Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 37
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 37 of 169 FirstFirst ... 2735363738394787137 ... LastLast
Results 541 to 555 of 2529
  1. #541
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εγω δεν ηθελα να τα πω ολα αυτα οι κορεσ μου θελανε για να δουν ολοι οτι ειμαι μηδενικο κι αυτεσ αξιζουν δεν εχω προβλημα εγω ειτε με αγαπατε ειτε οχι δε με απασχολησε ποτε συνολικα θα ηθελα να με αγαπανε οι κορεσ μου κι οι φιλοι μου αλλα δυστυχωσ αυτο δε συμβαινει εγω ουτε για λεφτα μιλουσα ουτε για ρουχα μονο για ψυχολογια γτ εχω θεμα με την ψυχολογια μου αν κ υγιεισ με βασανισαν 3 φορεσ μια στην αλανα μια στο στρατο κ μια το 2015 με 2022 θελετε να το πειτε πολεμο θελετε να το πειτε δουλεια παντωσ με βασανισαν βγηκε κατι καλο για εσασ απο οτι εμαθα μπραβο κανανε κ κατι καλο χαιρομαι αλλα οτι εγινε δεν το διαλεξα εγω με βαλαν να σασ πω οτι ξερω οτι εγινε δεν εχω εγω την ευθυνη εγω εχω ευθυνη να σασ πω οτι ξερω τι θα καντε εσεισ ειναι δικο σασ θεμα παντωσ οι κορεσ μου αξιζουν αρα αξιζα κι εγω καποτε
    Αυτα απο το μετωπο

  2. #542
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τι λες βρε ιγκλ;
    νομιζεις οτι οσοι δεν την πεφτουν σε μοντελα , δεν την πεφτουν για να μην στεναχωρεθουν οι υπολοιπες;;
    η πλειοψηφια, δεν την πεφτει γιατι δεν τους παιρνει. ξερουν οτι θα φανε χιλοπιτα. και μια μικρη μειοψηφια, απλα δεν ενδιαφερονται.

    οσο για την κοπελα που λες, αν βρει εναν οπως τον θελει, ας τον βρει. δικο της προβλημα.
    αν ειναι τοσο ανεδαφικη οσο περιγραφεις, δεν θα τον βρει. ας κατσει να σκεφτει τι φταιει και ειναι μονη.
    εσενα τι σε πειραζει;
    Να εξηγήσω τι εννοώ. Δεν θα σκεφτεί ότι φταίει αυτή και είναι μόνη. Είναι μαθηματικά βέβαιο ότι, όταν περάσουν τα χρόνια, θα λέει για τους "τεμπέληδες" άντρες ή τους "άντρες που κοιτάνε μόνο τις ωραίες". Επίσης, αυτό που δεν μου αρέσει είναι αυτή η νοοτροπία (οι περισσότερες που έχω γνωρίσει δεν την έχουν, αλλά με βάση αυτά που λένε οι άλλοι την έχουν αρκετές) ότι οι άντρες ΠΡΕΠΕΙ το ένα, πρέπει το άλλο, να βγάζουν λεφτά, να γυμνάζονται (ενώ οι ίδιες δεν αθλούνται καθόλου) να έχουν πρωτοβουλία στο φλερτ, να έχουν δυναμικό χαρακτήρα και όλα αυτά. Αυτό δεν μου θυμίζει ισότητα, πάντως.

  3. #543
    garfield
    Guest
    Ενώ οι γυναίκες που πρέπει να είναι όμορφες, να μαγειρεύουν, να είναι νοικοκυρές να δουλεύουν να είναι και καλές κόρες και να τα πάνε καλά με τα πεθερικά έχουν φορτωθεί λίγα; Εγώ δεν ταιριαζω σ' αυτό το πρότυπο και δεν βρίσκω ούτε παρέα.

  4. #544
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ιγκλ αλλο ρολο εχουν οι αντρεσ αλλο οι γυναικεσ εσυ κι εγω εχουμε την υποχρεωση να φερνουμε λεφτα για 40 χρονια στο σπιτι κ μετα συνταξη κ μασ ταιζει το κρατοσ η ροη του χρηματοσ αδιακοπη για 40 χρονια πασ δουλεια φερνεισ λεφτα ξαναπασ κλπ εγω δουλευω ηδη γυρω στα 17 χρονια κ φοβαμαι τα λεφτα πλεον εχουν περασει απο τα χερια γυρω στα 100 χιλιαρικα ευρα κ λεω αμα ειχα οικογενεια δηλαδη τι θα πληρωνα κ τα βγαλα για 20 χρονια γυρω στα 400 κι ετσι χεστηκα πανω μου γι αυτο πολλοι κλεβουν χρηματα για να βρουν την αγαπη αν εσυ δε φοβασαι πιασε μια πεστησ το κ το και παντρεψου

  5. #545
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Σε 20 χρονια αν δεν αλλαξει κατι αυτη θα ειναι η αληθεια σασ τεσπα ειστε ολοι αχρηστοι τουσ ελεγα αν σασ βαλουν να δουλεψετε 40 χρονια θα κλαινε κ τα μπετα ποτε δεν ασχοληθηκα τι κανετε τι δεν κανετε ειναι μπλεγμενο πωσ γλυκαινετε ο ανδρασ με τα κοριτσια καλα κανατε κ γλυκαθυκατε το θεμα ειναι αν αξιζουν τα κοριτσια εγω πιστευω τα κοριτσια δε θα αντεξουν κι ετσι πρεπει να βγει θεραπεια σιγουρη εγω κατι κανω εδω τα ξερει ο πουτιν τι κανω παντωσ δεν ειναι το ****** το προβλημα ουτε το μυαλο ουτε εσεισ εχετε το θεμα ειναι τα λεφτα να αγορασεισ υγεια τα αλλα παλευονται

  6. #546
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ενασ απο εσασ μου ελεγε ελεγχω τα παντα στη ζωη μου πρωτον δεν ελεγχεισ τιποτα δευτερον μετα 20 χρονια αν εισαι σωστοσ κ πανε καλα τα πραγματα θα εχεισ βαρεθει τουσ παντεσ αν δεν πανε θα κλαισ μια ζωη ακομα δεν ειδατε τιποτα απο γυναικεσ στα μελια ειστε

  7. #547
    Εγώ σκέφτομαι έντονα το τελικό σίγμα (ς) διαβάζοντας τις τελευταίες αναρτήσεις

  8. #548
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εσυ αλ, για να μην αποδεχτεις τις ευθυνες σου στα προβληματα σου


    η κορη του εργατη του 1.60, δεν χρειαζεται να θελει τον μπεκαμ με την λαμποργκινι για να σε θεωρει ασχημο και λιγουρη, μπορει να προτιμαει απο σενα τον γιο του εργατη που τωρα ειναι μαθηματικος και ειναι πιο ομορφος και λιγοτερο μισογυνης απο σενα...
    οποια σου ριξει χιλοπιτα, δεν σημαινει οτι στην ριχνει επειδη δεν εισια εκατομυριουχος, απλα επειδη δεν σε γουσταρει.
    Είναι ξεκάθαρο ότι ξέρεις τη μία και μοναδική αλήθεια. Φαίνεται στα 4.000.000 posts που έχεις κάνει εδώ μέσα τα τελευταία 40 χρόνια,
    που κατά τα άλλα κάνεις σούπερ ούαου ζωή.

    Αλήθεια, ξέρεις καλύτερα από μένα και τη δική μου ζωή ; Ποιά είναι τα προβλήματά μου, στα οποία αναφέρεσαι ;;;
    Αναφέρθηκα ποτέ σε χυλόπιτες που έφαγα ; Ποιές ήταν αυτές ; Για κάνε κανένα quote.
    Εϊπα πουθενά ότι μου έριξε χυλόπιτα καμία κόρη εργάτη 1.60 και 75 κιλά ;;
    Ο συγκεκριμένος τύπος γυναίκας, αν δεν θέλει κανέναν ζάμπλουτο μπέκαμ , όπως λέω εγώ , ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 35-40 ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ;;
    Αν δεν θέλει τον ουρανό με τα άστρα, πρέπει να βρει . Κάμποσους. Ε ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΙ , ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΝΑΙ ΒΛΗΜΑ.

    Το να λέει κάποια ότι δεν της την έχουν πέσει άνδρες και ότι δεν υπάρχουν άνδρες και ότι κανείς δεν είναι σωστός, Ε ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ.
    Κι ας διαφωνεί η αφεντιά σου, με τα 40.000.000 posts τα τελευταία 40 χρόνια εδώ , όλο το 24ωρο .
    Στην τελική, δεν έχω ακούσει , ούτε διαβάσει , ποτέ καμία από αυτές που λένε ... ότι ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ... ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ... ΑΥΤΕΣ ΣΕ ΠΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ!

  9. #549
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Θα σασ πω την αληθεια κι ασ πεθανω αυτη την βλακεια μονο αντρασ μπορουσε να την σκεφτει παντρευτηκατε ολοι για να λετε ο μονοσ ο καταραμενοσ ο χειροτεροσ κλπ αν πεθανω θελω να σασ βαλουν να δουλεψετε 40 χρονια για να δειξετε ποσο αχρηστοι ειστε οι γυναικεσ μετα 20 χρονια αν δεν βγει θεραπεια θα αρχισουν να φευγουν οι αντρεσ θα καταλαβουν οι γυναικεσ οτι ειναι αχρηστοι πατοκορφα λενε κατι βλακειεσ τεραστιεσ κ φταινε οι πολιτικοι κ νομιζουν οτι λενε εξυπναδεσ το θεμα ειναι οτι λενε ολοι τα ιδια επιτηδεσ για να μη ξεχωριζουν το να σασ πω την αληθεια ειναι επιθυμια τησ κορησ μου η οποια με αρνηθηκε γτ δεν πρεπει να ξερετε οτι ειμαι πατερασ κ ζω κανονικα σαν ελευθεροσ μου ειπε να σασ πω την αληθρια κ ασ πεθανω κι εγω επειδη τησ εχω αδυναμια σασ κανω τη χαρη να σασ πω την αληθεια οταν γινω καλα που σημαινει οι γυναικεσ σωζονται αυτα νομιζω εγω για αληθεια

  10. #550
    garfield
    Guest
    Al Bandy για πες εσύ εναν ωραίο τρόπο να την πέσει μια γυναίκα χωρίς να κινδυνεύει να χαρακτηριστεί απελπισμενη να δω κάτι.

  11. #551
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Κυνοδοντα φιλε η αρρωστια τησ ελλαδασ ειναι μια η σχιζο ολοι αυτο εχουν το εχω απο το 1998 μεχρι τωρα 2022 πλεον αμα το παθεισ εχεισ 20 χρονια ζωησ μετρημενησ καπωσ κοιτα να μαθεισ τιποτα γτ αν παθεισ κανα ψυχολογικο που δε φευγει γυρνα κ διαβασε οτι εγραψα ισωσ σε βοηθησει

  12. #552
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by garfield View Post
    Al Bandy για πες εσύ εναν ωραίο τρόπο να την πέσει μια γυναίκα χωρίς να κινδυνεύει να χαρακτηριστεί απελπισμενη να δω κάτι.
    Δεν πιστεύω σε ατάκες και cliché . Αν υπάρχει αμοιβαία έλξη ή ενδιαφέρον , αρκεί να του πιάσει κουβέντα . Αν υπάρχει κοινωνικότητα και δυνατότητα επικοινωνίας
    εύκολα δημιουργούνται γέφυρες. Όσοι δεν μπορούν να κάνουν γνωριμίες με άτομα του άλλου φύλου, συνήθως είναι ανίκανοι να κάνουν και φίλους του ιδίου ή απλές παρέες.

  13. #553
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εγω δεν ηθελα να τα πω ολα αυτα οι κορεσ μου θελανε για να δουν ολοι οτι ειμαι μηδενικο κι αυτεσ αξιζουν δεν εχω προβλημα εγω ειτε με αγαπατε ειτε οχι δε με απασχολησε ποτε συνολικα θα ηθελα να με αγαπανε οι κορεσ μου κι οι φιλοι μου αλλα δυστυχωσ αυτο δε συμβαινει εγω ουτε για λεφτα μιλουσα ουτε για ρουχα μονο για ψυχολογια γτ εχω θεμα με την ψυχολογια μου αν κ υγιεισ με βασανισαν 3 φορεσ μια στην αλανα μια στο στρατο κ μια το 2015 με 2022 θελετε να το πειτε πολεμο θελετε να το πειτε δουλεια παντωσ με βασανισαν βγηκε κατι καλο για εσασ απο οτι εμαθα μπραβο κανανε κ κατι καλο χαιρομαι αλλα οτι εγινε δεν το διαλεξα εγω με βαλαν να σασ πω οτι ξερω οτι εγινε δεν εχω εγω την ευθυνη εγω εχω ευθυνη να σασ πω οτι ξερω τι θα καντε εσεισ ειναι δικο σασ θεμα παντωσ οι κορεσ μου αξιζουν αρα αξιζα κι εγω καποτε
    Αυτα απο το μετωπο
    Αξίζεις όπως και ο κάθε άνθρωπος

  14. #554
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Που εισαι αλ αν εχω λεφτα ειναι ολα των παιδιων μου εγω πληρωνω κανονικα οτι μπορω με 500 ευρω το μηνα που παιρνω αν εχω λεφτα γτ πραγματικα δεν ξερω αλλεσ τιμεσ εχω εγω αλλεσ εσεισ το θεμα ειναι οτι οι αντρεσ δεν εχουν αρχιδια και δεν δουλευουν σε περιπτωση που εισαι η γυναικα μου οι αλλοι τρωνε παπα απο τουσ φιλουσ τουσ τουσ πολιτικουσ και την οικογενεια τουσ ουτε παιξαν οταν ηταν παιδια ουτε στρατο πηγαν κλπ

  15. #555
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Και κατι τουσ κανει η τηλεοραση δεν κανω πλακα

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 09:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 18:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 02:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 31-01-2011, 00:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 14:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •