Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 184
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 184 of 184 FirstFirst ... 84134174182183184
Results 2,746 to 2,757 of 2757
  1. #2746
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,745
    Άλλος μου είπε σε 5 ημέρες με φάρμακα κοιμήθηκα κι έγινα καλά πάλι δεν ξέρω την αλήθεια

  2. #2747
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    333
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    στεναχωριεμαι γιατι οταν βανω νεα θεματα σχεδον κανεις δε μου μιλαει κι εγω οτι κανω το κανω απ αναγκη να συζητάω με αλλους ανθρωπους κι να εχουμε αλληλεπίδραση φιλικη . πιθανον ειμαι αδιαφορη σα παρουσία αντιπαθής κι δε θελουν ο κοσμος μαζι μου φιλικη κουβεντα .
    Πολλοί γράφουν σε αγνώστους στα κοινωνικά δίκτυα. Βλέπουν ένα βίντεο και γράφουν, σχολιάζουν την επικαιρότητα, τώρα αν έχουν κοινά ενδιαφέροντα ίσως έχουν επικοινωνία καθημερινά.
    Δεν είσαι αδιάφορη αλλά μάλλον δεν αφιερώνουν χρόνο να γράψουν εδώ, ίσως διασκεδάζουν κάνοντας λαϊκ διαβάζοντας σχόλια.
    Εδώ οι περισσότεροι έχουν το δικό τους πρόβλημα και δεν θέλουν να αφιερώσουν χρόνο σε διάφορα θέματα που ανοίγεις εσύ. Ίσως να μην μπαίνουν καν στο δικό σου εκεί που το καταχωρείς. Με κινητό δεν ξέρεις που έχει πρόσφατα νέα μυνήματα.

  3. #2748
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,745
    Αυτό που έκανα έτσι κατάλαβα για εσάς είναι κοινωνικοτητα γυμναστική κ οδήγηση τα τερμάτισα γι αυτό χαζοχαιρομαι όλη μέρα

  4. #2749
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,745
    Δεν ξέρω την αλήθεια όμως παρολαυτα

  5. #2750
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,910
    ΑΧΒΑΧ σε αλλα ποστ ομως βλεπω γινετε χαμος απ απαντησεις φιλαρακι μου σε μενα οσες φορες γραφω σπανια να συνεχιστει κουβεντα σε θεματα μου . πολλοι εδω βεβαια δε με παν σα ατομο κι γινετε ενα ατυπο μπουλινκ να το πω ετσι . βλεπω κι σε αλλα ατομα συμβαινει αυτο εδω μα γενικα εχω προσεξει οτι οταν βανω θεμα εγω το προσπερνούν οι πιο πολλοι . δε πειραζει εγω δε ζητησα ουτε δανικα να μου δωσουν ουτε την ολοψυχη φιλια τους . λιγη κουβεντα ζητω απο το κοσμο δε προσδοκω κι πολλα σε μια κοινωνια που ουτε ψυχουλα δε δινει .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  6. #2751
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,745
    Ο αδωνησ λέει ότι ο άλλος έχει την επιδότηση κι εγώ είμαι άχρηστος στην άλλη δουλειά ή σχιζοφρένεια λέει είναι ένα κλικ με ναρκωτικά κι είμαι άχρηστος να μασ πει γιατί δεν παντρεύτηκα αφού είναι τόσο απλό οι Ευρωπαίοι λένε ότι έχω σχιζο κι έχω λεφτά κ δεν γίνεται να μασ πουν πως προκύπτουν οι έμποροι κ οι πουτανεσ αφού είναι απλό δηλαδή όλοι μαλακές είμαστε εγώ λέω ότι η δουλειά μου τελικά χρειάζεται για τα κενά σασ οδήγηση γυμναστική κ δουλειά αν με σκοτωσουνε θα δείτε τι είναι το κρατοσ κ μέχρι τη θητεία του Μητσοτάκη αλεμαο όλοι σασ

  7. #2752
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,745
    Ο Άδωνις λέει κι άλλα να πεθάνουν για να μάθουμε την αλήθεια κι εγώ λέω πέθανε εσύ οι πολιτικοί γίνονται άνθρωποι με χάπια δεν είναι πραγματικά έτσι αυτά από το μέτωπο

  8. #2753
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,097
    Θηρίο εισαι Ελις...Θα έχουν σκίσει τα πτυχία τους οι γιατροί φαντάζομαι.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  9. #2754
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,745
    Που να ξέρω οι γιατροί με βάλανε να κάνω τη δουλειά για να ανέβει το επίπεδο γενικά άλλο πράγμα λέω εγώ αλλά λένε αυτοί να καταλάβεις ο κωρονοιοσ λένε με μια μέρα δουλειά ξεπατωμα όχι να κοροιδευεισ ξεπερνιέται οι γιατροί κάνανε το εμβόλιο κ τα φάρμακα οι άλλοι λένε το κλικ γίνεται με ναρκωτικά και τα συμπληρώματα για ομορφιά εγώ για να καταλάβεις δε ζορίζομαι να ζήσω οι άλλοι μου βάζουν εμπόδια για αυτό είπα να σας πω ότι ξέρω να γίνετε καλά να μην με ενοχλείται εγώ δεν έχω πρόβλημα με όσους ξέρω όλοι καλοί μου φαίνονται αυτή είναι η βοηθεια μου γτ εγώ μπορώ να ζήσω κ ως άχρηστος κ ως χρήσιμος

  10. #2755
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,745
    Δε μιλάμε για αυτούς που γυμναζονται κάνουν πλαστικές κλπ έτσι μαζεύεται ένα 70 τα εκατό με πρόβλημα που ζει οπωσ να είναι οπωσ κι εγώ εγώ μπορώ να ζήσω οποία πραγματικότητα κι αν είναι αλήθεια

  11. #2756
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    981
    Ρε asperger39 μονίμως κλαίγεσαι ρε συ, δε βαρέθηκες; Έλεος.. πάρτο και λίγο αλλιώς.

  12. #2757
    Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    30
    μη ανυσυχεις, εινια φορουμ και ο καθενας απανταει οπου βρει και προλαβει και εγω τοχω σκευτει αυτο οπως και εσυ. καμια φορα γραφω κατι που θεωρω σημαντικο και παριμενω απαντηση και πρεπει να ξαναφραψω κατω απο το σηγκεκρημενο μπας και το δει κανεις. ξες ομως κατι? εγω θελω να σου απανταω. :-)

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •