Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 175
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 175 of 181 FirstFirst ... 75125165173174175176177 ... LastLast
Results 2,611 to 2,625 of 2711
  1. #2611
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,718
    Σασ έβγαλα θεραπείες το 95 από τότε το παλεύουμε κ φέτος το τερμάτισα βγήκε κανονική θεραπεία το 2004 βγήκε θεραπεία αλλά δεν ήταν καλή φέτος βγήκε θεραπεία δυνατός εγκέφαλος κ πτυχίο με όλες τις πατέντες ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΚΑ

  2. #2612
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,718
    Θα σασ πω ΠΩΣ αρχίσαμε μιλούσα με μια κοπέλα φίλη μου που έπαιρνε διαφορά κ της λέω εγώ παίρνω συμπληρώματα μου λέει εσύ μια χαρά είσαι εγώ δεν είμαι τότε άρχισα να τις παρατηρώ ολεσ είχαν πρόβλημα κι έτσι άρχισα να λέω για συμπληρώματα κι άρχισα να μαθαίνω κ φτάσαμε μετά 10 χρόνια να είστε καλά υπάρχει νόμος που λέει αν ξέρεις κ δεν το πεις είσαι συ υπεύθυνος κάπως έτσι ξεκίνησε όλο αυτό για να μάθω πως είστε

  3. #2613
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,297
    καλέ ναι την θυμάμαι με τον Κουγιουμτζή.
    δεν ακούω λαϊκά γενικώς, σαν είδος όμως την σέβομαι. δεν ξέρω αν είναι και τί θα ήταν ο καρβέλας. ίσως να μην ήταν και τίποτα. μπορώ να κάνω σύγκριση με άλλους που βλέπω πχ άμπαλους όπως νίνο, αλλά με τα χρόνια βελτιώθηκε κάπως.

  4. #2614
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,718
    Αυτό το επίπεδο ζωής είχαμε με κυβέρνηση ΠΑΣΟΚ δεν υπάρχει άλλο πράγμα για την Ελλάδα καλό θα ήταν να το μάθει ο Μητσοτάκης κι ο κασσελακης

  5. #2615
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,718
    Τα ίδια είπαν κ στον Παπανδρέου οι πολίτες κι εγώ έκανα τη δουλειά γτ είχαν σωθεί καναδυο από μένα έτσι ξεκινήσαμε τότε κ με αντιμετώπισαν σαν εξυπνακια τα ίδια είχαν πει κ τότε κ γάμουσαν εμένα λέει γιατί δεν είχα μυαλό ότι βλέπετε στο παρελθόν μου είναι αλήθεια τώρα το αντιμετωπίζουμε πιο ώριμα κ με άλλο τρόπο βγαίνει καλύτερο αποτέλεσμα σαν θεραπεία 2η φορά γίνεται αυτό πιο οργανωμένο τότε ήταν ο στρατηγοσ μονοσ του οι θεραπείες που είχατε ήταν αυτό σε άλλη χώρα δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα εμείς τα κάνουμε αυτά κι όσοι δεν με πιστεύουν να μασ πουν ο Παπανδρέου ο γιωργοσ γτ άλλαξε στρατηγούς το 2010 ζούνε πέθαναν τι τουσ έκανε να μασ πει

  6. #2616
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,718
    Πήρα από ότι μου είπαν ναρκωτικά 3 φορεσ στην αλάνα στο στρατό κ τώρα από το 2015 μου τα έδωσαν όλα κ σου λέει ότι κάνεις μου είπαν ακόμα μια κατάσταση στον οργανισμό που προσπερνάς όλα τα εμπόδια πολύ ωραία τουσ είπα θα το πάμε έτσι ο στόχος είναι να πιάσω αυτή την κατάσταση κ την έπιασα η θα την πιάσω σε λίγο σε κάνα δυο τρεις μήνες όταν λέω πήρα ουσίες όλα από μια φορά εσεισ που θέλετε να γίνεται καλά εγώ βγάζω θεραπείες ο στρατηγοσ ΤΙΣ κυρησσει παράνομες ΤΙΣ παίρνει η μαφία μπλέκουν όλοι εγώ συνεργάζομαι για να βγάλω θεραπεία κανονικά έπρεπε να τα πάρει όλα ο στρατός αλλά είμαστε στην Ελλάδα

  7. #2617
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Εσύ θα μου πεις για την Άννα Βίσση και τον Νίκο Καρβέλα. Πώς γίνεται να παραδέχεσαι την Βίσση και όχι αυτόν που διάλεξε αυτή για μοναδικό στιχουργό της για χρόνια και την έκανε σταρ;
    Αυτό ποιος το έγραψε;

    Εσύ ή ο Νίκος Καρβέλας;
    Άντε παράτα μας που είσαι εσύ η άσημη υποστηρικτής της χρόνια και κάτι έγινε, ενώ ο Νίκος Καρβέλας την υποστηρίζει χρόνια πρακτικά, στιχουργικά και επαγγελματικά δηλαδή, και την έφτιαξε.

  8. #2618
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    182
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Εσύ θα μου πεις για την Άννα Βίσση και τον Νίκο Καρβέλα. Πώς γίνεται να παραδέχεσαι την Βίσση και όχι αυτόν που διάλεξε αυτή για μοναδικό στιχουργό της για χρόνια και την έκανε σταρ;
    Αυτό ποιος το έγραψε;

    Εσύ ή ο Νίκος Καρβέλας;
    Άντε παράτα μας που είσαι εσύ η άσημη υποστηρικτής της χρόνια και κάτι έγινε, ενώ ο Νίκος Καρβέλας την υποστηρίζει χρόνια πρακτικά, στιχουργικά και επαγγελματικά δηλαδή, και την έφτιαξε.
    Το αστέρι είναι η βισση και όχι ο Καρβέλας!Διπλα στον βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα.,η γλάστρα είναι η κωλογρια μάγισσα!Μεσω αυτής οικονομήσε τόσα χρόνια..αυτός είχε το μεγαλύτερο όφελος παρά αυτή..Σε τόσες γκόμενες του έδωσε τραγούδια τι έκαναν;Έγιναν βισση;!!Ουτε μια τρίχα από τα μαλλιά της δεν είναι όλες με 40χρονια καριέρα!!Ειμαι φαν της βισση,δεν είμαι υποχρεωμένη να θαυμάζω και την μούμια!!Αυτη απλά για χαρη της καριέρας δεν υπολόγισε ότι δίπλα του ρίχνει τον εαυτό της!!!

  9. #2619
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    182
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Εσύ θα μου πεις για την Άννα Βίσση και τον Νίκο Καρβέλα. Πώς γίνεται να παραδέχεσαι την Βίσση και όχι αυτόν που διάλεξε αυτή για μοναδικό στιχουργό της για χρόνια και την έκανε σταρ;
    Αυτό ποιος το έγραψε;

    Εσύ ή ο Νίκος Καρβέλας;
    Άντε παράτα μας που είσαι εσύ η άσημη υποστηρικτής της χρόνια και κάτι έγινε, ενώ ο Νίκος Καρβέλας την υποστηρίζει χρόνια πρακτικά, στιχουργικά και επαγγελματικά δηλαδή, και την έφτιαξε.
    Έχεις μηδενική αντικειμενικότητα,και εκτός αυτού δεν αντέχεις να ακούς την αλήθεια!!

  10. #2620
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,718
    Υπήρχε θεραπεία για όλα κ για το κρύο οπωσ είδατε τώρα μπορούσαμε να κάνουμε κι άλλα οπωσ αυτά που κάναμε τώρα που το τερματίσαμε αλλά οπωσ τώρα δε μασ πιστευανε το 30 τα εκατό του κράτους ήταν πάντα οπωσ είστε εσεισ κι οι στρατηγοί έπαιξαν τη χώρα στα ζάρια

  11. #2621
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Το αστέρι είναι η βισση και όχι ο Καρβέλας!Διπλα στον βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα.,η γλάστρα είναι η κωλογρια μάγισσα!Μεσω αυτής οικονομήσε τόσα χρόνια..αυτός είχε το μεγαλύτερο όφελος παρά αυτή..Σε τόσες γκόμενες του έδωσε τραγούδια τι έκαναν;Έγιναν βισση;!!Ουτε μια τρίχα από τα μαλλιά της δεν είναι όλες με 40χρονια καριέρα!!Ειμαι φαν της βισση,δεν είμαι υποχρεωμένη να θαυμάζω και την μούμια!!Αυτη απλά για χαρη της καριέρας δεν υπολόγισε ότι δίπλα του ρίχνει τον εαυτό της!!!
    Την έχεις για χαζή και αθώα την Βίσση δηλαδή να μην επιλέξει έναν πανέξυπνο άνθρωπο δίπλα της ως ευγεναστατος άνθρωπος που είναι η ίδια και ποτέ δεν έχει προσβάλλει κάνεναν και τίποτα. Για να εκτιμάει εκείνη αυτόν άρα κάτι αξίζει.
    Όσο για τον που τον χαρακτηρίζεις κωλόγρια μάγισσα και μούμια για τα μαλλιά του και το στυλ του, από εκεί φαίνεται το ποιόν σου να χαρακτηρίζεις ανθρώπους με βάση την εξωτερικής του εμφάνιση που σου είναι τόσο ξένη και δεν μπορείς να την διαβάσεις με βάση τις δικές σου χωριάτικες παραδοσιακές και όχι διεθνής προσλαμβάνουσες΄. Είναι πολύ μοντέρνος αν καταλαβαίνεις. Μέχρι και η Πάολα τους παραδέχεται. Τραγουδάει τραγούδια δικά τους.

    Απόλαυσε


  12. #2622
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,883
    εχει ωραια τραγουδια η βισση ακουω καποια αν με εκφραζουν αν ειναι κι remix πολυ ωραια .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  13. #2623
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    182
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Την έχεις για χαζή και αθώα την Βίσση δηλαδή να μην επιλέξει έναν πανέξυπνο άνθρωπο δίπλα της ως ευγεναστατος άνθρωπος που είναι η ίδια και ποτέ δεν έχει προσβάλλει κάνεναν και τίποτα. Για να εκτιμάει εκείνη αυτόν άρα κάτι αξίζει.
    Όσο για τον που τον χαρακτηρίζεις κωλόγρια μάγισσα και μούμια για τα μαλλιά του και το στυλ του, από εκεί φαίνεται το ποιόν σου να χαρακτηρίζεις ανθρώπους με βάση την εξωτερικής του εμφάνιση που σου είναι τόσο ξένη και δεν μπορείς να την διαβάσεις με βάση τις δικές σου χωριάτικες παραδοσιακές και όχι διεθνής προσλαμβάνουσες΄. Είναι πολύ μοντέρνος αν καταλαβαίνεις. Μέχρι και η Πάολα τους παραδέχεται. Τραγουδάει τραγούδια δικά τους.

    Απόλαυσε

    Είμαι πολύ περήφανη που είμαι από χωριό!!Εσυ δεν μας είπες από που κατάγεσαι,γιατί για βερα Αθηναία δεν σε κόβω!!

  14. #2624
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,883
    από οπου κι αν ειμαστε χωριο πρωτεύουσα πολη αξιζουμε το ιδιο παιδια μην γινονται τετοιοι διαχωρισμοι δε ειν ομορφο .
    Last edited by asperger39; 17-04-2024 at 19:56.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  15. #2625
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Είμαι πολύ περήφανη που είμαι από χωριό!!Εσυ δεν μας είπες από που κατάγεσαι,γιατί για βερα Αθηναία δεν σε κόβω!!
    Η μητέρα μου με γέννησε στο "Μαιευτήριο Αθηνών" χα χα
    Και η ίδια έχει γεννηθεί στην ΑΘήνα, όπως και οι παππούδες μου άρα είμαι βέρα Αθηναία :Ρ
    Δεν έχω χωριό ^^ Και είμαι πολύ περήφανη γι΄αυτό όπως και οι δικοί μου :Ρ
    Και πήγαμε στις επαρχιακές πόλεις για διακοπές ας πούμε και φρίξαμε, γιατί σαν την Αθήνα πουθενά!
    Άσε. Δεν καταλαβαίνουμε εμείς από την βία εναντίον των ζώων και το κουτσομπολίκι των χωριανών, μας πιάνει τρόμος με τον τρόπο ζωής τους!

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •