Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 176
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 176 of 182 FirstFirst ... 76126166174175176177178 ... LastLast
Results 2,626 to 2,640 of 2723
  1. #2626
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,724
    Με βάλανε κ σασ έβγαλα θεραπεία με το ζόρι βασανισμός μπόουλινγκ δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτό που έγινε η θεραπεία είναι γεγονός μπορείτε να την πάρετε εκπαίδευση την κόρη μου για τα πάντα σε περίπτωση που χρειάζεται η δουλειά στο χωριό από αυτή τη δουλειά βγαίνουν 80 χιλιάρικα ευρώ το χρόνο να αναλάβουν οποιοσ θέλουν εμένα δε με αφήνουν να κάνω τίποτα

  2. #2627
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,724
    Πάρτε τα μάτια μου να δείτε τον κόσμο οποιοσ θέλει να δει οπωσ βλέπουν οι παλιοί κ κάτι τελευταίο αν περιμένετε την ευκαιρία θα περιμένετε πολύ η ευκαιρία δημιουργείται κάποιες φορεσ

  3. #2628
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,724
    Αυτοί που μένουν στα χωριά αν τουσ βάλετε στο ίντερνετ θα εξημερωθουν σε κάποια χρόνια

  4. #2629
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,724
    Να μας πει ο Μητσοτάκης αν υπάρχει θεραπεία να μάθει κ τι μαλακιεσ έκανε ο πατέρας του με το στρατηγο κι αφού τα μάθει θα γίνουμε κράτος κι ο κασσελακησ να ενημερωθεί

  5. #2630
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,724
    Εγώ έχω φωτογραφίες να ξέρετε θα βρείτε άκρη αν ΤΙΣ δείτε

  6. #2631
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,887
    https://www.youtube.com/watch?v=EWi5moxITpM πολυ τρυφερο βιντεακι
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #2632
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    184
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Η μητέρα μου με γέννησε στο "Μαιευτήριο Αθηνών" χα χα
    Και η ίδια έχει γεννηθεί στην ΑΘήνα, όπως και οι παππούδες μου άρα είμαι βέρα Αθηναία :Ρ
    Δεν έχω χωριό ^^ Και είμαι πολύ περήφανη γι΄αυτό όπως και οι δικοί μου :Ρ
    Και πήγαμε στις επαρχιακές πόλεις για διακοπές ας πούμε και φρίξαμε, γιατί σαν την Αθήνα πουθενά!
    Άσε. Δεν καταλαβαίνουμε εμείς από την βία εναντίον των ζώων και το κουτσομπολίκι των χωριανών, μας πιάνει τρόμος με τον τρόπο ζωής τους!
    Να μείνεις στην μπόχα της πόλης και στο κοτέτσι που λεγεται διαμέρισμα!!Δεν σου είπε κανείς να έρθεις στην εξοχή.Μάθε να σέβεσαι όμως τους ανθρώπους που μένουν στην επαρχία…χωρίς την επαρχία θα έτρωγες μόνο τα ακριβά αρωματα που περνεις!!!Δεν είσαι περισσότερο πολιτισμένη από κάποιον που μένει σε χωριό,για το απλούστατο λόγο ότι οποίος είναι πολιτισμένος είναι θέμα παιδείας και όχι από το που μένει!!Και κάτι τελευταίο χρειάζεται νοημοσύνη για να καταλάβει καποιος την διαφορά στην ποιότητα ζωής..οποίος φοβάται μην τον πουν χωριάτη κάθεται στα αβγά του και δεν το παίζει υπεράνω!!!

  8. #2633
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,207
    Σκέφτομαι ότι η ζωή είναι μικρή και ο Θεός μεγάλος!

  9. #2634
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    321
    Pinkrose17 δεν χρειάζεται να απαντάς τόσο επιθετικά σε όσους εκφράζουν κάτι που διαφωνείς. Για τους προτευουσιανους είναι κουτσομπολιό το ενδιαφέρον για τον γείτονα και έχουν εξισώσει τους ανθρώπους με τα ζώα.
    Μας χαρίζουν και στιγμές γέλιου όταν χάνουν τον δρόμο και βγαίνουν έξω από το κλουβί τούς. Δεν καταλαβαίνουν λέξη απο τα χωριάτικα.
    Όσο για τα ζώα αν πέσουν σε περίοδο αναπαραγωγής θα καλέσουν ασθενοφόρο!!! Για τις κότες ικανούς τους έχω να οργανώσουν διαδήλωση για τον βιασμό τους, θα μπορούσαν να το κάνουν και στον προεκλογικό αγώνα για την ευρωβουλή, τώρα που το σκέφτομαι είναι και της επικαιρότητας να εκμεταλλεύονται δυσάρεστα γεγονότα όπως η βία γυναικών, ζώων, ατυχημάτων για να προβληθούν ανύπαρκτοι πρωτευουσιανοι .

  10. #2635
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,887
    παιδια μην γινονται αυτα δε εχει νοημα να γινονται οι ασχημες διαφωνιες ολλοι εχουμε πολλα μαζι να κερδισουμε ενωμένοι οχι χωρισμένοι κι με παρεξηγήσεις .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  11. #2636
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    184
    [QUOTE=ΑΧΒΑΧ;1243948]Pinkrose17 δεν χρειάζεται να απαντάς τόσο επιθετικά σε όσους εκφράζουν κάτι που διαφωνείς. Για τους προτευουσιανους είναι κουτσομπολιό το ενδιαφέρον για τον γείτονα και έχουν εξισώσει τους ανθρώπους με τα ζώα.
    Μας χαρίζουν και στιγμές γέλιου όταν χάνουν τον δρόμο και βγαίνουν έξω από το κλουβί τούς. Δεν καταλαβαίνουν λέξη απο τα χωριάτικα.
    Όσο για τα ζώα αν πέσουν σε περίοδο αναπαραγωγής θα καλέσουν ασθενοφόρο!!! Για τις κότες ικανούς τους έχω να οργανώσουν διαδήλωση για τον βιασμό τους, θα μπορούσαν να το κάνουν και στον προεκλογικό αγώνα για την ευρωβουλή, τώρα που το σκέφτομαι είναι και της επικαιρότητας να εκμεταλλεύονται δυσάρεστα γεγονότα όπως η βία γυναικών, ζώων, ατυχημάτων για να προβληθούν ανύπαρκτοι πρωτευουσιανοι .[/QUOT
    Προφανως δεν έχουμε το ίδιο χαρακτήρα,όποτε δεν δεχομαι λογοκρισία στον τρόπο έκφρασης μου!!

  12. #2637
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    184
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Pinkrose17 δεν χρειάζεται να απαντάς τόσο επιθετικά σε όσους εκφράζουν κάτι που διαφωνείς. Για τους προτευουσιανους είναι κουτσομπολιό το ενδιαφέρον για τον γείτονα και έχουν εξισώσει τους ανθρώπους με τα ζώα.
    Μας χαρίζουν και στιγμές γέλιου όταν χάνουν τον δρόμο και βγαίνουν έξω από το κλουβί τούς. Δεν καταλαβαίνουν λέξη απο τα χωριάτικα.
    Όσο για τα ζώα αν πέσουν σε περίοδο αναπαραγωγής θα καλέσουν ασθενοφόρο!!! Για τις κότες ικανούς τους έχω να οργανώσουν διαδήλωση για τον βιασμό τους, θα μπορούσαν να το κάνουν και στον προεκλογικό αγώνα για την ευρωβουλή, τώρα που το σκέφτομαι είναι και της επικαιρότητας να εκμεταλλεύονται δυσάρεστα γεγονότα όπως η βία γυναικών, ζώων, ατυχημάτων για να προβληθούν ανύπαρκτοι πρωτευουσιανοι .
    Προφανως δεν έχουμε τον ίδιο χαρακτήρα,όποτε δεν δεχομαι λογοκρισία στον τρόπο έκφρασης μου!!

  13. #2638
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,887
    βρε παιδια οχι τετοια τωρα πρωτευουσιανοι κι αλλοι απο την επαρχια να τσακώνονται λες κι ειναι τουρκια με ελλαδα να γινετε διαμαχη . αυτο ειναι μεγα λαθος μην γινετε δε εχει νοημα μονον διχασμο φερνει ας επικρατησει ηρεμια κι ενοτητα . σε αυτους τους καιρους μονον η ενωση σώζει οχι αυτο το πράμα μην το κανουμε ειν αδικο για ολους .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  14. #2639
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    βρε παιδια οχι τετοια τωρα πρωτευουσιανοι κι αλλοι απο την επαρχια να τσακώνονται λες κι ειναι τουρκια με ελλαδα να γινετε διαμαχη . αυτο ειναι μεγα λαθος μην γινετε δε εχει νοημα μονον διχασμο φερνει ας επικρατησει ηρεμια κι ενοτητα . σε αυτους τους καιρους μονον η ενωση σώζει οχι αυτο το πράμα μην το κανουμε ειν αδικο για ολους .
    Ναι Ασπέργκερ μου γιατί εγώ δεν ξέρω πόσα τετραγωνικά είναι μια στρούγκα ώστε να υπολογίσω και το διαμέρισμα μου :Ρ
    Ενώ η PinkRore17 που ξέρει πολύ καλά από κοτέτσια και στρούγκες μπορεί να υπολογίσει :Ρ


    Υ.Γ: Όταν γράφω "βία εναντίον των ζώων" το γράφω κυριολεκτικά! Οτι κακομεταχειριζεστε τα ζώα και τα σφάζετε λέω, όχι ότι είστε εσείς "ζώα".
    Μιλάω σαν κυρία πάντα!

  15. #2640
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,887
    τα ζωα ποτε κανεις δε πρεπει να τα πειραζει σεβομαστε τα πλασματα του θεου . ποτε δε μας εχουν ενοχλισει ειν ντροπη να το παιζουμε χαρτινοι μαγκες με το να βασανίζουμε αδυναμους .φιλαρακια μου κι οι δυο ειστε καλες ψυχουλες μην αφηνετε μια παρεξήγηση να σας κανει να στεναχωριόμαστε κι οι δυο απο πραγματα που λεγονται ετσι απο κοντρα . καντε νεα αρχη κι οι δυο ειστε ανθρωποι πονεμενοι που ζητατε μια φιλικη κουβεντα απο εναν ανθρωπο . φιλιώστε ξερω οτι εγινε μεταξυ σας απλα μια παρεξιγιση απο κατι λαθος που διαβάστηκε η ειπώθηκε . με καλη διαθεση ολα γινονται .


    https://www.youtube.com/watch?v=_xzCjPfKA9w
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •