικά και ηλίθια. Χωρίς να γίνεται κάτι πάντως. Προφανώς οι περισσότερες όταν λένε ότι δεν τις πλησιάζουν άγνωστοι , εννοούν κάποιοι πολύ πάνω από τα κυβικά τους.

    Συχνά πυκνά , όταν δεν υπάρχει καμία πρόταση πλέον , γιατί κόβονται απότομα, ηλικιακό είναι το όριο , καταντούν να μαζεύουν κόπρανα σκύλων με σακούλια σε πάρκα και να ανατρέφουν γατιά. Δεν βλέπω τίποτε απόλυτο ή ιδανικό σε αυτό . Με βάση τη λογική και τις πιθανότητες, πιστεύω ότι αν κάποια αξίζει σφίχτη , λεφτά , με βίλλες , πισίνες , λάμπο , κότερο, θα τον έχει βρεί μέχρι κάποια ηλικία. Αν δεν έχει γίνει αυτό , μάλλον είναι εκτός πραγματικότητας. Και κερδίζουν σκύλοι , γατιά και όλη η βιομηχανία που βγάζει χρήμα από αυτό το κύκλωμα.
    Συμφωνώ με αυτό που υπογράμμισα. Οι γυναίκες έχουν πολύ υψηλό επίπεδο αντίληψης του χαρακτήρα του άντρα. Γι αυτό απορρίπτουν αμέσως, είτε λόγω της εξωτερικής του εμφάνισης είτε λόγω χαρακτήρα αν η εξωτερική του εμφάνιση είναι καλή. Εννοώ για να δεχτούν μετά την προσέγγιση αγνώστου προς άγνωστη να τα ξαναπούν. Κι όταν λέω προσέγγιση εννοώ να συνεχίσουν να συζητούν μαζί του μετά τις δυο τρεις κουβέντες που ο άντρας θα πει. Υπάρχει όμως και η επιπολαιότητα ιδίως στις πιο άβγαλτες, στις λιγότερο μπασμένες στη ζωή, όταν ελκύονται από το μάγκικο, το φαινομενικά δυναμικό, ευχάριστο και εξωστρεφες που στην πορεία μπορεί να τις οδηγήσει σε σε άσχημα γι αυτές αποτελέσματα.
    Για τη δεύτερη παράγραφο, είτε θα συμβεί αυτό που γράφεις είτε όταν νιώσουν ότι, το εμφανισιακό και βιολογικό για παιδί και οικογένεια ρολόι, άρχισε να κτυπάει κόκκινο, θα παντρευτούν έναν τυχόντα που απλά περνάει τη βάση των στανταρτ που είχαν βάλει για ταίρι.
    γιάννης

  4. #529
    Λυπήθηκα πραγματικά αυτές τις μέρες για μια φίλη από το Facebook που έχασε το σκυλάκι της, ένα χαριτωμένο μικρό σκυλάκι, η αγάπη της για το οποίο ήταν καταφανής από τις φωτογραφίες μαζί του που αναρτούσε στο φέις για χρόνια, αλλά και τις αναρτήσεις αυτές τις μέρες για το χαμό του. Πρόκειται για μια γυναίκα που από τις αναρτήσεις της αλλά και τα μηνύματα στο μέσσεντζερ που ανταλλάξαμε πολλές φορές ξέρω ότι είναι ένας ταλαιπωρημένος, πληγωμένος από τους άλλους άνθρωπος. Η λύπη μου είναι τόσο γι αυτό το σκυλάκι όσο και για την ίδια που μαζί με όλα τα άλλα της συνέβηκε κι αυτό που γι αυτήν θα ναι ιδιαίτερα τραγικό και θα επιβαρύνει την άσχημη ψυχολογία της που νιώθω πως έχει. Από λάθη γιατρών ενώ είχε μια ασθένια. Τη συλληπήθηκα με μηνύματα.

    Είμαι κι εγώ φιλόζωος. Γνωρίζω κι εγω ότι πρέπει να συνδεόμαστε με τα ζώα αλλά ως ένα σημείο. Κάπου λέω στον εαυτό μου πως πρέπει να επιδιώκουμε και να δίνουμε βάρος στο να ενδυναμώσουμε τις σχεσεις μας με τους άλλους αλλά και να φροντίσουμε να αποκτήσουμε όσο πιο κοντινούς γίνεται ανθρώπους. Έτσι, η συναισθηματική απόσταση με ένα ζώο δεν μετατρέπεται από αγάπη και φροντίδα σε σύνδεση, για να καλύψουμε, ισως χωρίς να το ανυτιλαμβανόμαστε, την απουσία ανθρώπων στη ζωή μας. Το συγκεκριμένο σκυλάκι πρώτα, η κυρία αυτή, κι αυτές μου οι σκέψεις για τους φιλόζωους οι οποίε ςμου γιναν πιο έντονες μετα το συμβάν αυτό (πρώτα δλδ για μένα), είναι που μ έκαναν να λυπηθώ τόσο πολύ.
    γιάννης

  5. #530
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    το γεγονος οτι η προσεγγιση μπορει να γίνεται με γλοιωδη και χυδαιο τροπο
    το οτι μπορει να ειναι δεσμευμενη ,παντρεμενη ή και να μην θελει καμια σχεση εκεινη την περιοδο
    το οτι ο τυπος που κανει την προσέγγιση δεν ειναι προτεραιοτητα για την εκαστοτε γυναικα και πολλοι πολλοι απολυτα φυσιολογικοι λογοι που συντρεχουν στο να μην ειναι επιθυμια ενα φλερτ ειναι λογος για ολα αυτα που αναφερεις ?

    Εχετε μπερδεψει πολυ βασικα πραγματα σε ολο αυτο ..
    Κανενας τριτος δεν θα μου ορισει εμενα και στην καθε γυναικα ποια θα ειναι τα στανταρ μου ωστε να δεχτω ενα φλερτ οπως το θελω εγω ή να δεχτω μια γνωριμια μονο κατω απο τις προυποθεσεις που τις θελω εγω προκειμενου να μην χαρακτηριστώ ή να μην τσουβαλοποιηθω στην κατηγορια που λες για τις ελληνιδες ..
    Κανένας τρίτος δεν θα ορίσει τα δεδομένα καμίας ... αλλά αν η κόρη του εργάτη , που δεν έχει τίποτε και είναι 1.60 και 75 κιλά, θέλει το μπέκαμ με μπράτσα , λαμπορκίνι , ελικόπτερο και γιοτ σαν του ολυμπιακού .... και της την πέφτουν δεκάδες, αλλά κανένας ... όπως το ονειρό της ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΑΝΔΡΕΣ.
    Την πλησιάζουν , αλλά είναι βλαμμένη . Γιατί υπάρχουν άνδρες με όλα αυτά , σαν το μπέκαμ με λάμπο και κότερο σαν του ολυμπιακού ... αλλά θα την πέσουν σε καμιά πριγκίπισσα. διάσημη μοντέλα , σταρ του χόλυγουντ που μένει σε μονοκατοικία ρώσου πρίγκιπα στο στο πριγκιπάτο ! Τι να κάνουμε ! Οι πλούσιες οικογένειες , δεν κάνουν μόνο αγόρια παιδιά για να παντρεύονται κόρες εργατών και ταξιτζήδων . Κάνουν και κορίτσια , οπότε οι πλούσιοι γόνοι , βρίσκουν αντίστοιχα πλούσιες με αυτούς.

    Στην τελική ... δεν αρέσουν στις γυναίκες αυτοί που τους την πέφτουν ;; Γιατί δεν την πέφτουν αυτές ; Προσπαθούν, μαζεύονται κατά χιλιάδες εμφανίσιμες σε στέκια ... κολωνακίου και γλυφάδας για ... παίκτες ομάδων και κληρονόμους ... αλλά δεν φτάνουν για όλες ! Ζήτημα μία στις 10.000 να πετύχει το όνειρο !!!!
    Το χοντρό μεσήλικα βλάκα ανίκανο δηλαδή, που έχει 20 εκατομμύρια περιουσία .

    Τέλος σιτεμένες με ζιγκολάκια , δεν έχω δει πουθενά εκτός τηλεόρασης και κουτσομπολίστικων περιοδικών ! Συνέχεια βλέπω όσες ξεμείναν με σκύλους ... και να βάζουν τροφές για γατιά στους δρόμους , σε πεζοδρόμια και κάτω από αυτοκίνητα ... και να ανεβάζουν αντίστοιχα ... θέματα στα σόσιαλ ...

    Και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα ....

  6. #531
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,118
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Κανενας τριτος δεν θα μου ορισει εμενα και στην καθε γυναικα ποια θα ειναι τα στανταρ μου ωστε να δεχτω ενα φλερτ οπως το θελω εγω ή να δεχτω μια γνωριμια μονο κατω απο τις προυποθεσεις που τις θελω εγω προκειμενου να μην χαρακτηριστώ ή να μην τσουβαλοποιηθω στην κατηγορια που λες για τις ελληνιδες ..
    Καμια γυναικα αλλα και κανενας αντρας δεν ειναι υποχρεωμενος να δεχτει το οτιδηποτε λιγοτερο απο τα θελω του ,οποια ειναι αυτα ,εμας δεν μας πεφτει λογος απο την στιγμη που τα δικα μας τα εχουμε στην ζωη μας ,μονο και μονο για να του κανουμε τα κεφια ..
    Δεν είναι έτσι όπως το λες, γιατί πρέπει να υπάρχει και μια αυτογνωσία. Έχω ακούσει από άλλους για αρκετές παχύσαρκες που... απαιτούν από τον άντρα να είναι γυμνασμένος και, συνήθως, και δυναμικός στο χαρακτήρα. Έχω μια φίλη που τρώει συνεχώς και είναι από φτωχή οικογένεια και έχει πει επανειλημμένα ότι περιμένει από τον άντρα "να της προσφέρει πράγματα και να έχει αξιοπρεπή δουλειά" (κι η αδερφή της τα ίδια λέει), ενώ για τα λεφτά που βγάζει αυτή λέει "θα τα κρατάω για μένα" και "εμένα μου αρέσουν τα ακριβά μέρη και οι ανέσεις". Ε, δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά, ούτε μπορείς να πεις ότι "είναι δικαίωμά της να τα απαιτεί". Τότε και οι άντρες ας την πέφτουν μόνο στα μοντέλα, αφού αυτές τους αρέσουν πραγματικά. Θα σου άρεσε να γινόταν αυτό?

  7. #532
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    εσυ αλ, για να μην αποδεχτεις τις ευθυνες σου στα προβληματα σου, εχεις χωρισει τους ανθρωπους σε 2-3 κατηγοριες και λες συνεχως εμμονικα τον ιδιο τυφλοσουρτη για να πιστεψεις οτιε χεις δικιο...

    η κορη του εργατη του 1.60, δεν χρειαζεται να θελει τον μπεκαμ με την λαμποργκινι για να σε θεωρει ασχημο και λιγουρη, μπορει να προτιμαει απο σενα τον γιο του εργατη που τωρα ειναι μαθηματικος και ειναι πιο ομορφος και λιγοτερο μισογυνης απο σενα...
    οποια σου ριξει χιλοπιτα, δεν σημαινει οτι στην ριχνει επειδη δεν εισια εκατομυριουχος, απλα επειδη δεν σε γουσταρει.
    και οταν λεει οτι δεν ενδιαφερονται γι αυτην οι ανδρες, δεν εννοει οτι δεν ενδιαφερεται ο μπεκαμ αλλα τοσοι αλλοι πουε ιναι του γουστου της, χωρις να ειναι ουτε εκατομυριουχοι, ουτε θεογκομενοι...
    αλλα εσυ, βλεπεις ασπρο - μαυρο μονο και δεν μπορεις να αντιληφθεις ολους τους λογους που συμβαινουν τα πραγματα (και τα προβληματα σου) γυρω σου...

    οι επιτυχημενοι πλουσιοι, δεν ειναι απαραιτητα βλακες και ηλικιωμενοι. εχει και νεους και ομορφους. συμφωνω βεβαια οτι δεν παντρευονται κοινες θνητες, αν δεν ειναι τουλαχιστον βασιλισσες της ομορφιας.

    κι αυτη η βλακεια με τους σκυλους και τις γατες, που την κονομησες δεν ξερω... επιχειρημα μπαρμπα του καφενειου, το 1970...
    γατες και σκυλους εχουν πολλα φιλοζωα ζευγαρια και φιλοζωες οικογενειες. δεν παιρνει κανεις σκυλο για να αντικαταστησει τον συντροφο...
    αλλα εκτος απο μισογυνης, μισεις και τους φιλοζωους.
    βεβαια, παιζει να μισεις και τ αντερα σου, καθως εχεις πληρη μεσανυχτα στο γιατι σου συμβαινουν οσα σε ζοριζουν.


    και ζουνε οντως αυτοι καλα, κι εμεις καλυτερα..

  8. #533
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ρε συ ιγκλ, μια ζαβη που ξερεις, ειναι καποιου ειδους στατιστικη;
    δεν ξερεις ΑΠΕΙΡΕΣ εργαζομενες, που συμβαλουν οικονομικα, εξισου στην ζωη με τον συντροφο/ανδρα τους;

  9. #534
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ετσι ξεκομμενα, δεν σημαινει τπτ.
    αν σε εχει κανει φιλεναδα της και λυνετε τα γκομενικα της, δεν σημινει απολυτως τιποτε.
    αν δεν εχετε οικειοτητα και σε γουσταρει σαν ανδρα, φυσικα και σημαινει.
    τι ειδους σχεσηε χετε με την κοπελα κατα τα αλλα;
    είναι σωστό μέρος να κάνεις ερωτική εξομολόγηση στην παραλία?
    πως το καταλαβαίνεις ότι σε γουστάρει?

  10. #535
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Δεν είναι έτσι όπως το λες, γιατί πρέπει να υπάρχει και μια αυτογνωσία. Έχω ακούσει από άλλους για αρκετές παχύσαρκες που... απαιτούν από τον άντρα να είναι γυμνασμένος και, συνήθως, και δυναμικός στο χαρακτήρα. Έχω μια φίλη που τρώει συνεχώς και είναι από φτωχή οικογένεια και έχει πει επανειλημμένα ότι περιμένει από τον άντρα "να της προσφέρει πράγματα και να έχει αξιοπρεπή δουλειά" (κι η αδερφή της τα ίδια λέει), ενώ για τα λεφτά που βγάζει αυτή λέει "θα τα κρατάω για μένα" και "εμένα μου αρέσουν τα ακριβά μέρη και οι ανέσεις". Ε, δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά, ούτε μπορείς να πεις ότι "είναι δικαίωμά της να τα απαιτεί". Τότε και οι άντρες ας την πέφτουν μόνο στα μοντέλα, αφού αυτές τους αρέσουν πραγματικά. Θα σου άρεσε να γινόταν αυτό?
    Ποιος ορίζει το δικαίωμα του καθενός όταν αυτόματα υπάρχουν άνθρωποι που τις τα προσφέρουν?

    Από τη στιγμή που μια χοντρή όπως λες βρίσκει ένα γυμνασμένο θα συνεχισε να ψάχνει γυμνασμένο..
    Έστω και ένα να έχει βρει μια φορά στην ζωή της δεν θα συμβιβαστεί με κάτι λιγότερο από αυτό και ειβαι δικαίωμα της !!

    Άλλωστε μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν και αδύνατοι άντρες που προτιμούν της εύσωμες γιατί λοιπόν αυτό να ειβαι κατακριτέο?

    Από την στιγμή που μια άλλη ψάχνει κάτι το οποίο δεν αντιστοιχεί με αυτά που προσφέρει πάλι θα συνεχίσει να το κάνει..

    Τώρα αν κάποια ζητάει πολλά άλλα προσφέρει λίγα και διαμαρτυρεται ποιος έχει το θέμα?
    Αυτή ή οι άλλοι?

    Αντιλαμβανεστε ότι σε κάθε περίπτωση ψάχνεται αλλού την αιτία που οδηγεί στο λογι που ενας άνθρωπος που αναζητά πολυ συγκεκριμενα πραγνατα ?

    Όσο κάποιος αναζητά και όσο τα βρίσκει δεν πάνε ολοι εμείς οι υπόλοιποι να σχολιαζουμε και να κατηγορούμε..
    Αυτός θα συνεχίζει και μπράβο του για εμένα..

    Το ξαναλέω αν εγώ ήμουν μια χοντρή και ήθελα μόνο ένα γυμνασμένο και τον έβρισκα γιατί ίσως είχα λεφτά ή κάτι άλλο πάλι γυμνασμένο θα συνέχιζα να έψαχνα και ας ερχόταν μαζί μου για τα λεφτά μου .
    Εγώ θα περνούσα καλά?
    Δεν θα είχα απωθημένα?
    Δεν θα ασχολιομουν με την ζωή της Πίτσας Νιτσας και οποίας άλλης...

    Τι ζητάτε τώρα να δούμε ποιο ειναι το δίκαιο σε μια κοινωνία που δεν έχει μάθει να αποδέχεται την ευτυχία του άλλου ανθρώπου όποτε και όταν την βρει γιατί εμείς δεν είμαστε αξιοι να λύσουμε πρώτα τα δικά μας θέματα και ασχολούμαστε με τους άλλους?

    Αν εμείς δεν βρίσκουμε άντρα δεν μας φταίει η χοντρή που ψάχνει αδύνατο και τέλικα τον βρήκε
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #536
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,118
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ποιος ορίζει το δικαίωμα του καθενός όταν αυτόματα υπάρχουν άνθρωποι που τις τα προσφέρουν?

    Από τη στιγμή που μια χοντρή όπως λες βρίσκει ένα γυμνασμένο θα συνεχισε να ψάχνει γυμνασμένο..
    Έστω και ένα να έχει βρει μια φορά στην ζωή της δεν θα συμβιβαστεί με κάτι λιγότερο από αυτό και ειβαι δικαίωμα της !!
    Σωστά, δικαίωμα έχει να ζητάει όποιον θέλει. Όμως, όταν περάσουν τα χρόνια και δεν έχει κανέναν άντρα να μην κατηγορεί τους "άντρες που θέλουν μόνο λεπτές" ή, όπως ακούγεται συχνά, να πει "δεν υπάρχουν άντρες πια, δεν φλερτάρουν (ενώ θα έχει ρίξει 200 χυλόπιτες) έχουν γίνει όλοι καλομαθημένοι, τεμπέληδες και φλούφληδες". Αυτή και μόνο αυτή θα φταίει!

  12. #537
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    είναι σωστό μέρος να κάνεις ερωτική εξομολόγηση στην παραλία?
    πως το καταλαβαίνεις ότι σε γουστάρει?
    σου λεει "i do" οταν την ζητησεις σε γαμο...
    ολα τα μερη σωστα ειναι. η παραλια ακομα καλυτερα, γιατι δεν θα σας διακοψει κανεις.

  13. #538
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Δεν είναι έτσι όπως το λες, γιατί πρέπει να υπάρχει και μια αυτογνωσία. Έχω ακούσει από άλλους για αρκετές παχύσαρκες που... απαιτούν από τον άντρα να είναι γυμνασμένος και, συνήθως, και δυναμικός στο χαρακτήρα. Έχω μια φίλη που τρώει συνεχώς και είναι από φτωχή οικογένεια και έχει πει επανειλημμένα ότι περιμένει από τον άντρα "να της προσφέρει πράγματα και να έχει αξιοπρεπή δουλειά" (κι η αδερφή της τα ίδια λέει), ενώ για τα λεφτά που βγάζει αυτή λέει "θα τα κρατάω για μένα" και "εμένα μου αρέσουν τα ακριβά μέρη και οι ανέσεις". Ε, δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά, ούτε μπορείς να πεις ότι "είναι δικαίωμά της να τα απαιτεί". Τότε και οι άντρες ας την πέφτουν μόνο στα μοντέλα, αφού αυτές τους αρέσουν πραγματικά. Θα σου άρεσε να γινόταν αυτό?
    τι λες βρε ιγκλ;
    νομιζεις οτι οσοι δεν την πεφτουν σε μοντελα , δεν την πεφτουν για να μην στεναχωρεθουν οι υπολοιπες;;
    η πλειοψηφια, δεν την πεφτει γιατι δεν τους παιρνει. ξερουν οτι θα φανε χιλοπιτα. και μια μικρη μειοψηφια, απλα δεν ενδιαφερονται.

    οσο για την κοπελα που λες, αν βρει εναν οπως τον θελει, ας τον βρει. δικο της προβλημα.
    αν ειναι τοσο ανεδαφικη οσο περιγραφεις, δεν θα τον βρει. ας κατσει να σκεφτει τι φταιει και ειναι μονη.
    εσενα τι σε πειραζει;

  14. #539
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Όταν ακούω το τραγούδι του Οικονομόπουλου μη φύγεις τώρα συγκινούμε πως προέκυψε τώρα αυτό [emoji848]

  15. #540
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σου λεει "i do" οταν την ζητησεις σε γαμο...
    ολα τα μερη σωστα ειναι. η παραλια ακομα καλυτερα, γιατι δεν θα σας διακοψει κανεις.
    καλά δεν θα της κάνω πρόταση γάμου
    αν μου πει να της βάλω αντιληακο εκεί τι κάνω?

    Για φαντάσου να με πάει σε καμία παραλία γυμνιστών! :-)

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 09:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 18:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 02:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 31-01-2011, 00:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 14:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •